quote:Op maandag 23 november 2009 09:41 schreef de_boswachter het volgende:
Damn heb echt zin in vrijdag. PSV mag wat mij betreft wel vaker op vrijdagavond uit voetballen
Heb zaterdag ook alvast de kaarten voor RKC uit besteld.
Binnenkort even Roda uit fixen en naar Heerenveen de 23ste voor de beker ook maar eens mee, aangezien ik deze nog mis op mijn groundhoplijstje
Dat mag inderdaad geen probleem zijn ja.quote:Op maandag 23 november 2009 10:42 schreef HL_Dog43 het volgende:
Sparta moet ook gewoon een overwinning worden.
Noh?
Ik wil ook naar Sparta eigenlijkquote:
Zo erg is dat toch niet.. ik heb nu voor het 3e jaar een seizoenskaart en dit is het eerste jaar dat mijn broer er ook een heeft(welliswaar in ander vak..) en die 1e 2 jaar ben ik dus ook alleen gegaan.. Tel daarbij op de uitwedstrijd tegen Fiorentina(bus reis), Liverpool(eigen vervoer), Utrecht(vorig seizoen), Vitesse(2 seizoenen geleden) en Ajax(vorig seizoen)..quote:Op maandag 23 november 2009 11:09 schreef DuTank het volgende:
[..]
Ik wil ook naar Sparta eigenlijk
Alleen jammer dat mijn mede-psv-maat niet kan... En alleen gaan is ook weer wat.
Dat is voor mij dus echt geen reden om niet te gaan.quote:Op maandag 23 november 2009 11:09 schreef DuTank het volgende:
En alleen gaan is ook weer wat.
Ziet er strak uit hoor!quote:
Volgens mij gaat het niet alleen om de eredvisiequote:Op maandag 23 november 2009 12:27 schreef Leso_Varen het volgende:
[..]
Ziet er strak uit hoor!
Volgens mij hebben Dsudzak en Bakkal trouwens pas 7 goals gemaakt, geen 8.
Naar uitwedstrijden ga ik meestal ook alleen. Is geen ramp hoor, je komt altijd wel met iemand in gesprek (als je wil).quote:Op maandag 23 november 2009 11:09 schreef DuTank het volgende:
[..]
Ik wil ook naar Sparta eigenlijk
Alleen jammer dat mijn mede-psv-maat niet kan... En alleen gaan is ook weer wat.
ach joh.. nog 1 weekje wachtenquote:Op maandag 23 november 2009 16:54 schreef ganzenherder het volgende:
gvd, geen europa league deze week
Ok ok, I'll take it in consideration.quote:Op maandag 23 november 2009 12:56 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Naar uitwedstrijden ga ik meestal ook alleen. Is geen ramp hoor, je komt altijd wel met iemand in gesprek (als je wil).
Volgens mij moet dat inderdaad. Je had wel zonder uitkaart naar de bekerwedstrijd kunnen gaan. Maar je moet een foto laten maken in de winkel van de supportersvereniging...quote:Op maandag 23 november 2009 18:05 schreef Tallie1982 het volgende:
Ik heb een seizoenskaart voor psv maar nog geen uit-kaart. Moet je voor een uit-kaart per se een foto laten maken bij het stadion ? Ik wil graag uit naar Roda. Woon zelf in Kerkrade. Dus een bus-combi heb ik niet veel aan. Wat zijn mijn opties zonder uit-kaart?
En bus-combi is verplicht bij kaartverkoop voor uitwedstrijd?quote:Op maandag 23 november 2009 18:07 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Volgens mij moet dat inderdaad. Je had wel zonder uitkaart naar de bekerwedstrijd kunnen gaan. Maar je moet een foto laten maken in de winkel van de supportersvereniging...
Inderdaad, dan weer om 19:00 uur in het stadion.quote:
Nee, ligt een beetje aan de wedstrijd. Tegen Roda is autocombi. Je kan dan een omwisselbiljet + parkeerkaart halen in Born. Bij het stadion krijg je dan het wedstrijdkaartje. Maar je kunt ze geloof ik ook mailen, dan kun je ergens in Kerkrade omwisselen (dat is voor jou handiger).quote:Op maandag 23 november 2009 18:10 schreef Tallie1982 het volgende:
[..]
En bus-combi is verplicht bij kaartverkoop voor uitwedstrijd?
Klopt..quote:Op maandag 23 november 2009 18:13 schreef Rucebo het volgende:
Nee, ligt een beetje aan de wedstrijd. Tegen Roda is autocombi. Je kan dan een omwisselbiljet + parkeerkaart halen in Born. Bij het stadion krijg je dan het wedstrijdkaartje. Maar je kunt ze geloof ik ook mailen, dan kun je ergens in Kerkrade omwisselen (dat is voor jou handiger).
Roemeniequote:Op maandag 23 november 2009 18:59 schreef BruggiKeane het volgende:
[..]
Klopt..
Sparta en RKC uit present, en ook nog even een weekje naar Roemenie
Is een keer wat anders dan weer naar Engeland, Frankrijk of Italiequote:Op maandag 23 november 2009 19:03 schreef de_boswachter het volgende:
Roemenie
Ben echt benieuwd naar je ervaringen
laat maar, ik heb een verjaardagquote:Op maandag 23 november 2009 17:13 schreef DuTank het volgende:
[..]
Ok ok, I'll take it in consideration.
Precies weet ik het niet, maar het is wel meer dan 34 wedstrijdenquote:Op maandag 23 november 2009 19:50 schreef HL_Dog43 het volgende:
iemand enig idee wat het nationale record is voor langste reeks zonder nederlaag?
Zou jij niet 2 kaarten kunnen regelen voor me in het uitvak met autocombi ?quote:Op maandag 23 november 2009 18:13 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Nee, ligt een beetje aan de wedstrijd. Tegen Roda is autocombi. Je kan dan een omwisselbiljet + parkeerkaart halen in Born. Bij het stadion krijg je dan het wedstrijdkaartje. Maar je kunt ze geloof ik ook mailen, dan kun je ergens in Kerkrade omwisselen (dat is voor jou handiger).
Kan niet, je hebt een uitkaart nodig. Die zijn persoonsgebonden.quote:Op maandag 23 november 2009 20:29 schreef Tallie1982 het volgende:
Zou jij niet 2 kaarten kunnen regelen voor me in het uitvak met autocombi ?
Dat staat op naam van Feyenoord en is 43 wedstrijden.quote:Op maandag 23 november 2009 19:50 schreef HL_Dog43 het volgende:
iemand enig idee wat het nationale record is voor langste reeks zonder nederlaag?
Lees dit ff:quote:Op maandag 23 november 2009 21:41 schreef Tallie1982 het volgende:
Ok. Dan maar een aanvraagformulier en pasfoto inleveren. Dat kan gewoon vooraf bij elke thuiswedstrijd in de psv fanstore ? Moet je dan gewoon bij de kassa zijn ?
Van mij hoeft ie niet te komen. Kan bijna alleen maar tegenvallen zoiets.quote:Rutten: 'Komst Van Nistelrooij is momenteel niet aan de orde'
Maandag, 23 november 2009 om 21:46
Ruud van Nistelrooij liet bij zijn vertrek uit Eindhoven weten dat hij ooit nog eens terug wilde komen bij PSV. Omdat zijn speelminuten bij Real Madrid momenteel schaars zijn, hadden de bedenkers van de Spaanse geruchten de opstelsom al gemaakt. Een terugkeer van de Geffenaar is echter geen optie, stelde Fred Rutten in de studio van Sport1.
“Dat is op dit moment niet aan de orde”, aldus Rutten, die aangeeft nog geen contact met de aanvaller gehad te hebben. “Het is ook financieel, we hebben een potje waarop we moeten letten. Wij kunnen ook geen dingen uitgeven die er niet zijn. Maar een fitte van Nistelrooij zou van toegevoegde waarde zijn. De drive die er bij hem zit vanwege het WK is zeer interessant.”
De oefenmeester keek ook nog even terug op zijn periode bij Schalke 04. “De manier waarop ik werk vraagt veel tijd, maar die krijg je niet in Duitsland. Ik heb nog steeds het gevoel dat als ik de tijd had gekregen, ik ere en mooie club van had kunnen maken”, aldus Rutten. “In het resultaat was het een mislukking, maar in het vervangen van oudere spelers door jonge spelers zijn we wel succesvol geweest.”
pff jezus... Dat is niet te doen dat record.quote:Op maandag 23 november 2009 21:42 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Dat staat op naam van Feyenoord en is 43 wedstrijden.
Bron
quote:
Ik probeer het dan te combineren... dus eerst naar voetbal en daarna naar die verjaardagquote:Op maandag 23 november 2009 23:15 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Wat is belangrijker
Ik haat verjaardagen. Ben dan ook blij als er voetbal is en ik dat als excuus kan gebruiken
quote:Op maandag 23 november 2009 18:11 schreef Sj0rSz het volgende:
[..]
Inderdaad, dan weer om 19:00 uur in het stadion.
PSV speelt tot de tijd dat ze het record kunnen evenaren overigens tegen geen enkele club uit de top6quote:Op maandag 23 november 2009 21:42 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Dat staat op naam van Feyenoord en is 43 wedstrijden.
Bron
Weet je het zeker?quote:Op dinsdag 24 november 2009 13:33 schreef rubbereend het volgende:
[..]
PSV speelt tot de tijd dat ze het record kunnen evenaren overigens tegen geen enkele club uit de top6
ik citeerde eigenlijk alleen het ADquote:Op dinsdag 24 november 2009 13:37 schreef MMUFC het volgende:
[..]
Weet je het zeker?
Ik begreep namelijk dat op 14 februari(uit tegen Heracles) het record geëvenaard kan worden. en dan wordt op 12 december tegen nummer 6 AZ gespeeld en op 3 februari tegen nummer 5 FC Utrecht
En dat lijken me dan toch 2 clubs uit de top 6
quote:Rentree Koevermans bij Jong PSV
EINDHOVEN - Danny Koevermans heeft maandagavond zijn rentree gemaakt in de competitie. De aanvaller begon bij het beloftenteam van PSV in de basis tegen Jong ADO Den Haag. Hij kon een nederlaag niet voorkomen. De Eindhovense talenten verloren met 0-2 maar bleven niettemin koploper in reserve eredivisie.
Koevermans liep eind september een hamstringblessure op in de wedstrijd tegen Willem II en kwam sindsdien niet meer in actie.
Anton Janssen, de coach van Jong PSV, kon maandag op het kunstgras van De Herdgang ook beschikken over onder anderen André Ooijer, Dirk Marcellis, Jagos Vukovic, Nordin Amrabat en Jonathan Reis. Santy Hulst en Jarchinio Antonia scoorden voor ADO. (ANP)
En jij controleert dat dan niet eerst even?quote:Op dinsdag 24 november 2009 13:40 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ik citeerde eigenlijk alleen het ADMAar die clubs staan tegen die tijd gewoon niet meer in de top 6
Ik betaal er genoeg voor om er van uit te mogen gaan dat de mensen van het AD dat bijhoudenquote:Op dinsdag 24 november 2009 14:20 schreef MMUFC het volgende:
[..]
En jij controleert dat dan niet eerst even?
Maar eigenlijk dus slecht uitgevoerd huiswerk van het AD...
Op zich moet je met zo'n opstelling wel kunnen winnen van jong ado zegquote:Opstelling Jong PSV:
Roorda, Marcellis, Ooijer, Vukovic, Rymenants, Hutten, Amrabat, Wuytens, Koevermans, Reis en Nijland.
Man, met die opstelling zou je toch eigenlijk wel van gewoon ADO kunnen winnen?quote:Op dinsdag 24 november 2009 21:04 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Op zich moet je met zo'n opstelling wel kunnen winnen van jong ado zeg
En zoals je ziet.. zelfs daar kan je niet meer vanuit gaanquote:Op dinsdag 24 november 2009 18:19 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Ik betaal er genoeg voor om er van uit te mogen gaan dat de mensen van het AD dat bijhouden
Ligt eraan, als Ado een goed ingespeeld team heeft is dat lastig, want dit zijn natuurlijk jongens die zelden tot nooit zo met elkaar spelen.quote:Op dinsdag 24 november 2009 21:04 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Op zich moet je met zo'n opstelling wel kunnen winnen van jong ado zeg
quote:FC Twente verliest zaak Ten Hag
25 november 2009 JV
FC Twente heeft dinsdag de arbitragezaak verloren die het bij de Nederlandse voetbalbond had aangespannen tegen Erik ten Hag. Die stapte afgelopen zomer ondanks een doorlopend contract over naar PSV. FC Twente vond dat het recht had op een afkoopsom. Ten Hag meende in zijn recht te staan omdat hij een clausule in zijn contract had dat hij bij positieverbetering en met een opzegtermijn van twee maanden zonder afkoopsom de club kon verlaten. Ten Hag hield zich netjes aan zijn opzegtermijn maar FC Twente vindt dat PSV geen positieverbetering is. De arbitrage-commissie oordeelde anders. In een reactie laat FC Twente weten het vreemd te vinden dat een werknemer zo gemakkelijk onder zijn contract uit kan. FC Twente overweegt nog om in beroep te gaan tegen de uitspraak.
Lijkt mij wel. Is bij de gewone man in loondienst toch ook het geval.quote:Op woensdag 25 november 2009 15:33 schreef LudoSanders het volgende:
Is er al niet sprake van positieverbetering wanneer het salaris hoger ligt?
Fred neemt graag oude bekenden mee. Geen slechte speler...quote:'PSV: Rutten zint op hereniging met Altintop'
PSV wil zich volgens het Duitse Westline versterken met Schalke-aanvaller Halil Altintop. Fred Rutten zou de 26-jarige Turkse spits graag aan de selectie van de Eindhovenaren willen toevoegen.
Altintop en Rutten kennen elkaar nog van afgelopen seizoen. Toentertijd was Rutten actief als hoofdtrainer bij de club uit Gelsenkirchen. De aanvaller kan dit seizoen, in tegenstelling tot een jaar eerder, niet rekenen op veel speelminuten. Hij kwam pas vier keer in actie in de Bundesliga.
De tweelingbroer van Bayern München-speler Hamit Altintop speelt sinds het seizoen 2006/2007 voor Schalke 04. Eerder kwam hij uit voor 1. FC Kaiserslautern. Die club ontdekte hem op jonge leeftijd bij SC Wattenscheid 09. Altintop kwam 29 keer uit voor de Turkse nationale ploeg.
Was vroeger een echte spits.quote:Op donderdag 26 november 2009 11:34 schreef Dj_Day-V het volgende:
Middenvelder toch?
gezien de huidige manier van spelers aantrekken lijkt mij dat inderdaad ook het verstandigste.quote:Op donderdag 26 november 2009 12:36 schreef Zapper het volgende:
Is huren tot het eind van het seizoen geen optie?
Goed om te horen!quote:Op donderdag 26 november 2009 18:37 schreef rubbereend het volgende:
Reis voor vast bij de A selectie
Oh ik was in de war met broer Hamitquote:Op donderdag 26 november 2009 12:32 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Was vroeger een echte spits.
Bij Schalke omgeturnt tot AM.
Dat is inderdaad wel een middenvelder.. maar die zit bij Bayernquote:Op donderdag 26 november 2009 21:37 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Oh ik was in de war met broer Hamit
Zo je hebt er zin inquote:Op donderdag 26 november 2009 16:30 schreef U1233039 het volgende:
Morgen vanaf een uur of 1 aanwezig in Rotterdam: )
Bijna bommetje vol. Volgens mij passen er 600 in, kan dat ?quote:Op vrijdag 27 november 2009 01:04 schreef Forburgah het volgende:
Beetje vol uitvak morgen?
quote:Op donderdag 26 november 2009 23:46 schreef BruggiKeane het volgende:
Half 4 in Rotterdam morgen.
quote:PSV.nl is wederom Website van het Jaar!
Net als vorig jaar is PSV.nl bij de verkiezing Website van het Jaar opnieuw als winnaar uit de bus gekomen! Dat is donderdagavond bekendgemaakt door organisator Metrixlabs, een online onderzoeksbureau. De officiële clubsite van PSV is uitgeroepen tot Beste sport site en Populairste sport site, de twee categorieën die PSV.nl vorig jaar ook al wist te winnen.
Beide prijzen geprolongeerd
Het Nederlandse internetpubliek heeft wekenlang kunnen stemmen en hebben hun mening kunnen geven over de inhoud, navigatie en vormgeving van de genomineerde websites. PSV.nl heeft de andere genomineerden, waaronder Ajax.nl, Feyenoord.nl en Sportweek.nl achter zich gelaten. Vorig jaar sleepte de officiële website van PSV de titels al in de wacht en dit jaar prolongeert de site dus beide prijzen. PSV.nl dankt alle supporters en stemmers voor de steun en heeft als doel om ook het komende jaar wederom te blijven verbeteren. In de zomer van 2009 werd onder meer de layout van de site uitvoerig aangepast en ook heeft PSV.nl de directe links naar populaire sociale media zoals Hyves en Twitter toegevoegd. PSV.nl is naast het Nederlands ook in het Engels en Spaans. Naast PSV.nl is ook zustersite PSV TV Online zeer populair onder supporters getuige de vele views en bekeken clips. PSV.nl wil ook GX (WebManager), KPN en fotopartner Pics United van harte feliciteren met deze erkenning.
Het leuke van dit soort wedstrijden is dat je vooraf kan doen wat je wilt.quote:Op vrijdag 27 november 2009 08:15 schreef de_boswachter het volgende:
![]()
En dan de hele dag zuipen of wat ?![]()
Ik vertrek om half 6 thuis, hopelijk zonder al te veel file
Ik ken een jongen (schoonfamilie) die cameraman is bij PSV.tv. Die heeft verder weinig met PSV, maar die zegt ook wel dat ze hier mee voorop lopen, zelfs internationaal.quote:Op vrijdag 27 november 2009 11:05 schreef Morrigun99 het volgende:
Ik roemde van de week nog de kwaliteit van de filmpjes op PSV.tv en de snelheid en compleetheid waarmee de samenvattingen op de site komen te staan.
Website zit inderdaad best goed in elkaar. Van de club sites vind ik de layout inderdaad wel het beste van psv.nlquote:
Is overigens een voor mij bekend probleem dat het uitklapmenu(waarschijnlijk java) achter een flash banner terecht komt...quote:Op vrijdag 27 november 2009 13:54 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Website zit inderdaad best goed in elkaar. Van de club sites vind ik de layout inderdaad wel het beste van psv.nl
Haalt het nog niet bij de (terechte) winnaar tweakers.net maar dat is dan ook een technisch hoogstandje.
kom wel direct een vrij kwalijke bug tegen ... als je je muis boven bijvoorbeeld 'psv mobiel' hebt in de kolom links, verschijnt het menu wat je dan krijgt ACHTER de banner.
Second that!quote:
Berg dat goede gevoel maar opquote:Op vrijdag 27 november 2009 18:35 schreef Tallie1982 het volgende:
Heb een goed gevoel over komend weekend. Denk dat Willem II wel eens voor een verassing kan zorgen.
Ach, d'r zit altijd wel zo'n wedstrijd tussen. Vorige wedstrijden speelden PSV gewoon goed verzorgd voetbal, en maakte ze prima goals, nu was het wat lastiger, maar Sparta is goed bezig laatste tijd. Gewoon goed dat ook hier gewonnen wordtquote:Op vrijdag 27 november 2009 23:32 schreef Gijsdezeikerd het volgende:
Ik snap niet dat PSV zo van sparta moet winnen, 2 goals die keihard uit de counter komen.
gefeliciteerd met de winst. Maar wat een armoedvoetbal.
(Hou je clichés maar bij je VB: Het gaat om de punten bla bla)
Scorebordjournalistiekquote:Op vrijdag 27 november 2009 23:32 schreef Gijsdezeikerd het volgende:
gefeliciteerd met de winst. Maar wat een armoedvoetbal.
Ben ook een half uurtje thuis. Heb tot het laatste moment toch een beetje tanden zitten bijtenquote:Op zaterdag 28 november 2009 01:56 schreef de_boswachter het volgende:
Zo net thuis, nog ff een cafe ingedoken.
Eerste helft hadden we echt op 3-1 4-1 moeten staan.
Sparta krijgt twee goede kansen en benut die. Klasse aan de spelers dat ze dit nog weten om te buigen.
Ohja Rutten: Reis voor Toivonen (wat was die slecht) volgende keer en Salcido mag er ook wel uit blijven. Man wat is die vent drama.
Effectief heet dat...en daar word je nou eenmaal kampioen meequote:Op vrijdag 27 november 2009 23:32 schreef Gijsdezeikerd het volgende:
Ik snap niet dat PSV zo van sparta moet winnen, 2 goals die keihard uit de counter komen.
gefeliciteerd met de winst. Maar wat een armoedvoetbal.
(Hou je clichés maar bij je VB: Het gaat om de punten bla bla)
En even op de eerste plaatsquote:
Ik zie Twente ook niet verliezen vanavond, al zou een wondertje wel erg leuk zijnquote:Op zaterdag 28 november 2009 12:45 schreef Sj0rSz het volgende:
Vanavond weten we of we er komende week blijven staan.
Maar ik denk eigenlijk dat Twente wel van Willem II zal winnen. Zo niet, dan verrast me dat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |