abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 27 november 2009 @ 13:03:36 #201
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_75052640
quote:
Op donderdag 26 november 2009 21:20 schreef Karina het volgende:
Ik vind Rita opeens heel irritant, ik weet niet waarom.
ik vind dat 'ik kies geen partij' irritant
pi_75052847
Jeroen MOET winnen!
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  vrijdag 27 november 2009 @ 13:10:48 #203
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_75052915
Ik ben ook voor Jeroen, en als die niet wint dan mag Dennis winnen. En als ze er beiden uitvliegen, eh. Tja lastig, ik vind Marina niet sympathiek, ik vind dat Rita onterecht een finaleplaats heeft en Marcel vind ik ook maar een engerd. Maar goed, als Jeroen en Dennis niet winnen dan maar Marcel en na Marcel Rita en dan Marina.
pi_75053168
Zolang Marina maar niet wint, als ze geen immuniteit had lag ze er allang uit. Ik heb opzich wel respect voor Rita dat ze mentaal toch wel echt sterk is, maar dat is het dan ook. Denis is ook wel aardig, maar zie hem niet winnen. Jeroen moet hem gewoon pakken, wat een held is dat.
I'm the dude playin' the dude, disguised as another dude!
  vrijdag 27 november 2009 @ 13:19:19 #205
3542 Gia
User under construction
pi_75053202
Wat is de regel: Hand erop als de kaars uitgaat? Of: Hand erop nadat de kaars gedoofd is?

In het verleden is dit spel ook gespeeld en ging het erom om op het moment dat de kaars uitgaat, zo snel mogelijk je hand erop te leggen. Flakkert de kaars dan weer op, dan wint de ander.
In dit geval ging de kaars dus echt uit. Dus, had Rita de juiste keuze gemaakt. De kaars had ook nog op kunnen flakkeren. Dat kan niet als de kaars eerst helemaal gedoofd moet zijn.

Lijkt mij dus dat Rita terecht dit spel gewonnen heeft.

Bij mij staat ze wat de finale betreft op de tweede plek. Op één Jeroen, op 3 Marcel. Maar goed, die gaan nooit allemaal naar de finale. Mocht Marcel in de finale komen, dan ben ik voor Rita. In geval van Dennis ook. Maar als Jeroen in de finale komt, ben ik voor Jeroen.
  vrijdag 27 november 2009 @ 13:20:54 #206
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_75053259
De vlam moest uit zijn toch.
pi_75053415
Zo zie ik het ook eigenlijk. De vlam mocht niet meer aanwakkeren. Volgens mij heeft Rita terecht gewonnen. Het is toch niet te bepalen wanneer een kaars uit is? Maar wel of de kaars uit blijft.

[ Bericht 0% gewijzigd door jpjedi op 27-11-2009 13:40:00 ]
  Moderator vrijdag 27 november 2009 @ 13:27:53 #208
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_75053501
quote:
Op vrijdag 27 november 2009 13:25 schreef jpjedi het volgende:
Zo zie ik het ook eigenlijk. De vlam mocht niet meer aanwakkeren. Volgens mij heeft Rita terecht gewonnen. Het is toch niet te vepalen wanneer een kaars uit is? Maar wel of de kaars uit blijft.
De vlam moet uit zijn.
De kaars kan ook weer aanwakkeren als de pit nog nagloeit. Dat is het risico wat je neemt.
Maar de vlam moet uit zijn en er was overduidelijk nog een vlammetje te zien terwijl Rita haar hand al op de plaat had liggen. Ze was gewoon nét iets te vroeg en ze heeft dus onterecht gewonnen.

En die vlam is wel essentieel hè, dat die uit is. Want anders kun je net zo goed meteen na het startsein al je hand op de plaat leggen. Ooit gaat die vlam wel uit en dan ligt jouw hand daar: gewonnen!
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_75053909
quote:
Op vrijdag 27 november 2009 13:19 schreef Gia het volgende:
[..]op het moment dat de kaars uitgaat, zo snel mogelijk je hand erop te leggen.[..]
[..]Dus, had Rita de juiste keuze gemaakt.[..]
Nee, want Rita legde haar hand er al op voordat de kaars uit was.
quote:
Op vrijdag 27 november 2009 13:25 schreef jpjedi het volgende:
Zo zie ik het ook eigenlijk. De vlam mocht niet meer aanwakkeren. Volgens mij heeft Rita terecht gewonnen. Het is toch niet te bepalen wanneer een kaars uit is? Maar wel of de kaars uit blijft.
Daar gaat het hele spel toch om, bepalen wanneer de kaars uit is. Dat is zelfs heel makkelijk, als er geen vlammetje meer is, spreekt men in de volksmond ook wel van 'gedoofd' of 'uit'.
  vrijdag 27 november 2009 @ 13:42:33 #210
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_75053978
quote:
Op vrijdag 27 november 2009 13:27 schreef Gert het volgende:

[..]

De vlam moet uit zijn.
De kaars kan ook weer aanwakkeren als de pit nog nagloeit. Dat is het risico wat je neemt.
Maar de vlam moet uit zijn en er was overduidelijk nog een vlammetje te zien terwijl Rita haar hand al op de plaat had liggen. Ze was gewoon nét iets te vroeg en ze heeft dus onterecht gewonnen.

En die vlam is wel essentieel hè, dat die uit is. Want anders kun je net zo goed meteen na het startsein al je hand op de plaat leggen. Ooit gaat die vlam wel uit en dan ligt jouw hand daar: gewonnen!
dus dat
pi_75054353
Ik hoop dat Jeroen de 3e finalist is en dan ook wint.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_75055153
Dat hele gebeuren met Marina is eigenlijk ook maar een mislukt spelelement geworden... Wat was de toegevoegde waarde ervan? Of volgt er misschien alsnog iets?

Verder moest de vlam gewoon uit zijn en dat was hij duidelijk niet. Een onterechte finaleplaats voor Rita dus...
pi_75055795
Heel raar dat Rita door is terwijl zij te vroeg was! Maar ik gun het haar wel. Tof om te zien dat ze een fysieke proef gewonnen heeft. Wel heeft ze mazzel gehad. Want in principe heeft Jeroen meer positieve stemmen gekregen, maar door haar positieve stem stonden ze gelijk. Nu hoop ik dat die derde plaats voor Jeroen of anders Marcel is. Ik hoop in elk geval dat Marina niet gaat winnen. Ik ben benieuwd of er nog een addertje onder het gras zit. Vind het heel raar dat ze al die tijd niks heeft hoeven doen en dan wel zo ontzettend veel kans heeft om te winnen.
pi_75055891
Marina was de joker in het spel (noemde Marcel haar niet ook zo?). Ze hebben dit jaar geprobeerd om het tactischer te maken, ook door het 2-stemmensysteem en de (simpele, niet-fysieke) strijd tussen afvalkandidaten -- en naar mijn idee zijn ze er redelijk in geslaagd.
pi_75056392
Ik vind het maar een vreeemd spelelement dat die Marina gewoon immuniteit heeft tot de finale. Eerst dacht ik dat dit wel zou veranderen gedurende het normaal grillig spelverloop. Geen idee waarom ze dit zo gedaan hebben en ik zie er de lol ook niet van in eigenlijk.
pi_75056617
Ja ze hebben Rita allemaal ontzien en daar moeten ze nu de prijs voor betalen
quote:
Op vrijdag 27 november 2009 06:48 schreef mrSPLIFFY het volgende:
Was Ernst Paul er nog maar
nou ja voor hemzelf en zijn omgeving misschien

vind zoey 10 x beter en ook qua type meer iemand die zelf aan zo'n expeditie mee zou doen

bij EP had ik meer het idee na deze take gaat hij de maaltijd gebruiken in het restaurant van het 5 sterren wat de RTL redactie voor hem geboekt heeft
Jusqu'ici tout va bien...
pi_75057010
Ik vind dat Marina te meer laat zien dat Robinson niet om het winnen gaat of in de finale komen, het is het meedoen an sich, de proeven en het tactisch spel.
pi_75059587
quote:
Op vrijdag 27 november 2009 15:03 schreef .aeon het volgende:
Ik vind dat Marina te meer laat zien dat Robinson niet om het winnen gaat of in de finale komen, het is het meedoen an sich, de proeven en het tactisch spel.
Ja, dat denk ik ook! En misschien waren ze benieuwd of iemand die zo'n saaie expeditie heeft zelf zou opgeven.
pi_75060656
pff echt stom dat rita naar de finale is
en serieus, heeft zij wel eens van een bh of bikini gehoord?
niet zo sexy om steeds tegen die tepels aan te kijken
But while the earth sinks to its grave
You sail to the sky on the crest of a wave
pi_75062701
Gisteren is mij pas opgevallen dat marina enorm chagrijnig kijkt constant. Ik vind sowieso dat zij niet de Robinson moet worden.

Rita gun ik de finaleplek wel, ondanks haar ziekte en zwakte is zij nog steeds positief en gaat ze door (in tegenstelling tot een Marjolein bv).

De derde plek hoop ik op Jeroen of Dennis.
pi_75070082
Leuke aflevering gisteren, jammer dat 't bijna afgelopen is. Ik hoop echt dat Jeroen of Rita wint, 't maakt me niet zoveel uit wie van hun.
pi_75073842
TVP
Niets van dit alles is een wezensvreemde ontmoeting tussen een jij en een ik, zodat we nooit of te nimmer zullen weten wie die jij is en wie die ik.
  vrijdag 27 november 2009 @ 23:37:42 #223
15132 SigmundFreud
...vertelt u wie u bent
pi_75074369
Ik vind het een goed seizoen dit keer, in tegenstelling tot vorige keer -- en ik heb het idee dat de makers vooral wilden voorkomen dat er zich weer een blok zou vormen. Marcel toont vanaf aflevering 1 een enorme mensenkennis, dat soort kandidaten mogen er van mij vaker bij zitten.
Nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit.
pi_75075003
Misschien, maar de echte robinsonnen zijn Rita en Jeroen. Dat complotgedoe is niets wat ik associeer met eigenschappen van een overlever die op een eiland zit. Ik denk aan fysiek en mentaal niet te breken, sociaal,...
pi_75076570
Jeroen altijd: Potverdikkie
Nothing to see here, carry on
  zondag 29 november 2009 @ 18:56:58 #226
207068 Subversive
Let's hug it out bitch.
pi_75117050
quote:
Op vrijdag 27 november 2009 14:53 schreef Manono het volgende:
[..]

nou ja voor hemzelf en zijn omgeving misschien

vind zoey 10 x beter en ook qua type meer iemand die zelf aan zo'n expeditie mee zou doen

bij EP had ik meer het idee na deze take gaat hij de maaltijd gebruiken in het restaurant van het 5 sterren wat de RTL redactie voor hem geboekt heeft

Dat was het mooie aan EP juist. Hoe hij dan demonstratief genoot van een heerlijke vruchtencocktail op het strand terwijl de expeditieleden urenlang in de zon op een paaltje stonden. Die afstand tussen deelnemers en presentator, dat hoort gewoon in een programma als ER. Ook bij Eddy zie je dat, zie het overduidelijke verschil tussen zijn verschijningen in dit programma en TMO. Hij geeft de vertrekkende deelnemer in ER geen eens een hand bij het afscheid nemen, terwijl hij in TMO iets te vaak dikke knuffels uitdeelde.
pi_75119379
Goed voor Rita Ik hoop dat Jeroen deze ER wint
... ik zeg niet dat het zo is maar het voelt wel zo ...
  zondag 29 november 2009 @ 20:08:23 #228
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_75119812
Mijn voorkeurslijstje:
1: Jeroen
2: Marcel
3: Rita
4: Dennis
5: Marina

Maar nu zeker is dat Rita in de finale zit, ben ik er bijna van overtuigd dat zij het ook gaat winnen.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
pi_75121459
Prachtige aflevering, die Marcel imitatie van Jeroen op de eilandraad was echt schitterend.
Rita en Marina dus in de finale, hoop dat daar Jeroen of Marcel bij komt, in ieder geval niet die valse nicht
pi_75121653
quote:
Op zondag 29 november 2009 20:08 schreef mazaru het volgende:
Mijn voorkeurslijstje:
1: Jeroen
2: Marcel
3: Rita
4: Dennis
5: Marina

Maar nu zeker is dat Rita in de finale zit, ben ik er bijna van overtuigd dat zij het ook gaat winnen.
same here
Jusqu'ici tout va bien...
  zondag 29 november 2009 @ 20:54:49 #231
268495 Oliver23
Ninja Mime!
pi_75122202
quote:
Op zondag 29 november 2009 20:08 schreef mazaru het volgende:
Mijn voorkeurslijstje:
1: Jeroen
2: Marcel
3: Rita
4: Dennis
5: Marina

Maar nu zeker is dat Rita in de finale zit, ben ik er bijna van overtuigd dat zij het ook gaat winnen.
Mijn voorkeurslijstje:
1: Marcel
2: Jeroen
3: Rita
4: Marina
5: Jeroen
pi_75122401
Rita
Jeroen
Marcel
Marina
Dennis
  zondag 29 november 2009 @ 21:46:32 #233
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_75125242
quote:
Op zondag 29 november 2009 20:54 schreef Oliver23 het volgende:

[..]

Mijn voorkeurslijstje:
1: Marcel
2: Jeroen
3: Rita
4: Marina
5: Jeroen
Welke Jeroen is Jeroen en welke Jeroen is Dennis?
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
  zondag 29 november 2009 @ 21:47:46 #234
233746 Runselpink
Op snelheid wazig.
pi_75125313
Marcel moet winnen! Wat een held. Doet geen fuck, maar speelt anderen tegen elkaar uit .
Supersoep over tong:
]Op zaterdag 7 augustus 2010 20:17 schreef Supersoep het volgende:
47 jaar en daar zit je dan. Dag in dag uit van die kutgrapjes verzinnen op een forum.
pi_75133621
Jeroen, Marcel of Rita. Ik gun het Jeroen het meest maar die andere 2 mogen van mij ook wel winnen
pi_75142908
Rita moet winnen
  maandag 30 november 2009 @ 15:42:44 #237
3542 Gia
User under construction
pi_75145496
1. Jeroen
2. Rita
3. Marcel
4. Dennis
5. Marina

Maar ja, vrees dat Marina sowieso al 3de is. Is toch raar!!
  maandag 30 november 2009 @ 15:52:22 #238
198540 BoerBert
Bij wijze van spreken
pi_75145875
Ik had het eerst niet erg gevonden als Rita won, maar door het Kaarsenschandaal hoop ik toch echt niet dat zij die halve ton mee mag nemen
pi_75148662
quote:
Op maandag 30 november 2009 15:52 schreef BoerBert het volgende:
Ik had het eerst niet erg gevonden als Rita won, maar door het Kaarsenschandaal hoop ik toch echt niet dat zij die halve ton mee mag nemen
Daar kan ze zelf niets aan doen natuurlijk
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zo niet.. dan toch!
  maandag 30 november 2009 @ 16:57:54 #240
198540 BoerBert
Bij wijze van spreken
pi_75148741
quote:
Op maandag 30 november 2009 16:56 schreef NrSiX het volgende:

[..]

Daar kan ze zelf niets aan doen natuurlijk
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Klopt ja, ik hoop ook niet dat Marina wint en die kan er ook niks aan doen
pi_75149233
Ik vind het mierenneuken over dat vlammetje en zoals gezegd, de vlam ging niet meer aan dus was ze gewoon sneller. Maar goed..dat is mijn mening.

Mijn lijstje:

-Jeroen -> een stoere complete Robinson die ze niet te pakken hebben kunnen krijgen. Al mocht hij wat sluwer zijn in het begin

-Marcel -> sluwe vos maar verder iets te passief. Echter juist dat passieve gedrag heeft hem in een positie gebracht dat hem kans geeft op de eindoverwinning

-Rita -> zoals vaak uitgesproken, het reeds afgeschreven dode vogeltje dat iedereen bij de neus neemt, ik mag die spirit wel

-Marina -> Een echte Antwerpse waar ik graag mee in de kroeg zou zitten. Echter of het een echte Robinson is zullen we eigenlijk nooit weten.

-Dennis -> Een achterbaks wijf.. Zet mensen op tegen elkaar en gaat dan huilen als hij zelf bij zijn staart gepakt wordt.
pi_75150673
Marcel
pi_75155226
Ik vind het wel gaaf dat Rita in de finale zit, aangezien ze voor dood was verklaard. Alleen wel jammer op de manier waarop. Ik denk dat ik voor Jeroen ben, ben ik altijd al voor geweest. Maar Marcel zou ik ook niet erg vinden.

En volgens mij heeft Marina gewoon geen kans om te winnen als de winnaar via stemmen wordt gekozen...
pi_75158193
quote:
Op maandag 30 november 2009 17:09 schreef jpjedi het volgende:

-Marina -> Een echte Antwerpse waar ik graag mee in de kroeg zou zitten. Echter of het een echte Robinson is zullen we eigenlijk nooit weten.

-Dennis -> Een achterbaks wijf.. Zet mensen op tegen elkaar en gaat dan huilen als hij zelf bij zijn staart gepakt wordt.
Dennis een achterbaks wijf noemen om vervolgens Marina te prijzen?

Marina is een verzuurde zielige oude tang die haar verblijf op dat eiland niet veel anders heeft gedaan dan afgeven op alles en iedereen om haar heen, en vervolgens nog eens onterecht heeft lopen janken over hoe zielig ze wel niet is, want och jee wat is het toch zwaar om op de eerste dag al te weten dat je in de finale staat.

Ze heeft zich niet nuttig gemaakt, nee ze heeft zich alleen neergezet als een verzuurde oude, lelijke, tang die weinig tot geen positieve eigenschappen heeft.

Als een echte Antwerpse een vrije vertaling is van "verzuurd zanikend manwijf" dan hoef ik van m'n leven geen echte Antwerpse tegen te komen.
Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---
pi_75158747
quote:
Op maandag 30 november 2009 20:21 schreef PhalanX het volgende:

[..]

Dennis een achterbaks wijf noemen om vervolgens Marina te prijzen?

Marina is een verzuurde zielige oude tang die haar verblijf op dat eiland niet veel anders heeft gedaan dan afgeven op alles en iedereen om haar heen, en vervolgens nog eens onterecht heeft lopen janken over hoe zielig ze wel niet is, want och jee wat is het toch zwaar om op de eerste dag al te weten dat je in de finale staat.

Ze heeft zich niet nuttig gemaakt, nee ze heeft zich alleen neergezet als een verzuurde oude, lelijke, tang die weinig tot geen positieve eigenschappen heeft.

Als een echte Antwerpse een vrije vertaling is van "verzuurd zanikend manwijf" dan hoef ik van m'n leven geen echte Antwerpse tegen te komen.
Ik zou liever een ronde voor de finale eruit gaan en een beetje "geleefd" hebben op het eiland dan via een cadeautje in de finale terecht komen. Ik kan me voorstellen dat het gewoon enorm kut is om niet aan die proeven mee te kunnen doen. Je kan jezelf daardoor nooit echt bewijzen. (dus voor Marina is het gunstig dat ze die eerste proef heeft gewonnen anders had ze er al lang uit gelegen)
pi_75158769
Wie er ook wint, dit blijft voor mij het geweldigste Robinson 2009 moment


pi_75159140
Ik gun het Rita toch het meest
Opzondag 29 mei 2011 23:51 schreef Adelante het volgende:
Pizie heeft echt overal foto's van he!?! Of een zingend varken of een benchpressende she-male: niets is haar te gek!
pi_75160055
quote:
Op maandag 30 november 2009 20:21 schreef PhalanX het volgende:

[..]

Dennis een achterbaks wijf noemen om vervolgens Marina te prijzen?

Marina is een verzuurde zielige oude tang die haar verblijf op dat eiland niet veel anders heeft gedaan dan afgeven op alles en iedereen om haar heen, en vervolgens nog eens onterecht heeft lopen janken over hoe zielig ze wel niet is, want och jee wat is het toch zwaar om op de eerste dag al te weten dat je in de finale staat.

Ze heeft zich niet nuttig gemaakt, nee ze heeft zich alleen neergezet als een verzuurde oude, lelijke, tang die weinig tot geen positieve eigenschappen heeft.

Als een echte Antwerpse een vrije vertaling is van "verzuurd zanikend manwijf" dan hoef ik van m'n leven geen echte Antwerpse tegen te komen.
uhm, ze staat niet voor niets 4e op mijn lijst. Ook niet mijn favo
pi_75166298
quote:
Op maandag 30 november 2009 20:21 schreef PhalanX het volgende:

[..]

Dennis een achterbaks wijf noemen om vervolgens Marina te prijzen?

Marina is een verzuurde zielige oude tang die haar verblijf op dat eiland niet veel anders heeft gedaan dan afgeven op alles en iedereen om haar heen, en vervolgens nog eens onterecht heeft lopen janken over hoe zielig ze wel niet is, want och jee wat is het toch zwaar om op de eerste dag al te weten dat je in de finale staat.

Ze heeft zich niet nuttig gemaakt, nee ze heeft zich alleen neergezet als een verzuurde oude, lelijke, tang die weinig tot geen positieve eigenschappen heeft.

Als een echte Antwerpse een vrije vertaling is van "verzuurd zanikend manwijf" dan hoef ik van m'n leven geen echte Antwerpse tegen te komen.
En toch heeft hij gelijk in mijn ogen. Dennis is gewoon een wener die waarschijnlijk enkel zover geraakt is doordat hij buiten de camera's om de vlotte kan uithangen en bij iedereen leuk kan staan. Gaat 't effe tegensteken gaat hij belachelijk gaan doen (hence dat hij daar zat met Esmeralda en zo neerbuigend deed over de anderen terwijl hij gewoon een speelbal was)
Marina verdient ook geen hoge plaats, mij komt ze wat simpel over (gemakkelijk te manipuleren, rap kwaad omdat jeroen de waarheid sprak toen hij geviseerd werd omdat hij een van de sterkere kandidaten was), maar Dennis is absoluut de minste van de huidige bewoners. Imo.
  dinsdag 1 december 2009 @ 12:04:17 #250
3542 Gia
User under construction
pi_75177216
quote:
Op maandag 30 november 2009 23:27 schreef tony_clifton- het volgende:

[..]

En toch heeft hij gelijk in mijn ogen. Dennis is gewoon een wener die waarschijnlijk enkel zover geraakt is doordat hij buiten de camera's om de vlotte kan uithangen en bij iedereen leuk kan staan. Gaat 't effe tegensteken gaat hij belachelijk gaan doen (hence dat hij daar zat met Esmeralda en zo neerbuigend deed over de anderen terwijl hij gewoon een speelbal was)
Marina verdient ook geen hoge plaats, mij komt ze wat simpel over (gemakkelijk te manipuleren, rap kwaad omdat jeroen de waarheid sprak toen hij geviseerd werd omdat hij een van de sterkere kandidaten was), maar Dennis is absoluut de minste van de huidige bewoners. Imo.
Helemaal mee eens.
Dennis was de eerste die begon te zaniken over het feit dat Igor wat oude kokosnoten gebakken had voor zichzelf. De rest viel toen bij en arme Igor was nergens meer.
Volgens mij begon Dennis al te kijven als Igor 's morgens vroeg het oerwoud in ging, een kokosnoot oogste om lekker wat kokosmelk te kunnen drinken. Wat geeft dat nou?

Dennis is gewoon een jankerd.
  dinsdag 1 december 2009 @ 13:48:29 #251
262978 Moonwalk
Ik zeg ook maar wat ik vind
pi_75180705
quote:
Op dinsdag 1 december 2009 12:04 schreef Gia het volgende:

[..]

Helemaal mee eens.
Dennis was de eerste die begon te zaniken over het feit dat Igor wat oude kokosnoten gebakken had voor zichzelf. De rest viel toen bij en arme Igor was nergens meer.
Volgens mij begon Dennis al te kijven als Igor 's morgens vroeg het oerwoud in ging, een kokosnoot oogste om lekker wat kokosmelk te kunnen drinken. Wat geeft dat nou?

Dennis is gewoon een jankerd.
Nou ik ben het met je eens dat Dennis jankerd en roddelqueen is, maar Igor was ook lekker bezig hoor.
Als er afspraken over voedsel zijn dan moet je je daar aan houden, en anders aan de groep voorstellen dat iedereen voor zijn eigen eten zorgt. Ik vond Igor echt te ver gaan met dat eten en drinken.
Je hoeft niet te schreeuwen als je je punt niet kan onderbouwen. Ik hoor je namelijk toch niet. O+
  dinsdag 1 december 2009 @ 14:12:09 #252
3542 Gia
User under construction
pi_75181501
quote:
Op dinsdag 1 december 2009 13:48 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Nou ik ben het met je eens dat Dennis jankerd en roddelqueen is, maar Igor was ook lekker bezig hoor.
Als er afspraken over voedsel zijn dan moet je je daar aan houden, en anders aan de groep voorstellen dat iedereen voor zijn eigen eten zorgt. Ik vond Igor echt te ver gaan met dat eten en drinken.
Ik heb niet gezien dat er afspraken zijn gemaakt die stelden dat je niet zelf in de jungle voor jezelf eten mag scoren. Wel dat de voorraad voor iedereen is en gezamelijk gebruikt wordt.
Maar de jungle is toch niet 'de voorraad'!

Als je nou graag insekten wilt eten en de rest niet, dan mag jij geen insekten eten? Dan mag je niet de wok gebruiken om die insekten te bakken en ze op te eten? Puur en alleen omdat je niet mag eten als de anderen niet eten.

Persoonlijk vind ik er niks mis mee als Igor een kokosnoot vangt en de melk ervan opdrinkt en wat van de kokos eet. De jungle is toch van iedereen. Dat kunnen de anderen ook doen.
Naast die ene kokosnoot ging hij dagelijk voedsel zoeken en zorgde hij voor een grote voorraad kokosnoten. 't Is dus niet zo dat hij alleen voor zichzelf zorgde.

Ik vond dat dus allemaal flink overdreven. Niet dat ik Igor nou zo hoog achtte, maar het leek me al een type die wat moeilijker contact maakt en om em dan zo af te katten, puur om je zelf te promoten, vond ik echt gemeen.
  dinsdag 1 december 2009 @ 16:34:03 #253
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_75186413
Igor had eigenlijk die finaleplaats moeten winnen in de eerste aflevering. Die had het wel op prijs gesteld. Zelfs als er geen kans in zat dat die zou winnen. Hij zou gewoon dankbaar zijn geweest dat die de hele expeditie had mogen meemaken.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
pi_75198456
'T gaat ook een beetje om 't principe van samen uit samen thuis... Je zit daar met z'n allen en sommige dingen (zeker eten is delicaat aangezien 't nogal schaars is) doe je gewoon samen. 'T is niet dat Igor alleen dingen dat waar de anderen op neerkeken. Qua insecten heb je een punt, kokos gebruikte iedereen, waaronder ook mensen dat 't voedsel meer nodig hadden dan Igor (er zijn er een paar afgevoerd remember)...

Igor = aso in mijn ogen.


En afgezien daarvan was hij gewoon een zonderling en niet erg sociaal. Bijvoorbeeld het alleen in de bomen klimmen is gewoon gevaarlijk moest hij vallen...
pi_75199673
als je je hand op een brandende kaars legt gaat ie vanzelf uit
Jusqu'ici tout va bien...
  woensdag 2 december 2009 @ 08:43:38 #256
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_75202244
quote:
Op dinsdag 1 december 2009 14:12 schreef Gia het volgende:

Naast die ene kokosnoot ging hij dagelijk voedsel zoeken en zorgde hij voor een grote voorraad kokosnoten. 't Is dus niet zo dat hij alleen voor zichzelf zorgde.
Hij heeft één keer 3 kokosnoten gehaald, waarvan hij er 2 zelf heeft opgegeten Bovendien, als je eten gaat zoeken en het toevoegt aan 'de voorraad' en je weet dat de afspraak over de voorraad is dat die gezamenlijk wordt opgegeten, dan kun je het niet maken om daarna in je eentje weer dingen uit die voorraad te halen en alleen op te eten.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_75202288
quote:
Op woensdag 2 december 2009 01:03 schreef Manono het volgende:
als je je hand op een brandende kaars legt gaat ie vanzelf uit
Ze moesten hun hand op een steen naast de kaars leggen...
pi_75203967
Net de aflevering teruggekeken, erg leuk. Vond de proef erg leuk met het hangen, en tof dat Rita heeft gewonnen. Zij is dan wel de lichtste, maar ook de zwakste, dus was het voor haar naar mijn idee niet makkelijker. En met die kaars was het ook gewoon terecht dat ze won, ik dacht niet dat ze te vroeg was.

Morgen finale !

Mijn favorieten:

1. Jeroen - het meest Robinson.
2. Rita - op een andere manier erg Robinson, ze is mentaal heel sterk en weet vol te houden ondanks fysieke zwakte.
3. Marcel - ook sterk en veel mensenkennis.
4. Dennis - bah, al dat gekonkel van hem.
5. Marina - die kan alleen maar zeuren.

Ik hoop dus op Rita of Jeroen voor de winst.
pi_75206533
quote:
Op woensdag 2 december 2009 10:13 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Net de aflevering teruggekeken, erg leuk. Vond de proef erg leuk met het hangen, en tof dat Rita heeft gewonnen. Zij is dan wel de lichtste, maar ook de zwakste, dus was het voor haar naar mijn idee niet makkelijker. En met die kaars was het ook gewoon terecht dat ze won, ik dacht niet dat ze te vroeg was.

Morgen finale !

Mijn favorieten:

1. Jeroen - het meest Robinson.
2. Rita - op een andere manier erg Robinson, ze is mentaal heel sterk en weet vol te houden ondanks fysieke zwakte.
3. Marcel - ook sterk en veel mensenkennis.
4. Dennis - bah, al dat gekonkel van hem.
5. Marina - die kan alleen maar zeuren.

Ik hoop dus op Rita of Jeroen voor de winst.
Helemaal mee eens!!
  woensdag 2 december 2009 @ 13:08:02 #260
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_75209276
Ik kijk altijd wat later naar de aflevering, zodat ik die stinkreclames niet hoef te kijken. Maar dan vind ik het zo moeilijk om uit dit topic weg te blijven tot ik hem gezien heb
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
  woensdag 2 december 2009 @ 16:11:29 #261
3542 Gia
User under construction
pi_75215045
quote:
Op woensdag 2 december 2009 13:08 schreef mazaru het volgende:
Ik kijk altijd wat later naar de aflevering, zodat ik die stinkreclames niet hoef te kijken. Maar dan vind ik het zo moeilijk om uit dit topic weg te blijven tot ik hem gezien heb
Ik ben donderdag de hele avond weg. Mijn man is wel thuis. Die zal misschien ook wel moeite hebben om niet in dit topic te kijken. Wij kijken dus meestal om middernacht nog effe de aflevering.

Ben wel errug benieuwd.
pi_75234488
tvp voor morgen
pi_75234645
Is morgen eigenlijk de finale? En is het dan direct de laatste aflevering of komt er nog een stemgebeuren in de studio oid volgende week?
pi_75236142
quote:
Op donderdag 3 december 2009 00:46 schreef .aeon het volgende:
Is morgen eigenlijk de finale? En is het dan direct de laatste aflevering of komt er nog een stemgebeuren in de studio oid volgende week?

vandaag ook direct de finale. Zonder studioaflevering, dus de kijker heeft geen invloed op de finale uitslag
pi_75237124
Heb echt veel zin in vanavond! En een half uurtje extra ER
pi_75237812
quote:
Op donderdag 3 december 2009 06:21 schreef Oliver23 het volgende:

[..]

vandaag ook direct de finale. Zonder studioaflevering, dus de kijker heeft geen invloed op de finale uitslag
Das maar goed ook, anders zou Marina nooit meer kans maken (niet dat ik dat erg zou vinden, maar zou toch niet echt eerlijk zijn).
  donderdag 3 december 2009 @ 09:30:25 #267
268167 Bloes
Bluezz @ work
pi_75237910
quote:
Op donderdag 3 december 2009 08:44 schreef Reflectionne het volgende:
Heb echt veel zin in vanavond! En een half uurtje extra ER
pi_75237991
quote:
Op donderdag 3 december 2009 09:25 schreef PurePoisonPerfume het volgende:

[..]

Das maar goed ook, anders zou Marina nooit meer kans maken (niet dat ik dat erg zou vinden, maar zou toch niet echt eerlijk zijn).
Haha Marina mág ook geen kans maken!

Ik snap je punt hoor
pi_75247257
In de spits zei de producent van Expeditie Robinson dat de winnaar van de strijd tussen Jeroen, Marcel en Dennis een onverwachte winnaar krijgt.

Zal de ouwe sluwe vos Marcel, de fysieke proef winnen?
pi_75247307
zal wat zijn dat Jeroen het fysieke gedeelte met voorsprong wint en dan vastloopt op een touw-uit-de-knoop-haal onderdeeltje en verliest
pi_75247433
In het AD staat ook dat het erg spannend wordt, de eindstrijd. Dat kan net zo goed betekenen dat Jeroen (of Dennis) op de valreep het toch nog weet te winnen. We zullen zien (ik kijk via rtlgemist, scheelt een hoop reclame-ergernissen).
  donderdag 3 december 2009 @ 16:59:56 #272
262978 Moonwalk
Ik zeg ook maar wat ik vind
pi_75252108
tony_clifton- en Ladydadida zeggen precies wat ik bedoelde maar dan wat duidelijker


Nog een paar uurtjess !!! Ik weet niet wie ik liever wil, Jeroen of Marcel. Marcel vind ik om op te vreten en geniaal met zijn spel. Jeroen vind ik gewoon super en een echte Robinson maar wel zwak met tactisch spelen. Ik denk dat ik toch liever Jeroen zie winnen Of toch Marcel. of nee jeroen, nee marcel aaaarghh
Je hoeft niet te schreeuwen als je je punt niet kan onderbouwen. Ik hoor je namelijk toch niet. O+
pi_75253309
quote:
Op donderdag 3 december 2009 14:42 schreef Oliver23 het volgende:
In de spits zei de producent van Expeditie Robinson dat de winnaar van de strijd tussen Jeroen, Marcel en Dennis een onverwachte winnaar krijgt.

Zal de ouwe sluwe vos Marcel, de fysieke proef winnen?
Zoiets dacht ik ook gelijk toen ik het las. Ben benieuwd. Hoop nog steeds op Jeroen.
pi_75253930
Meestal zit er bij zo'n proef ook nog een denkspel. Vragen over de kandidaten of een lastige puzzel, zodat ook een minder fysiek persoon toch een kansje heeft.
Denk maar aan het laatste spel van vorig jaar, toen moesten ze een pyramide of muur maken toch en Hiu kwan lukte het maar niet!
Niets van dit alles is een wezensvreemde ontmoeting tussen een jij en een ik, zodat we nooit of te nimmer zullen weten wie die jij is en wie die ik.
pi_75254027
die domme marina moet in ieder geval niet winnen... ouwe zeikmuts
No Guts, No Glory
pi_75256036
Van mij mag rita of jeroen winnen

Zou het trouwens wel zuur vinden als jeroen de finale niet haalt want hij had dat spel met die kaars gewoon gewonnen
  donderdag 3 december 2009 @ 19:44:04 #277
142400 RedFever007
Schoenbekooievaar beste ooieva
pi_75257472
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:00 schreef nuget het volgende:
die domme marina moet in ieder geval niet winnen... ouwe zeikmuts
Vergeet niet dat marina het zelf ook niet zo leuk lijkt te vinden dat ze nooit eens mee mag doen

Dus dat ze wat gaat zeiken en zeuren kan ik me goed voorstellen
pi_75257545
Zwollenaar Jeroen in finale Expeditie Robinson
donderdag 03 december 2009

Zwolle - Zwollenaar Jeroen Schuurman doet het erg goed in het RTL5 tv-programma Expeditie Robinson en vanavond gaan we in de laatste uitzending weten of hij de winnaar is. Hijzelf weet de uitslag al, maar… hij mag niks loslaten.



Winnaar of niet, hij is erg ver gekomen en aanstaande vrijdag (morgen) gaan collega's en studenten hem verrassen met een leuke festiviteit. Hij wordt van huis opgehaald in de Deltion rally auto en de huldiging vindt rond het middaguur plaats op de campus van het Deltion College aan de Mozartlaan te Zwolle.

Algemene informatie

Naam: Jeroen
Leeftijd: 39
Woonplaats: Zwolle
Studies:Calo (sportacademie).
Beroep: Docent op een Sport & Bewegen opleiding.
Burgerlijke staat/samenstelling gezin: Getrouwd met Ilse en samen hebben we 2 dochtertjes Bibi en Puk
Hobbies: Survivalrun, snowboarden en kois.
Passie: Ons nieuwe huisje een oud boerderijtje

Leuke weetjes

Ik blink uit in: Teamwork! Samen iets moois bereiken!
Ik bak echt helemaal niets van: ingewikkelde puzzels
Wat ik zeker nog zou willen meemaken is: het zien opgroeien van mijn twee dochters
Wat ik nooit meer wil meemaken is: met een auto te water raken.
Ik ben een ochtend/nachtmens: een nachtmens.
Als ik enkele weken vrijaf heb dan vind je mij: met mijn gezin en vrienden op een sportieve locatie in het buitenland.
Als ik de lotto zou winnen dan zou ik een pracht van een koi zwemvijver aanleggen
Mijn levensmotto is: Zorg dat je glas altijd halfvol blijft.
Mezelf in 3 woorden: doorbijter met humor.
Wat wil je dat de wereld over jou te weten komt of onthoudt? Jeroen geeft niet op en is recht door zee “What you see is what you get”.

Expeditie Robinson

Waarom heb je deelgenomen aan dit programma? Het enorme avontuur en het verkennen van mijn fysieke en mentale grenzen.

Hoe heb je je voorbereid op dit avontuur? Ik heb als voorbereiding een survivalboek gelezen van een vriend van mij en de laatste drie weken ben ik mij behoorlijk te buiten gegaan aan eten en ben drie kilo aangekomen.

Met welke instelling ben je vertrokken? Nooit opgeven, 100% inzetten en altijd positief blijven.

Zijn je verwachtingen uitgekomen? Het was zelfs beter wat een enorme rollercoaster, Geweldig!

Wat heb je bijgeleerd dankzij de expeditie? Niets is vanzelfsprekend het ene moment ben je koning en het andere moment zit je met zwarte vlekken voor je ogen. Dat maakt je dankbaar voor wat je thuis hebt achtergelaten (gezin, familie, vrienden en je collega’s)

Wie of wat heb je het meest gemist tijdens je verblijf? Mijn gezinnetje.

Waaruit bestond je voedsel? Beetje rijst, vis, Padang en kokosnoot.

Welke voorwerpen zijn onontbeerlijk om te overleven? Visgerei, magnesium stick en een goed mes.


Bron: WeblogZwolle
... ik zeg niet dat het zo is maar het voelt wel zo ...
pi_75258106
Oeeeeeh.. bijna vergeten dat het vanavond was, maar goed dat deze in de AT voorbijkwam !
Ben erg benieuwd maar, net zoals meer mensen hier, ben ik voor Jeroen als Robinson 2009.
“The truth is that parents are not really interested in justice. They just want quiet.”
Amsterdam ... zo slecht nog niet
TACT: The ability to tell a man to go to hell and make him feel happy that he is on his way
  donderdag 3 december 2009 @ 20:26:18 #280
51435 mrSPLIFFY
Its evolution baby!!
pi_75259038
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:46 schreef Smurfin het volgende:
Zwollenaar Jeroen in finale Expeditie Robinson
donderdag 03 december 2009

Zwolle - Zwollenaar Jeroen Schuurman doet het erg goed in het RTL5 tv-programma Expeditie Robinson en vanavond gaan we in de laatste uitzending weten of hij de winnaar is. Hijzelf weet de uitslag al, maar… hij mag niks loslaten.

[ afbeelding ]

Winnaar of niet, hij is erg ver gekomen en aanstaande vrijdag (morgen) gaan collega's en studenten hem verrassen met een leuke festiviteit. Hij wordt van huis opgehaald in de Deltion rally auto en de huldiging vindt rond het middaguur plaats op de campus van het Deltion College aan de Mozartlaan te Zwolle.

Algemene informatie

Naam: Jeroen
Leeftijd: 39
Woonplaats: Zwolle
Studies:Calo (sportacademie).
Beroep: Docent op een Sport & Bewegen opleiding.
Burgerlijke staat/samenstelling gezin: Getrouwd met Ilse en samen hebben we 2 dochtertjes Bibi en Puk
Hobbies: Survivalrun, snowboarden en kois.
Passie: Ons nieuwe huisje een oud boerderijtje

Leuke weetjes

Ik blink uit in: Teamwork! Samen iets moois bereiken!
Ik bak echt helemaal niets van: ingewikkelde puzzels
Wat ik zeker nog zou willen meemaken is: het zien opgroeien van mijn twee dochters
Wat ik nooit meer wil meemaken is: met een auto te water raken.
Ik ben een ochtend/nachtmens: een nachtmens.
Als ik enkele weken vrijaf heb dan vind je mij: met mijn gezin en vrienden op een sportieve locatie in het buitenland.
Als ik de lotto zou winnen dan zou ik een pracht van een koi zwemvijver aanleggen
Mijn levensmotto is: Zorg dat je glas altijd halfvol blijft.
Mezelf in 3 woorden: doorbijter met humor.
Wat wil je dat de wereld over jou te weten komt of onthoudt? Jeroen geeft niet op en is recht door zee “What you see is what you get”.

Expeditie Robinson

Waarom heb je deelgenomen aan dit programma? Het enorme avontuur en het verkennen van mijn fysieke en mentale grenzen.

Hoe heb je je voorbereid op dit avontuur? Ik heb als voorbereiding een survivalboek gelezen van een vriend van mij en de laatste drie weken ben ik mij behoorlijk te buiten gegaan aan eten en ben drie kilo aangekomen.

Met welke instelling ben je vertrokken? Nooit opgeven, 100% inzetten en altijd positief blijven.

Zijn je verwachtingen uitgekomen? Het was zelfs beter wat een enorme rollercoaster, Geweldig!

Wat heb je bijgeleerd dankzij de expeditie? Niets is vanzelfsprekend het ene moment ben je koning en het andere moment zit je met zwarte vlekken voor je ogen. Dat maakt je dankbaar voor wat je thuis hebt achtergelaten (gezin, familie, vrienden en je collega’s)

Wie of wat heb je het meest gemist tijdens je verblijf? Mijn gezinnetje.

Waaruit bestond je voedsel? Beetje rijst, vis, Padang en kokosnoot.

Welke voorwerpen zijn onontbeerlijk om te overleven? Visgerei, magnesium stick en een goed mes.


Bron: WeblogZwolle
Hey Bedankt

We weten toch nog niet of hij de finale wel haalt eigenlijk.....
☐ Geschikt | ☑ Ongeschikt
Carved upon my stone my body lie, but still I roam...
pi_75259159
Nou daar gaan we.
sig verwijderd door FA
pi_75259293
gvd jeezes ik hoopte op marcel
But while the earth sinks to its grave
You sail to the sky on the crest of a wave
pi_75259563
Die broekjes .
sig verwijderd door FA
  donderdag 3 december 2009 @ 20:40:36 #284
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_75259577
Ook al is het een vaag nieuwsbericht, een spoilertje is niet zo moeilijk toch? Jeetje...
pi_75259689
Haha, " en mijn eerste knoop zat erg strak. "
  donderdag 3 december 2009 @ 20:44:38 #286
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_75259721
quote:
Op donderdag 3 december 2009 20:33 schreef Njosnavelin het volgende:
gvd jeezes ik hoopte op marcel
Er staat toch niet dat hij in de finale zit? Ik zie geen spoilers hoor. Alleen dat hij nog steeds kans heeft op de overwinning. Maar dat wisten we al, ze hebben allemaal nog kans op de overwinning.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
pi_75259843
wat een zenuwpezen met die puzzel!
Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---
  donderdag 3 december 2009 @ 20:47:37 #288
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_75259848
Ik wil niet dat Dennis wint.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 3 december 2009 @ 20:47:53 #289
262978 Moonwalk
Ik zeg ook maar wat ik vind
pi_75259854
oneeeee dennis heeft voorsprong

jeroen
reclame
Je hoeft niet te schreeuwen als je je punt niet kan onderbouwen. Ik hoor je namelijk toch niet. O+
pi_75259888
Dennis gaat het echt niet worden
Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---
  donderdag 3 december 2009 @ 20:48:50 #291
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_75259900
Verdomme Jeroen!
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_75259941
quote:
Op donderdag 3 december 2009 20:40 schreef Ambrosius het volgende:
Die broekjes .
Jah Bij Jeroen kan het nog wel, maar die andere 2

Kom op Jeroen
  donderdag 3 december 2009 @ 20:50:01 #293
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_75259950
Marcel zal het wel worden, die sluwe oude vos.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  donderdag 3 december 2009 @ 20:50:34 #294
51435 mrSPLIFFY
Its evolution baby!!
pi_75259977
quote:
Op donderdag 3 december 2009 20:44 schreef mazaru het volgende:

[..]

Er staat toch niet dat hij in de finale zit? Ik zie geen spoilers hoor. Alleen dat hij nog steeds kans heeft op de overwinning. Maar dat wisten we al, ze hebben allemaal nog kans op de overwinning.
dan ben je best scheel als je geen spoilers ziet

er staat toch duidelijk dat jeroen in de finale zit??
☐ Geschikt | ☑ Ongeschikt
Carved upon my stone my body lie, but still I roam...
  donderdag 3 december 2009 @ 20:50:43 #295
262978 Moonwalk
Ik zeg ook maar wat ik vind
pi_75259982
quote:
Op donderdag 3 december 2009 20:50 schreef golfer het volgende:
Marcel zal het wel worden, die sluwe oude vos.
liever marcel dan dennis!!
Je hoeft niet te schreeuwen als je je punt niet kan onderbouwen. Ik hoor je namelijk toch niet. O+
  donderdag 3 december 2009 @ 20:58:04 #296
142400 RedFever007
Schoenbekooievaar beste ooieva
  donderdag 3 december 2009 @ 20:58:57 #297
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_75260303
Arme Jeroen!!!!
pi_75260337
als je zolang bij zo'n puzzel staat kom je er ook niet meer uit lijkt mij..
ik hoop toch dat ie in de finale komt
Opzondag 29 mei 2011 23:51 schreef Adelante het volgende:
Pizie heeft echt overal foto's van he!?! Of een zingend varken of een benchpressende she-male: niets is haar te gek!
  donderdag 3 december 2009 @ 21:01:54 #299
262978 Moonwalk
Ik zeg ook maar wat ik vind
pi_75260429
YEESSS hij kan nog winnen
Je hoeft niet te schreeuwen als je je punt niet kan onderbouwen. Ik hoor je namelijk toch niet. O+
  donderdag 3 december 2009 @ 21:02:16 #300
142400 RedFever007
Schoenbekooievaar beste ooieva
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')