abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_77545527
Oh okay Je hebt dus alleen hele lengtes verborgen liggen zeg maar en aansluitingen op die slang uit een stuk bovengronds?
pi_77546028
Ze gaan idd omhoog...

Dat zie je op de foto van de CV-installatie, rechts achter het deurtje, zie je twee slangen omhoog gaan...
pi_77551690
Oh okay, 2 slangen per radiator dus... Dan krijg je een hoop slangen ja!
Maar kan me voorstellen dat het voordelen heeft idd...
pi_77552983
Zwaait even naar Shanna en haar leuke huis vanaf het andere forum
pi_77553401
quote:
Op dinsdag 2 februari 2010 15:23 schreef Juweel het volgende:
Zwaait even naar Shanna en haar leuke huis vanaf het andere forum
Cheeeeese!!!!
pi_77572723
Het begint echt al ergens op te lijken zo! Zo zie je maar weer dat er best een hoop moois in Rotterdam staat. Beetje jammer dat teveel van dat moois te erg verpauperd is, maar goed.

Anyway, ben benieuwd als straks je vloer "dicht" is en alles geschilderd is, dan is het al een super gezicht lijkt me zo.
pi_77573701
is het een opknaphuis van de gemeente?

ziet er echt fantastisch uit!
pi_77581555
quote:
Op dinsdag 2 februari 2010 22:54 schreef JoPiDo het volgende:
is het een opknaphuis van de gemeente?

ziet er echt fantastisch uit!
Nee, gewoon een bouwval dat ik zelf gevonden en gekocht heb!

Die gemeente opknaphuizen zijn meestal in de meest onmogelijke buurten...
pi_77619711
zo zag het er bij ons ook uit, die cv leidingen, elke radiator had zijn eigen leiding aangesloten op de unit, wist ook niet dat dat ook anders zou kunnen.
wel lekker dat je vader dat kan aanleggen, scheelt een smak geld volgens mij.
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
pi_77625661
Inmiddels eindelijk de tekening van mijn keuken binnen.

Let op, de deuren lijken hier donkerder dan ze werkelijk zijn. Uiteraard komen er ook andere knoppen op dan ze er nu op zitten, maar deze waren hoe dan ook inclusief.

pi_77626425
Mooooooi!
pi_78261920
en hoe ver ben je al gevorderd?
pi_78262064
Welke gek gaat nou al die prachtige originele details wegstoppen onder cheap board en gipsplaten?
pi_78262564
Oh wat bijzonder zeg een huis met al die cadeautjes En een muis

Geweldig dat je vader je zo goed kan helpen!
pi_78262647
quote:
Op donderdag 4 februari 2010 12:37 schreef Xs2Shanna het volgende:
Inmiddels eindelijk de tekening van mijn keuken binnen.

Let op, de deuren lijken hier donkerder dan ze werkelijk zijn. Uiteraard komen er ook andere knoppen op dan ze er nu op zitten, maar deze waren hoe dan ook inclusief.

[ afbeelding ]
Mooi die knoppen zijn vooral onhandig schoon te maken
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  Moderator zondag 21 februari 2010 @ 14:29:36 #66
155227 crew  Guppy
dus
pi_78263404
quote:
Op zondag 21 februari 2010 13:53 schreef Isegrim het volgende:
Welke gek gaat nou al die prachtige originele details wegstoppen onder cheap board en gipsplaten?
Gelukkig zijn ze weggestopt, en niet eruit gesloopt
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_78382679
quote:
Op zondag 21 februari 2010 14:29 schreef Guppyfriend het volgende:

[..]

Gelukkig zijn ze weggestopt, en niet eruit gesloopt
Inderdaad, daar heb ik echt mazzel mee! Is ook wel over nagedacht!
De electriciteit is nu bijna klaar.. als het goed is worden deze week de verlaagde plafonds geplaatst, en een muur opnieuw gemetseld. En dan kan hopelijk eindelijk de stucadoor beginnen
pi_78384118
spannend!
vooral de stucadoor gaat het helemaal mooi maken straks, wordt een prachtig gezicht!
(wat kun je daar naar uitkijken he)
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
pi_78384445
quote:
Op woensdag 24 februari 2010 10:37 schreef WRH het volgende:
spannend!
vooral de stucadoor gaat het helemaal mooi maken straks, wordt een prachtig gezicht!
(wat kun je daar naar uitkijken he)
Nou, vooral omdat er flink vertraging opgelopen is... Als dat eenmaal gedaan is gaat het allemaal vrij rap,,,,
pi_78508195
Oh, even bij gelezen..

En natuurlijk op de hoogte blijven!
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
pi_78803026
Mooi huis! Ik woon in een pastorie uit 1927, en daar zijn, toen er CV kwam in de jaren '60 bijvoorbeeld alle haarden er uit gesloopt, want "die waren niet meer nodig." Ook het meeste glas in lood is er uit getikt voor het dubbel glas enz. Je hebt écht mazzel dat je huis de jaren '60 en '70 zo mooi overleefd heeft.
...
pi_78914748
Gaat er goed uitzien stadsgenoot !
R.I.P. nachtburgemeester van Rotterdam, 1944-2019
pi_79017198
Kick kick kick! Ik verdien wel een mooi prijsje in mijn huis.

Hoewel ik een aantal weken terug blij vermelde dat de stukadoors konden beginnen, zijn deze nog steeds niet begonnen. Geen tijd? Nee.. ik heb wéér problemen met de erfgenamen waar ik het huis van verkocht heb. Het is een huis met 5 verdiepingen, onderste twee is 1 woning, daarna komt de mijne, en boven mij nog een huis van twee verdiepingen. Die staat nog te koop! Echter woont een zoon van 1 van die erfgenamen daar tijdelijk, omdat hij in België woont, en in Delft studeert.

Afijn, lekkage!!!!!!! Twee mega lekkages van de 3e verdieping die uitkomt in mijn keuken, en aan de andere kant van het appartement komt hij uit in mijn meterkast, waar we net een nieuwe kast van gemaakt hebben + een nieuwe meterkast Het begon op 6 Januari (!!!) mijn eerste mailtje dat er lekkage geconstateerd was, en dat dit zsm verholpen moest worden, gezien er in mijn badkamer en keuken een verlaagd plafond komt (helaas waren de originele niet meer te herstellen ) geen reactie... Toen op de 9e, de 15e, de 19e van Februari (!!!!) en ook nog op de 22e een mailtje gestuurd. Uiteindelijk na anderhalve maand een mailtje terug waarin "Het hun het beste leek dat mijn vader als specialist de lekkages zou verhelpen op HUN verdieping'"

Gewoonweg HILARISCH. Ik voel de bui al hangen, ze willen geen geld uitgeven, en als het uiteindelijk nog niet verholpen is, kunnen ze mijn vader lekker de schuld geven! Er moet ook een elektriciteit buis vanuit het huis van mijn onderburen naar boven getrokken worden, "of mijn vader dat ook kon doen, gezien hij zoveel mooi nieuw leidingwerk in mijn huis had aangelegd" Koekoek.... wat zijn ze toch raar. Heb gestuurd dat géén van beiden werkzaamheden door mijn vader uitgevoerd worden. Geen reden erbij. Ze zitten mij vanaf begin af aan al dwars, trekken alleen maar geld uit mijn zak, en dan verwachten ze dat wij ook nog een vrienden dienstje voor hen gaan doen? Alsof hij niet genoeg te doen heeft..

Uiteindelijk wéér helemaal niks meer gehoord. En toen hebben we wederom de rechtsbijstand ingeschakeld, mijn geduld heeft gewoon zijn grenzen bereikt. 28 Februari ontdekte ik nóg een lekkage, ook over gemaild, en gesommeerd dit binnen een week te verhelpen, en diezelfde dag nog te reageren op mijn email. Wederom wéér geen reactie. Aangetekende brief verstuurt, waarin we ze nogmaals sommeren, en uiteindelijk werd er op Vrijdag gebeld, dat er een loodgieter langs zou komen om een offerte te maken (!!!). Ik heb ze eerder al verantwoordelijk gehouden voor alle schade die voorkomt uit de nalatigheid van hun verdiepingen, en dus zijn ze gisteren al begonnen met het voorbereiden van mijn verlaagde plafonds. Ik wil simpelweg niet meer wachten. Het zijn een stelletje luie donders. Ik wil verder met mijn huis, ik wil er eind April, begin Mei toch wel een beetje in gaan trekken. Ze houden met continu op.

De splitsing van het Electra, water en gas is ook nog steeds niet gerealiseerd. Alle meters bevinden zich op mijn verdieping. Voor mij is het dus een kwestie van de leidingen afkoppelen die naar boven toe gaan, en zij moeten zorgen voor nieuwe meters op de 3e verdieping, voor dat huis. Als het goed is, hebben zij dat direct toen ik getekend heb, dat in werk stelling gezet (ik had ze van de zomer al gewaarschuwd dat het verkrijgen van meters tot 20 weken kan duren, als antwoord kreeg ik “waarom heb je dat niet eerder gezegd” ehh… het lijkt de kindercrèche wel.) we zijn nu precies 20 weken verder, maar nog steeds helemaal geen gehoor hoe of wat. En eerlijk gezegd ben ik het ook echt zat aan het worden om elke keer erachteraan te gaan. In eerste instantie moest ik de splitsing regelen vóór het tekenen. Dat bestond uit het splitsen van de meters, een doorgang dichten door middel van een muur, en het doorbreken van een muur (waar de en-suite deuren onder vandaan kwamen), en het creëren van een nieuwe doorgang (ofterwijl een officiële voordeur plaatsen). Ik heb alles binnen 2 weken, zoals afgesproken bewerkstelligd, en toen ik aangaf dat ik de buizen ging afkoppelen van de meters, kreeg een grote “Hooo” want hun familie boven mij moest natuurlijk wel nog kunnen douchen en televisie kijken, en koken, en weet ik wat allemaal nog meer! Te belachelijk voor woorden, dit hadden ze zich allemaal moeten bedenken voordat ze het besloten gesplitst te koop te zetten! Uiteindelijk liep dat ook uit de hand en heb ik voor het eerst de rechtsbijstand ingeschakeld, dat is met een sisser afgelopen, en hebben besproken dat het splitsen van de leidingen dus ná het teken gebeurd. Echter is er nog steeds niks gebeurd.

Ik ben ondertussen ernstig hard aan het schuren geslagen, gelukkig met de hulp van fantastische vrienden die elkaar per avond afwisselen! Want het schuurwerk wil ik gedaan hebben vóórdat de stukadoor begint in verband met het vele stof dat er vanaf komt.

Check! http://94.100.114.70/8983(...)98305252_5_lXlS.jpeg

Mijn bovenlip heb ik inmiddels wel terug gevonden! HAHA!
Ik moet zeggen het schuren valt me behoorlijk mee, alleen was mijn eerste schuurervaring toch weer een blundertje.. Ik dacht namelijk dat je tot het hout moest schuren, en ik dacht al na 15 minuten op 10 cm schuren, Jezus, dit gaat met echt jaren kosten (gezien ik zóveel houtwerk in mijn huis heb). Toen maar even mijn vader erbij geroepen, want ik was wel zover dat in het midden het hout helemaal zichtbaar was, maar er aan de zijkanten twee strookjes overbleven… God, die verloste me uit mijn lijden dat ik het alleen maar ruw en glad hoef op te schuren! Pfff…. Oké… weer wat geleerd.


Mijn badkamer is af, althans, af… er is een nieuwe muur in gemetseld:


die stond namelijk nog maar op een paar losse stenen, gezien mijn douchecombinatie aan die muur kwam, leek het me handig als die muur opnieuw

Gecement zou worden ! Die ziet er wel helemaal strak uit, mijn vader heeft daarvoor ook meteen mijn JDB-doucheset geprepareerd, zodat hij er alleen nog maar opgezet hoef te worden! Yeaaah! En aan de andere kant is er een voorzetwandje



gekomen, en zaterdag gaan ze mijn verlaagde plafonds plaatsen, en worden ook meteen de spotjes erin verwerkt, yoehoe! Het begint op een huis te lijken.

Inmiddels ben ik er ook uit wat voor meubels ik ga nemen. Ben helemaal verliefd geworden op deze loveseat.


En daar komt deze bank bij,

Ja, natuurlijk is het belangrijk om te weten hoe de bank voelt als je met je hoofd de handstand doet op de bank! En dan als het allemaal nog past deze 'Chaise longue'!



Ik ben vorig weekend afgereisd naar Rosmalen om deze te gekke stoel op te halen.



Helemaal verliefd op geworden. Deze komt voor de sier te staan in mijn slaapkamer naast de marmeren schouw, en naast de ramen…. Heb hem bij mijn oom in tante zolang kunnen plaatsen. Ben écht te gierig om een box te huren, dus mijn wasmachine en droger staan bij mijn vrienden, die heb ik daar laten bezorgen haha! En ik kan wat meubels bij mijn oom en tante kwijt, die hebben nog een leeg huis staan. En dozen kan ik ook bij vrienden kwijt…

Ik begon blij, werd weer geïrriteerd, en eindig gelukkig weer blij. Misschien ook wel te begrijpen dat ik niet veel updates heb geplaatst de laatste weken, ik ben gewoon een hoop stress aan mijn hoofd door die erfgenamen die het me zo onwijs moeilijk maken, en me dwars zitten!

Verder ben ik ook erg druk aan het zoeken naar een foto van mijn huis in de jaren 30… Zodat ik dit kan vergroten en in mijn huis kan hangen. Stukje terug in de tijd zeg maar.
Valt nog niet meer. Toevallig heeft mijn overgrootopa schuin tegenover mij gewoond in die tijd, en mijn oma zou nog speuren naar wat foto’s. Heb tot nu toe dit :


Rechts mijn huis, nog voor de zonneschermen. Wat lief hé!

[ Bericht 0% gewijzigd door Xs2Shanna op 11-03-2010 17:10:11 ]
pi_79017815
Sjeeeeeeeeeeee wat een gedoe zeg! Echt niet relaxed van die lui! Hoop dat je het snel kan fixen met ze en dat de lekkages geen drama worden!
En dat stof! Ik ken het, wat een drama he?! Haha...
En leuke foto dit al hoor!
  donderdag 11 maart 2010 @ 15:57:00 #75
107407 maok
Lizdekd (v)
pi_79019584
Wat een gedoe, het is dat het zo'n leuk huis is.
Niet storen, ik ben al gestoord genoeg!
pi_79020048
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 15:57 schreef maok het volgende:
Wat een gedoe, het is dat het zo'n leuk huis is.
Dat is voor mij dus ook al die tijd mijn grootste motivatie geweest.... Dit is voor mij echt mijn droomhuis to be, dus ik doe er alles voor, en moet soms ook even op mijn tanden bijten!
pi_79020200
Moet je geen isolatie om die verwarmingsbuizen doen?
Zoiets dus
pi_79020312
Niet nodig denk ik, mijn vader is cvmonteur, dus die zal wel beslist hebben dat dat niet hoefde...
pi_79022831
'Chaise longue' is het.
pi_79025414
Jemig wat een gedoe!!
Ik hoop dat het echt snel opgelost gaat worden!

Het huisje is het waard, maar toch kan ik me voorstellen dat het je gillend gek maakt.

En hopelijk kun je hier snel vertellen dat lekkages verleden tijd zijn
pi_79025675
Is de Vereniging van Eigenaars trouwens niet actief? De VvE-beheerder kan je vaak wel helpen bij dit soort gevallen.
pi_79028185
quote:
Op maandag 25 januari 2010 12:16 schreef Xs2Shanna het volgende:
Tijd voor het tweede topic!

Kleine samenvatting, gaat om een huis uit 1919! Betreft een 95m2 verdieping in een herenhuis, inclusief ornamenten , glas in lood, en een hele hoop extra's! De plafonds hebben een hoogte van 3.10.

Wat is er al gedaan:

Alle waterleidingen zijn opnieuw aangelegd, er zijn twee badkamers uitgesloopt, de cv ketel is geinstalleerd, en inmiddels ook al verstopt. Inmiddels zijn mijn ramen ook vervangen.

Wat moet er nog gebeuren:

- Alle muren en ornamenten moeten nog hersteld en gestuuct worden, dat begint 1 dezer weken!
- Badkamer moet nog bedacht worden.
- Al het houtwerk moet geschuurd en geverfd worden.
- Balkon deuren hersteld worden.
En pff nog zo veel, maar dat komt vanzelf wel voorbij in het topic!

Wat is er al besteld? In ieder geval mijn vloer, en deze opstelling kwa keuken, maar dan grijze kastjes, met een grijs granieten blad, met belgisch hardsteen effect, mat. Picture volgt nog uiteraard! Wat voor knopjes komen daarop? Hele foute, maar ik ben ervan overtuigd dat het een super gaaf effect word

Ik heb ook mijn badkamermeubel al, waar uiteraard nog een wasbak in gezet moet worden.

En het aller belangrijkste, het huis had nogal wat cadeautjes voor ons in petto, komen ze op een rijtje...

- Cadeau 1, voor, en na, en nog eens na..
- Cadeau 2, voor, en na
- Cadeau 3, voor, en na..
- Cadeau 4, voor, oeps geen voorplaatje... wel een na plaatje..
- Cadeau 5, voor, en ook hier weer een naplaatje!
Cadeau 6, een voorimpressie.... , en het gehele zooitje..

Verder hebben we al 1 4kub container volgestort, en hebben we ook 3 keer heen en weer gereden naar de mileutuin, zal het helaas niet bij blijven ben ik bang De beste man op de foto, is mijn vader! Zonder hem zou ik dit huis nooit kunnen kopen, gezien mijn vader héél veel opknapt en aanlegd. Ik kom alleen in het huis te wonen!

De cadeau's uitgeschreven.. toen ik het kocht was alleen glad, en het enige originele was nog het plafond, en de glad in lood ramen. Na het wegbreken van een muur tussen de appartementen heen, (waren eerste twee appartementen, nu 1) kwamen er orginele schuifdeuren tevoorschijn, die 20 jaar dichtgezeten en verstopt waren! Achter 4 deuren met platen kwamen paneeldeuren met glad in lood tevoorschijn, en rond de inbouwkast van de schuifdeuren zijn ook alle panelen tevoorschijn gekomen

Mocht ik iets vergeten, kunnen jullie nog altijd even hier een kijkje nemen!

Nou....wat een schatkamer.
Yvonne schreef op maandag 31 oktober 2011 @
13:59:43 in DEF SC #282 aan AchJa & Co
Vanaf hier en nu stopt het in DEF én op FOK!
Ik wil hier een normale SC zonder gebitch!
  Moderator donderdag 11 maart 2010 @ 19:28:21 #83
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_79029369
tvp
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
  donderdag 11 maart 2010 @ 19:38:21 #84
97687 Lavenderlily
beroepslurker/muurbloem
pi_79029883
Ik zou ook wel zo'n cadeautjes willen!

schaamteloze tvp
  donderdag 11 maart 2010 @ 19:53:52 #85
149959 SQ
snelle trees
pi_79030572
meeleespost
disclaimer
pi_79034001
tvp
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_79040858
Jee, wat een gedoe weer met die erfgenamen die alles op elkaar afschuiven zeg

Ik hoop dat je het zoveel mogelijk zonder hen kan doen, dat ze gewoon zelf in hun eigen sop mogen gaarkoken.....

[ Bericht 3% gewijzigd door aloe_vera op 11-03-2010 23:50:32 ]
pi_79057931
tvp

Ik heb het topic vluchtig doorgelezen maar het nergens zien staan. Welke wijk / buurt van Rotterdam is dit ergens?
Profiel opgeheven.
pi_79058840
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 17:59 schreef Isegrim het volgende:
Is de Vereniging van Eigenaars trouwens niet actief? De VvE-beheerder kan je vaak wel helpen bij dit soort gevallen.
Jawel, de voorzitter is mijn beneden buurman, zijn hele toffe mensen, die gek genoeg ook problemen met diezelfde mensen gehad hebben. Ik heb ze ook steeds ingecopierd, omdat die lekkage natuurlijk ook betrekking kan krijgen op hun verdieping. Uiteindelijk zei mijn buurman dat hij zich er liever even niet mee wilde bemoeien, maar als ik de dag daarop nog geen reactie zou hebben, dat hij er wat van zou zeggen. Uiteindelijk werd ik dus kantje boord gebeld dat er een loodgieter zou komen kijken... Het vervelende ervan is, dat zij dus nog eigenaar zijn van de woning boven mij, en dus twee stemmen in de VVE hebben, ik 1, en mijn onderbuurman ook 2.
pi_79058858
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 13:27 schreef Bierie het volgende:
tvp

Ik heb het topic vluchtig doorgelezen maar het nergens zien staan. Welke wijk / buurt van Rotterdam is dit ergens?
Delfshaven!
pi_79168787
Van het weekend is mijn badkamer plafond geplaatst!! Het is nu eindelijk echt een kamer.




En geen bouwval kamer meer... De grond was al gestort, ben helemaal blij, het huis begint weer vormen te krijgen ! In de keuken zit het fundament, nog geen gips, omdat ik nog steeds niks over de lekkage gehoord heb.

Ik ben zo goed als klaar met schuren, enige was dat mijn deuren en de deuren van de en-suite, en de ombouw van de en-suite een beetje moeilijk te schuren was, zodra ik 10 cm gedaan had, ontstonden er allemaal bolletjes op mijn schuurpapier.



Ik neem aan dat die oppervlakken gewoon wat vettig zijn, gezien voor deuren en en suite 20 jaar verscholen heeft gezeten achter platen... dus heb ontvetter gehaald, en hopen dat dat het is. Anders hoor ik graag wat het anders is???

Deze week ook meteen grondverven, nog een keer licht schuren en weer grondverven, en dan kan eindelijk de stucadoor gaan beginnen! Donderdag mijn bank en loveseat op halen. Het is deze bank geworden inplaats van de eerder geplaatste!



Moet hem zelf nog wat pimpen, zodat hij meer bij de loveseat past, maar dat is voor latere zorg.
pi_79171946
Dit ken ik wel. Je kunt die bolletjes krijgen als je hout nog vet is. Even goed ontvetten voor het schuren dus.


En het kan ook nog zijn dat het komt door de oude verf. Als deze op oliebasis is, wil het ook nog wel eens door de hitte van de wrijving wat vloeibaarder worden. Enige remedie is om het met de hand te schuren. (Heb bij mijn ouders met de hand meerdere balken plafonds afgeschuurd ) Maar ik "moest" dat van mijn vader doen, hij had de schuurmachine geprobeerd en dat werkte dus niet, maar ik weet niet echt hoe dat er nu uitzag.


Maar eerst goed ontvetten met ammonia of st marcs en hopelijk heb je het dan niet meer.
pi_79172189
Ik heb van de week wasbenzine gekocht, ga vanavond kijken of het werkt.

Met de hand schuren zie ik niet zitten hoor
pi_79172401
Wasbenzine is niet echt een geschikte ontvetter voor houtwerk volgens mij. Het is ook een oplosmiddel, mogelijk reageert het met je nieuwe verf? En het is ook niet echt milieuvriendelijk en lekker voor je luchtwegen en huid.

Echt, koop een fles St Marcs bij de bouwmarkt. Als de fles niet opgaat, kun je hem ook nog als lekker ruikende allesreiniger gebruiken X-D
pi_79172525
Misschien vergis ik me? Vanavond even kijken, het werd me aangeraden bij de Gamma
pi_79172763
quote:
Op maandag 15 maart 2010 15:59 schreef Xs2Shanna het volgende:
Misschien vergis ik me? Vanavond even kijken, het werd me aangeraden bij de Gamma
Ze raden wel meer aan bij de gamma

Hopelijk heb je ammonia te pakken, dat werkt ook wel goed als je het verdunt met water. Is meestal een rode fles.

Anders kun je ook nog een gewone allesreiniger gebruiken, werkt beter dan wasbenzine.
pi_79172947
Even mijn vriendin een belletje gegeven en die zei ook dat het wasbenzine was... En dat er ook opstond dat het voor het ontvetten van hout was....

Vanavond maar even proberen. To be continued.
pi_79174814
Waarschijnlijk kán het wel, maar het zou zeker niet mijn eerste keus zijn.
pi_79193704
St Marcs is lekker! Wat een uitvinding! Heb geen ammoniak meer gebruikt, maar alleen dat eigenlijk!
pi_79226693
tvp

Jeetje gewoon een klussende fokker om de hoek van hier
En wat een gedoe zeg met die mensen, succes!
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')