Mja, toch is ze wel even 'dik' geweest hoor! Maar nu dus een stuk afgevallen. Ik zie dat alleen totaal niet omdat ik dr elke dag zie, mn moeder zei het zondag dat ze afgevallen was.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 @ 15:24 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Dat ja. Ze is echt een mager hummeltje.
Maar dat hoofd van haar blijft kicken
He bahquote:Op vrijdag 22 januari 2010 @ 15:24 schreef Qwea het volgende:
trouwens, gisteren rond 22u een kat doodgereden hier voor op de weg![]()
Bloedvlek is nog te ziendierenambu enzo erbij. Meisje wat de kat heeft doodgereden he-le-maal overstuur
Vraagt die stomme ambu medewerker ook nog of ik ff in de zak wil kijken om te kijken of ik weet van wie die kat is. Dus ik "nee. Dank je" douwt ie gewoon die zak onder mn neus
Mooi dat ik weggelopen ben. MM heeft wel gekekenarm beestje
Hoe heten de dames eigenlijk?quote:Op vrijdag 22 januari 2010 @ 15:26 schreef nokwanda het volgende:
Hier heeft het hele huis nu een grote beurt gehad met Biotex. Alles is helemaal schoon voor de komst van de dames. Mogen ze het met z'n achten weer vies gaan maken.
quote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:26 schreef nokwanda het volgende:
Hier heeft het hele huis nu een grote beurt gehad met Biotex. Alles is helemaal schoon voor de komst van de dames. Mogen ze het met z'n achten weer vies gaan maken.
Ik ben al in Beijing geweest, heb daar eigenlijk bijna alle grote sites bezocht (Tian'aman square inderdaad, verboden stad, lama temple, allerlei parken, de hutongs (soort traditionele woningen / krottenwijken), chinese muur, tempel van hemelse vrede, etc). Als ik terug kom in Beijing ga ik denk ik niet meer in Beijing zelf blijven maar met de trein verder reizen van daaruitquote:Op vrijdag 22 januari 2010 10:30 schreef Enfermera het volgende:
Hoe cool!!Oeh ja daar zullen wel gore dingen te eten zijn idd. Ik weet niet of je mn post nog ziet maar wil je het toch vragen; wat ga je nog allemaal bezoeken in Beijing? Tienanmenplein enzo?
![]()
MrS!quote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:42 schreef MrSubtle het volgende:
[..]
Ik ben al in Beijing geweest, heb daar eigenlijk bijna alle grote sites bezocht (Tian'aman square inderdaad, verboden stad, lama temple, allerlei parken, de hutongs (soort traditionele woningen / krottenwijken), chinese muur, tempel van hemelse vrede, etc). Als ik terug kom in Beijing ga ik denk ik niet meer in Beijing zelf blijven maar met de trein verder reizen van daaruit
alleen de vlop, of ook de film?quote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:44 schreef Cat22 het volgende:
Oh-oh: je vlop is binnen!![]()
Als ik de film gekeken heb stuur ik hem weer terug.
Je wordt oudquote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:47 schreef Enfermera het volgende:
Oh fijn, dit kan er ook nog wel bij. Naast mn schouder en vandaag dan mn snotneus ging ik net stofzuigen en schoot het in mn onderrug.... Welja.![]()
Vastquote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:48 schreef trovey het volgende:
[..]
Je wordt oud....en ik ga dit oude lijf
eens richting Action sturen om die cadeautjes voor de katten op te halen
JA! Door weer en wind!quote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:43 schreef Cat22 het volgende:
Morgen.
Dierenthuis.
Gaat door.
Ja toch?
100% zeker he?
Want ik heb net weer vierhonderachtenzestig blikjes in mijn auto gefrommeld.
En die ga ik er NIET weer uithalen!
Ik moet lachen hierom....,quote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:43 schreef Cat22 het volgende:
Morgen.
Dierenthuis.
Gaat door.
Ja toch?
100% zeker he?
Want ik heb net weer vierhonderachtenzestig blikjes in mijn auto gefrommeld.
En die ga ik er NIET weer uithalen!
quote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:47 schreef Enfermera het volgende:
Oh fijn, dit kan er ook nog wel bij. Naast mn schouder en vandaag dan mn snotneus ging ik net stofzuigen en schoot het in mn onderrug.... Welja.![]()
Nou het is me weer duidelijk. Songfestival gaan we helemaal overslaan hier.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:55 schreef Greys het volgende:
Coaches kandidaten songfestival zijn bekend: Corry Konings, Frans Bauer
, Albert West
, Grad Damen
en Marianne Weber
Valt niet op dat de TROS het dit jaar organiseert he?
Je enthousiasme (over het songfestival dus) spettert van de pagina af.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:55 schreef Greys het volgende:
[..]
JA! Door weer en wind!![]()
Coaches kandidaten songfestival zijn bekend: Corry Konings, Frans Bauer
, Albert West
, Grad Damen
en Marianne Weber
Valt niet op dat de TROS het dit jaar organiseert he?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |