abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_77392505
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 20:51 schreef francis998 het volgende:

[..]

ach..zolang je geen gevaar op de weg bent..maakt het niet uit. Maar ik heb in totaal denk ik meer dan 80 lessen gehad..was ruim 2500¤ kwijt..
Dat ben ik niet want ik heb geen auto meer. Ik kan best rijden.
Ik was ongeveer 5000 euro kwijt voor mijn rijbewijs
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:01:13 #77
247161 ikke043
Skippy, the rain won`t come !
pi_77392513
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 20:43 schreef Maeghan het volgende:

[..]

En hoe wil je dat gebruiken voor verkeerssituaties in de praktijk? Ik vind het nogal gevaarlijk klinken namelijk. Als je de theorie niet snapt hoor je wmb toch echt niet op de weg thuis.
Jah, als ik op de bewuste plek van de foto kom, dan gaat het wel goed. Anders improviseer ik.
Don't know where to go
But I lock and load
Shoot that sky till the moon explode
Moon explode
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:10:10 #78
1593 Perico
Serpent Rouge
pi_77392937
Qua programmeren ben ik uit de tijd van Basic en Qbasic (waarmee je in DOS ook programma's kunt maken). Dat vond ik het leukste dat er is, programmaatjes maken. De commando's en structuren zijn logisch, volstrekt helder en je kon er prima mee uit de weg en er werd ook steeds precies aangegeven welke fout erin zat.

Javascript groeit me dan echt al boven het hoofd. Het liefst zou ik de COCOA TOUCH programmeertaal voor de iPhone leren. Een goede applicatie bedenken, daar 99 eurocent per download uit de Apple store voor krijgen, en je loopt binnen. Maja, ik weet nu al dat dat te ingewikkeld voor mij is.
pi_77393101
Theorie snapte ik ook niet tot ik t ineens wel snapte Ik raak nog steeds wel in de war. Maar de gouden truc: rustig blijven! en goed op anderen letten (communicatie op de weg ) Bij mn vriend zit een lastig kruispunt (vind ik zelf) waarbij rechtdoorgaand verkeer en afslaand verkeer van tegenovergestelde richtingen allebei groen licht krijgen, maar na een keer reed ik m moeiteloos. Oefening baart kunst. Reed ook vrij snel naar onbekende plekken in onbekende auto's.


Ik ben alvast aan de zelfstudie gegaan. De WWB! Rete-ingewikkeld maar krijg over 2 weken een spoedcursus en ben van plan een goed cijfer te halen. En ingewikkeld vind ik leuk
Al ben ik stiekem blij dat mn vriend nu rustig is die stond net hyper naast me te springen. Studeert lekker zo
Ik ben dr weer vandoor!
pi_77393305
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 18:19 schreef francis998 het volgende:

[..]

oe...spannend.
en al praktijk lessen gedaan? en is er al een examendatum bekend?
Ik heb in totaal 3x afgereden en 3e keer was raak..na meer dan 60 lessen..een beetje langzame leerling was ik
Ja, ik zit nu tegen de 50 praktijklessen aan. Ik ben ook een langzame leerling
Children of the night. What music they make.
pi_77393796
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:10 schreef Perico het volgende:
Qua programmeren ben ik uit de tijd van Basic en Qbasic (waarmee je in DOS ook programma's kunt maken). Dat vond ik het leukste dat er is, programmaatjes maken. De commando's en structuren zijn logisch, volstrekt helder en je kon er prima mee uit de weg en er werd ook steeds precies aangegeven welke fout erin zat.

Javascript groeit me dan echt al boven het hoofd. Het liefst zou ik de COCOA TOUCH programmeertaal voor de iPhone leren. Een goede applicatie bedenken, daar 99 eurocent per download uit de Apple store voor krijgen, en je loopt binnen. Maja, ik weet nu al dat dat te ingewikkeld voor mij is.
oke, ik heb wat van Visual Basic geleerd op het mbo, java weet ik nul vanaf. En afgelopen jaar in het buitenland c(++) geleerd, we moesten o.a. superrekenmachine maken..wat echt onzin was..zelf de wiskundeleraren wisten bepaalde berekeningen niet te doen!
Maar wel gelukt..hoewel 2 opties niet werken.
Maar programeren is zo'n precisiewerk..dat je echt op alle typfputen moet letten.
pi_77395817
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 12:39 schreef robuust89 het volgende:
goed, even een heel weirde post, maar ik las net een artikeltje over manie en hypomanie, en ik vind het toch een beetje herkenbaar. mijn gemoedstoestand schommelt inderdaad, maar het is dan op zn hoogst een hypomanie.

symptomen:
Een kind dat zijn onzekerheid en angst verbergt achter druk en overmatig vrolijk gedrag benadert die van een manie.
hm, nee, niet echt

ongeremd functioneren: heeeel soms handel ik impulsief, het is dan niet zelfdestructief of zoiets. er is geen spraken van verhoogt alcoholgebruik of dope

Gevoelens laat men de vrije loop, waardoor ook de diepere gevoelens en gedachten worden uitgedragen en men zich erg 'blootgeeft'.
eh, ja, dat doe ik wel, wat een beetje minder is. zelf weet ik dat ik het doe, maar er iets tegen doen is op dat moment niet van toepassing

ik ben niet depressief or the like, heb wel af en toe een dipje, dat heeft iedereen toch?

hm, ik lees even verder, en volgens mij is het loos alarm. but still, die stemmingswisselingen vind ik vaag.
ik schrijf hier gewoon wat van me af
Ik heb net de wikipediapagina over hypomanie gelezen, en ik zou willen dat ik dat had. Ik kan m'n onzekerheid en al helemaal m'n angst niet goed verbergen. Dus als ik bang ben ziet iedereen dat zo. :/
pi_77395923
Zo moeilijk is programmeren niet, maar ik geef toe, je moet het natuurlijk even zien. Dat geldt voor alles waarbij inzicht benodigd is. Een goede docent is daarbij wel belangrijk vind ik zelf (of in ieder geval de juiste methode, dan kan een boek ook al genoeg zijn). Ik heb vandaag (! ) mijn propedeuse behaald Software Engineering... Wij programmeerden in C#, wat bijna hetzelfde is of iig veel lijkt op Javascript. Vind het allemaal eigenlijk heel simpel. Zo simpel dat ik me al verveelde de afgelopen twee kwartalen Wel verdieping maar weinig verbreding. Weinig nieuws = /bored bij mij.

Wat betreft mijn theorie-examen voor de auto: 2 dagen van tevoren elke dag 2 uur leren (wat ik deed was de opdrachten maken met het theorieboek erbij. Steeds opnieuw. Ik haat lezen(van dit soort "onzin"), dus dit was voor mij de beste manier, gewoon doen.) , en ik had 'm de eerste keer, met 4 fouten, dacht ik

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 28-01-2010 22:17:54 ]
pi_77396324
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:11 schreef KingOfMystery het volgende:

[..]

Ik heb net de wikipediapagina over hypomanie gelezen, en ik zou willen dat ik dat had. Ik kan m'n onzekerheid en al helemaal m'n angst niet goed verbergen. Dus als ik bang ben ziet iedereen dat zo. :/
Tja..hypomanie is aan de ene kant wel prettig...maar je moet er toch goed over denken, aangezien ik iemand ken die er duidelijk last van heeft. En er ontstaan stemmingwisselingen..en die zijn totaal onprettig...
pi_77397249
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:21 schreef francis998 het volgende:

[..]

Tja..hypomanie is aan de ene kant wel prettig...maar je moet er toch goed over denken, aangezien ik iemand ken die er duidelijk last van heeft. En er ontstaan stemmingwisselingen..en die zijn totaal onprettig...
Ja, maar als je sowieso al stemmingswisselingen (door bijvoorbeeld bipolaire stoornis) hebt, is het nog altijd beter als je die goed kunt verbergen. Daarnaast heb je ook veel zelfvertrouwen en veel meer durvend als je hypomanie hebt. Eigenschappen die ik zelf goed zou kan gebruiken.
pi_77397495
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:40 schreef KingOfMystery het volgende:

[..]

Ja, maar als je sowieso al stemmingswisselingen (door bijvoorbeeld bipolaire stoornis) hebt, is het nog altijd beter als je die goed kunt verbergen. Daarnaast heb je ook veel zelfvertrouwen en veel meer durvend als je hypomanie hebt. Eigenschappen die ik zelf goed zou kan gebruiken.
Tja, het klopt wel wat je zegt van als je al stemmingswisselingen hebt door borderline. Toevallig heb ik een neef die daar last van heeft...en pfffff..totaal geen pretje. En door hypomanie komt hij in gigantische schulden..doordat hij zich als het ware deels van de realiteit losmaakt, en denkt de wereld aan te kunnen en gaat dingen doen en kopen..en vervolgens heb je weer de daling omlaag, want hypomanie helpt veel zolang je in een positieve spiraal zit, maar het kan ook ervoor zorgen dat "het zwarte gat" waar je in terecht komt, weer "zwarter" word. maar zoals met alles voor/na delen.
  donderdag 28 januari 2010 @ 23:29:08 #87
188877 Stupendous76
wenst iedereen veel plezier
pi_77399328
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 17:12 schreef Autidude het volgende:

[..]

Maar wat vindt jij dan wel leuk in de IT? Hardware installeren vind ik bijvoorbeeld ook heel leuk.

Ik zat te denken wat ik nou eigenlijk heel erg leuk vind in het leven en waar ik heel veel van kan genieten en gelukkig wordt maar wat ook gewoon haalbaar is. En toen ik dacht ik dat ik eigenlijk het allergelukkigst ben als ik schnitzel heb gekocht en dat ik dat dan helemaal ga bereiden met cayun kruiden en paneren enzo, en dat als het dan ook supergoed gelukt is, dat ik daar dan echt super van geniet en helemaal gelukkig wordt.
Maar supergoede schnitzels eten is zo'n raar doel in het leven

En dan denk ik weer, dat is mijn grootste probleem.. ik moet een doel hebben, en nu heb ik dan wel hulp gezocht om het te vinden maar dat loopt nog niet helemaal lekker.. maar in de tussentijd ben ik dus wel een beetje een soort dwalende, en dat wil ik eigenlijk helemaal niet meer
hulpverlening: wat is je probleem?
ik: Kijk, daarvoor kom ik dus hier. Als ik wist wat het probleem was, hoefde ik namelijk ook niet hier te komen.
hulpverlening: tja, dan kunnen wij ook niet veel doen
Repent, Pray, Forgive
Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wetten/voorstellen
Mensen doen niet dingen omdat ze dat willen, maar omdat het kan.
pi_77399606
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:29 schreef Stupendous76 het volgende:

[..]

hulpverlening: wat is je probleem?
ik: Kijk, daarvoor kom ik dus hier. Als ik wist wat het probleem was, hoefde ik namelijk ook niet hier te komen.
hulpverlening: tja, dan kunnen wij ook niet veel doen
tja, zo loopt het ongeveer vaak.
Of je weet niet wat je daar komt doen, en blijft gaan..en blijft gaan. Maar meestal gebeurd er niet echt veel..of tenminste iets waar je weet wat gebeurd.
Of als er echt iets specifieks is dan is het makkelijker..maar meestal ben je zelf niet helemaal bewust van je daar gaat doen of wat nou precies het probleem is.
  donderdag 28 januari 2010 @ 23:52:15 #89
188877 Stupendous76
wenst iedereen veel plezier
pi_77400142
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:37 schreef francis998 het volgende:

[..]

tja, zo loopt het ongeveer vaak.
Of je weet niet wat je daar komt doen, en blijft gaan..en blijft gaan. Maar meestal gebeurd er niet echt veel..of tenminste iets waar je weet wat gebeurd.
Of als er echt iets specifieks is dan is het makkelijker..maar meestal ben je zelf niet helemaal bewust van je daar gaat doen of wat nou precies het probleem is.
Zoals Autidude het al aangeeft: als je een doel hebt, is het probleem veel kleiner (of is er eigenlijk geen probleem meer)
Vaak gehoorde vraag: wat vind je leuk?
Ik: eigenlijk alles.
Zij: ja, daar kan ik niets mee.
En dan 'stopt het'.
Repent, Pray, Forgive
Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wetten/voorstellen
Mensen doen niet dingen omdat ze dat willen, maar omdat het kan.
pi_77400373
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:52 schreef Stupendous76 het volgende:

[..]

Zoals Autidude het al aangeeft: als je een doel hebt, is het probleem veel kleiner (of is er eigenlijk geen probleem meer)
Vaak gehoorde vraag: wat vind je leuk?
Ik: eigenlijk alles.
Zij: ja, daar kan ik niets mee.
En dan 'stopt het'
Volgens mij gaat het dan niet echt goed met de hulpverlening, en een doel maakt het probleem minder duidelijk en makkelijker te overwinnen, maar idd zonder doel..gaat het lastig.
EN die doodlopende gesprekken zijn lastig want om de een of andere reden lijkt het vaak alsof je de psych"gehoorzaamt" zij dient te onderzoeken en het probleem te vinden en met een oplossing te komen, miss indirect.

Maar ikheb ook steeds vaker dat het doodloopt met de psych..en dat pas als zij weer een vraag steld ik ff babbel..en daarna weer stil.

En tja..al die vragen die de psych stelt..ik weet meestal ook niet echt een antwoord..bij mij vraagt zij vaak: en wat doet dat met jou of wat voelde je..maar ik kan over het verleden geen duidelijk antwoord geven omdat ik vaak niet meer weet wat ik voelde.
Terwijl met wat recentere gebeurtenissen wel..

maar goed..mijn dagje is over. Ik ga lekker slapen. Welterusten..hoewel bijna iedereen al weg is..
pi_77402164
quote:
Op zondag 24 januari 2010 15:47 schreef sempron2400 het volgende:
Kortom: Autisme is vervelend, als je niet de lichtste vorm hebt, komt je gewoon overal problemen tegen.

Ik denk dat ik binnenkort lid ga worden van de personeelsvereniging voor mensen onder de 40. Het schijnt een leuke groep te zijn, waarvan ik ook al een aantal mensen ken. En niet indereen is er extravert.

Misschien nog wel beter dan bij de kerkgemeente, waar "iedereen" tijdens het koffiedrinken het liefst zoveel mogelijk mensen wil aanspreken. Ik heb er weleens het idee dat mijn interesses niet interessant genoeg zijn (zit eigenlijk wel wat in) en dat je met een sociaal beroep beter in het gesprek ligt. Meestal worden mijn gesprekken afgekapt. Kudt Asperger
Je bedoelt mensen die overdreven doen wat betreft het zoveel mogelijk mogelijk in gesprek willen zijn met andere mensen, zonder daarbij genoeg rustpauzes te nemen?
Je gesprekken worden afgekapt, kan je daar wat meer over vertellen?
'Van de Milan-spelers ben ik het meest bevreesd voor Seedorf', zei Rooney vooruitlopend op de confrontatie tegen Gazzetta dello Sport. 'Hij is waarschijnlijk de beste speler tegen wie ik ooit heb gespeeld.'
  vrijdag 29 januari 2010 @ 11:06:44 #92
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_77408442
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_77409038
quote:
SHIT! daar ben ik te oud voor

qua programmeren, ben ik heer en meester met java niet dat het zo'n leuke taal is, ik doe het gewoon veel
zit tegenwoordig meer met C en C++ te prutsen, echt duizenden manieren om jezelf in de voet te schieten

owja, ik probeer tegenwoordig ook met Dvorak te werken (een ander soort toetsenbordlayout, in plaats van qwerty krijg je dan ',.pyf) tricky shit
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_77412019
quote:
Hihihi..is wel een goed idee, en ook nog leuk. Designen kwa IT zou me ook wel leuk lijken.
Maar ach..ik heb officieel geen autisme en ben ook nog een te oud..al lang de havo voorbij.
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 11:23 schreef robuust89 het volgende:

[..]

SHIT! daar ben ik te oud voor

qua programmeren, ben ik heer en meester met java niet dat het zo'n leuke taal is, ik doe het gewoon veel
zit tegenwoordig meer met C en C++ te prutsen, echt duizenden manieren om jezelf in de voet te schieten

owja, ik probeer tegenwoordig ook met Dvorak te werken (een ander soort toetsenbordlayout, in plaats van qwerty krijg je dan ',.pyf) tricky shit
c++ vind ik geen prettige taal om mee te werken, hoewel het niet al te moeilijk is.
pi_77412160
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 11:23 schreef robuust89 het volgende:

[..]

owja, ik probeer tegenwoordig ook met Dvorak te werken (een ander soort toetsenbordlayout, in plaats van qwerty krijg je dan ',.pyf) tricky shit
In het kader van bezigheidstherapie? .
pi_77413905
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 12:43 schreef DeepChord het volgende:

[..]

In het kader van bezigheidstherapie? .
waha, nee gewoon, dit valt onder de categorie "jezelf nuttige skills aanleren"
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_77414903
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 17:19 schreef EchtGaaf het volgende:


Gewoon zelf psych bellen en proberen nieuwe afspraak te maken. Idee? Dan heb je tenminste duidelijkheid.
Ik heb gebeld, ze waren mij vergeten Maar ik kan gelukkig aanstaande dinsdagmiddag langskomen.
Een handboek? Een HANDBOEK??? neuh.. sorry.. ik heb een hoofd.
  vrijdag 29 januari 2010 @ 13:56:01 #98
247161 ikke043
Skippy, the rain won`t come !
pi_77415293
Net klaar met tentamenweek
2 vakken niet gehaald(tot nu toe) maar een kan ik nog compenseren met een 6,5 voor civiele techniek
Don't know where to go
But I lock and load
Shoot that sky till the moon explode
Moon explode
pi_77416342
mooi zo, ikke.

Hier zit ik maar wat kleding op te ruimen..verder niks anders te doen Behalve straks ff een formulier wegbrengen!

En een drankje aan 't drinken...vanwege het 1 maand en 1 dag niet roken

wat rustig zeg!!!

[ Bericht 9% gewijzigd door francis998 op 29-01-2010 14:29:11 ]
pi_77418256
Ja het is rustig heh? Ik ben ook een beetje aan het opruimen en tussendoor af en toe een beetje op Fok lezen. En ik moet straks nog een boel gehaktballen draaien en bakken.

Hier is nog een kort filmpje over het rare ongeluk van gister.
Een handboek? Een HANDBOEK??? neuh.. sorry.. ik heb een hoofd.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')