Ah dat valt mee met de hoeveelheid.quote:Op donderdag 17 december 2009 21:01 schreef marcel-o het volgende:
het complex lost op
en hierbij de beloofde foto
[ link | afbeelding ]
2 sec, ISO80
klik voor groter(duurt ff)
quote:Op donderdag 17 december 2009 21:20 schreef Againzender het volgende:
De stroing lost langzaam op, en trekt ook naar zee. Steeds minder sneeuw. Komen nog wel wat buitjes aan vanuit het oosten, maar verwacht geen schikbarende hoeveelheden meer.
Hier sneeuwt 't nu nog ff flink doorquote:Op donderdag 17 december 2009 21:20 schreef Againzender het volgende:
De stroing lost langzaam op, en trekt ook naar zee. Steeds minder sneeuw. Komen nog wel wat buitjes aan vanuit het oosten, maar verwacht geen schikbarende hoeveelheden meer.
sorry, had het over Nederland, maar ook boven centraal Belgie lijkt het op te lossen.quote:Op donderdag 17 december 2009 21:22 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Hier sneeuwt 't nu nog ff flink door. Maar zal ook geen uren meer duren.
Laat mij raden welke straatquote:Op donderdag 17 december 2009 20:17 schreef Hooizolder het volgende:
Goede avond vanuit Drachten
Waarbij ik moet melden 50 cm sneeuw hahaaa
quote:
Ook 45 cm gemeten in de F.quote:Kan opzich wel kloppenAchter ons huis 42 cm, tussen de T. en de D. ligt er 45cm.
Het waait hier nog niet echt hard
Fivel? Flevo?quote:Op donderdag 17 december 2009 23:54 schreef AchJa het volgende:
[..]
Idd
[..]
Ook 45 cm gemeten in de F.
Lokaal kan het kwik morgenochtend zelfs onder de -15 komen.quote:Op vrijdag 18 december 2009 08:12 schreef Saekerhett het volgende:
Aanstaande nacht minima van -11 en morgen maxima van -6![]()
En ik moet de post lopen met kerstkaarten en shit...
mn webcam kan de zon al niet eens meer aanquote:Op vrijdag 18 december 2009 09:53 schreef maok het volgende:
Hier in Stad breekt het zonnetje voorzichtig door:
[ afbeelding ]
Mooi dan gaat het in drachten zo ook weer sneeuwenquote:Op vrijdag 18 december 2009 10:27 schreef Radio-silence het volgende:
In Groningen sneeuwt het inmiddels alweer..
Uhmm dat is te betwijfelen in nieuwe runs blijft het koud. De Control berekening is volgens mij erg van slag, die gaat zelfs voor -15 overdagquote:Op vrijdag 18 december 2009 10:29 schreef appelsientje het volgende:
wel jammer dat het volgende week weer warmer wordt...
Ben benieuwd of het nog wit is tijdens kerst.
Ik hoop serieus dat Control gelijk gaat krijgenquote:Op vrijdag 18 december 2009 10:46 schreef Party_P het volgende:
[..]
Uhmm dat is te betwijfelen in nieuwe runs blijft het koud. De Control berekening is volgens mij erg van slag, die gaat zelfs voor -15 overdag
Volgens Oper en Control blijft het tot aan de kerst vriezen, erna lopen ze uiteen.
[ afbeelding ]
-11 stedentochtquote:Op vrijdag 18 december 2009 11:05 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Ik hoop serieus dat Control gelijk gaat krijgen![]()
Dan krijgen we dus echt een 11-stedentocht.. men wat een kou
Toch blijft het afwachten.quote:Op vrijdag 18 december 2009 11:00 schreef -0- het volgende:
Voor de gehele periode een fantastische pluim, in voorgaande jaren zouden we met zulke vooruitzichten al totaal gek worden.
Volgens mij is oper een bepaald weerinstituut, maar dat weet ik niet zeker.quote:Op vrijdag 18 december 2009 11:04 schreef Jumparound het volgende:
Wat is "oper" in dat plaatje?
Stad Groningen meldt een lekker zonnetje...?quote:Op vrijdag 18 december 2009 10:54 schreef themauster het volgende:
Hier(noorden van provincie Groningen) sneeuwt het al weer net zo hard als gister
quote:Op vrijdag 18 december 2009 09:17 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Lokaal kan het kwik morgenochtend zelfs onder de -15 komen.
KNMI spreekt van gevoelstemperaturen morgenvroeg tot -20.
Succes met je werk. Ik had het ook koud deze week op het platteland.![]()
Dat krijg je wanneer er sneeuw op de grond ligt en geen bewolking is, dan kan het lokaal enorm koud worden.quote:Op vrijdag 18 december 2009 11:53 schreef marcel-o het volgende:
[..]![]()
![]()
trui op de verwarming morgenochtend voordat k naar mn werk ga lopen.
WTF.. zo koud is erg lang geleden
Poolsneeuwquote:Op vrijdag 18 december 2009 12:15 schreef IntenSiVuS het volgende:
wel apart..
Hier in Nijmgen sneeuwt het een beetje terwijl de zon ook enigszins schijnt
en nix op de radar
Zou kunnen,.. maar denk meer dat t kwam door de wolk die aan kwam zetten en door de wind. Wolk is nu voor de zon geschoven.quote:
En waar woon ik? Juist...quote:De temperatuur blijft tot en met de kerstdagen onder nul, met uitzondering van de gebieden vlak aan zee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |