In 1974 nog nietquote:Op zaterdag 26 december 2009 13:45 schreef Dementor het volgende:
Iedereen heeft wel van die verhalen over BN-ers.
Vast welquote:Op zaterdag 26 december 2009 13:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
In 1974 nog niet![]()
Bestond de Privé toen eigenlijk al?
Jaquote:Op zaterdag 26 december 2009 13:45 schreef Laysa het volgende:
De berenboot met die rol die ze altijd op de achtergrond draaide...dat was de zee![]()
En BB'ersquote:Op zaterdag 26 december 2009 13:45 schreef Dementor het volgende:
[..]
Macht nichts, de boeken en de tekenfilms blijven leuk.
Iedereen heeft wel van die verhalen over BN-ers.
Alles van tegenwoordig is gejatquote:Op zaterdag 26 december 2009 13:54 schreef Laysa het volgende:
[..]
Dat Up heeft gewoon het idee gejat van Dr Snuggles
Jeetje wat rot voor julliequote:Op zaterdag 26 december 2009 11:57 schreef Leandra het volgende:
[..]
Vanaf het moment dat we probeerden zwanger te worden was ik al beduidend minder gaan roken, toen was het gelukt en ben ik direct helemaal gestopt en is m'n lief buiten gaan roken.....
De miskraam eerder deze maand maakt dat de noodzaak niet meer te roken zo ongeveer opgeheven is.
En wac Cc zegt: met die ene sigaret per dag ben je nog net zo verslaafd... die sigaret wordt een beloning voor het niet roken, en dus blijf je er van afhankelijk.
Maar het is wel bewonderenswaardig dat je het bij die ene sigaret kunt houden![]()
1974 was een heul goed Jaarquote:Op zaterdag 26 december 2009 14:00 schreef Leandra het volgende:
De Privé bestond in 1974 nog niet, die kwam pas in 1977 als weekblad uit.
De roddelrubriek "Privé" van Henk vd Meyden in de Telegraaf bestond al wel voor het weekblad.
De Story was het eerste roddelblad, en was er al wel in 1974, maar waarschijnlijk nog maar net
Het valt mij nu ook op hoe verschrikkelijk het stinkt.... ik weiger nog net niet te zoenen als m'n lief net een sigaret gerookt heeft, maar het is wel heel erg vies.quote:Op zaterdag 26 december 2009 13:59 schreef KRIBBET het volgende:
Ik ben nog steeds afhankelijk maar raak niet in paniek als ik geen aansteker of sigret mee heb als ik wegga want kan makkelijk uren zonder.
Mijn vrouw ook blij want geen stank meer binnen
Die is idd leuk, helaas ken ik in NL alleen maar enorme klootzakken die ermee rijden, dat is dan weer een beetje jammer.quote:Op zaterdag 26 december 2009 14:04 schreef D. het volgende:
[..]
Goede bouwjaar
Ook uit 1974
[ afbeelding ]
Jij kent mensen die er in rijden en het zijn klootzakken?quote:Op zaterdag 26 december 2009 14:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die is idd leuk, helaas ken ik in NL alleen maar enorme klootzakken die ermee rijden, dat is dan weer een beetje jammer.
Hoewel de Stingray natuurlijk nog mooier is, en dan het liefst uit kwailiteitsjaar 1966![]()
[ afbeelding ]
Yep degenen die ik in NL ken met een Corvette zijn idd hufters, type patser met weinig fatsoen in hun donder, dus niet het soort "ruwe bolster, blanke pit" maar het type "als je je been breekt terwijl je van de stoep afstapt dan weet je dat hij erachter zit"quote:Op zaterdag 26 december 2009 14:18 schreef D. het volgende:
[..]
Jij kent mensen die er in rijden en het zijn klootzakken?
Nou, ik ken tientallen mensen die er in rijden, en het zijn (op een paar uitzonderingen) de gezelligste en vriendelijkste mensen die ik ken
En ja, dis is mooier, da's alleen niet de Stingray, maar de Sting Ray
Die mensen ken ik niet, maar dat lijken mij ook niet de types die bij een club zitten maar die een Corvette ook zo in zouden ruilen voor een andere 'pooierbak'quote:Op zaterdag 26 december 2009 14:22 schreef Leandra het volgende:
[..]
Yep degenen die ik in NL ken met een Corvette zijn idd hufters, type patser met weinig fatsoen in hun donder, dus niet het soort "ruwe bolster, blanke pit" maar het type "als je je been breekt terwijl je van de stoep afstapt dan weet je dat hij erachter zit"
Ze rijden allebei al jaren (>20) niets anders, maar het zou idd wel kunnen dat het toevallig de patserbak van hun keuze isquote:Op zaterdag 26 december 2009 14:25 schreef D. het volgende:
[..]
Die mensen ken ik niet, maar dat lijken mij ook niet de types die bij een club zitten maar die een Corvette ook zo in zouden ruilen voor een andere 'pooierbak'
Ow, nouja, als je maar weet dat de echte Corvette-mensen goed volk zijnquote:Op zaterdag 26 december 2009 14:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ze rijden allebei al jaren (>20) niets anders, maar het zou idd wel kunnen dat het toevallig de patserbak van hun keuze is
Ben dan ook blij dat ik niets meer met ze te maken hoef te hebben, hoewel de ene volgens mij bang voor me is omdat hij ooit aan zijn toenmalige vrouw gevraagd heeft of ik aan voodoo doe
En nee, ik doe niet aan voodoo, heb nooit aan voodoo gedaan en blijf er ver vandaan, maar ik vond het wel grappig dat hij het gevraagd had
Ik heb in de VS een paar dates gehad met een hele leuke, aardige jongen met een '67 convertible.quote:Op zaterdag 26 december 2009 14:33 schreef D. het volgende:
[..]
Ow, nouja, als je maar weet dat de echte Corvette-mensen goed volk zijn
Zoals ik al zei, ik ken allen maar goed volk. Het is eigenlijk een grote familiequote:Op zaterdag 26 december 2009 14:37 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik heb in de VS een paar dates gehad met een hele leuke, aardige jongen met een '67 convertible.
Dus het kan idd wel
Ik ken iemand die zo heet, Cor Vetquote:Op zaterdag 26 december 2009 14:41 schreef D. het volgende:
[..]
Zoals ik al zei, ik ken allen maar goed volk. Het is eigenlijk een grote familie
Toen ik de mijne kocht heb ik ook via de Amerikaanse club 'zomaar' iemand gevraagd voor mij te gaan kijken.
Heb toen een heel net rapport van 'm gekregen.
Ook zetten we ons regelmatig in voor ritten voor een goed doel
Corvette
Coolquote:Op zaterdag 26 december 2009 14:43 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik ken iemand die zo heet, Cor Vet
Zou het een broer van mijn oude buurman zijn?? Die heette ook C. Vetquote:Op zaterdag 26 december 2009 14:43 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik ken iemand die zo heet, Cor Vet
Tja, die asociatie heb ik niet, en ik weet natuurlijk wel dat ie er is, maar over het algemeen valt het best meequote:Op zaterdag 26 december 2009 14:43 schreef Leandra het volgende:
Nah, in NL blijf ik een beetje de foute patser asociatie houden als ik een vette zie rijden.... sorry, het is niet anders.
Hoewel ik er wel graag een zou willen hebben, dat dan wel weer
LOL.... De buurman van vroeger kent mij helemaal niet als Leandra johquote:Op zaterdag 26 december 2009 14:47 schreef Deisyy het volgende:
Ik zal het hem de volgende keer eens vragen of hij of zijn buurman een Leandra kent
Joh?!quote:Op zaterdag 26 december 2009 14:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
LOL.... De buurman van vroeger kent mij helemaal niet als Leandra joh
Vroeger heette je anders?quote:Op zaterdag 26 december 2009 14:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
LOL.... De buurman van vroeger kent mij helemaal niet als Leandra joh
Ja, dit is m'n undercover nickname..... normaal heet ik anders en nog aparter dan Leandraquote:
Ik heet nog steeds anders, maar met m'n eigen naam post ik vrijwel niet op FOK!quote:Op zaterdag 26 december 2009 14:54 schreef D. het volgende:
[..]
Vroeger heette je anders?
of noemde ie je toen altijd 'meisje'?
Dat was mij ook opgevallenquote:Op zaterdag 26 december 2009 14:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het valt mij nu ook op hoe verschrikkelijk het stinkt.... ik weiger nog net niet te zoenen als m'n lief net een sigaret gerookt heeft, maar het is wel heel erg vies.
Dan moet je daar iets aan doenquote:Op zaterdag 26 december 2009 14:58 schreef Dottey het volgende:
Dottey ishome alone
alleen tja .. alleen is ook maar zo alleen
quote:Op zaterdag 26 december 2009 14:58 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik heet nog steeds anders, maar met m'n eigen naam post ik vrijwel niet op FOK!![]()
Die account is wel van mij trouwens
Omdat ik op het grote wereld wijde interwebz helemaal niet te vinden ben onder mijn eigen naam, maar aan mijn voornaam alleen zou je genoeg hebbenquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:05 schreef D. het volgende:
[..]
Waarom dan toch undercover?
Al zijn bijna alle dames hier undercover
Ik heb der normaal geen last vanquote:
Ik zou haar volgende keer een HD cadeautje geven.... High Defquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:10 schreef Copycat het volgende:
Een oude buurman van me heette Fried Veth.
Angels enzo is er niet van gekomen. A&E Biographies over Ed Gein en Aileen Wuornos.
Zo, en dan aanstalten maken richting die Dove zus van me.
Witte wel wa da kost?quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:10 schreef Leandra het volgende:
Ik zou haar volgende keer een HD cadeautje geven.... High Def
owkee, wat jij wilquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:09 schreef Leandra het volgende:
[..]
Omdat ik op het grote wereld wijde interwebz helemaal niet te vinden ben onder mijn eigen naam, maar aan mijn voornaam alleen zou je genoeg hebben
Een HDMI kabeltje van ¤ 5,= is ook HD hoorquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:12 schreef Copycat het volgende:
[..]
Witte wel wa da kost?
Rituals geurstokjes voor in de pas verbouwde badkamer, daar mag ze het mee doen!
gewoon lekker vertier zoekenquote:
Een beetje goede HDMI kabel is wel iets duurder hoorquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:14 schreef Leandra het volgende:
[..]
Een HDMI kabeltje van ¤ 5,= is ook HD hoor
Op het lijstje voor volgend jaar.quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:14 schreef Leandra het volgende:
Een HDMI kabeltje van ¤ 5,= is ook HD hoor
Maar dat vertier neem je niet mee naar huis?quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:16 schreef Dottey het volgende:
[..]
gewoon lekker vertier zoeken![]()
werkt ook als een tierelier
Expres of omdat je wilt weten of er commentaar op komt??quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:16 schreef Copycat het volgende:
En ik heb besloten dat ik lekker door de Genneper Parken (Leef je uit!) naar mijn zus fiets en niet meelift. En dat ik geen feestjurk en hakken, maar jeans en m'n nieuwe winterbooties aandoe. En nog iets van een truitje. Uiteraard. Zonder zou een beetje vreemd zijn. En niet alleen met Kerst.
Het is voor een zus die op eerste kerstdag een SMSje stuurt om te vragen of het Dove of Nivea moet zijn.....quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:17 schreef D. het volgende:
[..]
Een beetje goede HDMI kabel is wel iets duurder hoor
Ow, ik dacht al dat het om een hardhorende zus gingquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het is voor een zus die op eerste kerstdag een SMSje stuurt om te vragen of het Dove of Nivea moet zijn.....
In het Oude Rome roddelde men al in het openbaar.quote:Op zaterdag 26 december 2009 13:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
In 1974 nog niet![]()
Bestond de Privé toen eigenlijk al?
euh ... niet zulk vertierquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:17 schreef D. het volgende:
[..]
Maar dat vertier neem je niet mee naar huis?
Das best handig op zich..quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:23 schreef remlof het volgende:
Goeiemiddag. Het is best lekker weer buiten.
Ook grappig te zien dat alle turkse winkeltjes hier in de buurt gewoon open zijn
Tuurlijk, roddelen is van alle dag, maar die roddels als afdrukken en als waarheid verkopen is een vorm van normverlaging die toch echt uit de tweede helft van de vorige eeuw stamt.quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:23 schreef Dementor het volgende:
[..]
In het Oude Rome roddelde men al in het openbaar.
Ook dat is niet helemaal waar.quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:26 schreef Leandra het volgende:
[..]
Tuurlijk, roddelen is van alle dag, maar die roddels als afdrukken en als waarheid verkopen is een vorm van normverlaging die toch echt uit de tweede helft van de vorige eeuw stamt.
die had je dan ook voldoende in moeten slaan in de dagen voor kerstquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:26 schreef remlof het volgende:
[..]
Uhuh, alleen jammer dat ze geen drank verkopen
Heb ik ook gedaanquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:28 schreef D. het volgende:
[..]
die had je dan ook voldoende in moeten slaan in de dagen voor kerst
Die gaat de tent weer verbouwen?quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:30 schreef Laysa het volgende:
Zo huis is voor het oog opgeruimt![]()
Nu maar wachten wanneer moeders binnen komt
Ik vind het gewoon tof dat ze open zijn, respect voor de kleine turkse ondernemersquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:31 schreef D. het volgende:
[..]
Val daar die Turken dan niet mee lastig
Nee, het zal idd wel van iets eerder dan de tweede helft van de vorige eeuw zijn, kranten hadden al heel lang roddelrubrieken, maar echte roddelbladen, waarin alleen maar de wereld van de rich, famous, royal and glamour beschreven wordt, zijn pas interessant sinds het gepeupel kan lezen en die blaadjes kan betalenquote:
Daarom .. lekker binnen met julliequote:Op zaterdag 26 december 2009 15:25 schreef D. het volgende:
[..]
Niet?
Maar buiten is het best fris hoor
die mag zich alleen maar van de bank straks naar de tafel verplaatsen...khebt t goffer niet voor niets staan opruimen hoorquote:
Die vieren geen kerst he...die doen rammedan en dan zijn ze gewoon dichtquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:31 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik vind het gewoon tof dat ze open zijn, respect voor de kleine turkse ondernemers
Ik weet eigenljk niet wat mijn Cor Vet doetquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:31 schreef Anniebab het volgende:
Middag allemaal,
ik ken ook een Cor Vet die zat in de gokautomatenbranche....
Met jurk was ik waarschijnlijk zwaar overdressed en juist mikpunt van commentaar geweest. Zoals elk jaar dat ik met mijn familie vier. Het is ook alweer een jaar of vijf geleden dat ik met Kerst bij mijn zus ben geweestquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:18 schreef Leandra het volgende:
Expres of omdat je wilt weten of er commentaar op komt??
Gaat ze bij je eten?quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:32 schreef Laysa het volgende:
[..]
die mag zich alleen maar van de bank straks naar de tafel verplaatsen...khebt t goffer niet voor niets staan opruimen hoor
Jullie?quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:32 schreef Dottey het volgende:
[..]
Daarom .. lekker binnen met jullie
Wel kerstkaasfonduequote:Op zaterdag 26 december 2009 15:33 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik weet eigenljk niet wat mijn Cor Vet doet![]()
Wat ga je je moeder te eten geven Laysa?
edit: Kaasfondue schiet me ineene te binnen.
Dan is de Appie gewoon openquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:33 schreef Laysa het volgende:
[..]
Die vieren geen kerst he...die doen rammedan en dan zijn ze gewoon dicht
quote:
Have fun....en hou die kerstgedachte vastquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:33 schreef Copycat het volgende:
[..]
Met jurk was ik waarschijnlijk zwaar overdressed en juist mikpunt van commentaar geweest. Zoals elk jaar dat ik met mijn familie vier. Het is ook alweer een jaar of vijf geleden dat ik met Kerst bij mijn zus ben geweest.
Maar toch is het altijd wel gezellig. Voor een uurtje of drie, vier.
Fijne dag nog verder, iedereen!
Je hebt niets te willenquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:34 schreef D. het volgende:
[..]
Jullie?
Wie zei dat ik wilde delen?![]()
Alhoewel...
Owquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:40 schreef Laysa het volgende:
[..]
Kheb op dit moment alleen maar Vino
* Dottey gooit er wat siroop door heenquote:
quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:46 schreef Dottey het volgende:
[..]
* Dottey gooit er wat siroop door heen
maar das lekkerquote:Op zaterdag 26 december 2009 15:47 schreef Laysa het volgende:
[..]
Zeg blijf eens van mijn water af...die moet kraakhelder blijven
Ik word als misselijk bij het ideequote:Op zaterdag 26 december 2009 17:09 schreef KRIBBET het volgende:
Nog heel even en ik ga 10 soorten kaas heeeeel langzaam laten smelten en roeren en roeren en roeren en roeren enz.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
10 soortenquote:Op zaterdag 26 december 2009 17:09 schreef KRIBBET het volgende:
Nog heel even en ik ga 10 soorten kaas heeeeel langzaam laten smelten en roeren en roeren en roeren en roeren enz.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |