quote:Op zondag 20 december 2009 18:25 schreef Incantrix het volgende:
[..]
Deal!We gaan er wel voor he? Woehoe, met piepende banden de bocht door!
Tessie, alweer afscheid nemen, wat jammer! Nog gefeliciteerd met de halfjaardag van Graeme!
Twinkly, echt sneu inderdaad, en hij heeft het echt erg te pakken op het moment..Balen dat je niet kon slapen joh!
Karin, fijn dat het beter gaat met de krampjes van Lars, echt sneu.. Wij gebruiken Infacol en ik heb wel eens na zitten denken over het uitproberen van Cinebaby, maar ik durf niet, omdat de VK en de kraamhulp vertelden dat dat spul vaak pas na een paar dagen gaat werken![]()
Huupz, dat is inderdaad helemáál naar, gebruik je zo'n spulletje, is dat juist weer helemaal niks voor je meissie! De houding van Kersjes, hoe was die ook al weer.. Was dat ook niet met de beentjes tegen het buikje gevouwen zeg maar? En hey, dat ongevoelige, dat komt dus door de catheter? Dat had ik ook vlak na de bevalling, maar nu snap ik waar dat vandaan kwam!Gelukkig is dat ook voorbij, dat is zó naar inderdaad..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wupwup, haha, dat vonden wij ook al, sínaasappel, wie verzint zoiets? Het stinkt ook echt verschrikkelijk en als je kind daarna in je gezicht ademt komt de weeïge lucht je tegemoet!
Driekus al aan het rollen Mefke? Flinke vent! En teveel spierspanning had ik dus ook altijd, maar nu voor het eerst is dat ver te zoeken.. Ik vraag me af wat dat betekent voor zekere gezelligheden waarvoor ik normaalgesproken altijd heel actief moest ontspannen om ze te kunnen zeg maarBekkenfysio heeft voor jou dus wel iets uitgehaald?
En dat voetje van Amélie!
En BJ, ook hier nog even eenvoor je meissie!
I'm so glamourous I piss glitter!
En het is bewezen dat sab simplex wat sterker is dan infcol vertelden ze mij op het bureau en bij de apotheek hier (hier in t dorp zit een duitse apotheek).quote:Op zondag 20 december 2009 19:20 schreef Linda2205 het volgende:
De Duitse versie van Infacol, maar dus blijkbaar met een ander smaakje
Bron: http://www.sab-simplex.de/pdbobject?view=1&id=53616c7465645f5f57bfbff0f7f0c7727714f53eb81becf5quote:Was sab simplex enthält
Der Wirkstoff ist: Simeticon (Dimeticon 350 - Siliciumdioxid im Verhältnis 92,5 : 7,5)
1 ml (ca. 25 Tropfen) Suspension zum Einnehmen enthält 69,19 mg Simeticon (Dimeticon 350 – Siliciumdioxid im Verhältnis 92,5 : 7,5).
Die sonstigen Bestandteile sind: Carbomer 974, Citronensäure-Monohydrat, Hypromellose, wasserfreies Natriumcitrat, Natriumbenzoat, Natriumcyclamat, Macrogolstearylether (Ph.Eur.), Saccharin-Natrium, Sorbinsäure (Ph.Eur.), Himbeer-Aroma 60373 H&R, Vanille-Aroma 200817, gereinigtes Wasser.
Wie sab simplex aussieht und Inhalt der Packung
sab simplex ist eine weiße bis grau-weiße Flüssigkeit in einer braunen Flasche aus Glas mit Schraubverschluss. Die 30-ml-Flaschen haben einen Tropfeinsatz.
Dat kan ik alleen niet verder lezen, omdat je dan lid moet zijn...maar het hoofdbestandeel Simeticon is dus gelijkquote:Is er een on-line bijsluiter te vinden? Question wanda on 26-02-2009 was answered by our customer service: Hallo Wanda, Infacol bevat simeticon ...
quote:Op zondag 20 december 2009 20:31 schreef Tan2 het volgende:
Ik ben helaas erg moe door de koorts, dus heb niks bijgelezen, maar wil even laten weten dat wij, als ik snel opknap en Elyas niks nieuws ontwikkelt, dinsdag naar huis mogen![]()
En ik ben zoo flieft![]()
![]()
![]()
quote:Tan, wat fijn en wat issie mooi! Ik duim voor jullie dat jullie dinsdag inderdaad naar huis mogen en dat jouw koorts snel zakt!
Ik heb het idee dat het wel helpt want hij krijst niet meer tijdens of direct na een voeding van de krampen.quote:Op zondag 20 december 2009 21:00 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Edit: Twinkly, hoe is het nu bij jullie?
Gaat het beter nu je de melkprodukten hebt ge-elimineerd?
Fijn dat het lijkt te helpen....oh wat naar was dat toch he.quote:Op zondag 20 december 2009 21:29 schreef Twinkly het volgende:
Ik heb het idee dat het wel helpt want hij krijst niet meer tijdens of direct na een voeding van de krampen.
Verder is hij nog steeds snel geprikkeld en boos maar dat is gewoon zijn karakterGelukkig kan ik nu dragen en dat scheelt heel wat in huiluurtjes!!
![]()
![]()
Helpt het bij jullie dat Lars geen melkeiwitten mee binnen krijgt?
Nou Lars hoef ik echt niet in zo'n Bumbo geval te zetten hoor, da's net zo'n knikengeltjequote:Op zondag 20 december 2009 21:31 schreef mefke79 het volgende:
o en driekus is toch niet zo snel? Hij probeert te rollen maar 't lukt em voor geen meter. En van zij naar buik is geen kunst als je mama je op je zij legt en een kussen achter je rug legt.
We hebben trouwens een bumbo te leen. Hij zit er al netjes in, maar volgens mij mag 't nog niet, toch? Onze konijnen vonden driekus in dat ding ineens wel interessant. Rare beesten.
En off topic hoe doe je smileys op een telefoon? Ik ken die codes niet uit mijn hoofd...
quote:Op zondag 20 december 2009 21:45 schreef Linda2205 het volgende:
Ik vind Driekus ook wel vlot hoor! En hoe hij zich zo opdrukte in het zwembad...Lotte had zichzelf een gat in dr hoofd geslagen op de stenen en zich daarna verslikt in het water gok ik zo
Tis echt zo. Toen ze net geboren was was ze heel sterk in d'r nekje, vind het echt stom van mezelf dat ik toegegeven heb aan d'r gemiep en d'r nooit op dr buik legde. Als ik d'r nu op d'r buik leg, ligt ze met dr neus in het kleed/dekbed, wat dan ook te spartelen omdat ze niet lekker ligtquote:
5....geen dag eerder!quote:Op zondag 20 december 2009 22:36 schreef mefke79 het volgende:
Morgen mag Driekus weer 4 uurtjes naar het kdv, ben benieuwd. Karin jij moet ook weer 4 januari toch? En wie mag er nog meer die dag?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |