gewoon, een topic op somda in dit gevalquote:
De slurf wordt zo aangesloten, gaat u alvast gereed staan voor de sekjoeretie tsjek?quote:Op woensdag 6 januari 2010 14:40 schreef Brembo het volgende:
Wist niet dat de intercity naar Nijmegen naar het buitenland ging. De trein wordt in Utrecht Centraal omgeroepen in het Nederlands, Engels en Duits. Vooral het Engels
. Ladies and Gentlemen, the intercity service to Nijmegen will depart from platform 14 and is ready for boarding. I repeat ...
Leukste is de trein staat er nog helemaal niet.
Waarom blijven de D-GTW dan niet rijden op de Maaslijn en de Buffels naar de Heuvellandlijn?quote:Op woensdag 6 januari 2010 13:30 schreef dennistd het volgende:
Twee diesel-GTW's zullen tijdelijk van de Maaslijn naar de Heuvellandlijn verhuizen om het daar ontstane materieeltekort op te vangen.
Dit tekort is ontstaan naar de aanrijding op 8 december waarbij stel 7651 total-loss raakte. Stel 7203 staat op dit moment al in Heerlen om machinisten instructie te geven op de dieselstellen.
Om genoeg stellen op de Maaslijn te houden komen er waarschijnlijk twee DM'90's te rijden. Het eerder plan om een Plan V voor de Heuvellandlijn te huren is niet doorgegaan omdat NS deze door de gestopte instroom van SLT en de hoge defectenstand niet wil verhuren.
Omdat de machinisten op de Maaslijn de Buffels nog kennen, en de D-GTW's maar op een paar punten verschillen van de E-GTW's volgens mij.quote:Op woensdag 6 januari 2010 15:13 schreef Jeroen_L het volgende:
[..]
Waarom blijven de D-GTW dan niet rijden op de Maaslijn en de Buffels naar de Heuvellandlijn?
De startmotor.quote:Op woensdag 6 januari 2010 15:19 schreef dennistd het volgende:
[..]
Omdat de machinisten op de Maaslijn de Buffels nog kennen, en de D-GTW's maar op een paar punten verschillen van de E-GTW's volgens mij.
Iddquote:
Wiseguyquote:Op woensdag 6 januari 2010 14:40 schreef Brembo het volgende:
Wist niet dat de intercity naar Nijmegen naar het buitenland ging. De trein wordt in Utrecht Centraal omgeroepen in het Nederlands, Engels en Duits. Vooral het Engels
. Ladies and Gentlemen, the intercity service to Nijmegen will depart from platform 14 and is ready for boarding. I repeat ...
Leukste is de trein staat er nog helemaal niet.
Zoiets is een jaar of zes geleden ook al eens gebeurd bij Bedum, meen ik.quote:
Die van Syntus kunnen het niet uitlezen, dus ik denk dat ze een boete uit gaan schrijven omdat je geen papieren kaartje hebt. Daarnaast ben je het stationstarief van Arnhem kwijt als je daar weer uitbliept. Anders ben je 20 euro extra kwijt als je het vergeet.quote:Op woensdag 6 januari 2010 16:41 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Hallo kenners,![]()
Ik heb wat chipkaartvraagjes en kan de antwoorden (uiteraard) nergens vinden.
Jullie kunnen me vast helpen.
1. Wat gebeurt er als ik in Arnhem inbliep, met de Syntus de Achterhoek in ga en er volgens achterkom dat ik niet uit kan bliepen? En als ik dan ook nog een conducteur tegenkom, wat kost me zo'n geintje dan wel niet?
Dat kan, alleen ik denk dat de conducteur als je op de terugweg bent wel vreemd op zal kijken.quote:2. Kan ik gewoon 's ochtends inbliepen en dan de hele dag rondreizen zonder uit te bliepen? (soort tienertoeren dus).
Dat komt met de chipkaart te vervallen. Gelukkig zijn er nu nog de papieren kaartjesquote:3. Is er ook zoiets als een weekendretour of bestaat dat met de chipkaart niet meer?
Ik heb geen idee, maar Veenendaal Centrum ligt niet echt op de route Arnhem - Utrecht. Tenzij je een kaart tot De Klomp hebt.quote:4. Moet ik serieus als ik reis van Arnhem naar Utrecht in Veenendaal uitstappen om te bliepen? (heb een jaartrajectkaart tot Veenendaal). Of kan ik al in Arnhem bliepen en kost me dat niets extra?
Niet, dus je moet er dan denk ik een overgangsbewijs bij hebben wil je eerste klas kunnen zitten.quote:5. Hoe ziet zo'n bliepding nou of ik eerste of tweede klas wil reizen?
Houdt de site van Syntus of anders deze: http://www.ov-chipkaart.nl/ in de gatenquote:6. Is er toevallig een site waar ik dit soort antwoorden wel kan vinden? En waar ik kan vinden wanneer er wel bliepdingesen in de Achterhoek zijn?
BVD!
1. De conducteur zal waarschijnlijk een uitstel van betaling schrijven incl. boete. Plus dat er inderdaad een flink bedrag van je OV chip wordt afgeschreven omdat je niet uitcheckt (20 euri buiten de voordeeluren). Met wat geluk is men coulant; maar let er wel op.quote:Op woensdag 6 januari 2010 16:41 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Hallo kenners,![]()
Ik heb wat chipkaartvraagjes en kan de antwoorden (uiteraard) nergens vinden.
Jullie kunnen me vast helpen.
1. Wat gebeurt er als ik in Arnhem inbliep, met de Syntus de Achterhoek in ga en er volgens achterkom dat ik niet uit kan bliepen? En als ik dan ook nog een conducteur tegenkom, wat kost me zo'n geintje dan wel niet?
2. Kan ik gewoon 's ochtends inbliepen en dan de hele dag rondreizen zonder uit te bliepen? (soort tienertoeren dus).
3. Is er ook zoiets als een weekendretour of bestaat dat met de chipkaart niet meer?
4. Moet ik serieus als ik reis van Arnhem naar Utrecht in Veenendaal uitstappen om te bliepen? (heb een jaartrajectkaart tot Veenendaal). Of kan ik al in Arnhem bliepen en kost me dat niets extra?
5. Hoe ziet zo'n bliepding nou of ik eerste of tweede klas wil reizen?
6. Is er toevallig een site waar ik dit soort antwoorden wel kan vinden? En waar ik kan vinden wanneer er wel bliepdingesen in de Achterhoek zijn?
BVD!
De trein richting Groningen liep vandaag ook vertraging op. Er werden even buiten Leeuwarden wat geiten geschept.quote:
Men probeerde een nieuwe methode uit om Q-koorts geiten te ruimen?quote:Op woensdag 6 januari 2010 17:11 schreef Peterselieman het volgende:
De trein richting Groningen liep vandaag ook vertraging op. Er werden even buiten Leeuwarden wat geiten geschept.
Ik zat toen naast de trdl voor Lwd.quote:Op woensdag 6 januari 2010 17:23 schreef Cothen het volgende:
[..]
Men probeerde een nieuwe methode uit om Q-koorts geiten te ruimen?
Ik zit in Gn.quote:Op woensdag 6 januari 2010 18:15 schreef Duvel het volgende:
Welke post zat je dan? Zl?
Dank je voor de uitgebreide uitleg!quote:Op woensdag 6 januari 2010 16:59 schreef davidov2009 het volgende:
4. Nee, dat hoeft uiteraard niet. Je hebt gewoon "vrij reizen" tot Veenendaal en je betaalt alleen het traject Veenendaal-Utrecht (of ander station). Dit gaat automatisch.
Volgens mij mag het wel, als het tarief maar juist is.quote:Op woensdag 6 januari 2010 18:23 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Dank je voor de uitgebreide uitleg!![]()
Ik had pas een discussie met een conducteur.
Ik zat in de trein van Utrecht naar Arnhem die niet in Veenendaal-de K stopte maar had een kaartje Utrecht - Veenendaal de K gekocht.
Volgens hem had ik een kaartje Utrecht - Ede-Wageningen moeten kopen omdat een kaartje alleen geldig kan zijn vanaf een station waar de trein ook daadwerkelijk stopt. Maar hij wist het niet helemaal zeker en gaf geen boete.
Gezien het met de chipkaart dus automatisch gaat zou hij ongelijk hebben misschien?
Maar hoe zit het dan met reizen met korting, gaat dat ook automatisch in vanaf precies 9:00 uur? Of met instappen vanaf 09:00 uur en moet je dus in- en uitbliepen voor de korting?
Vragen, vragen, vragen.
Hehequote:
Dank!quote:Op woensdag 6 januari 2010 18:43 schreef Eix het volgende:
[..]
Volgens mij mag het wel, als het tarief maar juist is.
Wat bijvoorbeeld niet mag is met de trein van 8.59 die van A naar C rijdt zonder te stoppen in B de reis opknippen in twee delen en vanaf B met 40% korting reizen. Dan geld inderdaad wel dat je tot C vol tarief moet betalen.
Een bron heb ik echter niet.
Nu weet ik het nog niet, lijkt erop dat je met de chipkaart wel langs het tussenstation of 9:00 mag rijden mits je losse "kaartjes" hebt.quote:In gevallen waarin verschillende
Producten alleen in combinatie met
elkaar een geldig Vervoerbewijs
vormen, moeten deze Producten zich
bij gebruik van de OV-chipkaart op
dezelfde kaart bevinden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |