Ja, die is superquote:Op dinsdag 15 december 2009 22:30 schreef .Bo het volgende:
Als het zou kunnen zou ik het liefste elke dag met chips of koude pizza ontbijten, mannnnn dat is zo lekker.
Ja, van rituals, douchegel uit zo'n tube (hammam ofzo?), word je heeeel lekker zacht van! En die's 8 euro geloof ik.
Die is echt heel lekkerquote:Op dinsdag 15 december 2009 22:30 schreef .Bo het volgende:
Als het zou kunnen zou ik het liefste elke dag met chips of koude pizza ontbijten, mannnnn dat is zo lekker.
Ja, van rituals, douchegel uit zo'n tube (hammam ofzo?), word je heeeel lekker zacht van! En die's 8 euro geloof ik.
Maar dat is niet erg als je het kado krijgtquote:Op dinsdag 15 december 2009 22:51 schreef P.F het volgende:
[..]
Die is echt heel lekkerMaar duuuur!!
Uhu! De hele lijn is lekker by the wayquote:Op dinsdag 15 december 2009 22:53 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Maar dat is niet erg als je het kado krijgt
die zijn ook goddelijk ja. Ik heb nog steeds spijt dat ik vier jaar geleden daar een lipbalm set van niet heb gekocht op schipholquote:Op dinsdag 15 december 2009 23:00 schreef ColdFeet het volgende:
Ik ben trouwens ook dol op L'Occitane en Provence, beetje zelfde prijsklasse en allemaal natuurlijk-achtige producten. EN het ruikt allemaal zooooo lekker
hij is al terecht...was hardlopen..quote:Op dinsdag 15 december 2009 22:47 schreef ColdFeet het volgende:
Hij zit vast gewoon met een paar vrienden in de kroeg, nynkeHeb je morgen geen tijd om hem eens te bellen?
Oh, moet ik 'm voor je meenemen? Op Zaventem hebben ze best een grote shop.quote:Op dinsdag 15 december 2009 23:05 schreef huuphuup het volgende:
[..]
die zijn ook goddelijk ja. Ik heb nog steeds spijt dat ik vier jaar geleden daar een lipbalm set van niet heb gekocht op schiphol
en Sabonis ook zo lekker maar ook te duur voor altijd eigenlijk.
Ben je ziekjes?quote:Op dinsdag 15 december 2009 20:25 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Oh dat verklaard dan wel ja
Maar verder denk ik dan, doe de roepnaam als eerste naam, en eventuele vernoemingen en diepe dingen als tweede, etc.Maar misschien denk ik te praktisch
Euh nee een beetje gestrest, dat welquote:
quote:Op dinsdag 15 december 2009 23:31 schreef AKnynke het volgende:
Ja, we hebben fijn even gepraat.zit behoorlijk in de knoop met z'n phd, dus dat is lastig. K wil hem zo graag helpen, maar dat gaat niet..En soms wil ik hem gewoon even knuffelen, maar dan gaat dat ook niet.
Maar, over minder dan een week ben ik weer bij hem!

Dat moet ik ook hebben! Waar vandaan??quote:Op dinsdag 15 december 2009 16:15 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
M'n legging ziet er gewoon uit als een gewone legging hoor! Gewoon zwart, maar dan met een lekker laagje aan de binnenkant.
Die naam was al ingepiktquote:Op woensdag 16 december 2009 00:14 schreef _Calimero_ het volgende:wat gaan jullie hard ineens
![]()
Ik heb niet alles bij kunnen lezen. Kom namelijk van McCollega Mcsixpack (want dat heeft ie een beetje) af en het was leuuuk
En nu ben ik sinds heel lang met kerst niet meer zielig omdat er iemand is die aan me denkt en andersom
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ach ja, niets aan te doen. Nog maar een paar daagjes.quote:Op dinsdag 15 december 2009 23:53 schreef loveli het volgende:
[..]
Extra balen dat er zoveel afstand tussen zit op zulke momenten.
quote:Op woensdag 16 december 2009 08:58 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Goedemorgen.
MoBlo en Wolve, waarom hadden jullie nu eigenlijk opeens een auto gekocht?
Vanwege de kou enzo?
Valt zeker wel even tegen dat je moet krabben dan.![]()
OV is geen optie als het koud is?Kou is niet zo'n probleem, met name niet voor de kortere stukken (woon-werk enzo). Het is vooral voor als we samen een lang stuk snelweg moeten rijden met bar slecht weer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En vanmiddag kan het wel eens glad worden, dus MoBlo durfde mij niet met de motor te laten gaan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |