Jamie Oliver boeken.quote:Op zondag 15 augustus 2010 13:56 schreef The_Hives het volgende:
Ik heb zelf nog geen boeken van Jamie Oliver, maar kreeg dit in mijn mail. Zou het wat zijn? zeker voor die prijs?
http://www.bruna.nl/boeke(...)qP0dOe8AAAEmTEt.QFrq
Hmmm, klinkt opzich goed. Voor mij en mijn vriendin lijkt het mij een mooi duidelijk boek met zo hier en daar de nodige afbeeldingen om een hoop te verduidelijken. Klinkt goed ! Zal het boek eens door google heen halen.quote:
Dit boek schijnt alleen maar tweedehands te verkrijgen ? Niet echt geweldig om kado te gevenquote:Op zondag 15 augustus 2010 13:06 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
De Wannee
Wannee kookboek van de Amsterdamse Huishoudschool
http://www.bol.com/nl/p/n(...)002599428/index.html
dus?quote:Op zondag 15 augustus 2010 14:00 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Jamie Oliver boeken.
Uitgeverij betaald J.O. veel geld voor het recht boeken uit te brengen. Redactie schrijft het, lekker veel full colour fotos maken en weer een beststeller. Je hebt hopelijk niet de illusie dat hij het zelf schrijft niet? Hij verleend zijn merkrecht aan een uitgever en laat fotos van zich maken, en krijgt er bakken met geld voor. Thats it zo een beetje.
Natuurlijk, als je in dat hele beroemde mensen package stapt,quote:Op zondag 15 augustus 2010 19:48 schreef DarkElf het volgende:
[..]
dus?
dan nog kunnen mensen 'zijn' boeken leuk vinden toch?
als mensen dat willen kopen moeten ze dat vooral doen.quote:Op zondag 15 augustus 2010 19:59 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Natuurlijk, als je in dat hele beroemde mensen package stapt,
Kan je gelijk ook de Jamie Oliver wijnkoeler, vijzel, kurkentrekker etc etc etc kopen.
Zolang ik mensen al jij daar mee tegen de haren kan strijken is mijn dag goedquote:Op zondag 15 augustus 2010 20:00 schreef DarkElf het volgende:
[..]
als mensen dat willen kopen moeten ze dat vooral doen.
Word je je eigen negatieve en vooral belerende houding nooit zat?
welke illusie? of denk je dat je iets verteld hebt wat niet allang bekend is?quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:03 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Zolang ik mensen al jij daar mee tegen de haren kan strijken is mijn dag goed
Of ben je gewoon pissig omdat ik je illusie heb weggenomen?
thnx! zal eens kijkenquote:Op zondag 15 augustus 2010 20:51 schreef MariaEtcetera het volgende:
Mij boeit het geen drol of Jamie O. de boeken schrijft of Jan Pullekie van de Hoek, als ik het boek maar puik vind en de recepten die erin staan!![]()
En ja, ik vind plaatjes in boeken heel belangrijk, lay-out e.d. ook, en daar schaam ik me geen moment voor![]()
Overigens zal het me aan mn anus oxideren of er op mijn snijplank een J.O.-logo staat - ik koop de meest functionele en goedkoopste![]()
Als antwoord op de vraag van Hives: ik ken het niet, maar veel recepten uit de Jamie Oliver boeken staan ook op zijn site geloof ik. Is wel een goeie manier om te kijken of die recepten je aan staan - vaak zijn er ook een paar voorbeelden uit de boeken, is leuk!
Om mijzelf even te quoten; zijn er nog meer kookboeken die voor de echte beginners geschikt zijn ?quote:Op zondag 15 augustus 2010 12:42 schreef Vonkenboer het volgende:
Omdat ik en mijn vriendin binnen afzienbare tijd willen gaan samenwonen leek het mij leuk om een soort van basis kookboek te geven; dit aangezien wij allebei toch wel grote Klunzen in de keuken zijn (ja, klus met een hoofdletter K).
Nu ben ik al niet in staat om te koken; laat staan dat ik een leuk / goed basis kookboek kan uitzoeken.
Ik zoek eigenlijk iets waar zaken instaan die je dagelijks op tafel kunt zetten; dus geen kookboek die je 2 keer in het jaar gebruikt omdat er dan mensen komen eten en je iets anders dan anders op tafel wilt zetten.
Gewoon een goed duidelijk basis "ik wil leren koken"achtig kookboek
Italiaanse keuken is niet moeilijk, de smaak wordt bereikt door goede ingredienten en de boel eigenlijk simpel te houden.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 19:36 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Om mijzelf even te quoten; zijn er nog meer kookboeken die voor de echte beginners geschikt zijn ?
Mijn vriendin is ook een fan van Italiaans eten dus een goed Italiaans semi-beginners kookboek is ook welkom
Hoewel ik een boek met zo'n titel niet zo snel zou oppakken, denk ik na het lezen van wat andere recensies dat dit wel is waar ik naar op zoek ben. Bedankt voor de tip!quote:Op donderdag 19 augustus 2010 11:19 schreef r2d22 het volgende:
1080 recepten - Ortega, S.
De "bijbel"voor het Spaanse kokkerellen Het boek is fantastisch, zeer overzichtelijk en inderdaad een inspiratiebron voor heerlijke etentjes.
Weinig plaatjes, wel erg duidelijk.
Ben hem voor weinig bij een dump boekhandel tegen gekomen.
Zeker een mooi boek! Maar niet echt een kookboek. Het heet wel lees- en kookboek, maar de recepten hebben niet de overhand en zijn voor een deel onuitvoerbaar in een huis-tuin-en-keuken-keukenquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 14:16 schreef sammyd118 het volgende:
Heb net het nieuwe kook leesboek van Giphart binnen,eten,drinken,slapen.Heel mooi boek met mooie foto,s!
Zeker een aanrader!
Echt een aanvulling voor mijn collectie, ik heb al een aantal recepten gezien die ik zeker ga maken.quote:Indische familierecepten. Boekoe Kita (Indonesisch voor Ons Boek) is een schitterend uitgevoerd boek waarin familie en culinaire tradities centraal staan.
De Indische keuken is geliefd. Het is een traditionele keuken die vaak van generatie op generatie wordt overgedragen. Toch ontwikkelt ook deze keuken zich met de tijd mee. In dit Indische kookboek vertellen vijftien Indonesische families over hun roots, hun eigen familierecepten en verhalen vormen daarbij de rode draad. Onder hen ook enkele beroemde namen zoals voormalig topmodel Linda Spierings en fotografe Patricia Steur.
Veel van al deze authentieke recepten zijn ook voor de minder ervaren kok goed te maken en kosten niet heel veel tijd, zoals vaak wordt gedacht.De opbouw van het boek is per ingrediënt, zoals peper (lombok), ketjap, kokos (klapper), kemirinoten, knoflook en gula djawa.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |