Klinkt best cool, maar, de situatie was als volgt'; Sly's naam werd genoemd door verschillende mensen en terecht, want toen was de link al overduidelijk. Jij verzette je tegen die verwijzing !quote:Op vrijdag 8 januari 2010 00:29 schreef Dottey het volgende:
[..]
whut?![]()
Ik bescherm de chattertjes..![]()
Niet fora bezoekers
Ik heb iemand geband idd op de chat omdat die dingen heeft getikt wat echt niet kan. (maakt me geen flikker uit wie het zou zijn geweest.. al was het bea!) Der zit geen naam aan voor mij. Gewoon en nummertje.
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 00:33 schreef Dottey het volgende:
[..]
JAAAAAAAAen aangezien iedereen hier ook al van mij houd
![]()
Wat een liefde alom!
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 00:38 schreef Jian het volgende:
[..]
Klinkt best cool, maar, de situatie was als volgt'; Sly's naam werd genoemd door verschillende mensen en terecht, want toen was de link al overduidelijk. Jij verzette je tegen die verwijzing !
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 00:43 schreef Gert het volgende:
OK. Begrijpelijk dat het gebeuren op de chat van vanmiddag interessant wordt gevonden. En dat er hier over gepost werd, prima, logisch. Maar het neigt nu weer een verantwoording te worden van een hartmod tegen users. En daar willen we hier per se geen kanaal voor zijn op FOK!
Gaarne elders die discussie voortzetten. Thx!
waarquote:Op vrijdag 8 januari 2010 00:43 schreef Gert het volgende:
OK. Begrijpelijk dat het gebeuren op de chat van vanmiddag interessant wordt gevonden. En dat er hier over gepost werd: prima, logisch. Maar het neigt nu weer een verantwoording te worden van een hartmod tegen users. En daar willen we hier per se geen kanaal voor zijn op FOK!
Gaarne elders die discussie voortzetten. Thx!
Gewoon lekker in de chat roepen.quote:
Dat mag ook gewoon!quote:Op vrijdag 8 januari 2010 00:54 schreef sunny16947 het volgende:
Gert: Ik zie dat toch ff anders. De chatters chatten met de "bewoners" die ook on stream antwoorden geven en maken zo dus deel uit van de stream.
Ken je wel lachen. Is zeker niet saai zoals met deze gasten.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 00:59 schreef Scrutinizer het volgende:
Ja, dat wordt dan weer een thuishaven voor lelijke travo's en relnichten met Palma.
't zijn streams en die chat is daar gewoon nauw aan verweven. En sinds wanneer zijn we op Fok, waar normaliter een mening over iedereen en alles ongenuanceerd wordt gegeven, zo voorzichtig geworden in het geven van commentaar op en een mening over een chat en de mensen die daarop acteren ?quote:Op vrijdag 8 januari 2010 00:56 schreef Gert het volgende:
[..]
Gewoon lekker in de chat roepen.![]()
En SV gaat ook op korte termijn een eigen feedback-mogelijkheid creeëren, hebben ze beloofd. En wat je belooft dat moet je doen!![]()
Maar vooruit, misbruik de PM naar Dottey dan nog maar even, tot die tijd.
Die Vlemmix blijft verbazen. Als je denkt nu kan het niveau niet lager, dan weet ie het toch altijd nog te overtreffen.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 00:58 schreef sunny16947 het volgende:
Palma binnenkort in SV. Ze kan daar misschien wel barjuffrouw worden, nu ze geen eigen tokootje meer heeft. Trekt geheid leuke klanten.
Naar de gedachte daarachter ben ik eigenlijk ook wel nieuwsgierig.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:03 schreef Jian het volgende:
[..]
't zijn streams en die chat is daar gewoon nauw aan verweven. En sinds wanneer zijn we op Fok, waar normaliter een mening over iedereen en alles ongenuanceerd wordt gegeven, zo voorzichtig geworden in het geven van commentaar op en een mening over een chat en de mensen die daarop acteren ?
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 00:56 schreef Gert het volgende:
[..]
Gewoon lekker in de chat roepen.![]()
En SV gaat ook op korte termijn een eigen feedback-mogelijkheid creeëren, hebben ze beloofd. En wat je belooft dat moet je doen!![]()
Maar vooruit, misbruik de PM naar Dottey dan nog maar even, tot die tijd.
Dottey zelf begreep het wél.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:03 schreef Jian het volgende:
[..]
't zijn streams en die chat is daar gewoon nauw aan verweven. En sinds wanneer zijn we op Fok, waar normaliter een mening over iedereen en alles ongenuanceerd wordt gegeven, zo voorzichtig geworden in het geven van commentaar op en een mening over een chat en mensen die daar op acteren ?
Jaahh.. het kán erger, al ze ook nog die arro slijmgast Smerik mee gaat nemen...quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:07 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Die Vlemmix blijft verbazen. Als je denkt nu kan het niveau niet lager, dan weet ie het toch altijd nog te overtreffen.
Dat is slechts een kwestie van tijd als Palma een voet tussen de deur heeft.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:11 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Jaahh.. het kán erger, al ze ook nog die arro slijmgast Smerik mee gaat nemen...
Nog een reden om Palma buiten de deur te houdenquote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:16 schreef Pearlbitch het volgende:
Ik vind het mannenoverschot daar in SV wel een beetje pijnlijk worden trouwens..
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:11 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Jaahh.. het kán erger, al ze ook nog die arro slijmgast Smerik mee gaat nemen...
Mag ik mijn inzet splitsen?quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:17 schreef 5thencounter het volgende:
De Moonwalk.. maar wie van de twee ken er nix van??
[ link | afbeelding ]
Maarja.. het gaat dan eehn héél ander chat worden iig...quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:19 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Breng jij hem nog even lekker op een idee.
Ja en ik niet hèquote:
Fair enough, snap ik, .... mijn opmerking eerder richting Dottey was overigens van mij uit niet zo zeer specifiek gericht op haar moderatie, maar dat terzijdequote:Nogmaals: het woord 'chat' is hier echt niet verboden. En zeker als er verwevenheid is met wat er op de stream gebeurt, dan hoort dat gewoon thuis in de COS.![]()
FOK! wil alleen niet het kanaal zijn waar chat-moderators beslissingen gaan bespreken met chat-users.
Ja, uiteindelijk trouwen Huub en Claire dan weer met elkaar, maar dit keer in de show van Jaap. En ze leefden nog lang en gelukkig.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:27 schreef sunny16947 het volgende:
Oh ja en dat zijn weer vriendjes van Huub en dan komt Sylvia ook ff over. Allemaal te gast in Jaap z'n show. Wordt het toch nog leuk.
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:32 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ja, uiteindelijk trouwen Huub en Claire dan weer met elkaar, maar dit keer in de show van Jaap. En ze leefden nog lang en gelukkig.
Geef het maar toe, je hebt al teruggelezen homo, .... maar het heeft potentie Bommels, het heeft echt potentie en de 1e bommetjes zijn gelegd. Volgens mij zitten we op goud met die chat. Leve Ome Slyquote:
Nee man ik zwier, ik zwier! echt niet.. Pearlbitch heeft me een pm gestuurd en omdat ik toevallig op het subforum voor rumverslaafde speedslikkers wilde lezen kwam mijn aandacht daarop.. ergo zit ik nu hier...quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:41 schreef Jian het volgende:
[..]
Geef het maar toe, je hebt al teruggelezen homo, .... maar het heeft potentie Bommels, het heeft echt potentie en de 1e bommetjes zijn gelegd. Volgens mij zitten we op goud met die chat. Leve Ome Sly
Ja, jammer genoeg kun je die chat niet teruglezen, maar het ging lekkerquote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:45 schreef versabommie het volgende:
[..]
Nee man ik zwier, ik zwier! echt niet.. Pearlbitch heeft me een pm gestuurd en omdat ik toevallig op het subforum voor rumverslaafde speedslikkers wilde lezen kwam mijn aandacht daarop.. ergo zit ik nu hier...
Maareh moet me ff inlezen begrijp ik al
nah van het weekend kom ik wel ff buurten, ik ga nu pitten, over een uurtje of 4 alweer opquote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:47 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, jammer genoeg kun je die chat niet teruglezen, maar het ging lekker
trustquote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:49 schreef versabommie het volgende:
[..]
nah van het weekend kom ik wel ff buurten, ik ga nu pitten, over een uurtje of 4 alweer op![]()
slaapse allen!
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:49 schreef versabommie het volgende:
[..]
nah van het weekend kom ik wel ff buurten, ik ga nu pitten, over een uurtje of 4 alweer op![]()
slaapse allen!
Het gerucht gaat dat Steef niet helemaal goed bij zijn hoofd is.. maar daar hij zowat alle debiel-factor-edities afkluunt doet mij geloven dat dat gerucht klopt!quote:Op vrijdag 8 januari 2010 02:03 schreef Pearlbitch het volgende:
Als ik die Stefan hoor praten moet ik altijd denken aan een singletje dat op 33 toeren wordt gedraaid.
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 02:07 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Het gerucht gaat dat Steef niet helemaal goed bij zijn hoofd is.. maar daar hij zowat alle debiel-factor-edities afkluunt doet mij geloven dat dat gerucht klopt!
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 00:58 schreef sunny16947 het volgende:
Palma binnenkort in SV. Ze kan daar misschien wel barjuffrouw worden,
nu ze geen eigen tokootje meer heeft. Trekt geheid leuke klanten.
Ken je wel lachen. Is zeker niet saai zoals met deze gasten
Oh ja en dat zijn weer vriendjes van Huub en dan komt Sylvia ook ff over.
Allemaal te gast in Jaap z'n show. Wordt het toch nog leuk.
Dat doet mij dus het ergste vrezenquote:Op vrijdag 8 januari 2010 07:40 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Jaap woensdag 13 januari met een avondvullend programma.
Woensdag is er volgens Jaap een hele staf om alles te bedienen, dat heeft Johan
Jaap verzekerd. Johan verrast Jaap met gasten.
En Johan is benieuwd wat Jaap gaat brengen ... De communicatie verloopt dus alweer vlotjes.quote:
Doe ik ook. Maar niet op de manier die men verwacht/hoopt/wenst. Ik vermaak me prima met zoveel kneuterige onkunde.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:10 schreef Maanvis het volgende:
Kopijkat, je smult, geef het maar toe.
Het omarmen van "artiesten" als Stefan deed bij mij ook effe de deur dicht..quote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:12 schreef Copycat het volgende:
[..]
Doe ik ook. Maar niet op de manier die men verwacht/hoopt/wenst. Ik vermaak me prima met zoveel kneuterige onkunde.
Aha, nu weet ik hoe jij bentquote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:12 schreef Copycat het volgende:
[..]
Doe ik ook. Maar niet op de manier die men verwacht/hoopt/wenst. Ik vermaak me prima met zoveel kneuterige onkunde.
That's me! Je kunt toch niet anders, als weldenkend mens?quote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:15 schreef Maanvis het volgende:
Aha, nu weet ik hoe jij bent
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:20 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Yup.. ik wissel nog af en toe...dan lijkt het nog wat.
Zit dat mispunt nou met Mera's naam te showen die rat??quote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:32 schreef Pearlbitch het volgende:
Die Lowlifers sporen echt voor geen meter. Ze noemen Fokkers asociaal en nu krijgt ook Mera nog even een sneer.
[ afbeelding ]
Breaking news. Nee, wij sporen wil je zeggen?quote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:32 schreef Pearlbitch het volgende:
Die Lowlifers sporen echt voor geen meter. Ze noemen Fokkers asociaal en nu krijgt ook Mera nog even een sneer.
[ afbeelding ]
Exact.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:17 schreef Copycat het volgende:
[..]
That's me! Je kunt toch niet anders, als weldenkend mens?
Natuurlijk sporen wij!! Wij hebben het sporen uitgevonden en verbeterd!!!quote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:37 schreef Noek het volgende:
[..]
Breaking news. Nee, wij sporen wil je zeggen?
Mwoah, is niet echt een sneer tochquote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:32 schreef Pearlbitch het volgende:
Die Lowlifers sporen echt voor geen meter. Ze noemen Fokkers asociaal en nu krijgt ook Mera nog even een sneer.
[ afbeelding ]
Niet verbaasd staan als je binnenkort geband bent vanwege heulen met de vijand.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:45 schreef MeraViglioSa het volgende:
Mwoah, is niet echt een sneer tochKlopt ook gewoon, ik zit ook wel eens op NL.
Wat, hier? Zou het?quote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:46 schreef Copycat het volgende:
[..]
Niet verbaasd staan als je binnenkort geband bent vanwege heulen met de vijand.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |