quote:Op maandag 15 februari 2010 10:40 schreef Sorbootje het volgende:
NieuweUser, zoiets? :Daar lijkt het inderdaad op! Zit ook op haar kin, en in haar hals. Wat kun je daar aan doen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Keshet, ik heb de foto gezien, maar mijn hersenen hebben er moeite mee te bevatten hoe klein dat mensje écht is. Sterk ziet ze er zeker uit!
Amaranta, ik geef nu geen borstvoeding meer. Heb ik alleen de eerste week gedaan.
quote:Op maandag 15 februari 2010 11:17 schreef Sorbootje het volgende:
Klopt... alleen het haar van Isabeau bleef daar zo in plakken
Dat gebruikte ik voor Eva's uitlsag inderdaad.quote:Op maandag 15 februari 2010 11:07 schreef Sorbootje het volgende:
Dat van de huisarts heet volgens mij cetomacrogol.
Dit had 't zoontje van mijn lief ook. Dat noemden we zijn 'kaasfabriekje'quote:Op maandag 15 februari 2010 11:27 schreef amaranta het volgende:
[..]
Haha
Hhier wordt Fabian soms wakker met een of andere vieze stinksmeer achter zn oren. Weet niet waar het vandan komt maar het stinkt echt super jhard.
Zn haren blijven er ook in plakken.
*auw!*quote:Op maandag 15 februari 2010 11:47 schreef Sorbootje het volgende:
EvieIsabeau is 4 maanden en die bakt er echt nog niks van. Tilt twee keer d'r hoofd op om vervolgens neer te storten op d'r neus onder luid protest.
Oh ja, snotjes.. Rienk zit altijd helemaal dicht. Heb zoutoplossing gehaald en dan komt er toch een dikke klont mee uit. Echt zo sneuquote:Op maandag 15 februari 2010 11:58 schreef Sorbootje het volgende:
Haha, ik leg d'r altijd op een dik boxkleed, dus 't valt wel mee met de pijnWel smeert ze op die manier al haar snotjes gelijk lekker af.
Het stinkt inderdaad naar rotte kaas ofzo.quote:Op maandag 15 februari 2010 11:45 schreef Sorbootje het volgende:
[..]
Dit had 't zoontje van mijn lief ook. Dat noemden we zijn 'kaasfabriekje'
Ik wou zowiezo eerst met het cb overleggen, en daar moeten we volgende week maandag weer naar toe.quote:Op maandag 15 februari 2010 10:48 schreef Stiemie het volgende:
[..]
Misschien even contact opnemen met het cb of de huisarts als je wilt gaan beginnen. Lijkt me inderdaad iets wat je eerst even goed moet uitzoeken met die allergie en de gevoelige darmpjes.
Ja, en anders maken we het passend!quote:Op maandag 15 februari 2010 13:47 schreef Stiemie het volgende:
Ja maar wel een heel leuk nieuw tijdperk toch? Vond ik bij Linde in ieder geval wel.
aauuuuwww van de wieg... Gelukkig past Esmeetje voor aaaaaaaltijd in de wieg toch?
euh nouja we passen nu rapley toe. En volgen het introductieschema van Kleintjes.quote:Op maandag 15 februari 2010 14:18 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Dat komt dus mooi los Huup.
Hoe pakken jullie dat aan, voorzichtig bijvoeden?
En wat dan?
Nog niet hoor, Lars is 5 maand nu.quote:Op maandag 15 februari 2010 14:26 schreef DaviniaHR het volgende:
karin, lars wordt alweer bijna een grote baby!hoe oud is meike eigenlijk? wanneer wordt ze 3? maar wel heel erg fijn dat hij nu helemaal tevreden lijkt te zijn!
ja dat snap ik ook niet?quote:Op maandag 15 februari 2010 14:28 schreef Brighteyes het volgende:
Op de mini-rijstewafeltjes van weetikveelwatvoorbabyvoedingmerk staat dat het vanaf 8 maanden is, snap niet zo goed waarom eig... Of zou dat vanwege evt. toegevoegd zou zijn?
Hier een buikschuivertje die alleen nog maar rondjes kan draaien of achteruit kan.Wel frustrerend voor hem.
Heeft Oscar het helmpje eigenlijk al?quote:Op maandag 15 februari 2010 14:28 schreef Brighteyes het volgende:
Op de mini-rijstewafeltjes van weetikveelwatvoorbabyvoedingmerk staat dat het vanaf 8 maanden is, snap niet zo goed waarom eig... Of zou dat vanwege evt. toegevoegd zou zijn?
Hier een buikschuivertje die alleen nog maar rondjes kan draaien of achteruit kan.Wel frustrerend voor hem.
Be er zijn wafeltjes die vanaf 12 maanden zijn, maar dat komt omdat ze met honing zijn.quote:Op maandag 15 februari 2010 14:28 schreef Brighteyes het volgende:
Op de mini-rijstewafeltjes van weetikveelwatvoorbabyvoedingmerk staat dat het vanaf 8 maanden is, snap niet zo goed waarom eig... Of zou dat vanwege evt. toegevoegd zou zijn?
Hier een buikschuivertje die alleen nog maar rondjes kan draaien of achteruit kan.Wel frustrerend voor hem.
Nouquote:Op maandag 15 februari 2010 14:32 schreef Beessie-Jen het volgende:
en zo vroeg staan enzo heb ik ook liever niet; schijnt niet zo goed voor de heupjes te zijn ook...
ooo nou blij dat te horenquote:Op maandag 15 februari 2010 14:35 schreef XXXKarinXXX het volgende:
[..]
Nou...Lars wil ook steeds staan, en volgens de kinderarts mag dat best, mits goed ondersteund en af en toe eventjes.
Zolang we hem maar niet in zo'n loopstoeltje zouden parkeren.![]()
Ze zei dat kinderen geen dingen doen die ze niet kunnen.
En Lars is helemaal de pipo als hij mag staan, dat vindt ie geweldig!
Gister ook weer zo'n actie, tis al een echte man.
Mijn vriend zat naast me, en zei tegen Lars: "let op!" en liet een boer![]()
En Lars lachen! En dat zo'n 5 keer achter elkaar.
Wordt een mooi aso-zooitje hier!!
Vandaag (vanaf 08:00) drinkt ie 7 minuten en valt dan als een blok in slaap. krijg hem ook met geen mogelijkheid wakker. En nou om elke keer een schone luier om te doen die niet vies is..quote:Op maandag 15 februari 2010 14:34 schreef WupWup het volgende:
Had ik net een uitgebreide reactie getypt, crasht IE plotselingPoging 2...
Huup 2 luiers![]()
Is ze nu weer klaar voor de rest van de maand?
![]()
Keshet fijn dat het goed gaat met 'Teigetje'!
Freecell welkom! Ik ga zo gelijk even zoeken naar de foto's.
Karin wat gaat dat snel ineens! Jij was gisteren toch nog zwanger?
Vlindur ik herken dat gesloopte van de onregelmatigheid in voedingen. Wat hier hielp was om begin en einde van voeding af te bakenen. Zo hebben we hier wel eens een voeding die een uur duurt, maar waarbij ze een kwartier niet aanligt. Ik hoop dat je een beetje snapt wat ik bedoel. En dan inderdaad eerst iedere 2 uur voeden en dat af en toe oprekken. We zitten hier nu 2 dagen à 3 uur, dus ik hoop dat het zo doorgaat.
Vandaag 12 weken
Nee, ze heeft het bij één vlaag van verstandsverbijstering gelaten :Squote:Op maandag 15 februari 2010 14:26 schreef DaviniaHR het volgende:
sorbo, heeft isabeau nog uit een flesje gedronken? (mss houdt het oortje er wel verband mee? ik roep maar iets wildsdat er altijd al iets zat, maar dat het nooit is opgevallen?)
quote:Op maandag 15 februari 2010 15:05 schreef Sorbootje het volgende:
[..]
Nee, ze heeft het bij één vlaag van verstandsverbijstering gelaten :S
quote:
ik vind de allereerste het meest geschikt voor op canvas (de tweede ook wel maar deze vind ik leukerquote:Op maandag 15 februari 2010 15:07 schreef Twinkly het volgende:
Vlindur Niels was in het begin ook zo'n slaapkop tijdens de voedingen en wilde steeds opnieuw kleine beetjes drinken. Ik heb toen toch steeds zijn luier tussendoor verschoond zodat hij daarna weer verder kon drinken. Ok, het is zonde van de luiers, maar anders is het zonde van je rust. Ook tijdens het drinken kun je hem wakker proberen te houden door hem te plagen, wanneer hij indommelt over zijn ruggegraat gaan met je vingers, zijn knuistjes opmaken en over de binnenkant van de hand strijken, over de kaaklijn kietelen.
Ik heb jullie hulp nodig! Mijn Lief viert dit weekend zijn verjaardag en ik wil hem een foto op canvas geven van Niels. Maar het formaat is heel mafIk heb het gekregen als kerstgeschenk van mijn toenmalige werk.
Welke foto vinden jullie het leukste?
deze, deze, deze of toch zoiets als deze (die laatste 2 zijn nog niet bijgesneden in het maffe formaat).
Dat kietelen heft echt geen zin als ie eenmaal slaaptquote:Op maandag 15 februari 2010 15:07 schreef Twinkly het volgende:
Vlindur Niels was in het begin ook zo'n slaapkop tijdens de voedingen en wilde steeds opnieuw kleine beetjes drinken. Ik heb toen toch steeds zijn luier tussendoor verschoond zodat hij daarna weer verder kon drinken. Ok, het is zonde van de luiers, maar anders is het zonde van je rust. Ook tijdens het drinken kun je hem wakker proberen te houden door hem te plagen, wanneer hij indommelt over zijn ruggegraat gaan met je vingers, zijn knuistjes opmaken en over de binnenkant van de hand strijken, over de kaaklijn kietelen.
Ik heb jullie hulp nodig! Mijn Lief viert dit weekend zijn verjaardag en ik wil hem een foto op canvas geven van Niels. Maar het formaat is heel mafIk heb het gekregen als kerstgeschenk van mijn toenmalige werk.
Welke foto vinden jullie het leukste?
deze, deze, deze of toch zoiets als deze (die laatste 2 zijn nog niet bijgesneden in het maffe formaat).
ik kan wel met Photoshop werken, maar ik weet niet zo goed wat ik ermee moet doen. De achtergrond is zo'n troepje.quote:Op maandag 15 februari 2010 15:11 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ik vind de allereerste het meest geschikt voor op canvas (de tweede ook wel maar deze vind ik leuker) qua formaat, qua uitsnijding maar vooral ook qua achtergrond enzo.
maar... die allerlaatste vind ik het moois en t liefst en t aandoenlijkst enzokun je die niet door iemand die dingen kan met photoshop enzo laten bewerken en bijsnijden?
Ja joh gewoon een beetje schudden enzoquote:Op maandag 15 februari 2010 15:15 schreef Vlindur het volgende:
Dus luiers verkwisten.. Nou ja, als het helptIk kan natuurlijk ook gewoon doen alsof ik een schone doe en dan alleen maar de luier los en weer vast maken met wat lompigheid
![]()
ja nouja dat dus. misschien de onderkant zo uitsnijden dat het gekleurde stukje van het kussen wegvalt en de rest van de achtergrond blurren? zodat het zeg maar zo'n focus effect krijgt dat het alleen op Niels gefocust is en de rest wazig is, is dat wat?quote:Op maandag 15 februari 2010 15:15 schreef Twinkly het volgende:
[..]
ik kan wel met Photoshop werken, maar ik weet niet zo goed wat ik ermee moet doen. De achtergrond is zo'n troepje.
Rienk viel altijd in slaap om vervolgens na 10 minuten weer wakker te worden. En dan wilde hij weer drinken.quote:Op maandag 15 februari 2010 15:19 schreef Twinkly het volgende:
[..]
Ja joh gewoon een beetje schudden enzo![]()
Nou vond Niels het altijd vreselijk als we zijn luier gingen verschonen, dus werkte het altijd wel.
Maar wat een slaapkopjeDie kusjes zijn lief he.
Ik hou jullie zeker op de hoogte!quote:Op maandag 15 februari 2010 15:27 schreef Beessie-Jen het volgende:
wat een mooie foto's Twinkly! super; ik vind de eerste wel heel erg mooi voor op canvas...![]()
![]()
@huup; ik heb nog helemaal niet gejompeld voor de Poep van je kleine meid: komt ie:![]()
![]()
![]()
@Vlindur: ik ben benieuwd of het gaat helpen het tussendoor verschonen..houd je ons op de hoogte???
en Evie slaapt nog steeds... ben helemaal verbaasd.. heb net al ff boven gekeken; maar ze ligt heerlijk tevreden echt te slapen. En al ruim 2 uur...Volgens mij begint ze het te begrijpen het middagdutje...
(is ook handig als ze halverwege maart naar het KDV gaat...)
quote:Op maandag 15 februari 2010 15:46 schreef k_i_m het volgende:
Alvast even een hart onder de riem voor BE; het is helemaal niet zielig, zo'n helm.
[ afbeelding ]
natuurlijk wel als je waterpokken hebt.
Ja, klopt. Staat me ook iets van bij.quote:Op maandag 15 februari 2010 18:14 schreef Brighteyes het volgende:
Maar goed, ook daarmee kunnen kindjes van alles, het was M. van MvD toch die hem ook had? Die kon vlgs mij zelfs op haar manier kruipen.
bij bevalling: Sannequote:Op maandag 15 februari 2010 19:15 schreef Poppedein het volgende:
nie zeggen freecell! nie zeggen.. 6 maanden is nog vers, heeeeel vers!
ennuh...dikke vette welkom hier!! Mag de nieuwsgierigheid in mij nog even vragen wie bij je bevalling geweest Wat fijn dat Florian zo goed drinkt al!!
Ja, die was ook hilarisch ja. Ze doet het niet meer trouwens, nu pakt ze de stofzuiger afquote:Op maandag 15 februari 2010 15:48 schreef Vlindur het volgende:
[..]
![]()
Is er bij Lilah eigenlijk nu nog iets van te zien?
(die foto met dr handjes voor haar oren met het stofzuigen was ook zo schattig)
in Z&G staan foto's en zelfs een filmpje!quote:Op maandag 15 februari 2010 20:24 schreef innepin het volgende:
Freecell, kijk ik er overheen of heb je nog geen Florian-foto gepost? *pruil*
quote:Op maandag 15 februari 2010 20:24 schreef innepin het volgende:
Freecell, kijk ik er overheen of heb je nog geen Florian-foto gepost? *pruil*
Ruilen??quote:Op dinsdag 16 februari 2010 07:42 schreef freecell het volgende:
11-7
Wat goed
hier ook best geslapen eigenlijk!
drinken om 24:00, 4:00 en nu om 7:30ik ga deze houden
en een keer of 3 zielig kokhalzend wakkermaar dan slaapt hij ook na 5 minuten knuffelen en pinken weer (hoera voor co-sleeper)
quote:Op maandag 15 februari 2010 21:39 schreef freecell het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Die staat ook in het fototopic
Heeft hij er zelf last van, denk je? Is hij verder ziekig?quote:Op dinsdag 16 februari 2010 10:59 schreef amaranta het volgende:
Ik weet het niet Lily, misschien is hij wel grieperig ofzo? Vrees ook voor Reflux.
Ik ga zoeven het CB bellen als mijn vader hier is en ik hem even 'uit handen kan geven'.
Volgens het principe van een uur met 500gram mag ze 7u slapen..quote:Op dinsdag 16 februari 2010 12:41 schreef flowerbox het volgende:
Freecellwat een plaatje van een zoon! Mooi dat ruggetje zo.
Hier gaat het eigenlijk heel goed de laatste dagen. Ik heb op eigen intuïtie de bv wat aangepast en nu spuugt ze niet meer van die grote hoeveelheden. Af en toe mondjes maat maar verder is het te doen. Gisteren is ze wel weer even gewogen want CB maakte zich beetje zorgen maar ze was 130 gram gegroeid in zes dagen. (vorige week 3510 gram en gister 3640 gram) Dus ze krijgt genoeg binnen gelukkig.
En vannacht was zo raar; ze heeft om 22.30 uur laatst keer bv gehad en toen ik weer wakker werd was het 5.30 uur. Dus bijna al een hele nacht doorgeslapen. Dat is toch niet echt goed voor hele jonge babies? Of maakt dat niets uit?
Ja, het was echt heerlijk om voor het eerst sinds tijden weer eens zoveel uren achter elkaar door te slapen.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 12:45 schreef DaviniaHR het volgende:
flower, met haar gewicht (7 pond) mag ze 7 uur zonder voeding, dus dat wat precies de limit voor haar. heeft ze goed uitgekienden heb jij even een goede nacht gehad. altijd fijn
Ik geef haar nu nog maar 1 kant per keer en niet meer dan tien minuten met daarin ook weer pauzes. Dat werkt perfect. Het speentje gebruik ik idd nog wel als ze net voeding heeft gehad en toch nog behoefe aan zuigen heeft. Ze is er niet heel erg fan van maar accepteert het wel. Als ze slaapt valt hij soms uit haar mondje maar daar wordt ze niet wakker van.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 12:46 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Volgens het principe van een uur met 500gram mag ze 7u slapen..
Wat heb je veranderd aan de bv nu dan? En ging het met het speentje? Fijn dat ze niet meer zo spuugt!
Ik zou niet al te veel op zulke vuistregels afgaan. Ik heb het al eens eerder gezegd, maar Ivan was bij geboorte 10 pond en had volgens die richtlijn 10 uur mogen slapen. Hij moest echter vanwege zijn hoge gewicht juist veel en regelmatig drinken. Flower, er is een reden dat kleine baby's niet zo lang mogen slapen, namelijk omdat ze op een bepaald moment zelf niet meer aan kunnen geven honger te hebben (ik geloof omdat hun suikerspiegel dan te veel gedaald is, maar dat weet ik niet zeker.)quote:Op dinsdag 16 februari 2010 12:46 schreef Linda2205 het volgende:
Volgens het principe van een uur met 500gram mag ze 7u slapen..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |