Dat heb ik ook wel eensquote:Op vrijdag 5 februari 2010 19:04 schreef rhubarbje het volgende:
om aardig te doen?
of ze kijken niet maar zitten gewoon wat voor zich uit te staren
Dat doe ik soms per ongeluk, dan merk ik dat ik al kei lang naar dezelfde persoon zit te staren
Duh, hoe moet hij anders zien dat ze naar hem kijken.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 19:08 schreef Pien85 het volgende:
kijk je niet onbewust zelf die mensen ook aan?
Als eerste bedoelde ikquote:Op vrijdag 5 februari 2010 19:10 schreef mstx het volgende:
[..]
Duh, hoe moet hij anders zien dat ze naar hem kijken.
Zeer logisch.quote:
Dit is precies wat ts wil horen natuurlijk.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 19:01 schreef SpiekerJozef het volgende:
Of je hebt gewoon heel erg mooie en sprekende ogen . . .
En wie zijn wij om daar niet aan te voldoen?quote:Op vrijdag 5 februari 2010 19:55 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Dit is precies wat ts wil horen natuurlijk.
quote:Op zaterdag 6 februari 2010 14:17 schreef WHATSHESAID het volgende:
Omdat het leuk is om mensen zich ongemakkelijk te laten voelen door ze aan te staren. Goed om te horen dat het werkt.
Dit dus!quote:Op zaterdag 6 februari 2010 16:13 schreef T3rr0r het volgende:
Als ze dat bij mij flikken dan staar ik net zo lang door tot ze wegkijken! Daarna slaak ik altijd een kreet van overwinning!
Wat is 'slaak' toch een raar woord.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 16:13 schreef T3rr0r het volgende:
Als ze dat bij mij flikken dan staar ik net zo lang door tot ze wegkijken! Daarna slaak ik altijd een kreet van overwinning!
Vooral bij van die irritante mocro-aapjes is het tof! Hoe langer je staart, hoe kleiner ze wordenquote:Op zaterdag 6 februari 2010 16:15 schreef Nass het volgende:
[..]
Dit dus!
Mochten mensen je aankijken(Doet trouwens iedereen, zelfs jij kijkt onbewust iemand wel eens aan) dan moet je gewoon net zolang terug staren totdat zij zich ongemakkelijk gaan voelen en weg gaan kijken, vervolgens moet je nog zo een 10/20 seconden door kijken.
Jij wint dan
ja precies.. heel vragend van "wat wil je nou? "quote:Op vrijdag 5 februari 2010 19:13 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Als eerste bedoelde ikIk ga ook altijd terug kijken als mensen mij aankijken
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 20:39 schreef Prenzlauer het volgende:
Ik heb dat ook altijd aan de bar, dan komen er allemaal meisjes langs die over mijn gulp wrijven en dan hun lippen likken terwijl ze me heel lang aankijken..
Ik zeg altijd heel schichtig 'hoi' waarna ik maar weer snel bij mijn vrienden ga staan.
Weet iemand, maar dan ook iemand hier wat ze bedoelen? ik word er zo onzeker van, ik verstijf gewoon
ik was naast je gaan zitten om een staring contest te houdenquote:Op zondag 7 februari 2010 12:36 schreef Yuki het volgende:
[..]
Ik doe het ook wel eens express, om iemand een beetje te stangenZeker als ze dan heel onzeker terug gaan kijken. Eén keer was wel heel sadistisch... Hele busrit (ong 30 min) recht aan zitten kijken. Hij werd helemaal gek
verder ben ik heel lief hoor
Maar die win ik alleen als de ander 't niet leuk vindtquote:Op zondag 7 februari 2010 12:38 schreef Prenzlauer het volgende:
[..]
ik was naast je gaan zitten om een staring contest te houden
En dan kijken ze ook weg?quote:Op zaterdag 6 februari 2010 14:16 schreef -Strawberry- het volgende:
Als ik iemand leuk vind, zoek ik oogcontact.
quote:Op zaterdag 6 februari 2010 16:25 schreef T3rr0r het volgende:
[..]
Vooral bij van die irritante mocro-aapjes is het tof! Hoe langer je staart, hoe kleiner ze meer het er worden
quote:Op zondag 7 februari 2010 12:41 schreef Yuki het volgende:
[..]
Maar die win ik alleen als de ander 't niet leuk vindt
Wat is daar nou leuk aanquote:Op zaterdag 6 februari 2010 14:17 schreef WHATSHESAID het volgende:
Omdat het leuk is om mensen zich ongemakkelijk te laten voelen door ze aan te staren. Goed om te horen dat het werkt.
quote:Op zondag 7 februari 2010 13:29 schreef Maisnon het volgende:
Omdat je een dikke puist tussen je ogen hebt, vuilak
Ze zijn jaloers op je voorgevel waarschijnlijk?quote:Op woensdag 10 februari 2010 01:08 schreef drunk_on_shadows het volgende:
ik heb dat ook altijd! mensen die me aanstaren... alleen heb ik het altijd pas door als ze al een tijdje staren en ik mn hoofd omdraai.
Nee ik ben niet lelijk.
Het zijn wel bijna altijd meisjes (ik ben ook meisje/dame)
Het is toch normaal dat mensen elkaar in de ogen kijken?????quote:Op vrijdag 5 februari 2010 18:59 schreef Heyhoegaathet het volgende:
Hallo,
Ik heb even een vraag..
Als ik in de trein of de bus zit, zijn er altijd heeel veel meisjes die mij in de ogen aan kijken.. Waarom is dit?
Ik vind dit vervelend want dan weet ik me vaak geen houding te geven en ga ik me onzeker gedragen..![]()
Groeten!
Misschien vinden ze wel dat je mooie kleding aan hebt ofzo.Zelfs kijk ik ook weleens naar meisjes/vrouwen als ze bijv heel mooi haar hebben of hele mooie schoenen of wat dan ookquote:Op woensdag 10 februari 2010 01:08 schreef drunk_on_shadows het volgende:
ik heb dat ook altijd! mensen die me aanstaren... alleen heb ik het altijd pas door als ze al een tijdje staren en ik mn hoofd omdraai.
Nee ik ben niet lelijk.
Het zijn wel bijna altijd meisjes (ik ben ook meisje/dame)
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 18:59 schreef Heyhoegaathet het volgende:
Hallo,
Ik heb even een vraag..
Als ik in de trein of de bus zit, zijn er altijd heeel veel meisjes die mij in de ogen aan kijken.. Waarom is dit?
Ik vind dit vervelend want dan weet ik me vaak geen houding te geven en ga ik me onzeker gedragen..![]()
Groeten!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |