Hmhm.quote:
Bedankt, had kopiëren gedaan in plaats van knippen.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 14:40 schreef Fip het volgende:
Is de Universiteit Leiden zo gaaf dat ie twee keer in de OP mag?
Als je de punten niet meer nodig hebt en er dus zelf niets mee opschiet dan doe je het toch gewoon lekker niet? Ik vraag me af of de universiteit de mening van je ouders en vriend wel deelt. Het scheelt ze zelfs nakijkwerk en ik betwijfel of ze het uberhaupt merken als je het niet doet.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:07 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ik moet nog voor mijn erasmus periode een essay maken.. Naja moet moet.. Mijn ouders en vriend vinden het wel zo netjes dat ik dat nog doe om het af te ronden.. Zelf heb ik zoiets vanflikker op ik ga die richting niet meer op en heb eigenlijk die punten dus niet meer nodig.. Ik mag namelijk 14 punten als vrije ruimte gebruiken en heb er al 15 gehaald.. en als ze gewoon een tentamen voor dat vak gedaan hadden zoals de bedoeling was was ik er nu van af geweest..
Nu moet ik dit doen: Describe an aspect (a legal rule, an institution, a practice) which you find - at least to some extent - peculiar of the Italian legal tradition, trying to make a comparison with the situation of your own country on the same point..
En ik zat te denken aan de minister president.. maar dat is gewoon omdat ik berlusconi opmerkelijk vind.. maar feitelijk heeft ie gewoon normale bevoegdheden.. Dat is hetzelfde met eigenlijk de hele staatsstructuur.. Het lijkt veel op elkaar.. Ik heb echt geen inspiratiehier misschien iemand tips..
[/klaagmode]
Dit is anders wel mijn topicontmaagding, ja?quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:39 schreef Maharbal het volgende:
Wat een ongeinspireerde TT mensen.
Volgende keer wat harder je best doen!
Hoe ging het vorig jaar?quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:41 schreef xxiessiexx het volgende:
Mijn cijfers doen me nu wel echt twijfelen over m'n studiekeuze.
O, dan zij het je vergevenquote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:49 schreef Kimochi het volgende:
[..]
Dit is anders wel mijn topicontmaagding, ja?![]()
[..]
Hoe ging het vorig jaar?
Hup genoeg geFOK!t, aan rechtsgeschiedenis gaan zitten.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:50 schreef Eva4Evah het volgende:
Tvp, maandag reparatie, heb dr geen zin in.
Veel herkansingen en wel 55 studiepunten gehaald maar voornamelijk met 6-jes.quote:
Oefen je ook veel oude tentamens?quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:56 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Veel herkansingen en wel 55 studiepunten gehaald maar voornamelijk met 6-jes.
Ik vind het echt niet leuk dat als ik keihard leer, ik alsnog een 3 haalIk dacht echt dat ik het goed gemaakt had.
Ja die neem ik wel door. Echt oefenen doe ik bij sommige vakken.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 16:00 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Oefen je ook veel oude tentamens?
Ik neem ze niet door. Ik maak ze allemaal en kijk ze daarna na. Voor het tentamen kijk ik dan nog door welke fouten ik maakte in de voorgaande tentamens. Misschien dat dat helpt.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 16:08 schreef xxiessiexx het volgende:
Ja die neem ik wel door. Echt oefenen doe ik bij sommige vakken.
quote:Op zaterdag 16 januari 2010 16:33 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Ik neem ze niet door. Ik maak ze allemaal en kijk ze daarna na. Voor het tentamen kijk ik dan nog door welke fouten ik maakte in de voorgaande tentamens. Misschien dat dat helpt.
Mja, met alleen leren red ik het niet, ik moet altijd oefenen met toepassen, vooral bij zo'n vak als verbintenissenrecht. Dan vergeet ik altijd wel bij het eerste oefententamen om artikelen of arresten te vermelden of om duidelijk de conclusie te vormen. Met het antwoordmodel erbij verbeter ik het dan en zo leer ik het.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 16:52 schreef cinnamongirl het volgende:
![]()
Dat deed ik ook, eerst tentamenopgaven maken en daarna checken met de modelantwoorden.
Ik maakte ook altijd alle opgaven in het werkboek van dat vak nog een keer, zonder de antwoorden erbij. Later keek ik dat dan weer na. Je moet jezelf ervan vergewissen dat je het zelf ook kan. Met alleen de voorgeschreven stof te leren red je het niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |