Gelukkig hoeven we niet alles te begrijpen wat een medemens bezig houdt om ook gewoon normaal tegen mekaar te doen. Zo snap ik niks van de heilige 3-eenheid en mijn beste vriendin is erg christelijk, maar we hebben menselijke waarden gevonden die ons beiden bindt en waardoor we goed met mekaar kunnen omgaan. In het algemeen is een moslim snel op zijn tenen getrapt als je kritiek uit over de islaam.quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:27 schreef Youaintseennothingyet het volgende:
[..]
ik vind het interessant om te zijn hoe mensen tegen de dood aankijken en er van alles om heen verzinnen om zichzelf goed te voelen dat nadat je bent overleden er toch wat is.
ik wil niemand uitlachen, of belachelijk maken!
daar kan je geen antw. op geven...of ben je paranormaal?quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:39 schreef nadiaschoonheid het volgende:
[..]
Jij bent een moslima neem ik aan???
De echte vraag die mij eigenlijk moet gesteld worden in deze topic is duidelijk lijkt me...
ik heb eerder aangeven dat ik weet dat mijn kleding styl indruist tegen de islamtitische kledingvoorschriften..
En ik hoop zoals iedere moslim dat ik nog heel lang mag leven inchallah om het beter te kunnen en mogen doen...
Maar dit is de vraag die iedere moslim aan elkaar stelt wanneer de een iets zondigs doet..
Wat als ik nou morgen kom te sterven???
Zoveel mensen, zoveel meningen...quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:35 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Wacht even. Hoe komt het dan dat er verschillende stromen zijn in de islam die het niet met elkaar eens zijn, allemaal gebaseerd op de Koran? Als er maar één conclusie mogelijk is na het lezen ervan, dan zou dat toch niet moeten kunnen?
Nou, haha, ik denk eigenlijk meer .. komt ie haha , PARABNORMAAL!!!11quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:50 schreef Angelonfire23 het volgende:
[..]
daar kan je geen antw. op geven...of ben je paranormaal?
o wat ben je toch grappigquote:Op donderdag 7 januari 2010 20:53 schreef Rookert het volgende:
[..]
Nou, haha, ik denk eigenlijk meer .. komt ie haha , PARABNORMAAL!!!11![]()
![]()
!!1!!
![]()
!!!111
!!11
!
HIJ SCHUDT ZE ZOMAAR UIT ZIJN MOUW MENSEN, ZONDER ENIGE MOEITE!!!![]()
!11!!
ben je in Karma geintresseerd?quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:39 schreef nadiaschoonheid het volgende:
[..]
Jij bent een moslima neem ik aan???
De echte vraag die mij eigenlijk moet gesteld worden in deze topic is duidelijk lijkt me...
ik heb eerder aangeven dat ik weet dat mijn kleding styl indruist tegen de islamtitische kledingvoorschriften..
En ik hoop zoals iedere moslim dat ik nog heel lang mag leven inchallah om het beter te kunnen en mogen doen...
Maar dit is de vraag die iedere moslim aan elkaar stelt wanneer de een iets zondigs doet..
Wat als ik nou morgen kom te sterven???
Kijk, dat bedoel ikquote:Op donderdag 7 januari 2010 20:51 schreef adelheid77 het volgende:
[..]
Zoveel mensen, zoveel meningen...
Helaas word er over het zinnetje: 'lakoem dienoekoem, walija dien' overheen gelezen
Wat vertaald kan worden als: Jij hebt jouw geloof, en ik de mijne.
Dat kunnen ook moslims zijn die dat tegen mekaar zeggen..:)
Beetje jammer, het is toch wel leuk om hier te discussiëren, en daar draagt jou posts niets meer aan bij. Misschien heb jij het wel opgegeven, maar anderen willen nog wel de kans krijgen.quote:Op donderdag 7 januari 2010 21:02 schreef Rookert het volgende:
[..]
Ik begon serieus hier, maar heb het topic gewoon opgegeven
Post van Triggershot voor jou:quote:Op donderdag 7 januari 2010 21:26 schreef Apekoek het volgende:
Anyway, Nadia, ik heb een vraag. Ik weet totaal niets van de koran of de bijbel, echter is het duidelijk dat ooit iemand het boek geschreven heeft, het is heel waarschijnlijk dat dit mannen waren. Vrouwen worden dan volgens jou niet onderdrukt in de islam maar ze hebben wel minder rechten, althans de man bepaalt min of meer wat de vrouw mag doen. Kortom het lijkt me vrij duidelijk dat dit boek niet ten gunste van de vrouwen is opgesteld aldaar mannen waren die het boek hebben geschreven.
Want vind jij van dit statement?
Tevens ben ik benieuwd of je niet ergens vind of je in je vrijheid wordt beperkt? Heb jij geen dromen die buiten het geloof vallen maar die simpel weg niet kunnen omdat je dit geloof hebt?
Ik weet het hoor. Heb al 3 eerdere topics meegemaakt waar nadia's ideeën en botte reacties discussies uitlokten en dan vond ik het ook jammer dat het dan pagina 13 werd, omdat ik dan mijn punt niet meer kon maken. Het is alleen zo dat iedereen hetzelfde punt heeft en alles wat hier wordt gezegd vorige week, de week daarvoor en vorige maand ook al is gezegd, het heeft gewoon geen zin.quote:Op donderdag 7 januari 2010 21:21 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Beetje jammer, het is toch wel leuk om hier te discussiëren, en daar draagt jou posts niets meer aan bij. Misschien heb jij het wel opgegeven, maar anderen willen nog wel de kans krijgen.
Nou ja...alle moslima´s die ik heb gekend kregen zelf de tijd en gelegenheid om te bepalen wanneer ze het wel of niet wilden. Maar ook al zou de omgeving er op neerkijken, ik hoor alleen maar van moslima´s dat ze er zelf voor gekozen hebben en zich niet onder druk gezet voelen.quote:Op donderdag 7 januari 2010 16:07 schreef Northside het volgende:
[..]
Dus jij zegt dat het geen gevolgen voor een moslima uit gelovige kringen zou hebben als zij geen hoofddoek draagt? Het is immers haar eigen keuze die wel of niet te dragen?
tja je hebt gelijk dat we compleet offtopic zijn gegaan, maar hoelang wil je door gaan dan over de reden waarom moslima's een boerka dragen. maar ik zal nu geen reactie meer op nadia geven ( en hopelijk doen anderen dat ook, want nadia verandert toch nooit van mening. ze hebben het er haar het geloof er goed ingedoctrineert ) en dan kunnen we verder gaan over het onderwerp van het topicquote:Op donderdag 7 januari 2010 21:30 schreef Rookert het volgende:
[..]
Ik weet het hoor. Heb al 3 eerdere topics meegemaakt waar nadia's ideeën en botte reacties discussies uitlokten en dan vond ik het ook jammer dat het dan pagina 13 werd, omdat ik dan mijn punt niet meer kon maken. Het is alleen zo dat iedereen hetzelfde punt heeft en alles wat hier wordt gezegd vorige week, de week daarvoor en vorige maand ook al is gezegd, het heeft gewoon geen zin.
Ze is gewoon beetje doorgeslagen, Bilmiyorem doet tenminste normaal, net als adelheidquote:Op donderdag 7 januari 2010 21:44 schreef Youaintseennothingyet het volgende:
[..]
tja je hebt gelijk dat we compleet offtopic zijn gegaan, maar hoelang wil je door gaan dan over de reden waarom moslima's een boerka dragen. maar ik zal nu geen reactie meer op nadia geven ( en hopelijk doen anderen dat ook, want nadia verandert toch nooit van mening. ze hebben het er haar het geloof er goed ingedoctrineert ) en dan kunnen we verder gaan over het onderwerp van het topic
quote:Op donderdag 7 januari 2010 21:29 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Post van Triggershot voor jou:
De man en de vrouw zijn beiden voor hetzelfde doel gemaakt volgens de Koran, het aanbidden van Allah, maar hebben in dit leven specifieke gender-based taken gekregen, maar de een niet minderwaardig in de ogen van Allah.
Vrijheid? Ik denk dat dat niet veel uitmaakt als je ervan houdt Allah te dienen. Dit leven is tijdelijk, je moet geen aandacht besteden aan dromen die niet kunnen vanwege het geloof. Zo'n droom is niets waard, het hiernamaals is belangrijker.
Nadiaschoonheid is niet zo erg als ik dacht. We hebben wat gepmd, maar negeer elkaar gewoon, discussies op het forum gaan toch nergens meer over. Hopelijk doet zij dat ook, want soms zitten er wel rare opmerkingen tussen ja.quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:22 schreef Rookert het volgende:
[..]
Ze is gewoon beetje doorgeslagen, Bilmiyorem doet tenminste normaal, net als adelheid
Dit is een discussieplatform, dan kun je de boel net zo goed sluiten. Even afgezien van het feit dat hier veel stuntelaars deelnemen aan de betreffende discussies.quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:56 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
maar negeer elkaar gewoon, Hopelijk doet zij dat ook
Precies, en verder is het ook zo als je echt achter je geloof staat dat je je dan niet laat beïnvloeden door andere mensen en dus ook niet zo raar hoeft te reageren, het laat je dan immers koud. Want op die manier krijg ik het gevoel dat ze onzeker is over haar geloof, al laat ze het niet blijken.quote:Op donderdag 7 januari 2010 23:34 schreef BountyHunter340 het volgende:
[..]
Dit is een discussieplatform, dan kun je de boel net zo goed sluiten. Even afgezien van het feit dat hier veel stuntelaars deelnemen aan de betreffende discussies.
Deze discussie is al zo vaak gevoerd, wat willen jullie ermee bereiken?quote:Op donderdag 7 januari 2010 23:34 schreef BountyHunter340 het volgende:
[..]
Dit is een discussieplatform, dan kun je de boel net zo goed sluiten. Even afgezien van het feit dat hier veel stuntelaars deelnemen aan de betreffende discussies.
Hoe lang kun je lullen over 1 onderwerp? Ik keur ook niet goed hoe zij heeft gereageerd, maar het is menselijk om je soms te laten gaan. Laat het. Jullie worden het niet met elkaar eens, al is dat niet de bedoeling van een discussie, maar het gaat ook gewoon nergens over.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 00:00 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Precies, en verder is het ook zo als je echt achter je geloof staat dat je je dan niet laat beïnvloeden door andere mensen en dus ook niet zo raar hoeft te reageren, het laat je dan immers koud. Want op die manier krijg ik het gevoel dat ze onzeker is over haar geloof, al laat ze het niet blijken.
Ik herken dat ook bij andere situaties waarbij mensen niet helemaal achter hun besluit staan, ze worden vaak wat kribbig en boos als je dan weer daar over begint.
Je hebt helemaal gelijk dat veel discussie punten nergens overgaan. Echter zoals ik in het lange stuk hierboven beschrijf, vind ik het heel erg dat het leven als een tussenstation wordt gezien, terwijl dit het enige is dat je zeker weet dat je hebt. Waarom wordt er niet out of the box gedacht maar alleen binnen een relatief beperkte wereld? Dat is toch heel logisch om je af te vragen?quote:Op vrijdag 8 januari 2010 00:03 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Hoe lang kun je lullen over 1 onderwerp? Ik keur ook niet goed hoe zij heeft gereageerd, maar het is menselijk om je soms te laten gaan. Laat het. Jullie worden het niet met elkaar eens, al is dat niet de bedoeling van een discussie, maar het gaat ook gewoon nergens over.
En hier heb ik respect voor. Ben zelf christelijk, maar respecteer elke moslim die mij ook mijn geloof laat hebben en dat ook respecteerd. Ieder z'n leven, ieder z'n geloof.quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:51 schreef adelheid77 het volgende:
[..]
Zoveel mensen, zoveel meningen...
Helaas word er over het zinnetje: 'lakoem dienoekoem, walija dien' overheen gelezen
Wat vertaald kan worden als: Jij hebt jouw geloof, en ik de mijne.
Dat kunnen ook moslims zijn die dat tegen mekaar zeggen..:)
de meest zinnige en informatieve post in het gehele topic!quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:50 schreef Apekoek het volgende:
Ah, dus het leven is in de islam dus slechts een tussenstation. Persoonlijk zou ik daar totaal niet mee kunnen leven, maar dat komt uiteraard simpelweg door het feit dat ik niet zo ben opgevoed. Vanuit mijn perceptie is het leven het enige wat je zeker weet dat je hebt, als je dood bent is het net zoals het was voordat je geboren was, kortom niets. Echter als mens zij we te beperkt om constructief buiten ons referentie kader te kijken, ook wel out of he box thinking genoemd. Wat ik daar mee wil zeggen is dat wij in ons bestaan niet weten wat niets is, net zoals dat het heelal waarschijnlijk oneindig is, wat ook niet te omvatten is voor de mens. Kortom ik intrepreteer dat het leven juist het moment is dat je moet doen wat je eigen wil is, doorvoor heb je immers ook een bepaalt instinct wat oorspronkelijk was om te overleven. Nu kun je het echter als instrument gebruiken om jezelf te verreiken door de vruchter weten. Tevens als er een god of allah bestond...waarom zij er dan nog zo veel oorlogen, ziektes, haat... en van het leven te plukken en je dus niet te laten weer houden door iets waar vanuit wetenschapelijk perspectief totaal geen aanwijzingen voor zijn. Eerder is bijvoorbeeld ook al bewezen dmv wetenschappelijk onderzoek dat gelovige mensen een gemiddeld lager IQ hebben. Zo wisten we vroeger niet waar onweer vandaan kwam of andere natuur verschijnselen, nu weten we dat dat dmv natuurkundige verschijnsels voorkomt, zoals temperatuur en luchtdruk etc. Maar vroeger waren we zo naief om er een god aan te koppelen. Daarom ben ik ook van mening dat mensen met een redelijk orthodox geloof zich zelf veel levensvreugd ontnemen, het is gewoon omdat ze niet bet
Tevens is er onderzoek geweest naar geloof en de gradatie armoede. Het blijkt, en dat zou je zelf ook kunne. Concluderen als je maar vaak genoeg het nieuws volgt dat geloof sterker wordt naar mate de armoede toe neemt. Mensen in arme gebieden hebben vaak maar weinig hoop, voor hun is dit de manier om hoop te putten dat er meer is dan hun helaas armoedige bestaan zonder perspectief. Echter in rijkere landen wordt geloof lang niet zo streng uitgevoerd. Geloof kan je dus inderdaad mentaal versterken net zoals je in je zelf zou gaan geloven, dit is een gedachte die de mens immers zelf creert.
Kortom leef!
[..]
Had het niet beter kunnen verwoorden, goede reactie!quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:50 schreef Apekoek het volgende:
Ah, dus het leven is in de islam dus slechts een tussenstation. Persoonlijk zou ik daar totaal niet mee kunnen leven, maar dat komt uiteraard simpelweg door het feit dat ik niet zo ben opgevoed. Vanuit mijn perceptie is het leven het enige wat je zeker weet dat je hebt, als je dood bent is het net zoals het was voordat je geboren was, kortom niets. Echter als mens zij we te beperkt om constructief buiten ons referentie kader te kijken, ook wel out of he box thinking genoemd. Wat ik daar mee wil zeggen is dat wij in ons bestaan niet weten wat niets is, net zoals dat het heelal waarschijnlijk oneindig is, wat ook niet te omvatten is voor de mens. Kortom ik intrepreteer dat het leven juist het moment is dat je moet doen wat je eigen wil is, doorvoor heb je immers ook een bepaalt instinct wat oorspronkelijk was om te overleven. Nu kun je het echter als instrument gebruiken om jezelf te verreiken door de vruchten van het leven te plukken en je dus niet te laten weer houden door iets waar vanuit wetenschapelijk perspectief totaal geen aanwijzingen voor zijn. Eerder is bijvoorbeeld ook al bewezen dmv wetenschappelijk onderzoek dat gelovige mensen een gemiddeld lager IQ hebben. Zo wisten we vroeger niet waar onweer vandaan kwam of andere natuur verschijnselen, nu weten we dat dat dmv natuurkundige verschijnsels voorkomt, zoals temperatuur en luchtdruk etc. Maar vroeger waren we zo naief om er een god aan te koppelen. Daarom ben ik ook van mening dat mensen met een redelijk orthodox geloof zich zelf veel levensvreugd ontnemen, het is gewoon omdat ze niet beter weten. Tevens als er een god of allah bestond...waarom zij er dan nog zo veel oorlogen, ziektes, haat...
Tevens is er onderzoek geweest naar geloof en de gradatie armoede. Het blijkt, en dat zou je zelf ook kunne. Concluderen als je maar vaak genoeg het nieuws volgt dat geloof sterker wordt naar mate de armoede toe neemt. Mensen in arme gebieden hebben vaak maar weinig hoop, voor hun is dit de manier om hoop te putten dat er meer is dan hun helaas armoedige bestaan zonder perspectief. Echter in rijkere landen wordt geloof lang niet zo streng uitgevoerd. Geloof kan je dus inderdaad mentaal versterken net zoals je in je zelf zou gaan geloven, dit is een gedachte die de mens immers zelf creert.
Kortom leef!
[..]
In de Westerse landen doet het dat zelfs niet altijd, laat staan in de Afrikaanse.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:15 schreef Burakius het volgende:
Als kortom leef! je slagzin is, wil ik wel zien of die catchprhase goed gaat werken in arme Afrikaanse landen.,
Kortom wat een domme ondoordachte klote zin, voor degene die graag met een lapje voor den ogen willen leven go ahead! Gebruik dat maar als levensmotto:') Ignorance is blissquote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:20 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
In de Westerse landen doet het dat zelfs niet altijd, laat staan in de Afrikaanse.
Err, hoezo? Dan zou je toch juist hier wel mogen verwachten dat men dat motto aanhangt?quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:21 schreef Burakius het volgende:
[..]
Kortom wat een domme ondoordachte klote zin, voor degene die graag met een lapje voor den ogen willen leven go ahead! Gebruik dat maar als levensmotto:') Ignorance is bliss
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:23 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Err, hoezo? Dan zou je toch juist hier wel mogen verwachten dat men dat motto aanhangt?
En ik meen me te herinneren dat ook jij moslim was.
Dat is met oogkleppen leven. De realiteit omzeilen. Het is geen oplossing voor de wereld. Het zou alleen maar voor nog meer depressiviteit zorgen. Jaarlijks wordt er al steeds meer geld uitgegeven aan depressiva centra etc. in Nederland.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In fact, recent observations and simulations have suggested that a network of cosmic strings stretches across the entire universe.
weet je...bij het zien van je rokje...moet ik gewoon aan de volgende nr denken..:p ook omvat het alle vragen die ik je graag wil stellenquote:Op donderdag 7 januari 2010 20:39 schreef nadiaschoonheid het volgende:
[..]
Jij bent een moslima neem ik aan???
De echte vraag die mij eigenlijk moet gesteld worden in deze topic is duidelijk lijkt me...
ik heb eerder aangeven dat ik weet dat mijn kleding styl indruist tegen de islamtitische kledingvoorschriften..
En ik hoop zoals iedere moslim dat ik nog heel lang mag leven inchallah om het beter te kunnen en mogen doen...
Maar dit is de vraag die iedere moslim aan elkaar stelt wanneer de een iets zondigs doet..
Wat als ik nou morgen kom te sterven???
Dat zeg ik niet, wij hebben hier de keuze om te leven in alle vrijheid en rijkdom t.o.v. Afrikaanse landen. In Afrikaanse landen heb je die keuze vaak niet, daar is geloof dan inderdaad iets wat je mentaal kan versterken en daar is niets mis mee, echter is dat dus jezelf mentaal op peppen dan dat er daadwerkelijk een god je een handje gaat helpen. In andere woorden voor mensen daar is in god of allah geloven een mechaniek om te overleven dmv hoop. Hier in Nederland heb je het over het algemeen zeer goed, dus naar mijn inziens is het niet echt nodig om je geheel aan god over te geven. Je hebt hier immers alles om een goede tijd te hebben, waarom jezelf dan zo te kort doen?quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:15 schreef Burakius het volgende:
Als kortom leef! je slagzin is, wil ik wel zien of die catchprhase goed gaat werken in arme Afrikaanse landen.,
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:37 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, wij hebben hier de keuze om te leven in alle vrijheid en rijkdom t.o.v. Afrikaanse landen. In Afrikaanse landen heb je die keuze vaak niet, daar is geloof dan inderdaad iets wat je mentaal kan versterken en daar is niets mis mee, echter is dat dus jezelf mentaal op peppen dan dat er daadwerkelijk een god je een handje gaat helpen. In andere woorden voor mensen daar is in god of allah geloven een mechaniek om te overleven dmv hoop. Hier in Nederland heb je het over het algemeen zeer goed, dus naar mijn inziens is het niet echt nodig om je geheel aan god over te geven. Je hebt hier immers alles om een goede tijd te hebben, waarom jezelf dan zo te kort doen?
Voor de rest ben ik van mening dat het juist een pray is om in je eigen krachten te geloven ipv afhankelijk te zijn van een derde partij in dit geval allah of god waar geen enkel wetenschappelijke grond voor is.
ik neem het voor niemand op of wat dan ook, maar misschien hangen mensen zich zo aan hun geloof vast omdat zij dierbare verloren zijn& hun trots willen maken. Kijk je weet nooit wat erin iemand afspeelt.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:37 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, wij hebben hier de keuze om te leven in alle vrijheid en rijkdom t.o.v. Afrikaanse landen. In Afrikaanse landen heb je die keuze vaak niet, daar is geloof dan inderdaad iets wat je mentaal kan versterken en daar is niets mis mee, echter is dat dus jezelf mentaal op peppen dan dat er daadwerkelijk een god je een handje gaat helpen. In andere woorden voor mensen daar is in god of allah geloven een mechaniek om te overleven dmv hoop. Hier in Nederland heb je het over het algemeen zeer goed, dus naar mijn inziens is het niet echt nodig om je geheel aan god over te geven. Je hebt hier immers alles om een goede tijd te hebben, waarom jezelf dan zo te kort doen?
Voor de rest ben ik van mening dat het juist een pray is om in je eigen krachten te geloven ipv afhankelijk te zijn van een derde partij in dit geval allah of god waar geen enkel wetenschappelijke grond voor is.
Ik denk dat gelovigen daar helemaal niet mee zitten. Van wie moeten ze rationeler denken, van jou? Heb jij empirisch bewezen dat rationeel denken gelukkiger maakt? Als zij een godheid hebben, waarom dan waarde hechten aan jouw mening hierover?quote:Op vrijdag 8 januari 2010 00:58 schreef Youaintseennothingyet het volgende:
[..]
de meest zinnige en informatieve post in het gehele topic!![]()
vooral het stukje over out of the box thinking is iets waar gelovigen een keer goed over moeten nadenken.
misschien zijn gelovigen niet dommer als mensen die geen geloof hebben, maar ze minder rationeel en kritisch als ongelovigen. als er een 'wonder' gebeurt zoals het overleven van een erge ziekte zoals kanker komt door het sterke geloof, mocht de persoon met de ziekte overlijden dan is dit de weg die de god voor ogen had met de persoon
ik snap je reactie niet helemaal, in een vorige post werd aangegeven dat wij mensen te beperkt zijn om te begrijpen wat helemaal niets eigenlijk betekent.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:28 schreef Burakius het volgende:
[..]
Dat is met oogkleppen leven. De realiteit omzeilen. Het is geen oplossing voor de wereld. Het zou alleen maar voor nog meer depressiviteit zorgen. Jaarlijks wordt er al steeds meer geld uitgegeven aan depressiva centra etc. in Nederland.
True, maar zo werkt geloof niet. Geloof gaat voor extremisten of orthodoxen niet over liberalisme. Half geloven is voor sommigen niet geloven.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 01:49 schreef Apekoek het volgende:
Ow en ik wil er nog aan toevoegen dat het echt niet erg is om gelovig te zijn en wat steun te vragen in onzekere tijden, maar dat moet toch wel liberaler kunnen ten einde om je levensvreugd te vergroten?
[..]
tja ben het wel eens met de extremisten en orthodoxen dat half geloven niet geloven is. dat is een beetje de gouden middenweg zoeken, van ik weet niet zeker of er wat is na de dood maar voor de zekerheid hou ik toch maar een beetje vast aan die gedachtequote:Op vrijdag 8 januari 2010 02:10 schreef Taurus het volgende:
[..]
True, maar zo werkt geloof niet. Geloof gaat voor extremisten of orthodoxen niet over liberalisme. Half geloven is voor sommigen niet geloven.
Wat een onzin zeg! Wat denk je dat als je straks sterft en je vraag Allah vergiffenis over je korte kledij en je blote benen dat hij tegen je zegt, nou Nadiaschoonheid, het is je vergeven, zo werkt het bij geen enkel geloof. Als je echt in Allah gelooft dan zal je nu al langere rokken aan gaan trekken en je alvast voorbereiden op de moslimman die je gaat onderdrukken trouwen.quote:Op donderdag 7 januari 2010 19:41 schreef nadiaschoonheid het volgende:
Om de moslim mensen te moeten begrijpen hoe ze leven en denken en waarom ze wel eens ook zwakke momenten hebben..moet je echt een moslim voor zijn.
Jullie hebben daar gewoon een te hard hoofd voor...
Ik heb in meerder posts aangegeven dat het uithuwelijken in de islaam verboden is en toch lees ik er na wel 10 posts naar mij dat jullie aangeven het beter te weten en dat het uithuwelijken wel in de islaam is..
Laat staan het gezeur over mijn benen..ik als moslima weet dat ik daar voor vergeven zal worden...
Tenslotte ben ik een VROUW in de islaam met bepaalde rechten tot het vergeving van zondes...zelfs een man heeft dat niet...
Ik zal niet mijn leven lang met deze kleding styl lopen..hooguit een jaartje en dan ben ik getrouwd..dan zal ik me op mijn echtgenoot foccusen en samen met hem naar onze mooie geloof streven...
Als jullie het allemaal zo goed weten..dan weten jullie ook dat iedere moslim op de dag des oordeels zijn slechte daden en goede daden tegen over elkaar worden gewogen...
En nog het eeuwige gezeur over de hoofddoek of de burka of de ghimaar...HET IS ALTIJD ONS KEUSSSS...
Jullie willen zo graag dat wij onderdrukt worden door onze mannen...maar schat je moet weten dat...dat de beste mannen onder ons zijn nog altijd de MOSLIM mannen..
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:33 schreef CyclingGirl het volgende:
[..]
Wat een onzin zeg! Wat denk je dat als je straks sterft en je vraag Allah vergiffenis over je korte kledij en je blote benen dat hij tegen je zegt, nou Nadiaschoonheid, het is je vergeven, zo werkt het bij geen enkel geloof. Als je echt in Allah gelooft dan zal je nu al langere rokken aan gaan trekken en je alvast voorbereiden op de moslimman die je gaat onderdrukken trouwen.
Je bent wel een brutaaltje hé... Ben eens benieuwd of je je daadwerkelijk gaat voegen naar de wensen van je toekomstige echtgenoot.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:40 schreef nadiaschoonheid het volgende:
God zijn de slapende honden weer wakker!
Dat is juist het probleem. Je gaat straks dood en dan is er helemaal niets meer. Iedereen zal je vergeten en dan is het net of je nooit bestaan hebt. En daar kunnen veel mensen niet tegen, het idee dat hun bestaan zinloos is, dat alles wat je doet nutteloos is. Daar komen depressies van. Juist in een rijk land, waar je bent voorzien van de eerste levensbehoeften, heb je de tijd om over dit soort dingen na te denken. Als jij in dor Afrika rondloopt is je grootste zorg een emmer water vinden, niet of je bestaan wel zin heeft.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 02:10 schreef Youaintseennothingyet het volgende:
ik vind juist dat je erg realistisch bezig bent door zo te leven, je zult ooit een keer overlijden en daarna ben je weg. weinig mensen die je zullen herinneren tenzij je iets bijzonders hebt gedaan voor of tegen de mensheid
ik snap nog steeds weinig van depressiviteit, natuurlijk iedereen heeft zo af een toe een periode dat het ff wat minder gaat maar dat je er voor moet worden opgenomen of zelfmoord pleegt gaat mij te ver ( maar dat is een discussie voor een ander topic ) iemand die in een land woont waar je bent voorzien van de eerste levensbehoeften mag ( vind ik ) helemaal niet zwaar depressief raken
het is toch zo dat als je nadenkt over de dood dat je meer gaat genieten van wat je nu hebt, tenminste als je niet depressief bent? dan leef je dus eigenlijk met het moto : kortom leef!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |