Je hebt ook meegekregen dat iemand anders voor hem de berichten op zijn twitter zet?quote:Op vrijdag 1 januari 2010 21:35 schreef Disana het volgende:
Hij wil een pagina waarop hij zelf het programma kan invoeren maar kennelijk vinden de anderen dat nogal moeilijk.
Jemig. Hoe gemakkelijk kun je het krijgen.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 21:39 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Je hebt ook meegekregen dat iemand anders voor hem de berichten op zijn twitter zet?
Dat krijgt hij nieteens voor elkaar.
Hij snapt er gewoon geen reet van. Wat hij wil voor zijn programma gids is iets als Twitter waar hij dus elke moment van de dag iets nieuws op kan zetten. Maar zijn berichten voor op Twitter smst hij naar iemand door en diegene zet dat dan online. Dus, succes.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 21:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Jemig. Hoe gemakkelijk kun je het krijgen.
Een relgebrekvacuum word een beetje opgevuld....quote:Op vrijdag 1 januari 2010 21:44 schreef Gert het volgende:
Mja... tja..
Toch wel grapig, als je er zelf een beetje van een afstand naar kijkt, hoe iedereen op die chat daar het HELEMAAL TE GEK TOP AMUSEMENT vindt, een discussietje over een CMS.![]()
We willen zo graag een RLS, dus maken we van niets iets. Nou ja, als het werkt en de 50 kijkers er tevreden mee zijn.
*zoutvaatje voor Gertje neer zet.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 21:44 schreef Gert het volgende:
Mja... tja..
Toch wel grapig, als je er zelf een beetje van een afstand naar kijkt, hoe iedereen op die chat daar het HELEMAAL TE GEK TOP AMUSEMENT vindt, een discussietje over een CMS.![]()
We willen zo graag een RLS, dus maken we van niets iets. Nou ja, als het werkt en de 50 kijkers er tevreden mee zijn.
Huh? Hoe krijg je dat in godsnaam niet voor elkaar? Heeft iemand geprobeerd om hem dat uit te leggen? Of wíl hij het niet begrijpen omdat hij digibetisme wel lekker gek excentriek vindt staan?quote:Op vrijdag 1 januari 2010 21:39 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Je hebt ook meegekregen dat iemand anders voor hem de berichten op zijn twitter zet?
Dat krijgt hij nieteens voor elkaar.
Je zag toch net hoe hij dat soort conversaties aan gaat? Gewoon duizend keer zeggen dat je internet niet begrijpt en uiteindelijk vind iemand het zielig genoeg om het voor je te doenquote:Op vrijdag 1 januari 2010 21:46 schreef Gert het volgende:
[..]
Huh? Hoe krijg je dat in godsnaam niet voor elkaar? Heeft iemand geprobeerd om hem dat uit te leggen? Of wíl hij het niet begrijpen omdat hij digibetisme wel lekker gek excentriek vindt staan?
Yeah right, want iedereen is ironisch bezig daar.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 21:45 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
*zoutvaatje voor Gertje neer zet.
Neem zo veel korrels als je nodig denkt te hebben, liefje
Daar ga ik niet van uit.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 21:48 schreef Gert het volgende:
[..]
Yeah right, want iedereen is ironisch bezig daar.
Hij wil het volgens mij ook niet snappen. Hij ziet zichzelf als de ideeënman en het volk mag het voor hem opknappen.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 21:45 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Hij snapt er gewoon geen reet van. Wat hij wil voor zijn programma gids is iets als Twitter waar hij dus elke moment van de dag iets nieuws op kan zetten. Maar zijn berichten voor op Twitter smst hij naar iemand door en diegene zet dat dan online. Dus, succes.
Ik denk dan trouwens: een programma gids is er juist zodat je vooruit kan kijken wat er komen gaat, maar in Vlemmixland blijkbaar niet.
Jij begrijpt het niet IaN. Hij wil gewoon een lege pagina en daar dan wat woordjes intypen en dan hop! Dat het dan op de site staat! Zo moeilijk kan dat toch niet zijn? En hij heeft er geen verstand van dus logisch dat de anderen dit voor hem op moeten lossen. Is hij nou zo slim of hullie zo dom!quote:Op vrijdag 1 januari 2010 21:47 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Je zag toch net hoe hij dat soort conversaties aan gaat? Gewoon duizend keer zeggen dat je internet niet begrijpt en uiteindelijk vind iemand het zielig genoeg om het voor je te doen
Da's het mooie ook, er geen kut van begrijpen maar niet van mensen aan willen nemen dat dat wat je vraagt moeilijk te bouwen is from scratch
Als ik drie uur voor hem aan een website had zitten klussen en hij zou tegen MIJ zeggen dat ik op kan rotten met mijn onzin en hij gewoon een lege pagina wil had ik 'm persoonlijk door dat venster getieft.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 21:51 schreef Gert het volgende:
[..]
Jij begrijpt het niet IaN. Hij wil gewoon een lege pagina en daar dan wat woordjes intypen en dan hop! Dat het dan op de site staat! Zo moeilijk kan dat toch niet zijn? En hij heeft er geen verstand van dus logisch dat de anderen dit voor hem op moeten lossen. Is hij nou zo slim of hullie zo dom!
Één programmablaadje op zijn website.. en dat vraagt streamend Nederland al ruim een maand...quote:Op vrijdag 1 januari 2010 22:12 schreef Disana het volgende:
Mera tegen Johan: Je kan wel heel veeleisend zijn, maarreh...
Johan: Ik ben helemaal niet veeleisend!
Ik vermoed dat Mera meer energie steekt in het grafische gedeelte en niet zoveel weet van programmeren.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 22:15 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Één programmablaadje op zijn website.. en dat vraagt streamend Nederland al ruim een maand...![]()
Rene doet het programmeren voor zo ver ik weet.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 22:18 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vermoed dat Mera meer energie steekt in het grafische gedeelte en niet zoveel weet van programmeren.
Laat me, ben ik 's een keer positief over iets is het weer niet goed.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:19 schreef Gert het volgende:
Het begint op een echte COS te lijken al, qua idolaat gedweep.
Wat maakt het úit! Het is gewoon helemaal gewéldig!quote:
Toppiejoppie is hetquote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:21 schreef Gert het volgende:
[..]
Wat maakt het úit! Het is gewoon helemaal gewéldig!
Haten is verlatenquote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:24 schreef Maanvis het volgende:
Ik vind het wel frappant dat een groot deel van de TBO-medewerkers SV niet een warm hart toedragen en het afbranden!
Zonder Mera had je het tot de grond toe afgebrand.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:20 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Laat me, ben ik 's een keer positief over iets is het weer niet goed.
Ssstquote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:27 schreef Gert het volgende:
[..]
Zonder Mera had je het tot de grond toe afgebrand.
Nou, ik vind het qua RLS-gehalte nu wel beter dan de bunker. Echte mensen, echte discussies en geen saai naar een puzzel kijken. Daarom vond ik het ook zo frappant, ik dacht dat jij wel van dat soort dingen hield.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:27 schreef Gert het volgende:
[..]
Zonder Mera had je het tot de grond toe afgebrand.
Maar het is wél "goed" hoor. Tuurlijk mag je positief zijn.
Alleen er is, als je niet in die chat zit en dus buiten het "groepsgevoel" blijft, en er dus denk ik wat nuchterder tegenaan kijkt, niet zoveel reden voor lyrisch gedoe.
Al moet ik zeggen dat ik er wel in ben gaan geloven dat er in ieder geval iets dat lijkt op een online TV-zender, gerealiseerd gaat worden. Pak 'm beet drie weken geleden zag dat er absoluut nog niet naar uit. Dat 1 november-debacle heeft natuurlijk ook best veel scepsis gekweekt die te vermijden was geweest.
Nog steeds uit de lucht!
"Frappant"quote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:37 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Nou, ik vind het qua RLS-gehalte nu wel beter dan de bunker. Echte mensen, echte discussies en geen saai naar een puzzel kijken. Daarom vond ik het ook zo frappant, ik dacht dat jij wel van dat soort dingen hield.
Nou, ik zit er een beetje tussenin. Ik wil het zeker een kans geven, alleen ik vind er tot nu toe u nog niet zoveel aan.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:42 schreef Peter6000 het volgende:
Ik ben vooral verrast door de sfeer op FOK!.
Ik had er eigenlijk op gerekend dat er een hoop users stonden te trappelen het met de grond gelijk te gaan maken nog voordat het goed en wel begonnen was. Dit soms vanuit persoonlijke rancune.
Maar òf ze hebben het toch maar besloten een kans te geven, òf ze vinden het niet eens de moeite waard er uberhaupt aan te beginnen.
En ach, als ik Johan hoor zeggen dat hij binnen 2 maanden 10.000 kijkers verwacht zit ik ook hard te lachen hoor.![]()
Maar dat neemt niet weg dat ik nog steeds niet ben uitgekeken op Studio Vlemmix.
Ik wéét gewoon nog niet wat ik ervan moet denken.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:42 schreef Peter6000 het volgende:
Ik ben vooral verrast door de sfeer op FOK!.
Ik had er eigenlijk op gerekend dat er een hoop users stonden te trappelen het met de grond gelijk te gaan maken nog voordat het goed en wel begonnen was. Dit soms vanuit persoonlijke rancune.
Maar òf ze hebben het toch maar besloten een kans te geven, òf ze vinden het niet eens de moeite waard er uberhaupt aan te beginnen.
En ach, als ik Johan hoor zeggen dat hij binnen 2 maanden 10.000 kijkers verwacht zit ik ook hard te lachen hoor.![]()
Maar dat neemt niet weg dat ik nog steeds niet ben uitgekeken op Studio Vlemmix.
maar andere mensen hebben dat toch al gedaanquote:Op zaterdag 2 januari 2010 00:20 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Ik weet dat je nu de regie doet, maar ik mis je streamverslagen.
de infrarood gaat zo aan! dus ff goed opletten PBquote:Op zaterdag 2 januari 2010 02:13 schreef Pearlbitch het volgende:
Als er niet gauw iets van sex op de streams gaat komen ben ik toch bang dat dit hele project een snelle dood beschoren is..
Dus Dottey, als jij regisseuse bent: kom op, zet de rammen op de ooien!!![]()
Er is wél stream hoorquote:Op zaterdag 2 januari 2010 03:32 schreef Jian het volgende:
's nachts thuiskomen en nog effe snel de 24 uurs streams van Vlemmix meepakken, lekker toch ?
[ afbeelding ]
ziet er goed uit Johan![]()
Goedzoquote:Op zaterdag 2 januari 2010 03:50 schreef Peter6000 het volgende:
Ach ja Jian, zo beleven we Studio Vlemmix allemaal op onze eigen manier.
Ik zit hier iig gezellig met een groepje streamers te streamen.![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat!? Ze gaat vreemd!quote:Op zaterdag 2 januari 2010 04:15 schreef Peter6000 het volgende:
[ afbeelding ]
Een uitvergroting van het bed waar Mera en Rene samen een film liggen te kijken
Verder zou het ook wel leuk zijn als er een soort Who IS Who pagina zou zijn. Je ziet steeds mensen door het beeld lopen waarvan ik heb begrepen dat ze tot de vaste crew horen, maar dan zou ik het ook wel aardig vinden als de kijker wat meer van ze weet, dat schept toch een band.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:54 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik wéét gewoon nog niet wat ik ervan moet denken.
Heb vanavond even naar de chat zitten kijken en naar de stream en kan nog niet echt wennen.
Maar wellicht komt dat nog.
Ik weet gewoon niet wat ik kan verwachten en welke mensen er leuk zijn om te volgen. Er is geen programma en dat is jammer, Want met vaste programma's kun je kiezen waar je naar wilt kijken.
Maar goed, we wachten af en zien wel wat er zich gaat ontwikkelen.
Mera, Johan en Peter, dat zijn de enigen van wie ik weet heb. Maar ik weet nog niet zo goed waarom ik naar ze moet kijken, het zijn aardige mensen maar verder is het wezenlijk anders dan naar bijvoorbeeld BB bewoners kijken: ze strijden nergens om.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 09:59 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Verder zou het ook wel leuk zijn als er een soort Who IS Who pagina zou zijn. Je ziet steeds mensen door het beeld lopen waarvan ik heb begrepen dat ze tot de vaste crew horen, maar dan zou ik het ook wel aardig vinden als de kijker wat meer van ze weet, dat schept toch een band.
De enige waar we op dit moment wat meer van weten zijn JV en dat sjaaltje met die gel in z'n haar.
edit: en daarbij bedoel ik dus niet de exacte maten van Mera en de andere dames (voordat ik daar weer op getackeld word)maar een beetje uitleg wat hun functie daar is e.d.
![]()
Dat laatste klopt wel, maar je weet hoe verslavend streamen is en je gaat ze dus toch een beetje volgen. Gisteren konden we al getuige zijn van de eerste irritaties en discussies, dus het wordt steeds interessanter.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 10:17 schreef Disana het volgende:
[..]
Mera, Johan en Peter, dat zijn de enigen van wie ik weet heb. Maar ik weet nog niet zo goed waarom ik naar ze moet kijken, het zijn aardige mensen maar verder is het wezenlijk anders dan naar bijvoorbeeld BB bewoners kijken: ze strijden nergens om.
Wat is iedereen constructief en positief kritisch bezig.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 09:59 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Verder zou het ook wel leuk zijn als er een soort Who IS Who pagina zou zijn. Je ziet steeds mensen door het beeld lopen waarvan ik heb begrepen dat ze tot de vaste crew horen, maar dan zou ik het ook wel aardig vinden als de kijker wat meer van ze weet, dat schept toch een band.
De enige waar we op dit moment wat meer van weten zijn JV en dat sjaaltje met die gel in z'n haar.
edit: en daarbij bedoel ik dus niet de exacte maten van Mera en de andere dames (voordat ik daar weer op getackeld word)maar een beetje uitleg wat hun functie daar is e.d.
![]()
Tnx!!quote:Op zaterdag 2 januari 2010 10:56 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Wat is iedereen constructief en positief kritisch bezig.![]()
![]()
[ afbeelding ]
Alsido
Hulp in de huishouding, timmerman, elektriciën, chauffeur, kabelgootjesexpert, cameraman, administratief medewerker, regiemedewerker, verwarmingsspecialist en barman.
Alsido woont in Paleis Soestdijk en werkt daar ongeveer 14 uur per dag, en een relaxed tempo
[ afbeelding ]
Leo
Belangrijkste man bij de regie, en tevens camaraman.
Hij komt liever niet in beeld.
[ afbeelding ]
Mera
Ze ontwerpt vrijwillig dingen voor Studio Vlemmix, zoals het logo. En ze kan af en toe ook best wel kritsch zijn over het reilen en zeilen daar.
Mera heeft een fulltimebaan en werkt in haar vrije tijd af en toe vrijwillig daar.
[ afbeelding ]
Dottey
Een bekende in Studio Vlemmix, die haar zinnen lijkt te hebben gezet op een rol als regiemedewerkster
Dottey heeft een fulltimebaan en werkt in haar vrije tijd af en toe vrijwillig daar.
[ afbeelding ]
Rene
De laatste dagen vrij frequent aanwezig. Het is niet echt duidelijk wat hij doet, maar hij ontpopt zich als website-specialist.
[ afbeelding ]
Aaltje (oid)
Ze is er sinds oudejaarsavond, en Peter heeft belangstelling voor haar.
Wat haar relatie tot Studio Vlemmix is, is niet bekend.
[ afbeelding ]
Liesbeth
Ze is momenteel niet aanwezig, maar volgens mij gaat ze een rol spelen in de hoek van het paranormale/ de spokenjacht.
[ afbeelding ]
Kai en Rooie.
Kai is de hond van Dottey, en Rooie is de hond van Rene.
Op dit moment logeren ze beide bij Dottey thuis. Ze kunnen goed met elkaar overweg, en je ziet Rooie wat opbloeien als Kai in de buurt is.
Van die wrijving heb ik het staartje meegekregen. Kijk, als ik hier lees dat er iets potentieel spannends gebeurt, dan ga ik natuurlijk wel even kijkenquote:Op zaterdag 2 januari 2010 10:48 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Dat laatste klopt wel, maar je weet hoe verslavend streamen is en je gaat ze dus toch een beetje volgen. Gisteren konden we al getuige zijn van de eerste irritaties en discussies, dus het wordt steeds interessanter.![]()
Ik heb zo het idee dat de meeste streamers straks vooral inschakelen om de crew te volgen i.pv. om de programma's en de filmpjes.
Geduld m'n beste, geduld ....quote:Op zaterdag 2 januari 2010 10:56 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Wat is iedereen constructief en positief kritisch bezig.![]()
![]()
Goed om te weten dat ik niet de enige sensatiehoer ben hier.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 11:09 schreef Disana het volgende:
[..]
Van die wrijving heb ik het staartje meegekregen. Kijk, als ik hier lees dat er iets potentieel spannends gebeurt, dan ga ik natuurlijk wel even kijken
Kom kom kom.. Het moet hier natuurlijk wel FOK! blijven hè!quote:Er is trouwens nog iets. Ik merk dat ik het lastig vind minder positief commentaar te posten omdat ik de twee mensen die ik 'ken' niet voor het hoofd wil stoten. Het is toch allemaal een beetje incestueus geworden zo.
LOL nee hoor, sensatie is de jus op de rls.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 11:17 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Goed om te weten dat ik niet de enige sensatiehoer ben hier.![]()
[..]
Kom kom kom.. Het moet hier natuurlijk wel FOK! blijven hè!
Johan en Peter ontbreken hier, omdat je die al kende.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 11:08 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Tnx!!![]()
![]()
Misschien dat Dottey nog even de ontbrekende stukjes kan aanvullen en dan is het misschien wel aardig om hier een (semi-sticky) pagina van te maken.
Maar we hebben natuurlijk ook "Petertje met het Sjaaltje". En die kunnen we natuurlijk wel van tijd tot tijd ff lekker afseikuh!!!quote:Op zaterdag 2 januari 2010 11:20 schreef Disana het volgende:
[..]
LOL nee hoor, sensatie is de jus op de rls.
Ja dat vind ik dus eigenlijk ook maar er heerst hier zo'n sfeertje van 'niet te kritisch' en bovendien vind ik Mera en Dottey wel aardig en die kom je hier nu eenmaal ook weer tegen.
Ook die vind ik niet echt onaardigquote:Op zaterdag 2 januari 2010 11:28 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Maar we hebben natuurlijk ook "Petertje met het Sjaaltje". En die kunnen we natuurlijk wel van tijd tot tijd ff lekker afseikuh!!!
Het lijkt mij wel een aardig idee. Het maakt het wat makkelijker voor nieuwe streamers om in te stappen. En eventuele nieuwe "hoofdrolspelers" kunnen makkelijk aan de lijst worden toegevoegd.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 11:22 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Johan en Peter ontbreken hier, omdat je die al kende.
En ik weet bijvoorbeeld ook niet hoelang Rene nog blijft, en hoe frequent hij dan terugkomt.
En er zullen vast nieuwe mensen bij gaan komen.
Dus of zo`n sticky pagina gaat werken, betwijfel ik.
Dan zijn we tenminste gelijk dat sfeertje van "niet te kritisch" kwijt.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 11:29 schreef Disana het volgende:
[..]
Ook die vind ik niet echt onaardig![]()
Maar als Lieke erin komt sta ik vooraan met afzeiken!
maar we hebben PB en mij he, probeer daar maar eens bovenuit te komenquote:Op zaterdag 2 januari 2010 11:29 schreef Disana het volgende:
[..]
Ook die vind ik niet echt onaardig![]()
Maar als Lieke erin komt sta ik vooraan met afzeiken!
Als ze Lieke erin zetten moet je mij eens horen!quote:Op zaterdag 2 januari 2010 11:33 schreef Toverheks het volgende:
[..]
maar we hebben PB en mij he, probeer daar maar eens bovenuit te komen
Het grote voordeel is dat we Lieke niet kennen en dat ze ons niet kent. Dat maakt het makkelijk.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 11:32 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Dan zijn we tenminste gelijk dat sfeertje van "niet te kritisch" kwijt.
quote:Op zaterdag 2 januari 2010 11:29 schreef Disana het volgende:
Maar als Lieke erin komt sta ik vooraan met afzeiken!
quote:Op zaterdag 2 januari 2010 11:32 schreef Pearlbitch het volgende:
Dan zijn we tenminste gelijk dat sfeertje van "niet te kritisch" kwijt.
Krijgen we dat weer. Ze scherpen alvast hun zwaarden.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 11:33 schreef Toverheks het volgende:
maar we hebben PB en mij he, probeer daar maar eens bovenuit te komen
Over een what-if situatie die nooit zal zijn.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 11:43 schreef bbfakir het volgende:
Krijgen we dat weer. Ze scherpen alvast hun zwaarden.
helaas,..je had geen gelijkquote:Op vrijdag 1 januari 2010 21:35 schreef Ian_Nick het volgende:
Opschrijven: morgen om 12 uur 's middags gaat Johan zitten schijten.
Ow, een beginnende rel ?! Camera erop, beveiliging standby en filmen maarquote:Op zaterdag 2 januari 2010 12:10 schreef Toverheks het volgende:
gisteravond waren Johan en Mera in discussie, Mera voelt zich ondergewaardeerd van wat ik begrepen heb.
Ja, Dottey kan het beter uitleggen die was gister ook op de chat toen het gebeurde.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 12:16 schreef Jian het volgende:
[..]
Ow, een beginnende rel ?! Camera erop, beveiliging standby en filmen maar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |