Als ik kijk in mijn vriendengroep, zijn de mensen met de hoogste intelligentie het minst succesvol. Dit hoor je wel vaker, succes heeft weinig te maken met slim zijn.quote:Op dinsdag 29 december 2009 05:26 schreef koffiemokje het volgende:
122
Ik heb geen screenshots, maar jullie geloven me wel, toch?
Op een IQ test doe ik wel beter. Was ooit lid van Mensa, totdat ik er
achter kwam dat het een groep van zelfingenomen indioten betreft,
die ondanks hun intelligentie, geen success in hun leven hebben.
En wat was die score danquote:Op dinsdag 12 januari 2010 00:22 schreef Onverlaatje het volgende:
Wat een QQ-test !
Berekent mijn eindscore al na 4 onderdelen![]()
Niet om je poging nu gelijk de grond in te boren maar hebben we dit soort vergelijkingen niet eens eerder in een grotere vorm op de televisie gezien waar men dan bepaalde bevolkingsgroepen op tribunes en in bepaalde kleurtjes gingen testen?quote:Op dinsdag 15 december 2009 14:22 schreef Triggershot het volgende:
Dries Roelvink had het zelf niet verwacht, maar toch is het zo: met een QQ van 108 is de volkszanger bovengemiddeld intelligent. Opvallend, want Roelvink heeft alleen de lagere school gedaan. Hij dankt zijn hoge score vooral aan de onderdelen ‘mensenkennis’ en ‘muzikaliteit’. Op ruimtelijk inzicht scoorde hij het minst.
Doe de QQ Test!
Vergeet IQ. Vergeet EQ. Quest presenteert de QQ Test.
Deze intelligentietest meet maar liefst 7 intelligenties, variėrend van muzikaliteit tot mensenkennis, en van motoriek tot taalgevoel. Binnen een kwartier weet je hoe goed je scoort ten opzichte van de rest van Nederland. Nieuwsgierig?
Zet je geluid aan, houd je muis in de aanslag en doe de QQ Test!
Hij is idd makkelijk maar bedenk je wel dat er dus een heleboel mensen zijn die dit niet zo makkelijk vinden. Er zijn meer domme mensen dan je denkt, alleen daar kom je waarschijnlijk niet zo veel mee in aanraking.quote:Op woensdag 13 januari 2010 17:26 schreef McGilles het volgende:
Dit is weer precies hetzelfde als elke andere zogenaamde IQ test, veel te makkelijk en score zegt totaal niks
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |