Dat valt wel mee hoor, soms kan dat wel iets langer duren maar dat hangt af van de webshop en daar hou ik ook dan rekening mee als ik er iets van koop;quote:Op zaterdag 19 december 2009 13:04 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
ja maar natuurlijk. Als het wat fout gaat lekker een week wachten.
Joh, gezelligheid heb ik niets op tegen. Heb zelf vroeger super vaak na schooltijd ook op m'n xbox met maten gespeeld. Bier vloeide rijkelijk en lekker rakken op 4x splitsreen Halo en elkaar de huid volschelden en kapotlachen. Vertel me a.u.b. niet hoe.quote:Op zaterdag 19 december 2009 12:52 schreef J.Herrer het volgende:
[..]
Blijf jij dan maar fijn in een donker hoekje op je geweldige pc gamen in je eentje of tegen iemand aan de andere kant van de wereld die je niet kent,
Ik verkies toch liever gezelligheid met vrienden boven een grafische kaart uitgebracht door fabrikanten die 3x de prijs zijn van een console. Het gaat om de fun, niet om de graphics
lol whatever dude.quote:Op zaterdag 19 december 2009 13:03 schreef Sgt.Stiglitz het volgende:
[..]
Prima, als jij dan nog alle spelcomputers en jouw pc'tje gebruikt om te gamen om daar vervolgens een waardeoordeel over te vellen, die op internet te plaatsen en hem te gebruiken om andere mensen uit te schelden voor nerd, is dat jouw goed recht.
quote:* Up to 32 Players on PC (24 on consoles)- Play with up to 32 players online in the biggest multiplayer Maps in Battlefield. Each with a different tactical and gameplay focus set across a variety of environments.
* Full DirectX 9, 10 & 11 Support - Immerse yourself in the Battlefield world as Frostbite engine brings tanks, helicopters and explosions to vivid life on your PC. The game will fully support Windows XP, Vista, and 7 with new tech that further improves things like lighting and shadows.
* Enhanced Gameplay - The PC version also includes wide peripheral support like Joysticks for flying, NVIDIA 3D Vision, Logitech LCD Keyboards and VoIP Support plus a variety of specific features tailored for PC play.
* Friend Support - Find your friends online with the new buddy list to see if and who is online so you can quickly join their game.
* Dedicated Ranked Server - Everyone gets non-stop action with no connection penalties based on some other player's internet. Ranked Server Provider program will give players opportunity to rent their own server(s) located in professional grade datacenters, ability to modify settings like map rotation, create reserved slots for friends or clan members, kick & Ban players, and custom name your ranked server.
* Clan Support & Private Servers - Independent Clan Tag, and ability to rent servers for hosting and controlling private password protected competitive servers with expanded control over the settings from public ranked servers.
* PC Squad Play System - Updated from previous Battlefield PC titles now gives control of your squad before heading into combat. ''
Ik snap je punt, maar is het uitbrengen van matige games de laatste tijd niet het resultaat van pc-gamers die alles maar downloaden ipv kopen? Waardoor ontwikkelaars verlies draaien en dus ook met minder dure/goede games aan komen.quote:Op zaterdag 19 december 2009 13:07 schreef Dibble het volgende:
[..]
Joh, gezelligheid heb ik niets op tegen. Heb zelf vroeger super vaak na schooltijd ook op m'n xbox met maten gespeeld. Bier vloeide rijkelijk en lekker rakken op 4x splitsreen Halo en elkaar de huid volschelden en kapotlachen. Vertel me a.u.b. niet hoe.
Het punt is gewoon dat er meer achteruitgang is. UT99 speel ik af en toe nog steeds. Ik tief server IP+enter en kom in een server iemand tegen van 3/4 jaar terug nog in de server en dan praat je weer even enz. Die shit heb je niet op de consoles.Battllefield 2. Fuckin oud spel maar je kunt met 64 spelers op een map, daar kan de PS3 en XBOX alleen maar van dromen, en alleen een PC gamer van genieten.
Het is gewoon fuckin hersenloos zonder community die zaken wil verbeteren. En dat soort volk koopt alles en daardoor hebben ontwikkelaars niet meer de push om betere games de maken van het kuddevolk koopt het toch.
Wat als ik nou eens niet met vrienden wil spelen. Wat als ik me echt wil verdiepen in een spel? Ben je dan een nerd? Dan is iedereen die zich ergens in wil verdiepen een nerd.
Consoles best, maar concentreer je bij het maken van een game eerst op de PC en daarna consoles want PC's hebben meer mogelijkheden waarop je later verder op kunt bouwen.
Consoles= (bewuste )Teruggang
Het uitbrengen van matige games ligt deels wellicht aan de PC maar voor een groot deel aan de consoles. Developers weten dat als je voor een PC wilt ontwikkelen je er gewoon meer werk in moet steken en lange tijd actief supporten wil het een hit worden. Ipv ( logisch natuurlijk) kiezen ze voor het quickcash en brengen een middelmatig spel uit voor de consoles en later even nog snel overporten naar de PC.quote:Op zaterdag 19 december 2009 13:16 schreef J.Herrer het volgende:
[..]
Ik snap je punt, maar is het uitbrengen van matige games de laatste tijd niet het resultaat van pc-gamers die alles maar downloaden ipv kopen? Waardoor ontwikkelaars verlies draaien en dus ook met minder dure/goede games aan komen.
En dat is volgens mij ook de reden dat ze eerder geneigd zijn om het op consoles uit te brengen, om toch nog voor wat inkomsten te zorgen
quote:
quote:Op vrijdag 18 december 2009 21:56 schreef Heider00sje het volgende:
Sorry jongens, ik kap er mee.
Mijn ergenissen worden alleen maar groter. naast alles wat ik eerder heb genoemd, kap ik er nu mee omdat ik niet kan spelen als de verbinding niet 100% goed is (< te hoge pings). Dit is gewoon niet leuk spelen.
Ik wacht nog even wat de patch te bieden heeft, anders zie ik geen toekomst meer om dit spel te spelen. Wat jammer!
Voor degene die de knelpunten accepteren, veel plezier nog met spelen!
quote:Op zaterdag 19 december 2009 04:04 schreef Heider00sje het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik dit topic met rust laat![]()
Ik blijf zeuren omdat dit spel mij GVD 50 euro heeft gekost, en gewoon een kloteproduct terugkrijg.
ZONDER DAT IK DEZE KAN DOORVERKOPEN!
De mensen bij Infinity Ward mogen van mij wel.. tja de boom in!
quote:Op zaterdag 19 december 2009 04:10 schreef Heider00sje het volgende:
Triest boutspel50 Euro, down the drain! Niet eens de mogelijkheid om het te verkopen. godver de godver!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hoe triest dit
![]()
MW2MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
MW2
KUT- spel! KUT- spel KUT- spel![]()
![]()
Ontzettend!
quote:Op zaterdag 19 december 2009 12:52 schreef Heider00sje het volgende:
[..]
Stoer van je, maar het blijft online een klote spel.
quote:Op vrijdag 18 december 2009 09:34 schreef Heider00sje het volgende:
Host Migration Host Migration Host Migration Host Migration Host Migration Host Migration Host Migration
Connection Failed Connection Failed Connection Failed Connection Failed Connection Failed Connection
Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag Lag
Geen leanfunctie Geen leanfunctie Geen leanfunctie Geen leanfunctie Geen leanfunctie Geen leanfunctie
Korte potjes Korte potjes Korte potjes Korte potjes Korte potjes Korte potjes Korte potjes Korte potjes Korte
Overpowered wapens Overpowered wapens Overpowered wapens Overpowered wapens Over
etc etc etc etc
WAT EEN KUTSPEL! grrr Vind het gewoon niet leuk meer om te spelen
quote:Op donderdag 17 december 2009 17:15 schreef Heider00sje het volgende:
Mijn conclusie na een week online gespeeld te hebben (nu lvl36):
Waar MW1 adrenaline verhogend is, is MW2 adrenaline verlagend.
Te jammer dit. Toch blijf ik het spel spelen, want de gameplay op zit wel goed in elkaar! Het is een goed knalspel. Mijn complimenten! Ook ziet het er enorm mooi uit ten opzichte van deel I.
Toch mis ik de leanfunctie nog steeds, als zorgt dit wel voor meer actie gericht knalwerk. Het sneaky gedeelte is in dat opzichte toch voor een deel verdwenen. Hierdoor ben je verplicht om meer kilometers te maken. Hier kan ik wel aan wennen.
De kwaliteit van de verbindingen valt op zich nog wel mee. Alleen is het al 6 keer voorgekomen dat ik een Host Migration melding krijg. Het is ontelbaar keer gebeurd (10x plus nog wat) dat de servers er gewoon uit wordt geflikkerd.Wat natuurlijk erg irritant is als je midden in een game zit.
Het vinden van een server werkt in mijn ogen echt niet goed. Je kan geen map kiezen, en ook heb de kwaliteit van de server niet in eigen hand door geen keuze te kunnen maken.
Dat er wat minder spelers in een server zijn, ben ik snel aan gewend. De mappen zijn daar ook voor gemaakt. De potjes duren veels te kort, helaas. Het is nu wel erg moeilijk om leuke streaks te halen.
Als je online speelt dan ben je ongeveer 30% van je tijd kwijt door te wachten op een nieuw potje, wat de spanning in mijn ogen geheel weg haalt uit het spel.
Al met al:
Een mooi spel, waarbij je toch lekker kan knallen. Helaas vliegt het woord 'godverdomme' te vaak mijn mond uit wegens de serverstuctuur en de korte potjes. Ik hoop dan ook dan Infinity Ward dit (snel) zal aanpassen.
quote:Op donderdag 17 december 2009 17:01 schreef Heider00sje het volgende:
[..]
Joh? Is dat echt zo? Dat is wel jammer..
Maarre, nog meer mensen die een beetje poepziek worden de (slechte) verbindingen, connecties maken (en houden) en korte potjes van dit spel?
quote:Op zaterdag 19 december 2009 04:28 schreef GieJay het volgende:
Geniaal spel.. op de xbox dan he
Ik kan begrijpen dat je zo denkt maar het is echt complete bulllshit.quote:Op zaterdag 19 december 2009 13:32 schreef Dibble het volgende:
[..]
Het uitbrengen van matige games ligt deels wellicht aan de PC maar voor een groot deel aan de consoles. Developers weten dat als je voor een PC wilt ontwikkelen je er gewoon meer werk in moet steken en lange tijd actief supporten wil het een hit worden. Ipv ( logisch natuurlijk) kiezen ze voor het quickcash en brengen een middelmatig spel uit voor de consoles en later even nog snel overporten naar de PC.
Het MW2 multiplayer gedeelte is daar een voorbeeld van. Puur luiheid. Kijk naar Blizzard. Die brengen topgames uit en hun games kunnen ook niet illegaal gespeeld worden. Ze weten dat ze goede games maken, de community weet dat dus verkopen ze.
Stalker
Arma 2
The Witcher
Tal van RTS'en
Allemaal stuk voor stuk successen op de PC. Omdat er diepgang in zit.
UT99 en the original Halo, wat een bazenspellen waren dat. Kapot gelachen op school toen ik 12 was. Gewoon lekker LANNEN op school tijdens de lesuren.quote:Op zaterdag 19 december 2009 13:07 schreef Dibble het volgende:
[..]
Joh, gezelligheid heb ik niets op tegen. Heb zelf vroeger super vaak na schooltijd ook op m'n xbox met maten gespeeld. Bier vloeide rijkelijk en lekker rakken op 4x splitsreen Halo en elkaar de huid volschelden en kapotlachen. Vertel me a.u.b. niet hoe.
Het punt is gewoon dat er meer achteruitgang is. UT99 speel ik af en toe nog steeds. Ik tief server IP+enter en kom in een server iemand tegen van 3/4 jaar terug nog in de server en dan praat je weer even enz. Die shit heb je niet op de consoles.Battllefield 2. Fuckin oud spel maar je kunt met 64 spelers op een map, daar kan de PS3 en XBOX alleen maar van dromen, en alleen een PC gamer van genieten.
Het is gewoon fuckin hersenloos zonder community die zaken wil verbeteren. En dat soort volk koopt alles en daardoor hebben ontwikkelaars niet meer de push om betere games de maken van het kuddevolk koopt het toch.
Wat als ik nou eens niet met vrienden wil spelen. Wat als ik me echt wil verdiepen in een spel? Ben je dan een nerd? Dan is iedereen die zich ergens in wil verdiepen een nerd.
Consoles best, maar concentreer je bij het maken van een game eerst op de PC en daarna consoles want PC's hebben meer mogelijkheden waarop je later verder op kunt bouwen.
Consoles= (bewuste )Teruggang
Goed zo toch? De lage aantal komt door de nieuwe engine wat door alle spelers weergegeven moet worden en dat vormt een belasting voor de server.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |