quote:Op donderdag 19 november 2009 15:56 schreef Xs2Shanna het volgende:
[..]
Maar jij wel toch?
Vind het maar sneu als je buitenshuis moet aan halen, wat je blijkbaar binnenshuis niet krijgt.
Wees dan lekker vrijgezel, en ga niet op je 15e een levenslange relatie aan!
quote:Op donderdag 19 november 2009 16:05 schreef Xs2Shanna het volgende:
[..]
Hele coole vent, met heel veel eigenwaarde, goed hoorHij kan daar ook niks aan doen, zo is hij gemaakt door mammie en pappie.
Ga je nu ineens lelijk doen? Dan moet je niet zo'n grote toeter hebben dat vreemdgaan zo stoer is (nee dat zijn niet je woorden, maar je wil je graag in een bepaalde rol wurmen waardoor je populair word onder wat nerds op internet) Omdat jij vreemdging, met een gegronde reden.
Je weet wel wat een gegronde reden betekent? Of snap je het woord vreemdgaan gewoon niet?
Het zal me echt aan mijn reet roesten of jouw vreemdgaan acceptabel was of niet. En dat is ook geen vooroordeel, je praat er immers zelf over.
Een vooroordeel : Iemand vrijgezel noemen, waar je niks van weet.
Nou kijk eens aan, gratis lesje!
quote:Op donderdag 19 november 2009 16:03 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Ik ben erg benieuwd wat voor een vent een 'acceptabele reden' is.
Deed z'n eigen piemelemoos het niet meer ofzo ?
quote:Op donderdag 19 november 2009 13:20 schreef Garisson72 het volgende:
TS: post hier met minutieuze precisie wat er allemaal gebeurt.
Whehe, ik moest hardop lachenquote:Op donderdag 19 november 2009 10:37 schreef Wupppie het volgende:
Mail trouwens terug dat je herpes hebt, kan je lachen.
quote:Op donderdag 19 november 2009 09:54 schreef Tom_inferior het volgende:
Krijg ik net een mailtje van haar vriend dat ik het maar beter aan mijn vriendin kan vertellen omdat hij het telefoonnummer en emailadres van mijn vriendin voor zich heeft liggen en dat hij over een week exact een mail en sms naar haar stuurt. "Als ik me klote voel, mag jij je ook klote voelen." Kan hij zich niet gewoon met zijn relatie bezig houden, verdomme?! Wat kan ik nu het beste doen?
quote:Op vrijdag 20 november 2009 00:51 schreef shifto het volgende:
Neerstompen en zijn vriendin nog een keer neuken voor zijn gezicht
Ze hebben nooit geneukt, alleen gezoent.quote:Op vrijdag 20 november 2009 00:51 schreef shifto het volgende:
Neerstompen en zijn vriendin nog een keer neuken voor zijn gezicht
Wou het al zeggen. Grow a pair en take it like a man or be her bitch.quote:Op donderdag 19 november 2009 23:27 schreef verleiding het volgende:
Wat ben jij een pussy. Wees een man en geef het toe. Als ik die andere vriend was, had ik je geen week gegeven.
Waarom zo moeilijk doen dan? Ik dacht dat het minstens een wekenlange affaire was waarbij hij die chick regelmatig had uitgewoondquote:Op vrijdag 20 november 2009 07:57 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Ze hebben nooit geneukt, alleen gezoent.
het is dus duidelijk dat jij echt onder een steen vandaan komt en totaal geen idee hebt wat een open relatie inhoudt, hoeveel varianten daarop zijn en wat vreemdgaan daarin inhoudt.quote:Op donderdag 19 november 2009 16:42 schreef Xs2Shanna het volgende:
[..]
Geen recht van spreken wbt vreemdgaan dus.
Open relatie is geen vreemdgaan.
Dat is gewoon ongestraft met jan en alleman neuken zonder verantwoording af te leggen.
Weet je wel, ga je samen je kinderen van school halen, staat je moeder ineens met je meester te zoenenLeg dat maar eens uit aan je kinderen
![]()
Zo zijn lang niet alle vrouwen hoorquote:Op vrijdag 20 november 2009 03:36 schreef Stefan het volgende:
En het leuke is dat je vriendin na het opbiechten wraak neemt en zich door de eerste de beste lekkere vent laat neuken. Inclusief anaal om jou te stangen.
Jezus, waar gáát het dan allemaal over.quote:Op vrijdag 20 november 2009 07:57 schreef Miracle_Drug het volgende:
Ze hebben nooit geneukt, alleen gezoent.
Nou inderdaad zeg, biecht op dat je in een vlaag van verstandsverbijstering met die andere vrouw hebt gezoend.. Alsof liegen en moelijk doen het ook maar enigszins makkelijker erop gaat maken, als ze er dan achter komt gelooft ze never nooit meer dat het alleen zoenen wasquote:Op vrijdag 20 november 2009 09:15 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Jezus, waar gáát het dan allemaal over.
Ach meisje toch! Pacman mag nog een voorbeeld aan jou nemen! Zet jezelf niet zo voor gek, omdat je geen goede discussie kan houden!quote:Op vrijdag 20 november 2009 08:48 schreef Ladylike het volgende:
[..]
het is dus duidelijk dat jij echt onder een steen vandaan komt en totaal geen idee hebt wat een open relatie inhoudt, hoeveel varianten daarop zijn en wat vreemdgaan daarin inhoudt.
Mijn zoon zal nooit en te nimmer getuige zijn van mijn sexuele uitspattingen, in welke vorm dan ook.. prive of in het swingersleven. Hoe jij erbij komt dat mensen met een open relatie zomaar in het openbaar neuken met iedereen is mij een raadsel, maar geeft je bekrompenheid goed weer![]()
Kruip nou maar snel weer terug onder die steen, sluit je ogen.
en nou hoop ik dus dat jouw vent een van die mannen is die ik vaker als "vrijgezel" tegenkom in een club omdat zijn vrouw te preuts is om hem goede sex te geven.![]()
Dus - vreemd gaan is voor de een naar een andere reet gluren, voor de ander het delen van het huishouden (maar niet per se het bed!).quote:Vreemdgaan is het hebben van een seksueel contact of een seksuele relatie met een ander dan de vaste partner. Vaak wordt dit gezien als immoreel gedrag. Hoewel veel mensen met een vaste relatie wel eens zin hebben in seks met een ander zonder dat dat voor hun gevoel betekent dat de liefde voor hun partner op het spel staat, ervaren partners dit wel snel als een bedreiging voor de relatie. Bij seksueel contact wordt al snel een seksuele relatie gevreesd. Kenmerkend is dat het woord vreemdgaan zowel het eenmalig contact en de seksuele relatie omvat, omdat daarmee de suggestie wordt versterkt dat het een automatisch uit het andere volgt. Vaak wordt gedacht dat vreemdgaan vaak een reden is voor echtscheiding, maar dit wordt niet door onderzoek bevestigd.
Uit onderzoek komen zeer wisselende cijfers naar voren over het percentage mensen dat wel eens vreemdgaat. Dit is een logisch gevolg van het feit dat er geen duidelijke definitie is van wanneer er sprake is van seks. Het ene onderzoek vindt kussen voldoende, het andere onderzoek beperkt de definitie van vreemdgaan tot geslachtsgemeenschap. Ook zijn mensen veelal niet erg open over hun seksuele activiteiten, waardoor de resultaten van enquêtes sterk afhangen van de manier waarop de respondent bevraagd is.
Wanneer iemand die getrouwd is vreemdgaat spreken we ook wel van een buitenechtelijke relatie of echtbreuk.
Ik vindt jou anders een stuk denegrerender.quote:Op vrijdag 20 november 2009 09:31 schreef Xs2Shanna het volgende:
[..]
Ach meisje toch! Pacman mag nog een voorbeeld aan jou nemen! Zet jezelf niet zo voor gek, omdat je geen goede discussie kan houden!
top argumentenquote:Op vrijdag 20 november 2009 09:31 schreef Xs2Shanna het volgende:
[..]
Ach meisje toch! Pacman mag nog een voorbeeld aan jou nemen! Zet jezelf niet zo voor gek, omdat je geen goede discussie kan houden!
Volgens sommigen hier neuk je dan met jan en allemanquote:Op vrijdag 20 november 2009 09:27 schreef Some-Lady het volgende:
niet het hele topic gelezen hoor
maar ik vraag me bij mensen als TS altijd af waarom ze zich niet alle ellende besparen en gewoon een open relatie aangaan. Of is het idee dat je vrouw een ander neukt weer te bedreigent?
quote:
In een open relatie pak je veel mannen?quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:17 schreef Koepert het volgende:
[..]
Kan iemand mij de link met Pacman uitleggen? Iemand!!!!
ja nee echt, ik zie het ook in mn omgeving, een gast die constant vreemdgaat. Maar als mijn vriend 5 seconden met zijn vriendin alleen is, is het huis te klein :Squote:Op vrijdag 20 november 2009 10:17 schreef Ladylike het volgende:
[..]
Volgens sommigen hier neuk je dan met jan en alleman![]()
dat wilt TS natuurlijk niet
Als het zo gaat moet diegene gewoon de relatie beeindigen.. heel simpel, want blijkbaar heeft ie haar alleen voor de lol ofzo. Doe dan geen relatie.quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:47 schreef Some-Lady het volgende:
ja nee echt, ik zie het ook in mn omgeving, een gast die constant vreemdgaat. Maar als mijn vriend 5 seconden met zijn vriendin alleen is, is het huis te klein :S
die gast heeft een verschrikkelijke moeder die ontzettend controle freakisch is/was.quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:55 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Als het zo gaat moet diegene gewoon de relatie beeindigen.. heel simpel, want blijkbaar heeft ie haar alleen voor de lol ofzo. Doe dan geen relatie.
zoenen is voor sommigen intiemer dan neuken. Voor anderen is het weer geen ramp. Waar het om gaat is dat hij het achter de rug van zn vriendin om heeft gedaan en dat de vriend van zijn collega het dus wél vreemdgaan vindt en het aan de andre partij wil verklappen. Wat zn goed recht is.quote:Op vrijdag 20 november 2009 07:57 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Ze hebben nooit geneukt, alleen gezoent.
Wat is er dan precies al een jaar aan de hand dat TS moet ontkennen?quote:Op donderdag 19 november 2009 10:03 schreef Tom_inferior het volgende:
Ontkennen is nauwelijks een optie want de informatie komt uit de eerste hand... Dat was natuurlijk het eerste waar ik aan dacht en wat ik al een jaar doe.
Volgens mij is het een jaar geleden gebeurd, dus al een jaar aan het verzwijgen?quote:Op vrijdag 20 november 2009 11:21 schreef De_Hertog het volgende:
Blijkbaar is er dus alleen een keer gezoend, maar dan snap ik deze opmerking niet:
[..]
Wat is er dan precies al een jaar aan de hand dat TS moet ontkennen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |