Mooi verhaal inderdaad, maar fijn dat de pliesie zo goed hun werk doen dat ze daardoor vrijgesproken isquote:
quote:Op zondag 22 november 2009 22:25 schreef junkiexp het volgende:
Kut zeg, ik ken die Kim gewoon.
En haar vader ook. Wel bizar zeg
Haar omgeving heeft verklaard dat ze vaak genoeg gezegd heeft dat 't erg zwaar was om die 2 koters op te voeden. Coke versterkt je gevoelens (neem ik aan?).quote:Op maandag 23 november 2009 13:51 schreef winka het volgende:
Als zij het gedaan zou hebben, wat is dan haar motief? Kan je in staat zijn dit soort dingen te doen na cokegebruik?
Idd.quote:Op maandag 23 november 2009 18:51 schreef Wisheh het volgende:
Mensen die gelijk zeggen dat het door de coke komt
Ik neem aan dat je niet mij bedoelt? Ik vroeg mij namelijk alleen af of coke een invloed zou kunnen hebben.quote:Op maandag 23 november 2009 18:51 schreef Wisheh het volgende:
Mensen die gelijk zeggen dat het door de coke komt
Dat dus.quote:Op maandag 23 november 2009 11:55 schreef Tiemie het volgende:
Als je dan een persoon verzint. Noem die turk vogel dan geen "bennie".
dat bennie hun leven heeft verwoest?quote:Op dinsdag 24 november 2009 12:43 schreef Sinarades het volgende:
In weekblad Vriendin , week 45, vertellen Kims moeder Janis en oudere zus Nacy over de hel
waarin zij al drie jaar leven.
die kim loopt gewoon rond met een t-shirt waarop staat:quote:Op dinsdag 24 november 2009 13:32 schreef lily1979 het volgende:
en wat is die hel?
het hebben van een dochter/ zus die haar eigen kinderen heeft vermoord?
of geloven zij wel dit verhaal?
zou deze kim gewoon rond kunnen lopen of zit zij ondergedoken?
quote:Op dinsdag 24 november 2009 12:43 schreef Sinarades het volgende:
In weekblad Vriendin , week 45, vertellen Kims moeder Janis en oudere zus Nacy over de hel
waarin zij al drie jaar leven.
Loopt gewoon rond, ik heb zelfs haar openbaar hyves profielquote:Op dinsdag 24 november 2009 13:32 schreef lily1979 het volgende:
en wat is die hel?
het hebben van een dochter/ zus die haar eigen kinderen heeft vermoord?
of geloven zij wel dit verhaal?
zou deze kim gewoon rond kunnen lopen of zit zij ondergedoken?
leuk bedacht door kim, maar volkomen onwaar gezien de feiten als bloedsporen en verder geen enkel spoor van een ander persoon. zijn die ouders nou dom of willen ze koste wat het kost niet geloven dat hun lieve, zorgzame, soms cokegebruikende dochter dit gedaan kan hebben. lijkt mij een redelijk logische gedachte bij zulk vreselijk leed.quote:Op dinsdag 24 november 2009 16:08 schreef Sinarades het volgende:
Pas veel later heeft Kim verteld wat er die nacht in haar huis was gebeurd.
Zij en een vriend hadden coke gebruikt. Die vriend ging even weg.
Kort daarna stond er iemand aan de deur, Kim dacht dat het die vriend was die
zijn sleutel was vergeten en deed open. Het was iemand die de ex van Kim, de vader
van Romy en Daniel, zocht. Het ging om geld. Kim had allang geen contact meer met hem,
ze zijn uit elkaar gegaan toen Kim zwanger was van Daniel. Daniel werd wakker en begon te huilen.
Toen kreeg Kim een klap op haar hoofd en raakte even haar bewustzijn kwijt.
Even later zag ze de man de kamer van Romy uitlopen.
Hij zei: 'Je kindjes zullen voor altijd slapen. Als jij je mond opendoet, pakken we iedereen
die je lief is.'Kim belde volledig in paniek 112 toen ze zag dat haar kinderen niet meer leefden.
ij wisten niet dat ze wel eens coke gebruikte. Kim gebruikte het een enkele keer om een nachtje
te kunnen doorhalen. Ze was absoluut niet verslaafd. Toen ze eenmaal was opgepakt, heeft ze
nooit meer gebruikt en er ook niet meer naar getaald.
Ben een leek, maar simpele softdrugs of antidepressiva kunnen al psychose veroorzaken bij mensen (dit is dan wel bij een superklein % van de gebruikers, miss 0,0x% ofzo)quote:Op dinsdag 24 november 2009 14:22 schreef NoShitSherlock het volgende:
Wat ik trouwens wel een beetje onder belicht vond in de reportage is welke invloed het gebruik van 5 gram cocaïne kan hebben op de mens zijn geestelijke toestand. Kan het zo geweest zijn dat ze zich in een soort psychose bevond en allerlei waanbeelden ervan kreeg?
Coke heeft er ongetwijfeld wel mee te maken. Ik zeg niet dat iedereen die coke gebruikt tot zulke dingen in staat is maar het heeft wel invloed op je persoonlijkheid.quote:Op dinsdag 24 november 2009 17:23 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Overduidelijk dat ze het heeft gedaan. En dat ze roepen dat het door de Coke is gekomen is echt onzin.
quote:Op dinsdag 24 november 2009 16:58 schreef zoalshetis het volgende:
leuk bedacht door kim, maar volkomen onwaar gezien de feiten als bloedsporen en verder geen enkel spoor van een ander persoon. zijn die ouders nou dom of willen ze koste wat het kost niet geloven dat hun lieve, zorgzame, soms cokegebruikende dochter dit gedaan kan hebben. lijkt mij een redelijk logische gedachte bij zulk vreselijk leed.
quote:Op dinsdag 24 november 2009 21:04 schreef pleeborstel het volgende:
We've got him.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het is die kerel van Looking Good!
dan heeft die zus erg selectief gelezen, zich niet voldoende verdiept of zit ze keihard te liegenquote:Op dinsdag 24 november 2009 21:02 schreef Sinarades het volgende:
[..]
Zus Nancy in weekblad Vriendin: omdat Kim werd neergezet als een of andere junk ben ik me
erin gaan verdiepen. Ik las verhalen van mensen die Coke gebruiken en verder heel normaal
functioneren. Ik ben ook nog nooit een verhaal tegen gekomen waarbij iemand die Coke had
gebruikt, volledig is doorgedraaid
Op z'n minst frappant te noemen.quote:Op dinsdag 24 november 2009 21:04 schreef pleeborstel het volgende:
We got him.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het is die kerel van Looking Good!
vooral dat vond ik raar inderdaadquote:Op maandag 23 november 2009 12:10 schreef Boca_Raton het volgende:
Goeie aflevering weer. Wat ik maar niet begrijp is dat die vrouw heeft verklaard dat ze in paniek bij de buren heeft aangebeld, die niet thuis bleken, en dat niemand in het trappenhuis dat kennelijk heeft gehoord. Iemand in paniek die hoor je toch, dat weerkaatst in de gang.
jaquote:Op donderdag 26 november 2009 12:39 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Die buren waren toch ook wel degelijk thuis?
de bel was stukquote:Op donderdag 26 november 2009 12:43 schreef RoryGilmore het volgende:
[..]
ja
en ze hebben niks gehoord
lol ok....quote:Op donderdag 26 november 2009 12:49 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
de bel was stuk
dat beamen haar moeder, vader en zusje ook.
ze heeft vooral hele goede psychiaters nodig die haar in een gesloten inrichting behandelen. en daarnaast pleit ik voor een kinderverbod.quote:Op vrijdag 27 november 2009 11:02 schreef Leonie het volgende:
Onbegrijpelijk dat een rechter haar kan vrijspreken......wat moet je in godsnaam doen om WEL veroordeeld te worden hier??
Ik vond nog een stuk uit 2007:
Uit de Telegraaf van 10 november 2007:
Een schadevergoeding ligt in het verschiet als zij in hoger beroep en bij een eventuele cassatie ook wordt vrijgesproken. "Ik heb daar nog niet over nagedacht. Met dat geld krijg ik mijn kinderen niet terug. Maar veel mensen zeggen me dat het me een kans op een nieuwe start zou geven, daarom zou ik het wel willen, denk ik."
Kim V. zegt er vrij zeker van te zijn in de toekomst weer kinderen te willen krijgen. "Ze zullen mijn Daan en Room nooit vervangen, maar als het me weer zou overkomen, zijn kinderen uiteraard welkom. Voorlopig wil ik eerst bijkomen en dan stap voor stap mijn leven opbouwen."
Castreren en in de bak gooien (doodstraf hebben wij helaas niet in Nederland), zij mag NOOIT meer vrij rondlopen...
Hoezo??quote:Op zondag 29 november 2009 21:16 schreef Stephan1237 het volgende:
Topic kan dicht, gaat over iets anders
Ik vond het ook boeiend, blij dat we dezelfde gedachten hebben.quote:Op zondag 29 november 2009 22:47 schreef SameOldGrind het volgende:
achteraf heb ik zoets van: Boeiend
Nee , binnenkort is toch weer een rechtszaak?quote:Op zondag 29 november 2009 21:34 schreef Injetta het volgende:
Hoezo??
Is de zaak ineens afgesloten of zo??
Of is het verboden om langer dan 1 week over iets te praten hier?
gasten dit gaat niet over eitje. dit topic gaat over die maffe cokesnuivende vrouw die haar kinderen heel erg vaak heeft gestoken en het denkt te kunnen afschuiven op anderen...quote:Op zondag 29 november 2009 23:04 schreef NoCigar het volgende:
Eitje, weinig indrukwekkende bijnaam.
bouyeri? of frank en ronald de boer?quote:Op vrijdag 4 december 2009 17:48 schreef GnAgn het volgende:
In de uitzending van zondag de ontmaskering van de moordenaar van Henk Opentij en Mary run.
De dader is Jamal B. en schijnt familie te zijn van een bekende nederlander
(ali b.?)
Hij lacht zich rot om die mislukte acties van Peter Rquote:Op zondag 13 december 2009 19:56 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Pfff, laat die jongen eens met rust zeg.
quote:Op zondag 13 december 2009 21:25 schreef Ladidadida het volgende:
[..]
Hij lacht zich rot om die mislukte acties van Peter R
Leken wel beelden uit een hele slechte B-film.quote:Op zondag 13 december 2009 21:55 schreef MilfLover het volgende:
Lekker slap verhoor ook. Als dit de gemiddelde rechercheur is dan hebben de criminelen weinig te vrezen.
"Mijn collega bluft niet zoals jou, hij gaat het bewijzen. Luister!"
"Kom dan met je bewijs"
"ik ga bewijzen dat je niet helemaal de waarheid vertelt maar dat ga ik niet met jou delen"
"Okay dan ben ik klaar"
Weer echt een top verhoor hoor. Nu 1.5 jaar laten is Joran nog bang.![]()
Wat een stumperts zeg.
quote:OM past tenlastelegging aan in Purmerendse kindermoord
Daniel en Romy werden in 2006 vermoord
Bij het Gerechtshof in Amsterdam diende dinsdag de eerste procesdag van het hoger beroep in de Purmerendse kindermoord. Het Openbaar Ministerie verraste door te melden dat de aanklacht tegen Kim V. was uitgebreid met het “subsidiair medeplegen” van de moord op haar kinderen.
'Bennie'
Paniekvoetbal
De reden daarvoor ligt voor de hand; Kim V. houdt nog altijd vol dat niet zij, maar ene tot nog toe onvindbare “Bennie” de moorden heeft gepleegd. Justitie geeft geen cent voor die theorie, maar probeert dus Kim eventueel als mededader veroordeeld te krijgen. Advocate Esther Vroegh kon weinig waardering opbrengen voor het handigheidje van advocaat-generaal mr. G. Oldekamp. “Dit lijkt een beetje op paniekvoetbal”, zei ze. “Kennelijk stapt het OM nu opeens af van het she-did-it-alone-fundamentalisme. Uiterst curieus allemaal.”
Advocaat Esther Vroegh
Voor deze eerste procesdag stonden de verhoren van twee sporendeskundigen en twee rechercheurs centraal. Voor wat betreft het forensisch onderzoek in de woning van Kim V. wilde het Hof meer uitleg over het onderscheid tussen bloedsporen, bloedspetters en bloedvlekken. Is het mes onderhands of bovenhands gehanteerd, is het zeil met bloedvlekken wel op de juiste wijze verpakt en vervoerd, kan bloed onder de nagels van Kim zijn weggespoeld bij het handenwassen, hoe lang druppelt een bebloed mes nog na; het waren vragen waarop forensisch expert Richard Eikelenboom veel, maar lang niet alle antwoorden kon geven. En op de vraag van aanklager Oldekamp of er naar Eikelenbooms idee “iemand anders dan Kim V. de moorden kan hebben gepleegd” zei de expert: “Dat kan ik niet zeggen. Maar dat is ook niet aan mij.”
Kim V. tijdens een van de politieverhoren
Ontspannen
’s Middags was het de beurt aan de brigadier-rechercheurs N. Lakeman en P. Daamen, die zich intensief met de verhoren van Kim V. hadden beziggehouden. De mannen verklaarden afzonderlijk van elkaar dat het contact met de verdachte in hun beleving “goed en ontspannen” was geweest. Rechercheur Daamen was het verhoor “heel open ingegaan” doordat hij bewust niet naar de beelden van de plaats delict had gekeken. “Ik had zelf kinderen in dezelfde leeftijd”, zo verduidelijkte hij, “het leek me niet juist om me door emoties te laten leiden.”
Spontane bekentenis
Advocate Vroegh wilde weten hoe het zat met de “spontane bekentenis” die Kim zou hebben gedaan, toen ze door de rechercheurs naar het crematorium werd gereden. “Zijn daar geluidsopnamen van? Zijn daar beelden van? Hadden jullie niet toevallig een memorecorder in de auto?” Op alle vragen luidde het antwoord nee. En dat was volgens Vroegh wel heel toevallig. “Dat juist die bekentenis op geen enkele manier is vastgelegd, heel frappant.”
Kim V. was bij de zitting aanwezig; bleek, timide en vooral zeer zwijgzaam. Ze hoorde alle vragen en verklaringen ogenschijnlijk emotieloos aan, maar wendde bij de presentatie van enkele foto’s van de plaats delict – met onder andere opnamen van het bebloede matras in een ledikant – schielijk het hoofd af. En een enkele keer, bijvoorbeeld wanneer de rechercheurs verklaarden dat de verklaringen toch echt in vrijheid waren afgelegd, schudde ze zachtjes het hoofd.
Hoofdinspecteur
Vandaag gaat het Hof verder met onder andere het verhoor van hoofdinspecteur J.H.M. Bond, de recherchechef die Kim V. bij de verhoren wel heel erg onder druk zou hebben gezet. Vrijdag volgen het requisitoir en het pleidooi.
Wauw, wat goed zeg. Het Hof lekker bezig, vooral door die bekentenis gewoon te gebruiken. Hoewel de straf wat hoger had gemogen. Maar die TBS kon wel ff gaan duren, vrees ik voor d'r.quote:Op maandag 1 maart 2010 11:11 schreef SameOldGrind het volgende:
http://www.peterrdevries.nl/nieuws/vier-jaar-en-tbs-voor-kim-v./
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |