Je weet het wel te verkopen.quote:Op dinsdag 29 december 2009 23:13 schreef shmoopy het volgende:
Kom ik eindelijk van die gore Karma af.![]()
Wat doe je met mijn initialen!?quote:Op dinsdag 29 december 2009 23:25 schreef shmoopy het volgende:
Ik bedoel natuurlijk:"Omdat ik zo'n in- en ingoed mens ben en alles over heb voor mijn mede-Lushies, ben ik bereid met pijn in het hart mijn zo innig gekoesterde Karma-spullies af te staan."
Eej.
quote:Op dinsdag 29 december 2009 23:13 schreef shmoopy het volgende:
Kom ik eindelijk van die gore Karma af.![]()
oe oe oe solid is de enge die ik nog niet heb en heel hip voor in mijn tas!!quote:Op woensdag 30 december 2009 09:38 schreef Smeej het volgende:
* Smeej stuurt haar solid vanille parfum op naar melanie_the_miss
*als je hem wilt hebben mag je wel even je adres pm'en dan zal ik hem naar je toesturen .
ik vind hem echt te ranzig voor woorden en hij zat in mijn grabbag, en ik kan er beter iemand blij mee maken, anders ligt het hier toch maar te liggen
Ik had bad hatbox.quote:Op woensdag 30 december 2009 10:50 schreef shmoopy het volgende:
Een meet is sowieso wel een goed idee, als mensen dingen uit grabbags of de online offer hebben die ze niet willen.
Kenne we ruiluh!
Keine ahnung. Toen ik gisteren mailde zal er wel niemand op kantoor hebben gezeten, dus ik verwacht vandaag mail. Of ze dan afwachten of mijn pakje ooit nog in NL terecht komt of me poging 3 gaan sturen, ik wacht het af.quote:Op woensdag 30 december 2009 01:51 schreef Dipkip het volgende:
Een topic met 166 delen spam noemen_!!! FAIL
Cat sturen ze nu weer opnieuw ofzo
quote:Op dinsdag 29 december 2009 22:41 schreef GotC het volgende:
Vandaag nog even snel in de Lush Den Haag geweest!
Gekocht: The Olive Branch en Vanishing Cream
Mocht dus ook een grab bag uitzoeken, best ok
-Taai taai 500 ml
-7 toner tabs vit. c
-Honey I washed the kids solid perfume
-Een zeep, geen idee welke het is. Is roze en ruikt zoet, maar niet the godmother/rock star zoet. Volgens mij die kerst zeep..
Best blij meeMaar ik hou niet zo van Honey I washed the kids, dus als iemand m wil hebben/ruilen..!
Flink nieuw personeel bij Lush DH trouwens, ongelofelijk! Wel lief enzo, maar wel onwennig zijn ze. Moet ze zelf soms op dingen wijzen..
Maargoed!
Nu maar even op een Lush dieet..
Vind ik ook een goed idee. Jullie zijn iig hier welkom maar ik zit natuurlijk niet zo heel centraal hier in Haarlem. Is wel een hele leuke winkelstad overigens en ik bak goeie taartquote:Op woensdag 30 december 2009 10:50 schreef shmoopy het volgende:
Een meet is sowieso wel een goed idee, als mensen dingen uit grabbags of de online offer hebben die ze niet willen.
Kenne we ruiluh!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oe!quote:Op woensdag 30 december 2009 13:43 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Vind ik ook een goed idee. Jullie zijn iig hier welkom maar ik zit natuurlijk niet zo heel centraal hier in Haarlem. Is wel een hele leuke winkelstad overigens en ik bak goeie taart![]()
quote:Op woensdag 30 december 2009 13:43 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Vind ik ook een goed idee. Jullie zijn iig hier welkom maar ik zit natuurlijk niet zo heel centraal hier in Haarlem. Is wel een hele leuke winkelstad overigens en ik bak goeie taart![]()
Ben heel benieuwd wat ik krijg in die 30 euro, maar ben een beetje bang dat het allemaal roze troep en grote blokken zeep wordt.... Niet dat ik niet genoeg spul heb hoor maar hoop idd dan het een en ander te kunnen ruilen. Heb al zoveel te ruil....Wow! Wat wil je zelf wél hebben dan?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Vertel maar wat je kwijt wilquote:Op woensdag 30 december 2009 13:37 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Superzak hoor!
Is er iets dat jij graag wil hebben?
Ik gebruik altijd HIWTK sp dus mss wil ik wel ruilen
Waarom is karma goor?quote:Op dinsdag 29 december 2009 23:13 schreef shmoopy het volgende:
Kom ik eindelijk van die gore Karma af.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |