quote:Op zondag 3 januari 2010 11:16 schreef DaviniaHR het volgende:
faja, beterschap!
draakje, over een week weet je zeker of deze plopjes je kind zijn. leuk!
ik ga morgen ook de vlos lief aankijken als madam weer ff goed wil indalen, of ze me kan strippen. gaan we voor een datumtweeling?
quote:Op zondag 3 januari 2010 11:36 schreef Orea het volgende:
goeiemorgen!
Kweet niet of ik dan een zeikerd ben maar ik hang morgen weer met de poli aan de lijn voor een echo hoor. Gisterenavond toen ik naar bed ging weer donker bloed, ben net opgestaan en weer (alleen nu niet donker).
Heb weer geen krampen, gelukkig, maar echt fijn voelt het daar ook niet. Ik word hier echt tureluur van.
quote:Op zondag 3 januari 2010 11:55 schreef amaranta het volgende:
waarom bel je nu dan niet?
Wat een lieverd van een man zegquote:Op zondag 3 januari 2010 12:08 schreef DaviniaHR het volgende:
flugel, als je lichtin je hoofd bent, helpt het wellicht om je even vast te houden, ogen dicht, en heel hard met je hoofd heen en weer schudden (nee schudden ahw). tenminste, dat helpt altijd bij mij. (bij de zwangerschap van eli had ik op een gegeven moment een onderdruk van 45, dus lage bloeddruk is mij niet vreemd)
pessie, alweer bloedverlies! jeumig, dat is ook niet onbezorgd zwangeren, dan!
trouwens, we hebben weer wat leuks voor op ons babyblog
ik heb vanochtend weer mn teennagels geknipt!![]()
(met 40w2d kanje er dus nog "prima" bij
toch nog een beetje nesteldrang
en ik dacht ff grappig te zijn, PR is aan het ontbijten met zn bakkie koffie, dus ik ga er naast zitten, trek de meest nep-pruillip die ik kon opbrengen en zeg "boehoe, als ik koffie maak voor mezelf, maak ik ook altijd voor jou! boehoe! en nou heb jij wel koffie voor jezelf gemaakt, maar niet voor mij! boehoe, snik, snik, snotter" (echt supernep, zeg maar).
gaat hij bijna zitten huilen dat hij zich schuldig voelde!![]()
![]()
jaja, een man die last heeft van zijn hormonen!![]()
![]()
suiker heeft idd niks met bloeddruk te maken, maar met een lage suikerwaarde + lage bloeddruk ga je finaal tegen de vlakte. dus suiker helpt wel eventjesquote:Op zondag 3 januari 2010 12:07 schreef Faja-Lobi het volgende:
Flugel, in het begin van de zwangerschappen had ik ook dat duizelige gevoel en met name bij het opstaan maar ik heb dan ook altijd een lage bloeddruk 100/45 bijv. Aan het einde van de zwangerschap wordt dat wat hoger, gelukkig. Maar je kan misschien iets zouts eten zoals bijv gezouten roomboter of een dropje als je zo een dip voelt. Suiker heeft niks met bloeddruk te maken.
Orea, gewoon vandaag al even bellen met de spoedlijn van de verloskundige. Misschien kunnen zij je ergens tussendoor plaatsen.
quote:Op zondag 3 januari 2010 12:13 schreef flugeltje het volgende:
@Faja en Davinia. laatste keer dat ik bij de gyn was (2,5 week geleden) zat ik juist wat hoog in de bloeddruk 140/85. Maar dat kan ook komen omdat ze m'n bloeddruk opnamen nog voor ik een echo had gehad en ik daar natuurlijk niet al te boelkloedig zat te wezen
Een perfecte bloeddruk dus, ook onder stressquote:Op zondag 3 januari 2010 12:54 schreef freecell het volgende:
De laatste keer kwam ik uit een verhuis-stress situatie iets telaat (en ik haat te laat zijn) bij de vlos binnen rénnen.
Bloeddruk meteen gemeten. 110/60wheh. Ik had mijn moeder mee en die keek echt van
Hier dus ook, hij is buitenproportioneel lief en trots. En er komen zelfs kreten over zijn lippen als "luister maar goed naar je eigen lichaam".quote:Op zondag 3 januari 2010 13:31 schreef pessie het volgende:
Wat betreft mannen en hormonen. Check. Hier ook zo een. Ik ben compleet verbaasd hoe hij is de laatste tijd. Hij is zo ontzettend lief, echt bizar. Ik gooi het op zn hormonen. Niet dat ik hem normaal niet lief vind, maar normaal gesproken had ie me al 10 keer de deur uitgegooid om actiever te worden. Nu doet ie het maar heel af en toe als hij denkt dat et de enige oplossing is voor mij om me beter te voelen.
Leuk! Het wordt ook wel heel "echt" als anderen het ook weten, vind je niet? Wij hebben het gisteren aan een bevriend stel verteld. Dat was niet gepland, maar het onderwerp kwam voortdurend op zwanger, kind en gezinsplanning (staat het op mijn voorhoofd ofzo?quote:Vanmorgen in de kerk hebben we het aan de meeste kennissen/vrienden kunnen vertellen. Iedereen is verbaasd en niemand heeft het verwacht. Zo leuk om dan dit nieuws te vertellen! Je krijgt alleen wel reacties als: "is het gepland", afhankelijk van wie het is vertel ik dat het gepland is of ik zeg niks. Maar iedereen is blij, zo leuk!.
Hoe is het nu bij jou?quote:Op zondag 3 januari 2010 13:45 schreef Saffier het volgende:
Orea ik snap precies hoe je je voeltSterkte meid!
Dat voelen ze volgens mij.quote:Op zondag 3 januari 2010 13:36 schreef Cantare het volgende:
[..]
Hier dus ook, hij is buitenproportioneel lief en trots. En er komen zelfs kreten over zijn lippen als "luister maar goed naar je eigen lichaam".![]()
![]()
[..]
Leuk! Het wordt ook wel heel "echt" als anderen het ook weten, vind je niet? Wij hebben het gisteren aan een bevriend stel verteld. Dat was niet gepland, maar het onderwerp kwam voortdurend op zwanger, kind en gezinsplanning (staat het op mijn voorhoofd ofzo?). Toen kon ik gewoon mijn mond niet houden.
Ik denk dat ze het misschien ook wel kunnen zien. Een collega van mij zag me toen ik het nog aan niemand verteld had en die zei dat mijn blik anders was waardoor ze dacht dat ik zwanger was (alhoewel, ze heeft het wel pas achteraf verteld "zie je wel, ik wist hé!" dus misschien zag ze helemaal nietsquote:Op zondag 3 januari 2010 15:23 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
Dat voelen ze volgens mij.
Toen wij nog bezig waren had iedereen zoiets, binnen een jaar hebben jullie ook een kind. en wij maar, nou voorlopig niet hoor. Echt vanaf de dag dat we de beslissing hadden genomen, daarvoor had niemand t erover.
En toen we het mijn ouders en zus wilden gaan vertellen kwamen we binnen bij mijn ouders. En mij zus riep echt uit het niets: ben je zwanger ofzo. Echt bizar.
Hier gaat t allemaal steeds beter, volgens mij is mijn misselijk nu echt voorbij! (niet te hard roepen haha)
En tis vandaag gewoon al 10 weken geleden dat ik DE test deed. Gaat echt hard!
Ik heb mijn man er eentje in 50 en eentje in 56 laten uitzoeken...quote:Op zondag 3 januari 2010 15:31 schreef leonieke het volgende:
In welke maat kopen jullie eigenlijk het eerste pakje? Ik heb gezegd dat het traditie is dat de vader het eerste pakje uitzoekt (is helemaal geen traditie, maar dan moet ik dat niet doen![]()
) maar ik heb dus geen idee of je dat koopt in maat 50 of 56.
off topic: Prachtige kast! Vind ik heel mooi! Blank eiken is gewoon klassiek en modern in 1!quote:Op zondag 3 januari 2010 15:24 schreef leonieke het volgende:
Bwa, voor nesteldrang ligt het huis er nog te vuil bij, vrees ik
En mijn man kan er wel wat in meegaan, hoor, maar hij probeert het ook allemaal wat te relativeren. En oké, ik heb me er een jaar niet aan geërgerd, nu moet ik eigenlijk ook geen zever beginnen te verkopen natuurlijk. Maar het zou zo fijn zijn als er een mooie kast (helemaal onderaan in het midden, als je er op klikt, krijg je ze bovenaan in het groot te zien, eettafel staat er ook tussen) zou staan met spullen IN de kast en niet meer op de tafel.
Dit was dus ook daarnet in de Prenatal hoor!quote:Op zondag 3 januari 2010 15:48 schreef Sonnetje85 het volgende:
Ik ben net naar burgerhout (babywinkel) geweest. Is ook altijd gezellig met vriendlief, die loopt er even gauw doorheen. Niets geen gezwijmel bij leuke babyspulletjes![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |