quote:Op zaterdag 13 februari 2010 11:35 schreef pessie het volgende:
[..]
Leo en haar 9s![]()
En manlief gaat vanmiddag schaatsen en ik mag niet mee omdat ik snipverkouden ben en hij graag morgen met mij wil schaatsen(En het ijs waar hij wil schaatsen schijnt rampzalig te zijn en groot valgevaar op te leveren). Dus ik ga vanmiddag een taart bakken
Manlief is maandag jarig en hij wil die verjaardag vergeten maar zn ouders komen morgen wel even langs...
quote:Op zaterdag 13 februari 2010 11:37 schreef Webcrowler het volgende:
[..]
Het mag sowieso niet te ver uitlopen, want 24 juli is onze trouwdag![]()
En bij ons in de familie zijn veel data dubbel bezet, of heel dicht bij elkaar
Mijn broer is eerste kerstdag jarig,
Dewi (onze dochter) is ook eerste kerstdag jarig,
Mijn oma was de 27ste jarig,
Ikzelf ben 28 december jarig,
Mijn neefje van 2 is ook de 28ste jarig
Om het makkelijk te houden ofzo zeg maar
quote:Op zaterdag 13 februari 2010 11:37 schreef amaranta het volgende:
Pessie, ben je er al uit mbt de echos? Doen jullie nou wel of geen geslachtsbepalende echo>?
Ik kan er echt niets aan doenquote:
quote:Op zaterdag 13 februari 2010 11:43 schreef freecell het volgende:
En ik ga even met TARA de stad in
Broodje eten en een trui oid voor hem scoren
Voordeel van ingedaald kind. Voelt alsof je met een kokosnoot tussen je benen loopt, maar wel minder bekkenpijn
Damn, dan wordt het bij jou opeens echt wel een pak luider.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 11:51 schreef amaranta het volgende:
oh 'geboortje' dat doe ik dus altijd fout
![]()
Wat stom.
@ Leonieke, ik heb ook wel zo'n tik hoor. Met cijfers enzo. Op de wekker en op de volumeknop. Laatsgenoemde moet altijd een vijfvoud zijn.
Ik heb ook heel veel 2hands gekocht, maar de 1e kleertjes nieuw.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:03 schreef leonieke het volgende:
pessie zo vlug wordt het niet juli, hoorEr moet nog zoveel veranderen en je bent nog niet halfweg
Rustig maar
![]()
En mijn man heeft me net gek verklaard. We hebben massa's kleren gekregen van mijn zus (ze heeft zelf twee jongetjes) maar nu wil ik toch persé nog iets zelf kopen als "eerste kleertjes". Mijn man, El practico, vindt het dan weer belachelijk van mij![]()
Maar! Sinds gisteren staan alle muren en het plafond in primer en nu is hij beginnen schilderen. Straks is de kamer toch nog af voor het kind geboren is![]()
\quote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:03 schreef leonieke het volgende:
pessie zo vlug wordt het niet juli, hoorEr moet nog zoveel veranderen en je bent nog niet halfweg
Rustig maar
![]()
En mijn man heeft me net gek verklaard. We hebben massa's kleren gekregen van mijn zus (ze heeft zelf twee jongetjes) maar nu wil ik toch persé nog iets zelf kopen als "eerste kleertjes". Mijn man, El practico, vindt het dan weer belachelijk van mij![]()
Maar! Sinds gisteren staan alle muren en het plafond in primer en nu is hij beginnen schilderen. Straks is de kamer toch nog af voor het kind geboren is![]()
Voor alle duidelijkheid: het is niet dat mijn man een luierik is ofzo hoor... We hebben gewoon allebei een heel drukke baan, plus dat hij nu nog eens strontziek is (en ik hem dus eigenlijk liever in de zetel zou zien liggen).quote:
Nou, ik ga zijn eerste pakje wel bewaren. Dus dan is het fijn als het niet al eens door een ander gedragen is...quote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:09 schreef leonieke het volgende:
Zie, dat bedoel ik dus.
Zijn reactie: alsof hij dat zal weten of het nieuw is of niet...
Mijn reactie: "ja, maar voor de foto's..."
Vond hij dan weer geen geldige reden.
Ah, straks moeten we toch nog om kleren voor mij (pyjama's en een borstvoedingsbh). Hopelijk ligt er iets keischattigs in de winkel en kan ik hem zo overtuigen
Onder dat mom hebben wij een maxi cosi gekocht die meer jongens- dan meisjesachtig is... Het heeft toch niet door waar het in ligt, het gaat erom wat wij leuk vinden.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:09 schreef leonieke het volgende:
Zie, dat bedoel ik dus.
Zijn reactie: alsof hij dat zal weten of het nieuw is of niet...
Mijn reactie: "ja, maar voor de foto's..."
Vond hij dan weer geen geldige reden.
quote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:11 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Nou, ik ga zijn eerste pakje wel bewaren. Dus dan is het fijn als het niet al eens door een ander gedragen is...
Ik zeg: gewoon kopen. Anders had hij ook wel een kleinere auto kunnen kopen. Er zijn vele mensen met een kleine(re) auto en die krijgen hun kinderen ook vervoerd
Oh dit bedoelde ik ook helemaal niet zo hoor, het is meer dat ik begrepen had dat hij klussen niet leuk vind.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:11 schreef leonieke het volgende:
[..]
Voor alle duidelijkheid: het is niet dat mijn man een luierik is ofzo hoor... We hebben gewoon allebei een heel drukke baan, plus dat hij nu nog eens strontziek is (en ik hem dus eigenlijk liever in de zetel zou zien liggen).
We zijn gewoon niet handig en hebben geen ervaring met zo'n zaken.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:13 schreef pessie het volgende:
[..]
Oh dit bedoelde ik ook helemaal niet zo hoor, het is meer dat ik begrepen had dat hij klussen niet leuk vind.
Ik had het ook bij mijn man gelegd. Maar uiteindelijk hebben we ze samen gekocht (hij heeft iets uitgezocht en ik heb een klein beetje gestuurd).quote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:28 schreef leonieke het volgende:
Kleren heb ik eigenlijk nog nooit online besteld![]()
Maar ik had mijn man eigenlijk wijs gemaakt dat het de taak van de aanstaande papa is om de eerste kleertjes te kopen. Ik vrees dat hij eens is gaan rond surfen naar bevestiging voor mijn stelling(hij haat winkelen, net als ik
misschien wordt online bestellen toch nog iets voor mij... ). Maar het is niet dat we dit moeten overleggen ofzo, het leek me vanochtend gewoon fijn om het samen te kiezen (en DAT zijn dan waarschijnlijk weer mijn hormonen, eerst zijn taak en nu toch maar samen gaan kiezen
). Damn, ik word bijna gek van mezelf... wat moet dat niet voor hem zijn
En die auto kost zoveel meer... damn.. hij staat voor jaren bij mij in het krijt (tot ik echt een tweede wil alleszins en dat duurt ook nog jarenquote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:38 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Ik had het ook bij mijn man gelegd. Maar uiteindelijk hebben we ze samen gekocht (hij heeft iets uitgezocht en ik heb een klein beetje gestuurd).
En ik zou het inderdaad dan maar op je hormonen gooien
zo heb ik ook over iets laatst mijn zin 'doorgedreven'; ik weet alleen niet meer waarvoor maar ik had zoiets van: we hebben heel veel 2e hands, dat vind ik ook geen probleem maar dit wil ik dan wel nieuw hebben...
En die auto kun je nu te pas en te onpas gebruiken
Evie heeft maat 50 bijna 6 weken aan gehad... (en die was bij de geboorte 50 cm)quote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:44 schreef leonieke het volgende:
[..]
En die auto kost zoveel meer... damn.. hij staat voor jaren bij mij in het krijt (tot ik echt een tweede wil alleszins en dat duurt ook nog jaren)
Ik zal maar gewoon niet afkomen met iets van Mexx ofzo want dat zal niet pakken bij hemMaar gewoon iets nieuws en schattigs, daar moet hij toch gewoon voor smelten
![]()
Ik moet gewoon opletten dat ik niet beloof dat het bij dat ene pakje zal blijven
![]()
Hebben jullie dan maat 50 of 56 of beiden gekocht? Betekent 50 echt maar TOT 50cm of kan een kind van 52cm ook nog in die pakjes?
ik mag aannemen dat je verjaardag bedoelt?quote:Op zaterdag 13 februari 2010 11:22 schreef amaranta het volgende:
[..]
wat dat betreft, ik scheel 4 dagen met mijn zoon (wat betreft geboortedatum) en ik denk dat ik mijn verjaardag ook niet snel meer zal vieren.
We zullen het of samen vieren of alleen mijn zoons verjaardag.
Tis ook wat om in 1 week tijd 2 feestjes te geven ( en dat dan zo net voor kerst)
dan denk ik meteen aan wat er veel met "klussen" bedoeld wordt bij het wachten op het tweede streepjes topic...quote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:08 schreef pessie het volgende:
[..]
\
JOUW MAN KLUST!!! Geweldig!
---
Heb je in Belgie niet maatje 50/56? Ik had dat namelijk vooral, dat is een kleine 56 zeg maarquote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:44 schreef leonieke het volgende:
[..]
En die auto kost zoveel meer... damn.. hij staat voor jaren bij mij in het krijt (tot ik echt een tweede wil alleszins en dat duurt ook nog jaren)
Ik zal maar gewoon niet afkomen met iets van Mexx ofzo want dat zal niet pakken bij hemMaar gewoon iets nieuws en schattigs, daar moet hij toch gewoon voor smelten
![]()
Ik moet gewoon opletten dat ik niet beloof dat het bij dat ene pakje zal blijven
![]()
Hebben jullie dan maat 50 of 56 of beiden gekocht? Betekent 50 echt maar TOT 50cm of kan een kind van 52cm ook nog in die pakjes?
Ik denk dat ik van mijn zus idd 50, 50/56 en 56 heb. Straks nog eens die dozen halen met de kleinste kleertjes in en kijken wat het zal geven. Maar voor eerste pakje zoek ik dan misschien best naar 50/56. Want hoe dik hij ook zou zijn, hij zou toch nog niet in 56 mogen kunnen passen, héquote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:57 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Heb je in Belgie niet maatje 50/56? Ik had dat namelijk vooral, dat is een kleine 56 zeg maar
Lotte was 3400gr en 51cm, die paste ook nog in maatje 50 van truitjes. Al zag ik later op de foto's dat de armpjes wel wat kort warenquote:Op zaterdag 13 februari 2010 13:00 schreef leonieke het volgende:
[..]
Ik denk dat ik van mijn zus idd 50, 50/56 en 56 heb. Straks nog eens die dozen halen met de kleinste kleertjes in en kijken wat het zal geven. Maar voor eerste pakje zoek ik dan misschien best naar 50/56. Want hoe dik hij ook zou zijn, hij zou toch nog niet in 56 mogen kunnen passen, hémoest het wel zo zijn, pers ik hem er gewoon niet uit
![]()
Tnx, en Linda ook, ik heb het namelijk al gekochtquote:Op zaterdag 13 februari 2010 13:11 schreef tessie het volgende:
Cantare, leuk setje! Kan voor allebei vind ik
Ik zou het Lotte iig gewoon aantrekken. Maar goed, dat zegt niet allesquote:Op zaterdag 13 februari 2010 13:51 schreef Cantare het volgende:
[..]
Tnx, en Linda ook, ik heb het namelijk al gekocht![]()
![]()
in 50/56. Als het een meisje is dan doen we er gewoon roze sokjes en een roze mutsje bij aan. Maar vooralsnog heb ik een jongensgevoel. Bah, ik ben zo nieuwsgierig, maar ik moet nog 27 weken wachten!
Owja, ik zie hetquote:Op zaterdag 13 februari 2010 13:53 schreef Cantare het volgende:
Nou, ik ben wel nieuwsgierig maar mijn man wil het niet weten (had het net ge-edit)
Voor zover ik weet, zijn dat heel normale gevoelens bij aanstaande moeders, hoor! Iedere nieuwe moeder (en vader!) moet nog uitvinden hoe het allemaal "moet", maar heeft wel de zorg over zo'n prachtig, afhankelijk wezentje. Wie zou daar nou niet af en toe onzeker van worden? Maar met de nodige hulp, wat geduld en veel liefde zal het vast allemaal in orde komen. Succes!quote:Op zaterdag 13 februari 2010 14:01 schreef Sc0rPi0n het volgende:
Wij wachten hier ook nog met spanning af. K is alleen een beetje bezorgd of ze straks geen goede moeder is.Heb haar maar verzekerd dat dat allemaal goed komt en dat de kraamhulp er straks niet voor niets is.
Dat gevoel heb ik soms ook, hoorquote:Op zaterdag 13 februari 2010 14:01 schreef Sc0rPi0n het volgende:
Lucas en Laura
Gefeliciteerd papa's en mama's
Wij wachten hier ook nog met spanning af. K is alleen een beetje bezorgd of ze straks geen goede moeder is.Heb haar maar verzekerd dat dat allemaal goed komt en dat de kraamhulp er straks niet voor niets is.
Vind je het niet jammer zo lang in het ziekenhuis te blijven? Hier in Dld is dat ook normaal, maar ik lag dus mooi wel binnen 5u weer in mn eigen bedje thuis. Leek me helemaal niks in zo'n ziekenhuis...wakker liggen van andermans baby omdat je op zaal ligt...je vent thuis...nee, bluhquote:Op zaterdag 13 februari 2010 14:25 schreef leonieke het volgende:
[..]
Dat gevoel heb ik soms ook, hoor![]()
Ik heb nog nooit een pamper aangedaan of een kindje in bad gestoken of wat dan ook. Maar ik ga er maar vanuit dat ze dat niet voor niets leren in het ziekenhuis (in het boekje staat ook echt een planning: dag 1: luier verversen, dag 2: leren hoe je een kind in bad doet, dag 3 (of 4): zelfstandig baby in bad (indien nodig: met hulp)
En ik heb van een paar collega's al gehoord dat de vroedvrouwen in Jette zo lief en hulpvaardig zijn en dat je er alle vragen kunt aan stellen, dus dat stelt me ook wel wat gerust. Want effectief, na 5 dagen moet je wel naar huis
Ik kijk er wel naar uit omdat ik daar echt nog veel zal moeten leren en de specialisten er zijn om vragen aan te stellen.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 14:28 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Vind je het niet jammer zo lang in het ziekenhuis te blijven? Hier in Dld is dat ook normaal, maar ik lag dus mooi wel binnen 5u weer in mn eigen bedje thuis. Leek me helemaal niks in zo'n ziekenhuis...wakker liggen van andermans baby omdat je op zaal ligt...je vent thuis...nee, bluh
Ja, je man vrij als je weer thuis bent is natuurlijk ook wel fijn! En max 2pers gaat nog ja! Mag de baby bij jou op de kamer blijven?quote:Op zaterdag 13 februari 2010 14:33 schreef leonieke het volgende:
[..]
Ik kijk er wel naar uit omdat ik daar echt nog veel zal moeten leren en de specialisten er zijn om vragen aan te stellen.
Maar ik zal het wel raar vinden dat mijn man dan thuis is en ik in het ziekenhuis moet blijven. Het zal er ook veel van afhangen, vrees ik, of ik in een voor mijn man drukke periode beval of niet. Ideaal zou zijn binnen paar weken omdat hij dan een minder druk lesrooster heeft en dus meer op bezoek kan komen tussen zijn lessen door(ik zou liever hebben dat hij zijn dagen vaderschapsverlof opneemt als ik thuis ben ipv in het ziekenhuis, want in het ziekenhuis is er genoeg hulp voorhanden, thuis zou ik het alleen moeten redden)
En ik hoop eigenlijk op een eenpersoonskamer, maar die kan je in Jette jammer genoeg niet reserveren (in veel andere ziekenhuizen kan dat wel)Maar het zijn maximum 2persoonskamers volgens mij, dus het is niet echt een zaal waar ik zou liggen.
Kortom: voor het geruststellend gevoel zal het wel goed zijn, maar het is anderzijds wel jammer dat mijn vent die eerste dagen na de geboorte op een heel andere manier zal ervaren.
De baby moet op de kamer blijven. Vroeger namen ze de baby 's avonds altijd weg van de moeder, maar dat is nu verleden tijd. Al zijn er wel uitzonderingen heb ik al gehoord. Bij mijn vriendin hebben ze het (in een ander ziekenhuis weliswaar) 1 nacht meegenomen, net na de bevalling, omdat ze een vrij zware en lange bevalling had gehad en de verpleegsters vonden dat ze haar rust dringend nodig had (en de baby was blijkbaar niet stil te krijgen).quote:Op zaterdag 13 februari 2010 14:40 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Ja, je man vrij als je weer thuis bent is natuurlijk ook wel fijn! En max 2pers gaat nog ja! Mag de baby bij jou op de kamer blijven?
Is ook niet gek natuurlijk, dat je man er graag bij wil zijn in het begin. En misschien komt de baby wel gewoon op donderdag. Hoor je wel vaker toch, dat je bevalling pas begint als het uitkomt?quote:Op zaterdag 13 februari 2010 14:46 schreef leonieke het volgende:
[..]
De baby moet op de kamer blijven. Vroeger namen ze de baby 's avonds altijd weg van de moeder, maar dat is nu verleden tijd. Al zijn er wel uitzonderingen heb ik al gehoord. Bij mijn vriendin hebben ze het (in een ander ziekenhuis weliswaar) 1 nacht meegenomen, net na de bevalling, omdat ze een vrij zware en lange bevalling had gehad en de verpleegsters vonden dat ze haar rust dringend nodig had (en de baby was blijkbaar niet stil te krijgen).
Ik denk wel dat mijn man een beetje begint te twijfelen. Hij was ook eerst overtuigd om zijn verlof op te nemen als ik thuis was, maar anderzijds voel ik wel aan dat hij die eerste dagen ook wil meemaken (heel terecht natuurlijk). Het wordt gewoon moeilijk om die 10 dagen waar hij recht op heeft allemaal na elkaar op te nemen omdat er dan heel veel regelingen moeten getroffen worden op het werk. Laat ik nu maar gewoon op een donderdag ofzo bevallen, dat komt nog het beste uit
Is er in Duitsland dan ook het systeem van kraamzorg zoals dat zo goed is uitgebouwd in Nederland? Want 5 uur later naar huis, was je dan niet helemaal aan het stressen?
Maar niet 2x per dag, en ook niet 8 weken langquote:Op zaterdag 13 februari 2010 15:22 schreef freecell het volgende:
Maar de VK komt hier in Nederland ook nog langs na de geboorte
3 keer ofzo geloof ik
Of de borstvoeding wel zal lukken. En of ik de baby niet te veel of te weinig drinken zal geven. De nicht van mijn man heeft onder haar voeten gekregen van de dokter van Kind en Gezin omdat ze haar kindje blijkbaar aan het overvoeden was. Was wel met flessenvoeding, maar toch... ik wist helemaal niet dat je je kind kon overvoeden. Ik dacht dat het vanzelf wel ging stoppen als het genoeg hadquote:Op zaterdag 13 februari 2010 15:18 schreef Linda2205 het volgende:
Waar maak je je zorgen om, met de voedingen?
Ik hoop zo voor je dat het gauw echt gaat doorzetten. Dit is niks!quote:Op zaterdag 13 februari 2010 16:20 schreef freecell het volgende:
Ik ben ook fan van kraamzorg
En ik merk dat ik hier nu een beetje melig begin te worden van de hele situatie
Al 2 dagen ongeveer eens per uur, soms meer soms minder, is het *pufpufpuf* en dan 's avonds een heleboel puf.
En nu ben ik er gewoon helemaal giebelig van
En ik geloof dat ik maar een beetje thuis blijf, want ik denk niet dat ik ongemerkt een wee kan hebben in het openbaar
Nuja, beter dan verdrietig
Wat Free zegt, overvoeden kan niet met bv. En ik vond het ook best moeilijk om te herkennen of ze honger had of niet. Op een gegeven moment ging ik bij ieder huiltje aanleggen voor de zekerheid. Na een tijdje gaat dat makkelijkerquote:Op zaterdag 13 februari 2010 16:25 schreef leonieke het volgende:
[..]
Of de borstvoeding wel zal lukken. En of ik de baby niet te veel of te weinig drinken zal geven. De nicht van mijn man heeft onder haar voeten gekregen van de dokter van Kind en Gezin omdat ze haar kindje blijkbaar aan het overvoeden was. Was wel met flessenvoeding, maar toch... ik wist helemaal niet dat je je kind kon overvoeden. Ik dacht dat het vanzelf wel ging stoppen als het genoeg had
Mijn ervaring, tot 2 keer toe, is dat het badje bij je in de slaapkamer wordt opgezet. En dat de kraamhulp dan samen met papa de baby in bad doet. Mama kandan vanuit bed kijken.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 15:24 schreef pessie het volgende:
Ik ben zelf wel blij met het vooruitzicht gedurende 8 dagen ontbijt op bed te krijgenMaar nu mn man besloten heeft 2 weken na de geboorte thuis te willen zijn hoop ik er stiekem een beetje op dat hij ons kindje z'n eerste bad kan geven. Ik zou het zelf ook wel graag willen doen maar weet natuurlijk niet of ik dan überhaupt kan staan. Is allemaal nog zo ver weg...
quote:Op zaterdag 13 februari 2010 20:07 schreef freecell het volgende:
Hoezee, ze zijn er weer!![]()
Inmiddels besloten ze nu maar te negeren ipv ze weg te puffen.
Conclusie: ongeveer 1 op de 3 laat zich bijna negeren
En zo te voelen wordt het weer niks
het wentquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |