En m.n. http://www.geenstijl.nl/archives/images/blankman.htmlquote:NL staatspropaganda racistisch en sexistisch
Mogen wij even voorstellen: Kennislink. Een in opdracht van het Ministerie van OCW gemaakte stichtelijke website met als doel: wetenschappelijke informatie toegankelijk maken voor een breed publiek, met name middelbare scholieren. Want: "Zoeken met gewone zoekmachines levert weliswaar een groot, maar lang niet altijd betrouwbaar aanbod op. Op Kennislink is uitsluitend betrouwbare informatie te vinden". Right. Vraag is dan: hoe wetenschappelijk is deze informatie eigenlijk, die aan toch al zo beïnvloedbare scholierenbreinen wordt gepresenteerd als zijnde wetenschappelijk? Lees bijvoorbeeld eens het volgende absurd vooringenomen artikel (mirror) waarin wordt gesteld dat klimaatscepsis wordt veroorzaakt door een irrationeel gebrek aan angst van, jawel, BLANKE MANNEN. Lekker niveautje weer. Dat begint dan zo: ‘Bijna alle klimaatwetenschappers zijn het erover eens: de aarde warmt op door toedoen van de mens.’ Tjaja, zou het werkelijk? Wat volgt is een ellenlang postmodern gender zeikverhaal waarin niet op argumenten van klimaatsceptici wordt ingegaan maar waarin deze wel persoonlijk verdacht worden gemaakt (“worden betaald door de olie- en energie-industrie”) of worden gediskwalificeerd op de enkele grond dat ze blank zijn en man. Hun wetenschappelijke standpunten worden immers alleen bepaald door hun sekse en huidskleur: die maken dat witte mannen zich niet laten “overtuigen door duizenden en duizenden wetenschappelijke papers”. Tja. Alsof wetenschappelijke waarheid wordt bepaald door 'de meeste stemmen gelden'. Ze moeten het kennelijk wel van ver halen, daar bij Kennislink, om de middelbare scholier te brainwashen met dit soort kulwetenschap. Indrukwekkend natuurlijk dat Minister Ronald Plasterk (PvdA) geld beschikbaar stelt voor het op deze wijze breed toegankelijk maken van ‘wetenschap’. Overigens, artikelen als deze worden vrijwel uitsluitend geschreven door dikke, neusbel dragende mannenhaatsters (mirror). Need we say more? Meer debunk hierrr.
Maar het gaat om de tendens. Bij de joden is het ook klein begonnen, en we weten allemaal hoe het afliep. Daarom moet je zeer scherp zijn op dit soort dingen!quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:09 schreef DeParo het volgende:
De Joodse gemeenschap is 2000 jaar lang vervolgd en het is na WOII niet opgehouden. Dan praat ik vooral nog over vooroordelen en haat. Dus zo'n vergelijking vind ik wel heel erg overtrokken.
Inderdaad. Laat ons daarom deze wijze woorden aanhalen:quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:26 schreef Daniel1976 het volgende:
Er is chaos heerst en men leeft weer met de waan van de dag.
Als iemand iets roept komt heel het volk in beweging.
Het doet inderdaad wel heel erg op 1936 denken ofzo. Net voor de oorlog.
Duh. Iedereen weet dat de joden de lievelingtjes zijn van god.quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:29 schreef Sjaakz het volgende:
Nee. De heerschappij der blanke mannen wil niet persé zeggen dat God hen lief heeft boven ieder ander als zijn uitverkoren volk. Veel stromingen zijn van mening dat het goed is te lijden in het leven opdat dit je in het hiernamaals bespaard blijft.
De wereld op zijn kop.quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:17 schreef LesStroud het volgende:
De Blanke man is heel erg goed in het panisch roepen van ' disjkrimiazj!
Discriminatie is sowieso een fenomeen dat niet bestaat of waar je niet over mag zeuren.
Tenzij de blanke man het slachtoffer is.
Wat vind jij er misplaatst aan, in de praktijk schemeren er al voorbeelden door, denk aan de woningmarkt en de politie korpsen.quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:59 schreef alors het volgende:
HahahDat misplaatste zelfmedelijden, daar zul je zeker aan ten onder gaan ja.
Shit ain't right - that's why whitey gotta die tonightquote:Op dinsdag 1 december 2009 18:51 schreef W.Churchill het volgende:
[..]
Wat vind jij er misplaatst aan, in de praktijk schemeren er al voorbeelden door, denk aan de woningmarkt en de politie korpsen.
Och, het zou me niet minder kunnen interesseren, het valt me gewoon op. "whitey of blackey" hoeven niet dood namens ondergetekende.quote:Op dinsdag 1 december 2009 18:53 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Shit ain't right - that's why whitey gotta die tonight
Mij ook niet, maar het kwam opeens in me op via ICE-T's "Momma's gotta die tonight". Niet dat ik me meer van de tekst kan herinneren dan exact die woorden, dus de rest verzon ik er onbewust zelf bij.quote:Op dinsdag 1 december 2009 18:55 schreef W.Churchill het volgende:
[..]
Och, het zou me niet minder kunnen interesseren, het valt me gewoon op. "whitey of blackey" hoeven niet dood namens ondergetekende.
Nooit van gehoord ben ik bang.quote:Op dinsdag 1 december 2009 18:57 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Mij ook niet, maar het kwam opeens in me op via ICE-T's "Momma's gotta die tonight". Niet dat ik me meer van de tekst kan herinneren dan exact die woorden, dus de rest verzon ik er onbewust zelf bij.
Hier ook alweer 15 jaar terug ofzo.quote:Op dinsdag 1 december 2009 19:00 schreef W.Churchill het volgende:
[..]
Nooit van gehoord ben ik bang.
Hooguit de helft en dan alleen nog de westersequote:Op dinsdag 1 december 2009 19:01 schreef Roi het volgende:
De meeste Joden zijn ook gewoon blanke mannen!
Ik zie niet helemaal in hoe ze er voor gaan zorgen dat 50% van de populatie uitgeroeid wordtquote:Op dinsdag 1 december 2009 17:22 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Maar het gaat om de tendens. Bij de joden is het ook klein begonnen, en we weten allemaal hoe het afliep. Daarom moet je zeer scherp zijn op dit soort dingen!
Nee, volgens mij was het meer een grappig bedoelde column om aan de hand daarvan wel wetenschappelijke dingen aan het voetlicht te brengen. Ik denk dat er ook een reden is dat het stuk van kennisnet is verwijderd.quote:Op woensdag 2 december 2009 09:04 schreef LXIV het volgende:
Alleen het idee al, en dat dit blijkbaar geacccepteerd en gepropageerd wordt. Is dat nu wetenschap?
Dat kun jij wel heel mooi zeggen zo, maar feit blijft natuurlijk dat Hitler een blanke man was. Dat valt niet te ontkennen.quote:Op woensdag 2 december 2009 09:38 schreef witte_fantasie het volgende:
Reductio ad Hitlerum
Op internet komt dit vaak voor als Wet van Godwin.
* "Dat zeiden de nazi's ook".
* "Hitler was ook vegetariër".
* "Hitler vond ook dat er meer snelwegen moesten komen".
* "Het is fout om naar muziek van Wagner te luisteren, want Hitler luisterde daar ook naar."
Onjuiste premisse: Alles wat iemand zegt dat in verband kan worden gebracht met een slecht persoon moet vanzelfsprekend verkeerd zijn (bij Jeremy Bentham is dit de hobgoblin fallacy (naar de hobgoblin, een kwaadaardige geest uit de Angelsaksische folklore).
Ja dus?quote:Op woensdag 2 december 2009 09:45 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat kun jij wel heel mooi zeggen zo, maar feit blijft natuurlijk dat Hitler een blanke man was. Dat valt niet te ontkennen.
Het is minder dan 50%, en achterstelling van een groep van richting de 50% is heel goed mogelijk.quote:Op dinsdag 1 december 2009 19:47 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ik zie niet helemaal in hoe ze er voor gaan zorgen dat 50% van de populatie uitgeroeid wordt
Idd. Zo zullen vissers ook sceptischer staan tegen overbevissing en vind boerenpartij CDA een vegetarisch kookboek maar propaganda.quote:Op woensdag 2 december 2009 10:22 schreef ssebass het volgende:
Ik heb het artikel kort gelezen, maar volgens mij staat er alleen ma dat onder de blanke mannen de meeste sceptici zijn van de klimaatveranderingen met als mogelijke oorzaak dat deze groep het meest zou moeten inboeten in hun levensstijl en daar uiteraard niet happig op zijn. Ik zie dat demoniseren niet zo.
Waar ik mij wel aan erger is het linkse volk dat schijt in hun eigen nest.
De machtigste man van de wereld is zwart, en nu? worden negers nu niet meer gediscrimineerd?quote:Op woensdag 2 december 2009 13:17 schreef nikk het volgende:
Ja, blanke mannen worden echt enorm gediscrimineerd. Je komt ze ook zelden tegen in de politiek, top van het bedrijfsleven, wetenschap, media, etc.
quote:Er vindt al langer een 'hetze' tegen de blankman plaats. Voornamelijk uit donkere kringen maar hier en daar vinden we ook de zelfkastijdende blankman (en natuurlijk de feministen, maar die neemt niemand serieus).
Allemaal tevergeefs. De blankman heerst. De geelman tracht in de blankman zijn voetstappen te treden. 'Ha! Dat hebben wij allemaal al gedaan!' Denken de blankmannen, en gaan vervolgens verder met wat ze het beste doen: heersen.
Overigens zijn de blankmannen en Joden zowel wapenbroeders als vijanden (geweest). Maar een beetje competitie is nooit kwaad, en ik denk dat ze een lange vriendschap zijn beschoren.
Om een lang verhaal kort te maken: de blankman heeft niks te vrezen. Zo lang hij waakzaam en alert blijft.
Als hij moslims was, was hij VOLKOMEN kansloos geweest.quote:Op woensdag 2 december 2009 13:36 schreef W.Churchill het volgende:
[..]
De machtigste man van de wereld is zwart, en nu? worden negers nu niet meer gediscrimineerd?
Ik denk dat niet alleen PVV aanhangers zich beseffen dat Nederland een stuk beter af zou zijn zonder bepaalde bevolkingsgroepen.quote:Op donderdag 3 december 2009 03:40 schreef scanman1 het volgende:
Nee, duidelijk dat de moslims de nieuwe Joden zijn. Ze krijgen opeens de schuld van alle ellende en de meeste PVV aanhangers hebben stiekem het liefst dat alle moslims worden gedeporteerd.
JOH!quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:09 schreef DeParo het volgende:
De Joodse gemeenschap is 2000 jaar lang vervolgd en het is na WOII niet opgehouden. Dan praat ik vooral nog over vooroordelen en haat. Dus zo'n vergelijking vind ik wel heel erg overtrokken.
Zo denk ik dat dit land beter af zou zijn zonder racistisch/discriminerend tuigquote:Op donderdag 3 december 2009 06:14 schreef SeventhWave het volgende:
[..]
Ik denk dat niet alleen PVV aanhangers zich beseffen dat Nederland een stuk beter af zou zijn zonder bepaalde bevolkingsgroepen.
quote:Op donderdag 3 december 2009 03:40 schreef scanman1 het volgende:
Nee, duidelijk dat de moslims de nieuwe Joden zijn. Ze krijgen opeens de schuld van alle ellende en de meeste PVV aanhangers hebben stiekem het liefst dat alle moslims worden gedeporteerd. Steeds meer bedrijven en uitgaansgelegenheden hebben liever geen moslims en de vraag is hoe lang het duurt voordat er echt een bordje 'voor moslims verboden' opduikt.
Als Wilders een dictatuur zou kunnen beginnen zoals Hitler destijds, is de kans ook wel degelijk aanwezig dat er flink zou worden gedeporteerd.
quote:Op donderdag 3 december 2009 07:20 schreef DrWolffenstein het volgende:
Kijk maar naar al de infantiele positieve discriminatie initiatieven die volstrekt incompetente mensen, die dan in elk geval niet blank en man zijn, op plekken zitten waar ze op basis van hun competenties nooit terecht waren gekomen.
quote:Evelien Tonkens, 04-11-2009 15:47
Duizenden mannen hebben hun functie te danken aan hun sekse. Grappig dat mannen daar nooit mee zitten.
Mocht Balkenende president van Europa worden, dan heeft hij dit niet alleen te danken aan zijn talenten en prestaties. Behulpzaam zijn vooral zijn politieke kleur en het onbeduidend landje waar hij uit komt. Ook zijn premierschap heeft hij mede aan achtergrondkenmerken te danken, waaronder zijn sekse. Maria van der Hoeven stond destijds ook klaar. Zij scoorde aanzienlijk hoger op bekendheid, ervaring en welbespraaktheid. Voor een vrouw als boegbeeld was het CDA nog niet klaar.
Discriminerend
Veel mensen vinden quota en reservering van functies voor vrouwen discriminerend en beledigend, bleek uit de reacties op mijn vorige column. Vreemd, want duizenden mannen hebben hun functie te danken aan hun sekse. Omdat er alleen onder bekenden is geworven en de beslissende mannen geen vrouwen kenden die ze konden vragen. Omdat men zich in de functie geen vrouw kon voorstellen en vrouwen dus niet had uitgenodigd. Of omdat alle potentiële vrouwen al eerder afgeschrikt of geweerd waren.
Grappig dat mannen daar nooit mee zitten. Je hoort een man nooit mopperen dat hij niet wil solliciteren als er geen vrouwen meedoen, omdat hij alleen vanwege zijn kwaliteiten wil worden aangenomen. Zijn collega’s hoor je nooit twijfelen of hij wel geschikt is, als hij niet met vrouwen heeft geconcurreerd. Als die concurrentie er wel was geweest, dan had hij het toch gewonnen, denken ze vermoedelijk.
Concurrentie
Mannelijkheid en kwaliteit worden zodoende nooit tegen elkaar uitgespeeld. Vrouwelijkheid en kwaliteit wel. Ook vrouwen zelf betogen dat ze alleen op basis van hun kwaliteiten willen worden geselecteerd. Alleen met andere vrouwen concurreren vinden ze blijkbaar geen echte concurrentie. Achter deze retoriek over rechtvaardigheid gaat dus simpele minachting voor vrouwen schuil. Gezien het feit dat mannen er niet mee zitten om alleen met seksegenoten te concurreren, doen vrouwen er verstandig aan dit ook niet te doen. Anders stellen ze zichzelf slechts op achterstand.
Bovendien is de selectie niet meer dan een startschot van de wedstrijd. Zeker in hogere functies ben je er nog lang niet na je selectie: je moet je nog helemaal bewijzen. Er zijn altijd wel mensen die je van de verkeerde nestgeur of stroming vinden. De echte wedstrijd is de baan zelf, niet de selectie.
Een van de beste hoogleraren die ik ken, is vijf keer afgewezen maar de zesde keer aangenomen
Achterstand
Vrouwen zetten zichzelf ook daarin op achterstand: de meeste mannen gunnen zichzelf twee jaar om te leren wat ze in een nieuwe functie moeten kunnen; de meeste vrouwen vinden dat ze direct alles moeten kunnen. Mannen wijten succes doorgaans aan hun talenten, vrouwen wijten succes aan geluk en toeval. Mannen wijten daarentegen mislukkingen aan pech, vrouwen aan gebrek aan talent.
Dit verzin ik niet zelf, het komt allemaal uit onderzoek.
Vrouwen hebben natuurlijk wel meer gelijk met hun bescheidenheid: geluk en pech spelen inderdaad een rol. Achter de tegenstelling tussen vrouwelijkheid en kwaliteit schuilt nog een kromme gedachte: dat sollicitatieprocedures een toonbeeld zijn van eerlijke en ruime competitie. Dat er transparant en rationeel geselecteerd wordt uit een vijver vol toptalent. In werkelijkheid is het vaak een ondoorzichtig getouwtrek. Vaak is een selectiecommissie al blij als er überhaupt meerdere geschikte kandidaten voorhanden zijn. Welke politieke partij heeft een geschikte opvolger voor de huidige lijsttrekker? En omgekeerd: wie voortreffelijk goed is, komt er wel.
Een van de beste hoogleraren die ik ken, is vijf keer afgewezen maar de zesde keer aangenomen. Dus de voorstelling van zaken dat de carrière van een man geruïneerd raakt wanneer hij een keertje niet mee mag concurreren omdat er alleen vrouwen worden geselecteerd, is hysterisch.
Bloedgroep
Bovendien spelen in selectieprocedures heel vaak criteria mee die met iemands prestaties en talenten weinig te maken hebben, zoals ik bij Balkenende al aangaf. Als de voorzitter van bloedgroep X is, moet de vicevoorzitter van bloedgroep Y komen. Ook de meest getalenteerden van bloedgroep Y maken dan geen schijn van kans. Dat vindt niemand onrechtvaardig of discriminerend. Of wanneer alleen intern is geworven, hoor je een man niet mekkeren dat hij dan dus niet op zijn kwaliteiten is aangenomen.
Kortom: sollicitatieprocedures verlopen vaak grillig en minder rationeel, en soms kan sekse (tijdelijk) een legitiem criterium zijn in een selectieproces. Naast andere criteria die ook weinig met talent en prestatie van het ene individu te maken hebben, maar alles met de koers van de organisatie. Stop dus om kwaliteit en sekse alleen bij vrouwen tegen elkaar uit te spelen, dat stelt vrouwen slechts meer op achterstand.
Jij hebt een echt verkeerd beeld door vele eenzijdige berichtgeving in de media. Zo lang ze iedere keer als een moslim een misdaad pleegt het blijven benadrukken en het iedere keer NIET benadrukken als het om een autochtoon gaat, krijgen mensen als jij het idee dat alle moslims fout zijn. Extreme moslims is tuig, net als Nederlandse racisten tuig zijn. Het enige verschil is dat de racisten het tegenwoordig ongestraft kunnen flikken, helaas.quote:Op donderdag 3 december 2009 14:50 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
![]()
Voerden de joden alle foute lijstjes aan zoals de moslims hedentendage doen?
Het CBS bevestigt dit beeld: zie bv http://www.cbs.nl/nl-NL/m(...)004/2004-1406-wm.htmquote:Op donderdag 3 december 2009 15:53 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Jij hebt een echt verkeerd beeld door vele eenzijdige berichtgeving in de media. Zo lang ze iedere keer als een moslim een misdaad pleegt het blijven benadrukken en het iedere keer NIET benadrukken als het om een autochtoon gaat, krijgen mensen als jij het idee dat alle moslims fout zijn. Extreme moslims is tuig, net als Nederlandse racisten tuig zijn. Het enige verschil is dat de racisten het tegenwoordig ongestraft kunnen flikken, helaas.
Het gaat om het onderliggende mechanisme he, dat is heel goed vergelijkbaar.quote:Op donderdag 3 december 2009 16:08 schreef Windigo het volgende:
Jaa, want Hitler had echt iets tegen blanke mannen hè..
Zoals de joden hatende moslims?quote:Op donderdag 3 december 2009 11:48 schreef scanman1 het volgende:
Zo denk ik dat dit land beter af zou zijn zonder racistisch/discriminerend tuig
Helemaal niet: hij is bruin. En van afstamming half zwart, half wit, dus je kunt hem dan net zo goed zwart als wit noemen.quote:Op woensdag 2 december 2009 13:36 schreef W.Churchill het volgende:
[..]
De machtigste man van de wereld is zwart, en nu? worden negers nu niet meer gediscrimineerd?
Maria van der Hoeven? Dat is toch die juf die Intelligent Design wilde laten behandelen op scholen?quote:
Er is een modernere verzie;quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:29 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Inderdaad. Laat ons daarom deze wijze woorden aanhalen:
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen, dan dooft het licht......
Dat dachten ze toen wel, maar dat bleek naderhand toch niet helemaal te kloppen. Dus dat van die joden uitmoorden was achteraf gezien verkeerd.quote:Op donderdag 3 december 2009 14:50 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
![]()
Voerden de joden alle foute lijstjes aan zoals de moslims hedentendage doen?
Kun je ook onderbouwen op welke lijstjes allemaal de Joden van toen de kroon spanden?quote:Op zondag 6 december 2009 16:38 schreef sigme het volgende:
[..]
Dat dachten ze toen wel, maar dat bleek naderhand toch niet helemaal te kloppen. Dus dat van die joden uitmoorden was achteraf gezien verkeerd.
Deze topic gaat over de verwerpelijke blanke man. Voor joden maak je maar een eigen topic ofzo. En voor ouwe koeien moet je in C&H zijn.quote:Op zondag 6 december 2009 16:48 schreef huhggh het volgende:
[..]
Kun je ook onderbouwen op welke lijstjes allemaal de Joden van toen de kroon spanden?
Dolletjes, eerst met joden aan komen zetten en dan vervolgens geen onderbouwing geven.quote:Op zondag 6 december 2009 17:01 schreef sigme het volgende:
[..]
Deze topic gaat over de verwerpelijke blanke man. Voor joden maak je maar een eigen topic ofzo. En voor ouwe koeien moet je in C&H zijn.
Had je anders verwacht? Zo gaat dat hè.quote:Op zondag 6 december 2009 19:13 schreef huhggh het volgende:
[..]
Dolletjes, eerst met joden aan komen zetten en dan vervolgens geen onderbouwing geven.
Wat een hol geschreeuw toch weer van een verwarde meid.
Het is tegenwoordig inderdaad in om zomaar wat te blaten, zonder enige kennis van zaken.quote:Op zondag 6 december 2009 19:16 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Had je anders verwacht? Zo gaat dat hè.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |