Bedankt!quote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:15 schreef romika het volgende:
[..]
Wauw.........nice colourMooi hoor Nune.
Mooi TearsOfJoy,quote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:45 schreef TearsOfJoy het volgende:
NagellakjesTVP met mijn all time favourite Zoya - Zara
[ afbeelding ]
En nog een paar
OPI - A Ruby for Rudolph
[ afbeelding ]
Zoya - Jo
[ afbeelding ]
Ik heb dit iedere keerquote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:13 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Hey, dat soort rare dingen typen we allemaal toch wel eens!ligt echt niet specifiek aan jou hoor.. ik zat vanmiddag 5 minuten te staren naar m'n beeldscherm, om het vervolgens NOG verkeerd te doen.
Mooi hoor, deze heb ik ook van Herome, moesst er aan wennen maar begin er van te houden!quote:Op dinsdag 5 januari 2010 18:44 schreef Joysa het volgende:
Met de strikjes van Loqi![]()
[ afbeelding ]
+ ringvinger duidelijker
[ afbeelding ]
Is ie bij jou ook zo dik? Of heb ik toch echt verdunner nodig?quote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:26 schreef romika het volgende:
[..]
Mooi hoor, deze heb ik ook van Herome, moesst er aan wennen maar begin er van te houden!
Wat een mooie kleurquote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:36 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Alice is meer gesatureerd van kleur en meer glitters, maar bedacht me opeens dat ze er wel ietsies wat van weg had
Ik heb hier gister mijn oma mee gelaktquote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:27 schreef Joysa het volgende:
[..]
Is ie bij jou ook zo dik? Of heb ik toch echt verdunner nodig?
Wie weet heb ik volgende week wel dat geluk, donderdag een gesprek op mijn werkquote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:33 schreef Puckzzz het volgende:
Jullie gaan te snel, ik zal mijn werk moeten opzeggen om jullie te volgen![]()
![]()
Nog even over de groepsorder Davids
Ja, dat is natuurlijk wel iets heftiger. Is er ook een constatering waar het precies vandaan komt? Heb het geloof ik wel eens ergens gelezen in 1 van de topics maar weet het niet precies meer..quote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:23 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Ik heb dit iedere keerIk onthou dingen niet en raak in de war. Concentratievermogen is gewoon weg. Blegh. Heb ook continu bepaalde gevoelens die ik eerst niet had - maakt me nog meer in de war omdat ik ga piekeren.
Zit nu met een selfheating gezichtsmasker op. Best lekker, zo'n warm gezichtMijn zusje kondigde aan dat ze mijn nagellakken allemaal uit het raam gooit als ik vandaag of morgen of donderdag mijn nagels ga doen
![]()
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:48 schreef puntoortje het volgende:
[..]
Wie weet heb ik volgende week wel dat geluk, donderdag een gesprek op mijn werken ik denk niet dat het over mijn nagels gaat
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.disclaimer
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:58 schreef Stormqueen het volgende:
[ afbeelding ]
Hmz. Het loont echt om na iedere stempel die plate helemaal schoon te maken geloof ik, nu ook niet gedaan en de tweede wordt gewoon heel messy. Ben er niet tevreden over... maar then again ben ik dat nooit
Ondergrond is trouwens niet roze, maar ROZE!!!! erg zuurstokroze ook for that matter.leuke dildo, doen we dat tegenwoordig ook hier?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
succes met stoppen
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:58 schreef Stormqueen het volgende:
[ afbeelding ]
Hmz. Het loont echt om na iedere stempel die plate helemaal schoon te maken geloof ik, nu ook niet gedaan en de tweede wordt gewoon heel messy. Ben er niet tevreden over... maar then again ben ik dat nooit
Ondergrond is trouwens niet roze, maar ROZE!!!! erg zuurstokroze ook for that matter.CuteSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Once in a while, I just wanna dance and feel good
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The way that you flip your hair gets me overwhelmed.
ow, trouwens:quote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:59 schreef Mirjam het volgende:
[..]
leuke dildo, doen we dat tegenwoordig ook hier?
De omzet is zoiezo minder dan vorig jaar, daarbij werk ik er nog niet zo lang. Eerst een maandje voor niks gewerkt en in oktober een halfjaar contract gekregen. Het mailtje was kort : donderdag even over de funktie van **** praten er gaat iets niet goed.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:53 schreef Debsterr het volgende:
[..]wat balen zeg! Zijn er bezuinigingen aan de gang?
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:58 schreef Stormqueen het volgende:
[ afbeelding ]
Hmz. Het loont echt om na iedere stempel die plate helemaal schoon te maken geloof ik, nu ook niet gedaan en de tweede wordt gewoon heel messy. Ben er niet tevreden over... maar then again ben ik dat nooit
Ondergrond is trouwens niet roze, maar ROZE!!!! erg zuurstokroze ook for that matter.Ik vind het wel leuk!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oeh, en dikke respect voor jou!!!! Heeeeeeeel veel succes!!![]()
(ik zou het je niet nadoen...)Don't come closer, I might hurt you
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |