Wat is er zo goed aan broshuis tov nooteboom dan? Ik lees dat wel vaker, maar ik kan me van beide fabrikanten niet indenken dat ze rommel produceren. PendelX is toch gewoon een succes te noemen?quote:Op dinsdag 15 december 2009 20:14 schreef Alexxxxx het volgende:![]()
nee, dat wist ik niet
Maar goed, 'mijn' technische staf is goed bezig merk ik
[ afbeelding ]
Oh ok. Zo'n vermoeden had ik wel een beetje, maar bedankt voor je antwoordquote:Op dinsdag 15 december 2009 20:40 schreef Alexxxxx het volgende:
Ja, een succes voor de spare parts afdeling van de Noot.... Vaak kapot...
Broshuis bouwt topkwlaitiet op maat. Als je één trailer koopt word je net zo behandeld als wanneer je achternaam Van Seumeren of iets dergelijks is. Bij Nooteboom bouwen ze vooral in serie (vandaar hun gigantische onverkoopbare voorraden nu), en neme ze je pas serieus als klant als je minstens 10 andere Nootebooms op je erf hebt staan.
Of de bocht om maaien met de sleepas omhoog, en dan door de uitzwaai van de motorwagen met de ondervouwklep net ff een paaltje omtikkenquote:Op woensdag 16 december 2009 21:04 schreef Redbaron het volgende:
kleine dingen hou je toch.
Afgelopen jaar toen ik net op de combi zat aan de kant vd weg moeten parkeren.
Ff achteruit rijden en een jong boompjes neerleggen...
Dat telt niet, da's toch al schrootquote:Op woensdag 16 december 2009 21:58 schreef druppelkut het volgende:
Vandaag een stapel (3 hoog) autowrakken omver geduwd bij een klant
Lijkt me niet heel praktisch. Volgens mij wordt er overal nog wel eens omgekoppeld.quote:Op woensdag 16 december 2009 22:04 schreef Sounddragon het volgende:
Jah.. ipv de auto's dichtbouwen met spiegels, zou zeker voor het BBK werk een camera op allebei de achterste hoeken van je auto geen kwaad kunnen, die achterste hoeken, zeker bij trailers blijven toch listig
Dat zou achteruit maneuvreren een heeeel stuk prettiger maken
Overdekt.quote:Op donderdag 17 december 2009 12:44 schreef Klonk het volgende:
dan maken jullie de laadkuilen goed schoon
Ik denk dat het gewoon een 6x2 is. Conclusie: gewoon die sleepas omhoogquote:Op donderdag 17 december 2009 13:59 schreef Barcaconia het volgende:
Gewoon laten spollen tot er warmte in de band komt en je weer grip hebt. Geen probleem!
En inderdaad, op 50 ton zou dat toch geen probleem moeten zijn dacht ik. Maarem, had jij geen 6x4 of ben ik nu helemaal in de war?
Tja, je hebt er altijd van die chauffeurs bijquote:Op donderdag 17 december 2009 14:46 schreef druppelkut het volgende:
Eej. Ik ben wel gek maar niet dom
Spelen alleen maar met normale of lichte aslast!
15 ton op de aandrijfas en dan los gaan met het gas?
Ja.quote:Op donderdag 17 december 2009 18:42 schreef druppelkut het volgende:
En dan blijkt alle sneeuw aangevroren te zijn en dus nog gladder
quote:Op donderdag 17 december 2009 18:42 schreef druppelkut het volgende:
En dan blijkt alle sneeuw aangevroren te zijn en dus nog gladder
Ervaring, Alex?quote:
quote:Op vrijdag 18 december 2009 18:58 schreef Alexxxxx het volgende:
Mocht iemand denken dat ie veel verstand heeft van vrachtwagens, en die kennis om wil zetten naar spulletjes (met name miniaturen en kleding): De BuzzyBee Eindejaarsquiz is weer online!![]()
Ga ik via de site naar dat topic:quote:Je beschikt niet over de nodige permissies om dit forum te lezen
quote:General Error
SQL ERROR [ mysql4 ]
User 15095buzzy already has more than 'max_user_connections' active connections [1203]
An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.
Niemand reageert op mijn postquote:Op vrijdag 18 december 2009 19:12 schreef ShizzleMyDizzle het volgende:
Lol, één van de vrachtwagens op mijn werk kon vandaag niet echt weg.
's Ochtends gestart, lucht gedraaid etc. Handrem eraf, maar lampje bleef branden. Gas geven, maar nee hoor hij kwam niet vooruit; de handrem blijf dus gewoon erop zitten.
4 uur later en allerlei fratsen later (een andere wagen er een half uur met uitlaat voor zetten) ging ie eindelijk rijden.
Helaas was de lol van korte duur: de handrem ging er niet meer op![]()
Toen is ie maar naar Ruttchen gebracht. Mercedes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |