Nee, niet weer zo'n kleurloze spits.quote:Op zondag 24 januari 2010 18:46 schreef Tallie1982 het volgende:
http://www.vi.nl/Spelers/Speler/Tom-De-Sutter.htm
Optie?
Dat valt wel mee hoor.quote:Op zondag 24 januari 2010 18:49 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Nee, niet weer zo'n kleurloze spits.
Dat is de juiste taal inderdaad. Hiddink deed daar verder ook nooit moeilijk over, eigenlijk. Heb het idee dan ook dat het team sterk genoeg is om hier overheen te stappen. Het speelt al wat langer en de resultaten zijn niet om over te klagen.quote:Op zondag 24 januari 2010 19:31 schreef de_boswachter het volgende:
Ik zeg; Niks nieuwe spits.
Dit materiaal is voldoende. Altijd die paniek meteen
Hoeveel echte spitsen hadden we toen we halve finale Champions League haalden?quote:Op zondag 24 januari 2010 20:13 schreef HL_Dog43 het volgende:
Ik zeg>> op zoek naar een nieuwe spits!
BROODNODIG!
Leuk hoor die 3-0 tegen NEC, maar tegen de wat grotere ploegen is de ruimte kleiner.
Kleinere ruimte betekent minder kansen, en met minder kansen moet je elke kans benutten die je krijgt.
Dus een spits zoeken die WEL veelvuldig scoort.
Nu is de kans dat ze in deze paar dagen nog iemand vinden minimaal, maar ga ajb nu al zoeken voor komende zomerperiode.
quote:Op zondag 24 januari 2010 18:46 schreef Tallie1982 het volgende:
http://www.vi.nl/Spelers/Speler/Tom-De-Sutter.htm
Optie?
Voor de breedtequote:Op zondag 24 januari 2010 19:31 schreef de_boswachter het volgende:
Ik zeg; Niks nieuwe spits.
Dit materiaal is voldoende. Altijd die paniek meteen
Rutten heeft allang aangegeven dat hij zoveel spitsen nodig heeft. Toivonen rendeert gewoon prima achter de spitsen en daar heb je ook je breedte nodig in de selectie.quote:Op zondag 24 januari 2010 19:31 schreef de_boswachter het volgende:
Ik zeg; Niks nieuwe spits.
Dit materiaal is voldoende. Altijd die paniek meteen
Hmm... good point.quote:Op zondag 24 januari 2010 20:31 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Hoeveel echte spitsen hadden we toen we halve finale Champions League haalden?
quote:PSV ontslaat Reis vanwege gebruik verboden middelen
--------------------------------------------------------------------------------
Datum: 24-jan-2010 18:05
Jonathan Reis (foto) is zondag per direct ontslagen door PSV. Na onderzoek stelde de Eindhovense club vast dat de Braziliaan verboden middelen heeft gebruikt. Omdat de aanvaller geen enkele vorm van hulp accepteert, heeft PSV hem weggestuurd.
Het drugsgebruik van Reis kwam aan het licht toen hij zich begin januari vijf dagen te laat aansloot bij het trainingskamp van PSV in Valencia. Hij had last van extreme vermoeidheidsverschijnselen, waarop de club besloot om hem te onderzoeken. Daarbij werd de spits op het gebruik van verboden middelen betrapt.
'Dit is een harde maar onvermijdelijke beslissing,' zegt algemeen directeur Jan Reker op de website van PSV. 'We hebben intern intensief en langdurig over de situatie van Jonathan Reis gesproken en zijn tot de conclusie gekomen dat PSV geen andere keus heeft. Alle inspanningen van PSV en met name van hoofdcoach Fred Rutten, hebben helaas niet tot het gewenste resultaat geleid.'
Reis maakte medio 2007 de overstap naar PSV. In zijn eerste twee seizoenen kwam hij nauwelijks aan spelen toe, maar dit seizoen brak hij door met vier doelpunten in de Europa League en drie in de eredivisie. (YK)
no shit sherlockquote:
Ik vind dat zo slecht he.quote:
Noem eens een betere optie dan? Ik zie je schrijven dat er helemaal niemand moet worden gehaald, maar houd je wel rekening met evt. blessures en schorsingen? PSV heeft absoluut een vervanger nodig, Toivonen en Koevermans zijn geen garantie op doelpunten.quote:Op maandag 25 januari 2010 08:35 schreef de_boswachter het volgende:
Ik vind dat zo slecht he.
Spelers terughalen omdat ze het ooit goed gedaan hebben bij een club. Kan alleen maar tegenvallen.
Jovanovic van Standard.quote:Op maandag 25 januari 2010 08:45 schreef Zapper het volgende:
Noem eens een betere optie dan? Ik zie je schrijven dat er helemaal niemand moet worden gehaald, maar houd je wel rekening met evt. blessures en schorsingen? PSV heeft absoluut een vervanger nodig, Toivonen en Koevermans zijn geen garantie op doelpunten.
Kezman was dat wel. Met huren loop je geen enkel risico, mocht het een flop worden.
Jovanovic is te duur voor hetgeen hij brengt. En zal ook niet willen komen waarschijnlijk. Ik ben het wel met Zapper eens, Kezman huren voor een half jaar kan geen kwaad. Tenzij ze een goede speler voor de langere termijn op het oog hebben.quote:Op maandag 25 januari 2010 09:15 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Jovanovic van Standard.
En waarom schreef ik dat we niet moeten paniekeren; We hebben het hele seizoen al minstens 1 geblesseerde spits die er langere tijd uitligt. Eerst Koef, toen Reis en nu valt Reis helemaal weg.
Mochten er problemen zijn dan kan Lazo altijd nog centraal, Dzudszak op rechts en Amrabat op links.
Damn. Ik had coach moeten worden![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |