quote:Op woensdag 16 december 2009 10:38 schreef loveli het volgende:
Niet het eerste konijn dat de kerst niet haalt. Rot voor konijn, maar wel opluchting.
ohja? nou dan weet ik een nog veel betere: dan heb ik vanaf nu mijn eigen McArmy, want hij heeft een tijdje in het leger gezetenquote:
Zeg, met deze opmerkingen insinueer je toch niet dat het officieel 'aan' is? Dat zou tof zijn, en snel!quote:Op woensdag 16 december 2009 11:03 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
ohja? nou dan weet ik een nog veel betere: dan heb ik vanaf nu mijn eigen McArmy, want hij heeft een tijdje in het leger gezeten
De duitser is al een naam toch? en anders McKuilengraaf? McGerman, McHottie?quote:Op woensdag 16 december 2009 11:25 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Zeg, met deze opmerkingen insinueer je toch niet dat het officieel 'aan' is? Dat zou tof zijn, en snel!
Oh, hoe zal ik m'n Duutser noemen? Gewoon maar McDuutser? Maar dat klinkt echt als een MacDonalds hamburger...
McGlatzequote:Op woensdag 16 december 2009 11:25 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Zeg, met deze opmerkingen insinueer je toch niet dat het officieel 'aan' is? Dat zou tof zijn, en snel!
Oh, hoe zal ik m'n Duutser noemen? Gewoon maar McDuutser? Maar dat klinkt echt als een MacDonalds hamburger...
K wil ook een Mc!quote:Op woensdag 16 december 2009 11:32 schreef loveli het volgende:
[..]
McGlatzeMaar volgens mij heet 'ie al tijden 'de duitser' of een variant daarvan.
Wat zij zegt.quote:Op woensdag 16 december 2009 11:35 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Calimero, je hebt toch geen haast?
Gewoon genieten van de leuke tijd.
McHamburger it is dan. /Care dattie eigenlijk uit Bremen komt.quote:Op woensdag 16 december 2009 11:37 schreef AKnynke het volgende:
[..]
K wil ook een Mc!![]()
En Calimero..t klinkt wel heel fijn in ieder geval!
Dat wordt al snel McHambo dan hequote:Op woensdag 16 december 2009 11:45 schreef conleche het volgende:
[..]
McHamburger it is dan. /Care dattie eigenlijk uit Bremen komt.
Maar m'n Duutser is vegetarisch! Ik houd het gewoon wel bij m'n Duutser...quote:Op woensdag 16 december 2009 11:45 schreef conleche het volgende:
[..]
McHamburger it is dan. /Care dattie eigenlijk uit Bremen komt.
Heeft McMankini nog eens een nieuwe date gepland? Zo nee, dan ga ik 'em ff schoppenquote:Op woensdag 16 december 2009 12:01 schreef shinydiscoball het volgende:
Hmm t'is hier heel saai weer. Ben al wel weer drie uur aan de studie, dus dat schiet op! Zometeen ff naar de bieb, daarna evy lopen en dan werken.
Ik wil ook wel weer een Mcje trouwens. Ik was vrijdag bij McEx, die wel heel lief en complimenteus was maar hij is niet voor niets McEx
Jawel,quote:Op woensdag 16 december 2009 12:23 schreef loveli het volgende:
[..]
Heeft McMankini nog eens een nieuwe date gepland? Zo nee, dan ga ik 'em ff schoppen
Hij draagt wel eens een mankini geloof ik. Sexy hè?quote:Op woensdag 16 december 2009 12:46 schreef Mini_rulez het volgende:
Mankini? Ik denk dat ik niet wil weten hoe 'ie aan die bijnaam komt.
Hier in Utrecht ook nog geen sneeuw.
Jaja. En dan straks op je bruiloft worden de foto's vertoond, dan lach je niet meerquote:Op woensdag 16 december 2009 12:54 schreef shinydiscoball het volgende:
Hij heeft ook eens in een dolle bui een mankini gedragen geloof ik.
Ik vond het wel lachen![]()
Ja maar 't zou morgen dus losbarsten. Nu kan dat in NL ook wel weer heel erg meevallen. Naja, ik zie het wel. Ik heb vrijdag toch vaaaaaaaaakaaaaaaaaaaannnntieieieieieieequote:Op woensdag 16 december 2009 14:31 schreef XcUZ_Me het volgende:
Den Haag is nog sneeuwvrij. Maar ze verwachten aan de kust ook eerder regen dan sneeuw.
hier onder Rijswijk is het nog +3 graden en sneeuwvrij met een zonnetjequote:Op woensdag 16 december 2009 14:28 schreef Syrena het volgende:
Ik vind Duutser juist leuk NynkeEn neen heeft een leuke naam in het echt (hij staat bij deze op 't lijstje neen
![]()
Ik kreeg gisteren weer een een fijne (NOT) spastdarmaanval en ik weet niet waarvan![]()
Sneeuwt t al bij jullie? Hier af en toe een vlok, maar ik moet morgen dus weer naar Den Haag met de trein. En nu ben ik bang voor een herhaling van 5 januari (vertragingen!!) of erger, dat we niet meer thuiskomen![]()
Ik heb sowieso met mijn zus afgesproken in Utrecht, ik zal maar 'n schone onderbroek meenemen voor de zekerheid
T lukt me alleen maar met klassieke muziek...dat heb ik nu dan ook in m'n oren.quote:Op woensdag 16 december 2009 15:07 schreef huuphuup het volgende:
kun je niet met je mp3 speler op schrijven? Of werkt dat niet voor jou, met muziek aan werken. (voor mij eigk niet, maar wie weet)
Voor 5 euro stuur ik een fotoquote:Op woensdag 16 december 2009 12:46 schreef Mini_rulez het volgende:
Mankini? Ik denk dat ik niet wil weten hoe 'ie aan die bijnaam komt.
Ik probeer 'm een beetje te onderdrukken als ik NL praatquote:Op woensdag 16 december 2009 15:02 schreef shinydiscoball het volgende:
Thanks Nynke, je hebt PM.
Syrena, praat jij met een zachte g?
misschien helpt het als ie hoort dat serieus bijna alle phd's die ik ken een periode bij een psycholoog hebben gelopen, of anderszins in de put zaten. terwijl de meesten daarvan behoorlijk succesvol bezig zijn, en nog nooit daarvoor zo in de knoop hadden gezeten met zichzelf.quote:Op dinsdag 15 december 2009 23:31 schreef AKnynke het volgende:
Ja, we hebben fijn even gepraat.zit behoorlijk in de knoop met z'n phd, dus dat is lastig. K wil hem zo graag helpen, maar dat gaat niet..En soms wil ik hem gewoon even knuffelen, maar dan gaat dat ook niet.
Maar, over minder dan een week ben ik weer bij hem!
ik had al mn McExquote:Op woensdag 16 december 2009 12:01 schreef shinydiscoball het volgende:
Hmm t'is hier heel saai weer. Ben al wel weer drie uur aan de studie, dus dat schiet op! Zometeen ff naar de bieb, daarna evy lopen en dan werken.
Ik wil ook wel weer een Mcje trouwens. Ik was vrijdag bij McEx, die wel heel lief en complimenteus was maar hij is niet voor niets McEx
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwak
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.maar t concert ging goed!Kwak
I know... ik baal er achteraf ook van, omdat ik bijvoorbeeld niet eens fatsoenlijk mensen een fijne kerst enzo heb gewenst omdat ik niet merkte dat ze weggingen...quote:Op woensdag 16 december 2009 15:43 schreef loveli het volgende:
Kwak, dat komt zo vreselijk niet overeen met je lieve krakter, mooie koppie en engelenstem
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 16 december 2009 15:54 schreef Laureline het volgende:
Ik had zoiets een jaar of wat geleden ook nog (was toen 33!!!), het zijn verraderlijke dagen zo rond de KerstBij bubbelspul voel ik ook nooit goed of ik nou al aan mijn tax zit of niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwak
valt mee. vanochtend begonnen met een ibuprofen en een domperidonnetje. was in de trein nog misselijk (en nog dronken denk ik) maar ben nu eigenlijk alleen maar moe en koud. en niet zoveel eetlust. de eetlust die er is betreft vettiggheid overigensquote:Op woensdag 16 december 2009 15:59 schreef huuphuup het volgende:
kwak![]()
voel je je nu ook belabberd? of valt dat wel mee?
Vlaamse accenten vind ik erg schoonmaar dan wel algemeen beschaafd Vlaams zeg maar. Dat hele platte daar kan ik weinig mee.
quote:Op woensdag 16 december 2009 16:00 schreef kwakz0r het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dan is vandaag zeker een zware dag voor je!
Ik ben momenteel in regressieDe mini is ziek, dus die had ik in bed gepoot met Meester van de Zwarte Molen. Maar mijn kind is meer een wetenschapper in spé, dus die zit zich nu weer te vergapen aan lijvige boeken over de scheepvaart (conversatie vanuit het kamertje: "Wel zielig voor de Armada, hè mama!" of "Weet je wat ze verkeerd hadden gebouwd aan de Mary Rose? De patrijspoorten...." etc, lang technisch verhaal...
) en ik zit boterhammen met pindakaas te eten en zelf weer te genieten van de avonturen van Krabat
![]()
Gelijk heb jequote:Op woensdag 16 december 2009 16:06 schreef AKnynke het volgende:
Nog 1 artikel, en ik hou het voor gezien. Ik kies mooi het kortste artikel uit!
dan moet je haar meenemen naar Stockholm, daar zit het Vasaa museum, over een schip dat in de wateren van stockholm is vergaan ergens in 1700 ofzo, en dat schip is helemaal gerestaureerd, en kun je helemaal bekijken. Saliant detail: schip was gebouwd door een hollander..quote:Op woensdag 16 december 2009 16:06 schreef Laureline het volgende:
[..]
![]()
Dan is vandaag zeker een zware dag voor je!
Ik ben momenteel in regressieDe mini is ziek, dus die had ik in bed gepoot met Meester van de Zwarte Molen. Maar mijn kind is meer een wetenschapper in spé, dus die zit zich nu weer te vergapen aan lijvige boeken over de scheepvaart (conversatie vanuit het kamertje: "Wel zielig voor de Armada, hè mama!" of "Weet je wat ze verkeerd hadden gebouwd aan de Mary Rose? De patrijspoorten...." etc, lang technisch verhaal...
) en ik zit boterhammen met pindakaas te eten en zelf weer te genieten van de avonturen van Krabat
ehm nu moet ik even heel diep graven, want dat berichtje zit niet meer in mijn inbox, maar ik heb het toen uiteindelijk niet gebruikt, maar ik weet niet meer waarom nietquote:Op woensdag 16 december 2009 16:07 schreef DevilsAndDust het volgende:
Heb je nog eens iets gedaan met dat emailadres van die wielrenner, Calimero?
Het Vasamuseetquote:Op woensdag 16 december 2009 16:08 schreef AKnynke het volgende:
[..]
dan moet je haar meenemen naar Stockholm, daar zit het Vasaa museum, over een schip dat in de wateren van stockholm is vergaan ergens in 1700 ofzo, en dat schip is helemaal gerestaureerd, en kun je helemaal bekijken. Saliant detail: schip was gebouwd door een hollander..
ik vond het stom.quote:Op woensdag 16 december 2009 16:10 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Het Vasamuseet. Twee keer geweest, erg gaaf inderdaad
.
Men, ik ben wel goed in onderbouwde meningen vandaag. Terug gaat naar conflict prevention and the responsibility to protect...quote:
Serieus?quote:
Maakt ook niet uit, just curious!quote:Op woensdag 16 december 2009 16:09 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
ehm nu moet ik even heel diep graven, want dat berichtje zit niet meer in mijn inbox, maar ik heb het toen uiteindelijk niet gebruikt, maar ik weet niet meer waarom niet(ik weet ook niet meer om welke opdracht het ging.. ik denk dat het de opdracht was waarbij ik niet goed had gelezen en ik een sporter mét een blessure moest hebben, alleen hoefde ik die opdracht uiteindelijk niet et doen omdat mijn presentatie op dezelfde dag was (en in dat geval mocht je de opdracht van die keer laten vervallen)
Zo leukquote:
Oh wow, dat klinkt geweldig! Zeker voor de mini. Zweden staat al lang hoog op ons lijstje, zonder familiegedoe waren we er deze winter al heen getrokkenquote:Op woensdag 16 december 2009 16:08 schreef AKnynke het volgende:
[..]
dan moet je haar meenemen naar Stockholm, daar zit het Vasaa museum, over een schip dat in de wateren van stockholm is vergaan ergens in 1700 ofzo, en dat schip is helemaal gerestaureerd, en kun je helemaal bekijken. Saliant detail: schip was gebouwd door een hollander..
oh wauwquote:Op woensdag 16 december 2009 16:30 schreef Laureline het volgende:
[..]
Oh wow, dat klinkt geweldig! Zeker voor de mini. Zweden staat al lang hoog op ons lijstje, zonder familiegedoe waren we er deze winter al heen getrokken![]()
Ik was zelf ook erg onder de indruk van dat enorme schip in Egypte, dat ze tussen 2 piramides hebben opgegraven. Deze is het:
[ afbeelding ]
Egypte lijkt me trouwens ook een leuke reis om te maken met onze studiebol! Die gaat ons dan vast al de hele vliegreis om de oren slaan met alle goden
quote:Op woensdag 16 december 2009 15:37 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
ik had al mn McEx
Oja, ik wist dat ik hem eerder had gezien, die naam!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mooi! Nu wil ik er echt naartoequote:Op woensdag 16 december 2009 16:48 schreef kwakz0r het volgende:
http://www.vasamuseet.se/InEnglish/about.aspx
[ afbeelding ]
oh syrena, de baleum douche olie werkt al na 1 keer. heb al de hele dag nauwelijks jeuk. ben dolgelukkig!
quote:Op woensdag 16 december 2009 15:54 schreef Laureline het volgende:
Ik had zoiets een jaar of wat geleden ook nog (was toen 33!!!), het zijn verraderlijke dagen zo rond de KerstBij bubbelspul voel ik ook nooit goed of ik nou al aan mijn tax zit of niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
als je dat voor juni doet ben je hier uitgenodigd voor een kopje koffie. Met kanelbullar..quote:Op woensdag 16 december 2009 16:55 schreef Laureline het volgende:
[..]
Mooi! Nu wil ik er echt naartoe
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |