Miss, zitten er bij jou in de taille niet van die elastieken die je aan kunt trekken voor een wat slanker silhouet? Zijn te verstellen aan de binnenkant van de jas.quote:Op zondag 13 december 2009 08:25 schreef miss_sly het volgende:
30 december hoef ik niet te werken! dus eens even kijken.
mijn draagjas hoefft ook niet superchharmant te zijn, maar dit is echt het andere uiterste. en een cape was gewoon echt te duur en over een dikke winterjas vind ik gewoon niet fijn. ik ga hem dus proberen chbarmant te maken; moet lukken
Nou heb ik ze nog niet langer dan ong anderhalf uur achter elkaar gedragen, maar Emma vindt het allemaal wel best zolang ik maar niet ga zittenquote:Op zaterdag 12 december 2009 22:31 schreef Ssserpente het volgende:
Jammer miss, ik moet zeggen dat ik die jassen er op de foto's ook al niet erg charmant uit vind zien.
Hoe lang houden jullie kindjes het vol in de doek? 'k Was laatst met Lente in de doek een uur of twee in de stad. En inééns was ze het beu. Gíllen in de Blokker.Ik heb m'n hele zooitje neergegooid en 'r maar even de doek uitgehaald en toen was ze eigenlijk vrij snel gekalmeerd. En na tien minuutjes terug in de doek gedaan en toen was het wel weer oké.
![]()
O, en een draagmeet lijkt mij ook wel handig.
ivm de zwangerschap doen we nu een stuk minder, maar wij maakten met selene gerust boswandelingen van 3,4 uur hoor. ik heb een wandelstok en we zijn dan altijd met zn tweeen om dragen van elkaar over te nemen. selene vindt het allemaal best. het enige wat we echtechtecht niet moeten doen is haar er halverwege uithalen en rond laten lopen, want dan wil ze niet terug in de doekquote:Op zondag 13 december 2009 12:51 schreef WupWup het volgende:
[..]
Nou heb ik ze nog niet langer dan ong anderhalf uur achter elkaar gedragen, maar Emma vindt het allemaal wel best zolang ik maar niet ga zitten
Hou alstjeblieft wél je aandacht bij het kindje in de doek tijdens het voeden. Moet ik toch even zeggen in het kader van better safe than sorry.quote:Op maandag 14 december 2009 17:13 schreef amaranta het volgende:
Mijn 1e ringsling is binnen. Hij ziet er super goed uit en ze heeft er zelfs een handleidingboekje bij gedaan.
Ik kan haast niet wachten. Wat mij nou zo bijzonder lijkt is om te voeden in de draagdoek.
Ik zie namelijk een beetje op tegen het voeden (met name Eva die dan waarschijnlijk steeds om me heen hangt) en ik geloof écht dat door te voeden in de draagdoek ik Eva ook een beetje aandacht kan geven!
Ik wil eigenlijk ook al een gewone doek aanschaffen, maar moet me echt eerst oriënteren, hoewel die paarse van hierboven wel heel mooi is...
Bedankt voor de tip. IK doelde ook vooral op dat laatste. Dat ik rustig op de bank kan voeden. Zonder dat Eva over mij of de baby heenkruipt.quote:Op maandag 14 december 2009 17:41 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Hou alstjeblieft wél je aandacht bij het kindje in de doek tijdens het voeden. Moet ik toch even zeggen in het kader van better safe than sorry.
De richtlijn van de Trageschule Dresden (waar Webkim en ik onze opleidingen volgen) is dat voeden in de doek afgeraden wordt. Er zijn afgelopen jaar namelijk twee erg nare ongelukken mee gebeurd. Beide malen voedde de moeder in de doek maar had ze haar aandacht elders, waardoor ze niet op tijd signalen van haar baby opving.
Voeden in de doek, met de aandacht bij je baby, is wel een handige manier om op de bank te kunnen zitten met Eva tegen je aanhangend en de baby buiten bereik van haar handjes.
Ik had het over situaties als een telefoongesprek voeren of luisteren naar een lezing. Hand in hand op de bank lijkt me prima te doen (zeker als jullie samen naar de baby kijken), samen puzzelen niet. Zoiets.quote:Op maandag 14 december 2009 18:04 schreef amaranta het volgende:
Eva vindt het heerlijk om bijvoorbeeld hand in hand op de bank te zitten. Door baby in de draagdoek te hebben kan ze toch mijn hand vastpakken. Zoiets had ik voor ogen zeg maar.
Maar als jullie (deskundigen) het pertinent afraden dan gebeurd het niet.
Herkenbaar. Ik heb indertijd veel gehad aan En dan heb je er twee! (Of drie, of vier, of...)quote:Op maandag 14 december 2009 18:46 schreef amaranta het volgende:
Ik vind het wel super fijn dat je me zo op de gevaren wijst.
Maarja, waar het op neerkomt, ben gewoon sowieso, los van voeden met of zonder doek, hoe dat zal gaan icm Eva.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |