abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 15 november 2009 @ 21:13:36 #1
92644 mr_anonimous
Death is... whimsical... today
pi_74727948
Welkom bij het 1793ste deel van de Algemene Kennis Quiz!


De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten voor een paar delen.


Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?


Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Zo dus: gebruikersnaam +1 Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurt als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat
    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1750, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1751 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Tussenstand na deel 1791
    262 tomtomaat
    196 qonmann
    175 nightcowboy
    143 ScottTracy
    116 De_Hertog
    97 Yankee
    96 skittelman
    95 Rucebo
    92 banaantjeEE
    76 GimmeGore
    67 Ofyles2
    53 PhysicsRules
    52 mr_anonimous
    51 slaveloos
    40 lubje25
    40 Mark
    26 Tanjaa
    25 iggyinthehouse
    24 erkel
    24 starla
    23 conleche
    19 tong80
    15 Cobra4
    15 barney74
    14 Terpentin07
    13 steekbal
    12 Maizena
    11 Nico_S
    10 Hymen_Copter
    9 Yurithemaster
    9 Mr. Jorn.
    9 vaagsel
    8 Induhskaai
    5 C_a_K_e
    4 Bos81
    4 Its-Jojo-4you
    4 LaStrange
    4 Robbiev85
    4 thomaster
    4 U
    4 BasOne
    3 Hi_flyer
    3 Pietverdriet
    3 Dagobert
    3 RoofingBurner
    2 Berkery
    2 Homdeck
    2 macondo
    2 Siniti
    2 Mascleta
    2 Japsnars
    2 DeeBee
    2 Neleos
    1 Aap_2
    1 DiabloSam
    1 iamredleader
    1 Langetabbetje
    1 Lehme
    1 NelsonWandelaar
    1 WooZ
    1 Jannuk
    1 Burnett

    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:

    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is
    AKQ # 1750 Het laatste deel voor de grote reset!
    AKQ nr 1760 met dubbele punten voor mevrouw Keever!
    AKQ nr.1770: met het Dream Team van Barcelona
    AKQ #1780: in een vinexwijk :')
    AKQ #1781 Dag oktober, hallo november!!
    AKQ # 1782 het is weer maandag
    AKQ # 1783 met Dalmatiërs
    AKQ # 1784 Meanderen
    AKQ # 1785 Met Pinkeltje
    AKQ # 1786 zonder Pinkeltje
    AKQ # 1787 hier verder...
    AKQ # 1788 echt Hema
    AKQ # 1789 klik klik klik
    AKQ # 1790 Hier wordt niet geklikt
    AKQ # 1791 - Marianne neemt je mee, naar Vancouver..

    [ Bericht 1% gewijzigd door mr_anonimous op 15-11-2009 21:24:15 ]
  • Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74727955
    hamburg
      zondag 15 november 2009 @ 21:14:38 #3
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74728000
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:13 schreef nightcowboy het volgende:
    hamburg
    Vaste klant?
    nightcowboy +1
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zondag 15 november 2009 @ 21:14:42 #4
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74728003
    hamburg
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_74728047
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_74728088
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:14 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Vaste klant?
    nightcowboy +1
    Nee, is een tijdje geleden ook gevraagd maar dan was de vaagstelling iets anders.
    pi_74728263


    Wie?
    pi_74728516
    Rutger Castricum
      zondag 15 november 2009 @ 21:24:55 #9
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74728528
    Rutger Castricum
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zondag 15 november 2009 @ 21:25:20 #10
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74728552
    Points are up!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74728647
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:24 schreef Rucebo het volgende:
    Rutger Castricum


    Stand deel 1793

    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    pi_74728710
    Wie?
      zondag 15 november 2009 @ 21:28:49 #13
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74728758
    Di Resta?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74728819
    Montoya
    pi_74728892
    Juan Pablo Montoya
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 15 november 2009 @ 21:31:37 #16
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74728936
    Oh kut het staat op zijn boordje.......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74729116
    Oh hier zijn jullie
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74729147
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:29 schreef tomtomaat het volgende:
    Montoya
    Inderdaad. Zijn voornaam staat op het boordje, dat zag ik zelf ook te laat .

    Stand deel 1793
    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    1 tomtomaat
    pi_74729477
    Zonder de naam in het kraagje wist ik het ook....

    Welke Amerikaanse staat heeft als bijnaam "Beaver State"?
      zondag 15 november 2009 @ 21:42:32 #20
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74729539
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:41 schreef tomtomaat het volgende:
    Zonder de naam in het kraagje wist ik het ook....

    Welke Amerikaanse staat heeft als bijnaam "Beaver State"?
    orgegon
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74729540
    Colorado?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      zondag 15 november 2009 @ 21:43:06 #22
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_74729569
    Washington?
    Weisst
      zondag 15 november 2009 @ 21:45:59 #23
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74729730
    oregon
    .
    pi_74729757
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:42 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    oregon
    mr_a +1

    Stand deel 1793
    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    1 tomtomaat
    1 mr_anonimous
    pi_74729800
    tvp
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_74729997
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:47 schreef banaantjeEE het volgende:
    tvp
    goed idee
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 15 november 2009 @ 21:54:27 #27
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74730233
    De Stammheim gevangenis huisveste ooit 4 kopstukken van de RAF waaronder Baader en Meinhoff. Noem 1 van de andere 2.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74730313
    Raspe?
    pi_74730385
    Dat meisje ?
    hoe heet ze Geslin oid

    (6 letters staat me bij)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 15 november 2009 @ 21:56:51 #30
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74730392
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:55 schreef tomtomaat het volgende:
    Raspe?
    Gudrun Ensslin had ook goed geweest. Geen van alle heeft Stammheim levend verlaten.

    tomtomaat +1

    Stand deel 1793
    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    2 tomtomaat
    1 mr_anonimous
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74730443
    Ensslin ja
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74730727
    Welke politicus werd eind jaren 70 door de "Rode Brigades" ontvoerd en vermoord?
      zondag 15 november 2009 @ 22:03:26 #33
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74730804
    Aldo Moro
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zondag 15 november 2009 @ 22:03:33 #34
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74730811
    aldo moro
    .
      zondag 15 november 2009 @ 22:04:07 #35
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74730850
    Zou Berlusconi nu op hun lijstje staan?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74730919
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:03 schreef mr_anonimous het volgende:
    Aldo Moro


    mr_a +1

    Stand deel 1793
    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    2 tomtomaat
    2 mr_anonimous
      zondag 15 november 2009 @ 22:10:15 #37
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74731192
    Het Stockholmsyndroom is een psychologisch verschijnsel waar de gegijzelde sympathie krijgt voor de gijzelnemer. Wie is het bekendste voorbeeld van stockholmsyndroom?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74731223
    Natasha Kampusch?
    pi_74731229
    Patty Hearst ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74731230
    die oostenrijkse
    pi_74731260
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:11 schreef Rucebo het volgende:
    Natasha Kampusch?
    Die bedoel ik ook...
      zondag 15 november 2009 @ 22:12:34 #42
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74731301
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:11 schreef qonmann het volgende:
    Patty Hearst ?
    Natascha Kampusch ook wel maar Patty net ietsje meer. Die werd zelfs lid van de bende die haar ontvoerde.
    qonmann +1

    Stand deel 1793
    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    2 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74731468
    Het is hier 2-1 voor Natasha, dus je zou zeggen dat zij het bekendst is...
    pi_74731558
    Realiseer me nu pas dat mijn stad een vermoorde politici wijk heeft met ML King, Olof Palme en Aldo Moro.

    Creepy.
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 15 november 2009 @ 22:17:58 #45
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74731612
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:15 schreef tomtomaat het volgende:
    Het is hier 2-1 voor Natasha, dus je zou zeggen dat zij het bekendst is...
    Het gaat niet om bekendheid. Maar om hoeveel sympathie er voor de gijzelnemer was en als je zoveel sympathie hebt dat je mee gaat doen dan is het wel heel erg....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74731638
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:17 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    Realiseer me nu pas dat mijn stad een vermoorde politici wijk heeft met ML King, Olof Palme en Aldo Moro.

    Creepy.
    Geen Kenedy?
      zondag 15 november 2009 @ 22:19:13 #47
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74731684
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:17 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    Realiseer me nu pas dat mijn stad een vermoorde politici wijk heeft met ML King, Olof Palme en Aldo Moro.

    Creepy.
    Een vriendin van mij woont in de Anna Lindh straat......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74731860


    Welk land ?
    (een lastige denk ik)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74731914
    Burundi?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      zondag 15 november 2009 @ 22:24:09 #50
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74731941
    Venezuela?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74731946
    butan?
    I feel kinda Locrian today
      zondag 15 november 2009 @ 22:26:19 #52
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74732069
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:24 schreef starla het volgende:
    butan?
    Ah daar komt dat gas vandaan?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74732082
    Ecuador?
    pi_74732137
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:26 schreef nightcowboy het volgende:
    Ecuador?
    Netjes !

    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    1 Rucebo
    2 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74732388


    Wat is de hoofdstad van Tadjikistan?
    pi_74732398
    Tashkent
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74732414
    Mm nee dat is 't bij nader inzien volgens mij niet...
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      zondag 15 november 2009 @ 22:32:26 #58
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74732420
    Ik ga maar eens slapen. Morgen om 5:30 gaat de wekker weer
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zondag 15 november 2009 @ 22:32:51 #59
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_74732440
    Bisjkek?
    pi_74732485
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:32 schreef ScottTracy het volgende:
    Tashkent
    van de cowboy van Tashkent
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 15 november 2009 @ 22:34:02 #61
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_74732497
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:32 schreef ScottTracy het volgende:
    Mm nee dat is 't bij nader inzien volgens mij niet...
    Oezbekistan - Tasjkent, dat weet ik zeker.

    Veel minder zeker ben ik van mijn antwoord.
    pi_74732504
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:32 schreef mr_anonimous het volgende:
    Ik ga maar eens slapen. Morgen om 5:30 gaat de wekker weer
    Slaap wel
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74732664
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:33 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    van de cowboy van Tashkent
    Abdoe... maar dat was idd een Oezbeek
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74732715
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:36 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Abdoe... maar dat was idd een Oezbeek
    Ken eigenlijk 0 mensen uit Tadjikistan, dat is wel weinig
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74732721
    Tasjkent is inderdaad Oezbekistan.
    Bisjkek is Kirgizië.
    pi_74732744
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:37 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Ken eigenlijk 0 mensen uit Tadjikistan, dat is wel weinig
    Er wonen in Nederland ook precies 2 mensen die zijn geboren in Tajikistan, hoorde ik laatst op de radio
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74732763
    iets uit de tijd van de zijderoute wellicht ..
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74733072
    Begint met een 'D'...
    pi_74733333
    Ander vraagje?
    pi_74733343
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:50 schreef nightcowboy het volgende:
    Ander vraagje?
    pi_74733363
    Dushand, of zoiets?
      zondag 15 november 2009 @ 22:52:09 #72
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_74733409
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:51 schreef Nico_S. het volgende:
    Dushand, of zoiets?
    Dushanbé

    Sorry dat ik jouw punt kaap.
    pi_74733436
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:51 schreef Nico_S. het volgende:
    Dushand, of zoiets?
    Je begint goed...
    pi_74733482
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:52 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Dushanbé

    Sorry dat ik jouw punt kaap.
    Ach ja. Wist 't niet precies meer. Don't be sorry.
    pi_74733517
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:52 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Dushanbé

    Yes

    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    1 Rucebo
    2 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    pi_74733690
    echt serieus, wie de fuk weet zoiets nou?
    I feel kinda Locrian today
    pi_74733733
    ik zie om me heen dat mensen bij schering en inslag worden beschuldigd van het opzoeken van antwoorden, maar een antwoord op een vraag als deze niet?
    I feel kinda Locrian today
    pi_74733782
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:57 schreef starla het volgende:
    echt serieus, wie de fuk weet zoiets nou?
    Tsja, jij weet alle medische namen van elke enge ziekte. Iedere gek zijn gebrek.
      zondag 15 november 2009 @ 23:00:08 #79
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_74733812
    Waarom volgt in China de vijfde etage direct op de derde etage?
    pi_74733845
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:58 schreef starla het volgende:
    ik zie om me heen dat mensen bij schering en inslag worden beschuldigd van het opzoeken van antwoorden, maar een antwoord op een vraag als deze niet?
    Nee hoort zoiets kan je gewoon weten.
    Alleen is Tadjikistan een nieuw land, daar ben ik wat minder goed in.
    Vandaar dat ik moest passen
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74733856
    Vier is het ongeluksgetal?
    pi_74733857
    4 is het ongeluksgetal en wordt niet gebruikt?
    pi_74733858
    Omdat 4 een ongeluksgetal is?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74733874
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:57 schreef starla het volgende:
    echt serieus, wie de fuk weet zoiets nou?
    Had 't wel eens ergens gelezen, maar wist 't niet precies genoeg meer.
    pi_74733881
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:00 schreef Ofyles2 het volgende:
    Waarom volgt in China de vijfde etage direct op de derde etage?
    4 geeft ongeluk ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 15 november 2009 @ 23:02:03 #86
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_74733921
    Of de derde etage volgt op de vorige derde etage, ook een gebruikelijke oplossing.

    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    2 Rucebo
    2 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    pi_74733947
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:58 schreef starla het volgende:
    ik zie om me heen dat mensen bij schering en inslag worden beschuldigd van het opzoeken van antwoorden, maar een antwoord op een vraag als deze niet?
    Sja, maar zo kun je bij elke vraag wel argwanend zijn... daar moet je 'n beetje voorzichtig mee zijn. Het is natuurlijk ook niet te controleren, soms zijn er meer dingen die in de richting van opzoeken wijzen.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74733967
    4 wordt geassocieerd met vrijheid en democratie?

    4 jarig termijn van presidenten wereldwijd
    Obama heeft 4 lullen

    etc.
    I feel kinda Locrian today
    pi_74734018
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:57 schreef starla het volgende:
    echt serieus, wie de fuk weet zoiets nou?
    Degenen die bij Aardrijkskunde goed opgelet hebben
    pi_74734074
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:02 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Sja, maar zo kun je bij elke vraag wel argwanend zijn... daar moet je 'n beetje voorzichtig mee zijn. Het is natuurlijk ook niet te controleren, soms zijn er meer dingen die in de richting van opzoeken wijzen.
    eensch ..beetje voorzichtigheid is wel op zijn plaats
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74734076
    Wie?
    pi_74734105
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:02 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Sja, maar zo kun je bij elke vraag wel argwanend zijn... daar moet je 'n beetje voorzichtig mee zijn.
    Ja oké, maar mensen worden wél beschuldigd als hun antwoord overeen komt met een wiki pagina.
    Dushanbe staat ook op wiki, dus wanneer is iets HEEEL ERG verdacht en wanneer niet?
    I feel kinda Locrian today
    pi_74734108
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:03 schreef nightcowboy het volgende:

    [..]

    Degenen die bij Aardrijkskunde goed opgelet hebben
    Toen bestond dat stannetje nog niet
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 15 november 2009 @ 23:05:40 #94
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_74734145
    Eduardo?
    Weisst
    pi_74734157
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:03 schreef nightcowboy het volgende:

    [..]

    Degenen die bij Aardrijkskunde goed opgelet hebben
    Ben ik even blij dat m'n ouders niet mijn schoolgeld hebben betaald voor hoofsteden van landen waar honden meer rechten hebben dan vrouwen.
    I feel kinda Locrian today
    pi_74734171
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:05 schreef starla het volgende:

    [..]

    Ja oké, maar mensen worden wél beschuldigd als hun antwoord overeen komt met een wiki pagina.
    Dushanbe staat ook op wiki, dus wanneer is iets HEEEL ERG verdacht en wanneer niet?
    Als je een apart voorbeeld noemt, wat ook zo op Wikipedia staat wordt het wel verdachter. Je kan in principe heel veel vragen opzoeken, dus ik verdenk niet gauw iemand. Anders kun je maar beter stoppen...
    pi_74734197
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:05 schreef erkel het volgende:
    Eduardo?
    Eduardo da Silva inderdaad .

    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    2 Rucebo
    2 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    1 erkel
      zondag 15 november 2009 @ 23:06:51 #98
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_74734200
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:03 schreef nightcowboy het volgende:

    [..]

    Degenen die bij Aardrijkskunde goed opgelet hebben
    Dat is relatief. Tegenwoordig steek je meer op van (digitale) encyclopedieën dan van de schoollessen (tegenwoordig staan er teveel beunhazen voor de klas).
    pi_74734207
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:05 schreef starla het volgende:

    [..]

    Ja oké, maar mensen worden wél beschuldigd als hun antwoord overeen komt met een wiki pagina.
    Dushanbe staat ook op wiki, dus wanneer is iets HEEEL ERG verdacht en wanneer niet?
    dit kan je gewoon weten als je interesse hebt in aardrijkskunde, zoveel landen zij er ook weer niet
    vast spelers goolglen sowieso niet, waarom zou je ?
    (is mijn indruk)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 15 november 2009 @ 23:07:57 #100
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_74734248
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:05 schreef starla het volgende:

    [..]

    Ja oké, maar mensen worden wél beschuldigd als hun antwoord overeen komt met een wiki pagina.
    Dushanbe staat ook op wiki, dus wanneer is iets HEEEL ERG verdacht en wanneer niet?
    Als zoiets een optelsom wordt van toevalligheden. Bij één keer heb ik nog geen vraagtekens, maar bij 3 of 4 keer ga ik ook beter opletten.

    Ofyles heeft zich eerder wel eens beschuldigd aan opzoeken en niet reageren of deze beschuldiging doet hem ook geen goed in deze zaak.
    Weisst
    pi_74734253
    basone was ook een vaste speler totdat hij aan de schandpaal werd genageld
    I feel kinda Locrian today
    pi_74734259
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:05 schreef starla het volgende:

    [..]

    Ja oké, maar mensen worden wél beschuldigd als hun antwoord overeen komt met een wiki pagina.
    Dushanbe staat ook op wiki, dus wanneer is iets HEEEL ERG verdacht en wanneer niet?
    Ja, maar bij een vraag als zoëven is het nauwelijks te checken. Als het antwoord langer is en letterlijk lijkt te zijn overgenomen van de Wikipedia-pagina wordt het een ander verhaal.

    Daarom pleit ik ook altijd voor creatieve vraagstelling en plaatjesvragen...
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      zondag 15 november 2009 @ 23:08:56 #103
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74734285
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:05 schreef starla het volgende:

    [..]

    Ja oké, maar mensen worden wél beschuldigd als hun antwoord overeen komt met een wiki pagina.
    Dushanbe staat ook op wiki, dus wanneer is iets HEEEL ERG verdacht en wanneer niet?
    Je moet dat per punt bekijken. Op een vraag wat de hoofdstad van een bepaald land is is maar één antwoord mogelijk. Op een vraag naar de betekenis van een woord geef je normaal gesproken een begripsverklaring. Als je dan met twee voorbeelden komt, waarvan één hetzelfde is als op wikipedia en de ander eigenlijk niet goed maar een foute vervolgredenatie, dan is dat nogal verdacht ja.

    Aan de andere kant, ondanks dat verschillende mensen het verdacht vonden en hij zich niet verdedigde verder is er verder niets mee gedaan, dus zo veel maakt het niet uit
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_74734292
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:06 schreef Rucebo het volgende:

    [..]

    Als je een apart voorbeeld noemt, wat ook zo op Wikipedia staat wordt het wel verdachter. Je kan in principe heel veel vragen opzoeken, dus ik verdenk niet gauw iemand. Anders kun je maar beter stoppen...
    Ik herinnerde me vaag iets, maar nét niet goed genoeg. Maar mijn antwoord triggerde het geheugen van Ofyles2. Voor mij niets verdachts aan.
      zondag 15 november 2009 @ 23:09:29 #105
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_74734313
    Met welke sport kunnen we Duindigt associëren?
    Weisst
    pi_74734326
    Golf?
    I feel kinda Locrian today
      zondag 15 november 2009 @ 23:10:09 #107
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_74734349
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:08 schreef starla het volgende:
    basone was ook een vaste speler totdat hij aan de schandpaal werd genageld
    Ik vertrouw hem nog steeds voor geen meter.
    Weisst
    pi_74734359
    Draf rensport
    pi_74734360
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:09 schreef Nico_S. het volgende:

    [..]

    Ik herinnerde me vaag iets, maar nét niet goed genoeg. Maar mijn antwoord triggerde het geheugen van Ofyles2. Voor mij niets verdachts aan.
    heb ik ook vaak zeker met namen. als iemand dan iets tikt wat erop lijkt dan weet ik het vaak wel, of omgekeerd meestal
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 15 november 2009 @ 23:10:36 #110
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74734374
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:08 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Ja, maar bij een vraag als zoëven is het nauwelijks te checken. Als het antwoord langer is en letterlijk lijkt te zijn overgenomen van de Wikipedia-pagina wordt het een ander verhaal.

    Daarom pleit ik ook altijd voor creatieve vraagstelling en plaatjesvragen...
    Plaatjesvragen zijn ook niet 'veilig', zie www.tineye.com.

    Ik denk dat in het algemeen de mensen die lang meedoen gewoon meedoen voor het spel en dus niets zullen opzoeken, als je dat continu doet is de lol er snel genoeg vanaf lijkt me.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_74734397
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:10 schreef tomtomaat het volgende:
    Draf rensport
    ohja, die vraag is laatst geweest, maar dan omgekeerd
    I feel kinda Locrian today
    pi_74734399
    honkbal?
    pi_74734415
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:10 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Plaatjesvragen zijn ook niet 'veilig', zie www.tineye.com.

    Ik denk dat in het algemeen de mensen die lang meedoen gewoon meedoen voor het spel en dus niets zullen opzoeken, als je dat continu doet is de lol er snel genoeg vanaf lijkt me.
    lijkt me ook.
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74734458
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:10 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Plaatjesvragen zijn ook niet 'veilig', zie www.tineye.com.

    Ik denk dat in het algemeen de mensen die lang meedoen gewoon meedoen voor het spel en dus niets zullen opzoeken, als je dat continu doet is de lol er snel genoeg vanaf lijkt me.
    Wtf, de laatste zekerheid in het leven

    Maar met dat statement ben ik het overigens wel eens. Opzoekers verdwijnen altijd na een tijdje weer
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      zondag 15 november 2009 @ 23:12:42 #115
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_74734464
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:10 schreef tomtomaat het volgende:
    Draf rensport
    Jep. tomtomaat +1

    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    1 erkel
    Weisst
    pi_74734474
    Wat een drukte ineens
    pi_74734480
    paardenraces om duidelijker te zijn
      zondag 15 november 2009 @ 23:13:20 #118
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_74734499
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:10 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Ik denk dat in het algemeen de mensen die lang meedoen gewoon meedoen voor het spel en dus niets zullen opzoeken, als je dat continu doet is de lol er snel genoeg vanaf lijkt me.
    Precies.
    Weisst
    pi_74734507
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:12 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Wtf, de laatste zekerheid in het leven

    Maar met dat statement ben ik het overigens wel eens. Opzoekers verdwijnen altijd na een tijdje weer
    Wist ik ook niet, pas extra altijd de url aan. Verder ben ik het er wel mee eens dat de vaste spelers niet opzoeken. De lol voor de mensen die dat doen is er gewoon snel af...
    pi_74734545
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:13 schreef nightcowboy het volgende:
    Wat een drukte ineens
    Als het om de grootste bedreiging van de AKQ gaat (opzoeken), wil iedereen uiteraard zijn mening geven
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74734576
    gaat niet zo goed met de paardenraces in NL.
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74734684
    Holland Casino (officieel: Nationale Stichting tot Exploitatie van Casinospelen in Nederland) is met veertien vestigingen het grootste casino van Nederland.

    Ik wil graag 10 plaatsen waar zo'n ding staat. Uiteraard krijgt degene die de 10de juiste plaats noemt het punt.
      zondag 15 november 2009 @ 23:18:05 #123
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_74734718
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:14 schreef qonmann het volgende:
    gaat niet zo goed met de paardenraces in NL.
    Nee idd. Wolvega heeft ook nog een baan en Studio Sport probeert er de laatste tijd wat aandacht aan te besteden, maar het lijkt een aflopende zaak. Online betten neemt het over van reallife betten.
    Weisst
    pi_74734733
    groningen
    leeuwarden
    amsterdam
    scheveingen
    rotterdam?
    ...
    pi_74734760
    Beginnetje:

    Utrecht
    Venlo

    Verder kom ik niet
    pi_74734771
    Breda
    Groningen
    Eindhoven
    Amsterdam
    Schiphol
    Utrecht
    Rotterdam
    Den Haag
    Scheveningen
    Maastricht
    ?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74734783
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:14 schreef qonmann het volgende:
    gaat niet zo goed met de paardenraces in NL.
    Laat die paarden toch lekker grazen in de wei
    pi_74734786
    zandvoort
    valkenburg
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 15 november 2009 @ 23:19:33 #129
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74734789
    Nijmegen Valkenburg Amsterdam Rotterdam Maastricht Groningen Utrecht Den Haag Middelburg Maastricht
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_74734796
    Valkenburg is er ook één,
    pi_74734801
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:18 schreef nightcowboy het volgende:
    groningen
    leeuwarden
    amsterdam
    scheveingen
    rotterdam?
    ...
    dat zijn er 5

    [ Bericht 4% gewijzigd door tomtomaat op 15-11-2009 23:26:41 ]
      zondag 15 november 2009 @ 23:19:50 #132
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_74734803
    utrecht
    nijmegen
    eindhoven
    arnhem
    almere
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      zondag 15 november 2009 @ 23:19:54 #133
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74734808
    De eerste twee weet ik, de rest is een gok
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      zondag 15 november 2009 @ 23:19:56 #134
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_74734810
    Groningen, Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht, Arnhem, Den Haag, Leiden, Haarlem
    Weisst
    pi_74734854
    Enschede ook
    I feel kinda Locrian today
    pi_74734885
    Goh, ben blij dat ik deze vraag niet hoef na te kijken
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74734918
    Amsterdam is wel goed. Geopend in 2008.
    pi_74734921
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:21 schreef ScottTracy het volgende:
    Goh, ben blij dat ik deze vraag niet hoef na te kijken
    Haha, en in Adam staat er wel 1, vlakbij Leidseplein
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74734934
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:21 schreef ScottTracy het volgende:
    Goh, ben blij dat ik deze vraag niet hoef na te kijken
    Beetje chaotisch, ja.
    pi_74734988
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:19 schreef ScottTracy het volgende:
    Breda
    Groningen
    Eindhoven
    Amsterdam
    Schiphol
    Utrecht
    Rotterdam
    Den Haag
    Scheveningen
    Maastricht
    ?
    Het eerste casino werd geopend in Zandvoort op 1 oktober 1976. Sinds 2008 is de Amsterdamse vestiging het grootste filiaal. Andere filialen zijn te vinden in:

    Breda
    Eindhoven
    Enschede
    Groningen
    Leeuwarden
    Nijmegen
    Rotterdam
    Scheveningen
    Schiphol (Amsterdam Airport)
    Utrecht
    Valkenburg
    Venlo


    Scott heeft de 10de

    Scott +1

    Eventuele protesten kunnen in 2voud ingediend worden.
      zondag 15 november 2009 @ 23:24:36 #141
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_74734997
    Leeuwarden anyone?
    pi_74735036
    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
      zondag 15 november 2009 @ 23:26:15 #143
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_74735050
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:24 schreef Ofyles2 het volgende:
    Leeuwarden anyone?
    Mooi gebouw in midden van het centrum, de Oldenhove. Ga eens kijken.
    Weisst
    pi_74735117
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:26 schreef erkel het volgende:

    [..]

    Mooi gebouw in midden van het centrum, de Oldenhove. Ga eens kijken.
    ..en de toren even beklimmen ..leuk om een keer te doen
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74735153
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:26 schreef erkel het volgende:

    [..]

    Mooi gebouw in midden van het centrum, de Oldenhove. Ga eens kijken.
    Valkenburg ligt heel erg mooi. Venlo lijkt meer op een moskee.
    pi_74735187
    Wat is de naam van de Nederlandse kunstenaar die Afrikaanse vrouwen schildert (en neukt) en daardoor in 2000 in Senegal in de cel belandde?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74735207
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:28 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    ..en de toren even beklimmen ..leuk om een keer te doen
    En dan maar hopen dat 'ie niet omvalt.
    pi_74735232
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:31 schreef nightcowboy het volgende:

    [..]

    En dan maar hopen dat 'ie niet omvalt.
    hij was bij de bouw al scheef, vandaar dat ie niet zo hoog is als gepland.
    maar hij staat nog altijd
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 15 november 2009 @ 23:32:58 #149
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_74735242
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:30 schreef ScottTracy het volgende:
    Wat is de naam van de Nederlandse kunstenaar die Afrikaanse vrouwen schildert (en neukt) en daardoor in 2000 in Senegal in de cel belandde?
    Klashorst
    pi_74735243
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:30 schreef ScottTracy het volgende:
    Wat is de naam van de Nederlandse kunstenaar die Afrikaanse vrouwen schildert (en neukt) en daardoor in 2000 in Senegal in de cel belandde?

    die kale..was ook in Kenia ofzo
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74735250
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:32 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Klashorst
    die dus
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74735277
    Geen flauw idee.
    pi_74735287
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:32 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Klashorst
    Kreeg vrijdag de 1000ste HP/De Tijd binnen en daar stonden de beste artikels van de afgelopen 20 jaar in, ook een interview met die man. Hij is gestoord, maar blijkbaar wel geniaal.

    Ofyles2 +1

    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74735315
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:34 schreef ScottTracy het volgende:
    maar blijkbaar wel geniaal.
    Dat mogen ze over 500 jaar beoordelen.
    I feel kinda Locrian today
      zondag 15 november 2009 @ 23:43:43 #155
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_74735569
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:34 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Kreeg vrijdag de 1000ste HP/De Tijd binnen en daar stonden de beste artikels van de afgelopen 20 jaar in, ook een interview met die man. Hij is gestoord, maar blijkbaar wel geniaal.

    Ofyles2 +1

    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    Die maar eens kopen, heb Klashorst wel eens op de regionale TV gezien.

    Voor de luisteraars van Radio 2 en 3FM:

    Joost Zweegers (Sittard, 1 april 1971), beter bekend onder zijn artiestennaam , is een Nederlands-Belgische singer-songwriter.

    Wat is
    pi_74735590
    novastar
    pi_74735591
    Novastar
    pi_74735603
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:44 schreef Rucebo het volgende:
    Novastar
    Jammer van die hoofdletter
    pi_74735618
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:45 schreef nightcowboy het volgende:

    [..]

    Jammer van die hoofdletter
    1 post ..very close
    (terwijl Rucebo ook nog aan het multitasken is)..
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 15 november 2009 @ 23:46:03 #160
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74735631
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:45 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    1 post ..very close
    Daar gaat je record
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_74735662
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:46 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Daar gaat je record
    Nee, dat is het record tussen de vraag en het antwoord, dat staat nog
    pi_74735664
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:46 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Daar gaat je record
    Neen, mijn record staat nog: 4 posts na de vraag
    (het verschil tussen de beide antwoorden was nu 1 post)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74735678
    Of iemand moet in het verre verleden nog sneller zijn geweest natuurlijk
    pi_74735710
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:47 schreef nightcowboy het volgende:
    Of iemand moet in het verre verleden nog sneller zijn geweest natuurlijk
    Tja ik was er niet altijd bij, dus het zou kunnen. maar 4 is erg weing
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 15 november 2009 @ 23:51:49 #165
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_74735775
    Was even wat e-mails aan het versturen.

    Novastar geeft nightcowboy een punt.

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    pi_74735976
    John Kay
    Danny Johnson
    Michael Wilk
    Ron Hurst

    Welke band?
    pi_74736032
    Geen flauw idee.
      maandag 16 november 2009 @ 00:01:49 #168
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74736053
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 00:01 schreef Nico_S. het volgende:
    Geen flauw idee.
    .
    pi_74736125
    Hier ook niet...
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74736126
    quote:
    The group was formed in 1967 in Toronto by vocalist John Kay, guitarist Michael Monarch, bassist Rushton Moreve, keyboardist Goldy McJohn and drummer Jerry Edmonton after the dissolution of its predecessor, The Sparrows.
    Alleen de zanger zit er nog in dus.
    pi_74736181
    Zegt me nog steeds niets.
      maandag 16 november 2009 @ 00:07:35 #172
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_74736219
    Pink Floyd?
    pi_74736222
    Noem eens een hit?
    pi_74736289
    quote:
    is a rock song written by Mars Bonfire and made famous by the Canadian rock band . It is often used in popular culture to denote a biker appearance or attitude. It is sometimes described as the first heavy metal song, and the second verse lyric "heavy metal thunder," marks the first use of this term in rock music.
      maandag 16 november 2009 @ 00:11:07 #175
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74736306
    Steppenwolf?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 16 november 2009 @ 00:11:10 #176
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74736308
    steppenwolf
    .
      maandag 16 november 2009 @ 00:11:16 #177
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_74736312
    Earth and Fire?
    pi_74736346
    Steppenwolf?
    pi_74736357
    Fuck!
    pi_74736374
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 00:11 schreef De_Hertog het volgende:
    Steppenwolf?
    Jazeker.

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    1 De_Hertog
    pi_74736388
    Born to be wild....

    Steppenwolf.....
    pi_74736389
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 00:11 schreef Ofyles2 het volgende:
    Earth and Fire?
    Dit is echt de meest vreemde gok ooit.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74736401
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 00:13 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Dit is echt de meest vreemde gok ooit.
      maandag 16 november 2009 @ 00:21:50 #185
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74736602
    Hoe heet het barokke paleis in Dresden, dat onder andere bekend is van de schilderijengalerie daar?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_74736748
    zwinger
      maandag 16 november 2009 @ 00:30:22 #187
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74736784
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 00:28 schreef Terpentin07 het volgende:
    zwinger
    Terpentin07 +1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    1 De_Hertog
    1 Terpentin07
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_74736899
    is een oranje kleurstof die in veel groenten voorkomt, zoals peen en zoete aardappel. In tomaat is het lycopeen, dat tot de groep van de behoort. Ook in de bladeren komt voor, dat echter pas zichtbaar wordt in de herfst als het chlorofyl dat het blad de groene kleur geeft, afgebroken wordt. is belangrijk voor de fotosynthese, dat in het blad onder invloed van licht plaatsvindt. geeft de opgevangen energie door aan het chlorofyl.
      maandag 16 november 2009 @ 00:44:46 #189
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74737115
    Caroteen?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_74737343
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 00:44 schreef De_Hertog het volgende:
    Caroteen?
    Een wortel voor jou.

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    1 Terpentin07
      maandag 16 november 2009 @ 00:58:42 #191
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74737401
    Wat is Alba Nuadh?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_74737470
    andere naam voor Nova Scotia.
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      maandag 16 november 2009 @ 01:07:12 #193
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74737543
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 01:02 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    andere naam voor Nova Scotia.
    NelsonWandelaar +1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    1 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_74737597
    Welke Nederlander speelde in de Turkse competitie samen met de vorige week overleden Duitse voetbalkeeper Robert Enke?
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_74737670
    van hooidonk?
    I feel kinda Locrian today
      maandag 16 november 2009 @ 01:49:40 #196
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_74738138
    Klopt.

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    1 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
      maandag 16 november 2009 @ 02:13:42 #197
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_74738304


    Heb je al een nieuwe bedacht, Starla?
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      Trouwste user 2022 maandag 16 november 2009 @ 08:44:57 #198
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_74739455
    Goeiemorgen.

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_74739676
    Duurt mij te lang
    In de ruimte rond verzamelt zich het bezinksel de foezel en de wijnsteen in de wijn.

    Wat is ? (specifieke naam)
    ''And faith is no faith without believing.''
    pi_74739996
    Een laat de fles groter lijken.

    Zijn er überhaupt wel mensen ?
    ''And faith is no faith without believing.''
    pi_74740442
    kom net binnen en heb geen idee. De voet van de fles, zou ik zeggen.
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_74740470
    Mogguh
    pi_74740613
    Moin
    pi_74740772
    Een hele goede morgen

    Nee de voet is niet goed,

    Ik heb op de maandag morgen niet heel veel inspiratie, dus als niemand het weet mag iemand een nieuwe vraag stellen.
    ''And faith is no faith without believing.''
      Trouwste user 2022 maandag 16 november 2009 @ 10:12:35 #205
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_74740947
    Welke 2 voetballers die in de top tien staan van beste spelers aller tijden overleden door overmatig drankgebruik ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      maandag 16 november 2009 @ 10:14:58 #206
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74740995
    George Best in elk geval?
    Wat zegt U?
      maandag 16 november 2009 @ 10:16:01 #207
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_74741018
    garrincha
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      Trouwste user 2022 maandag 16 november 2009 @ 10:17:37 #208
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_74741059
    Beiden goed maar het punt gaat naar slaveloos + 1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    1 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      maandag 16 november 2009 @ 10:20:21 #209
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_74741119
    noem 3 films van David Lynch, derde krijgt het punt
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      maandag 16 november 2009 @ 10:32:05 #210
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74741390
    Blue Velvet
    Twin Peaks: fire walk with me
    Eraserhead
    Wat zegt U?
      Trouwste user 2022 maandag 16 november 2009 @ 10:32:10 #211
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_74741392
    Fire walk with me Eraserhead Blue Velvet

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      Trouwste user 2022 maandag 16 november 2009 @ 10:32:50 #212
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_74741414
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 10:32 schreef U het volgende:
    Blue Velvet
    Twin Peaks: fire walk with me
    Eraserhead
    Dezelfde drie

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      maandag 16 november 2009 @ 10:32:56 #213
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74741418
    mooi afgekeken tong80
    Wat zegt U?
    pi_74741442
    Dune
      maandag 16 november 2009 @ 10:35:17 #215
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_74741471
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 10:32 schreef U het volgende:
    Blue Velvet
    Twin Peaks: fire walk with me
    Eraserhead
    goed van U!

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    1 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    1 U
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      maandag 16 november 2009 @ 10:41:00 #216
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74741629
    Van welke stad tot welke stad loopt de Franse Autoroute du Soleil?
    Wat zegt U?
    pi_74741681
    Metz tot Perpignan?
      maandag 16 november 2009 @ 10:44:31 #218
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74741718
    Nope
    Wat zegt U?
    pi_74741775
    Nancy-Marseille?
      maandag 16 november 2009 @ 10:48:56 #220
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74741821
    Marseille is goed, maar Nancy niet
    Wat zegt U?
    pi_74741887
    Dijon?
    pi_74741932
    ik dacht dat ie al in Maastricht of zo begon.
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_74741995
    Bordeaux?
      maandag 16 november 2009 @ 10:55:27 #224
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74742006
    parijs - marseille
    .
      maandag 16 november 2009 @ 10:56:42 #225
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74742036
    'tis een beetje een strikvraag overigens
    (nog geen goede antwoorden)
    Wat zegt U?
    pi_74742206
    luxemburg?
    pi_74742225
    Luik?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74742254
    Anders eens een tip geven
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      maandag 16 november 2009 @ 11:04:47 #229
    259233 GimmeGore
    Dat is mevrouw Gore voor jou!
    pi_74742265
    het antwoord op die flessenvraag is de ziel van de fles
      maandag 16 november 2009 @ 11:06:16 #230
    259233 GimmeGore
    Dat is mevrouw Gore voor jou!
      maandag 16 november 2009 @ 11:08:29 #231
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74742376
    Thionville?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 16 november 2009 @ 11:12:04 #232
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74742480
    tip: de franse autoroute du soleil is niet wat wij nederlanders eronder verstaan...
    Wat zegt U?
      maandag 16 november 2009 @ 11:13:06 #233
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74742509
    tip2: de route is 302km lang (dat zou 'm wel makkelijk moeten maken)
    Wat zegt U?
      maandag 16 november 2009 @ 11:13:57 #234
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74742529
    lijon marseille
    .
      maandag 16 november 2009 @ 11:14:21 #235
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74742540
    Lyon dan?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 16 november 2009 @ 11:15:32 #236
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74742577
    ondanks de dubieuze spelling van Lyon gaat het punt naar Yankee

    Yankee + 1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    1 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    1 U
    1 Yankee
    Wat zegt U?
    pi_74742599
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 11:04 schreef GimmeGore het volgende:
    het antwoord op die flessenvraag is de ziel van de fles
    True That, maar ik weet niet of er een punt mag worden gegeven, omdat ze verder zijn gegaan met eigen vragen
    ''And faith is no faith without believing.''
      maandag 16 november 2009 @ 11:17:08 #238
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74742626
    ff op wiki gekeken, maar Parijs was al goed hoor, de A7 en de A6 zijn samen de Autoroute du Soleil, van Parijs tot Marseille dus:
    quote:
    The A6, also known as the Autoroute du Soleil (along with the A7), is an Autoroute in France, linking Paris to Lyon.
    http://en.wikipedia.org/wiki/A6_autoroute_(France)

    Nu was Yankee ook de eerste die Parijs had, maar het had wat posts gescheeld
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_74742639
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 11:16 schreef Hymen_Copter het volgende:

    [..]

    True That, maar ik weet niet of er een punt mag worden gegeven, omdat ze verder zijn gegaan met eigen vragen
    dat mag
      maandag 16 november 2009 @ 11:19:26 #240
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74742697
    Klopt, excuus voor het ongemak!
    Wat zegt U?
      maandag 16 november 2009 @ 11:22:09 #241
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74742773


    Wat zien we hier?
    .
    pi_74742783
    alcatraz
      maandag 16 november 2009 @ 11:22:44 #243
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74742786
    alcatraz?
    Wat zegt U?
    pi_74742787
    alcatraz
      maandag 16 november 2009 @ 11:23:58 #245
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74742823
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 11:22 schreef Terpentin07 het volgende:
    alcatraz

    Terpentin07 +1


    Stand deel 1793

    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    1 U
    1 Yankee
    .
    pi_74742867
    (Tacoma (Washington), 8 oktober 1920 – Madison (Wisconsin), 11 februari 1986) was een Amerikaans sciencefictionschrijver. Hij schreef een twintigtal romans en een veertigtal verhalen, maar is voornamelijk bekend van zijn zesdelige epos Dune (Duin).
      maandag 16 november 2009 @ 11:28:32 #247
    259233 GimmeGore
    Dat is mevrouw Gore voor jou!
    pi_74743045
    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    1 U
    1 Yankee
    1 GimmeGore

    Van de flessenvraag
    ''And faith is no faith without believing.''
    pi_74743064
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 11:28 schreef GimmeGore het volgende:
    Frank Herbert
    Sehr gut.

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    1 U
    1 Yankee
    2 GimmeGore
      maandag 16 november 2009 @ 11:44:18 #250
    259233 GimmeGore
    Dat is mevrouw Gore voor jou!
    pi_74743437
    ik ben op dit moment bezig in Heretics of Dune


    Uit welk gebied komen de volgende whiskey's

  • Balvenie
  • Ardbeg
  • The Glenlivet
  • Glenfiddich
  •   maandag 16 november 2009 @ 11:45:12 #251
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74743459
    Islay?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 16 november 2009 @ 11:49:34 #252
    259233 GimmeGore
    Dat is mevrouw Gore voor jou!
      maandag 16 november 2009 @ 11:49:53 #253
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74743594
    gokje, Highlands?
    Wat zegt U?
      maandag 16 november 2009 @ 11:55:17 #254
    259233 GimmeGore
    Dat is mevrouw Gore voor jou!
    pi_74743746




    Het is een klein gebied in het noord oosten van Schotland
      maandag 16 november 2009 @ 11:55:45 #255
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74743757
    hmm, speyside?
    Wat zegt U?
      maandag 16 november 2009 @ 11:57:42 #256
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74743801
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 11:55 schreef U het volgende:
    hmm, speyside?
    Dat was het. Kon er niet opkomen.. En ik heb er nog wel een van in de kast staan
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 16 november 2009 @ 12:04:22 #257
    259233 GimmeGore
    Dat is mevrouw Gore voor jou!
    pi_74743960
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 11:55 schreef U het volgende:
    hmm, speyside?

    zeker hmmmm


    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    2 U
    1 Yankee
    2 GimmeGore
      maandag 16 november 2009 @ 12:10:01 #258
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74744083
    'tIs dit, en waar staat het?

    Wat zegt U?
      maandag 16 november 2009 @ 12:12:35 #259
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74744151
    Energiecentrale waarmee de zonnestralen via een spiegel in die toren geconcentreerd worden weerkaatst naar de collectoren eronder. Volgens mij staat deze in Spanje.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 16 november 2009 @ 12:13:31 #260
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74744176
    Euh, andersom natuurlijk De spiegels staan op de grond en die bundelen de stralen naar de ontvanger in de toren
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 16 november 2009 @ 12:21:28 #261
    52034 U
    bevindt zich hier
    pi_74744347
    Ik wou eigenlijk een plaatsnaam (Sevilla), maar Spanje is good enough.

    De_Hertog + 1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    2 U
    1 Yankee
    2 GimmeGore
    Wat zegt U?
      maandag 16 november 2009 @ 12:23:20 #262
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74744388
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 12:21 schreef U het volgende:
    Ik wou eigenlijk een plaatsnaam (Sevilla), maar Spanje is good enough.
    Gelukkig, ik wist wel dat ze iets vergelijkbaars in Australië en Californië hebben maar verder ging mijn kennis echt niet

    Wat is het grootste gebouw van Europa?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      Trouwste user 2022 maandag 16 november 2009 @ 12:27:08 #263
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_74744499
    Het Kremlin ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      maandag 16 november 2009 @ 12:28:52 #264
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74744531
    paleis causescu
    .
      maandag 16 november 2009 @ 12:29:58 #265
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74744564
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 12:28 schreef Yankee het volgende:
    paleis causescu
    Tegenwoordig hebben ze liever dat je 'Parlementspaleis' zegt

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    2 U
    2 Yankee
    2 GimmeGore
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 16 november 2009 @ 12:33:52 #266
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74744650
    became a well-known style of sunglasses when General Douglas MacArthur landed on the beach in the Philippines in World War II, and photographers snapped several pictures of him wearing them.

    = ?
    .
    pi_74744672
    Ray ban
      maandag 16 november 2009 @ 12:36:36 #268
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74744722
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 12:34 schreef tomtomaat het volgende:
    Ray ban
    klopt, maar welk model?
    .
    pi_74744762
    geen idee
    pi_74744792
    Vast geen wayfarer...
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 16 november 2009 @ 12:40:52 #271
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74744824
    .........has become one of the most copied styles in history.
    ..........was released in 1936 but these glasses were only available to fighter pilots
    .
      maandag 16 november 2009 @ 12:49:42 #272
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74745036
    An ........ is a person who flies aircraft for pleasure or as a profession.
    .
    pi_74745043
    Ik weet volgens mij precies welk model je bedoelt, maar geen idee hoe die heet...
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74745055
    Gewoon een pilotenzonnebril?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 16 november 2009 @ 12:51:21 #275
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74745077
    .
    pi_74745102
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 12:50 schreef ScottTracy het volgende:
    Gewoon een pilotenzonnebril?
    Ja, die van Ray Ban...., maar hier verder ook geen idee
    pi_74745119
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 12:51 schreef Yankee het volgende:
    [ link | afbeelding ]
    Mijn vriendin heeft zelfs 'n geval...
      maandag 16 november 2009 @ 12:54:44 #278
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74745157
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 12:50 schreef ScottTracy het volgende:
    Gewoon een pilotenzonnebril?
    Ik vind dit goed genoeg, ik zocht de Ray Ban Avaitor.

    ST +1

    Stand deel 1793

    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    2 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    2 U
    2 Yankee
    2 GimmeGore
    .
    pi_74745317
    Ja, stom eigenlijk, had gewoon 'piloot' moeten vertalen...

    Noem 2 sporters die 'de Kannibaal' als bijnaam hebben (gehad)
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 16 november 2009 @ 13:03:59 #280
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74745389
    merckx en .......euhhh
    .
    pi_74745399
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 13:03 schreef Yankee het volgende:
    merckx en .......euhhh
    Dat is alvast 1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      Trouwste user 2022 maandag 16 november 2009 @ 13:10:15 #282
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_74745592
    De andere Boulahrouz ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_74745624
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 13:10 schreef tong80 het volgende:
    De andere Boulahrouz ?

    Er waren er misschien wel meer, maar die 2 had ik ook in gedachten

    tong80 +1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    2 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    2 U
    2 Yankee
    2 GimmeGore
    1 tong80
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      Trouwste user 2022 maandag 16 november 2009 @ 13:32:57 #284
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_74746283
    Hun echte namen :

    Dorus
    David Bowie
    Bob Dylan
    Elton John
    Pipo

    Alle 5 goed heb je de punten anders de laatste goede


    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_74746421
    David Jones
    Robert Zimmerman
    Reginald Dwight
    ...
    pi_74746424
    Dat zijn 5 vragen.... Ik weet er maar 2.....
    pi_74746437
    Cor Witschge en Tom manders
    pi_74746457
    Nou dan zijn we er volgens mij al
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74746466
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 13:36 schreef nightcowboy het volgende:
    David Jones
    Robert Zimmerman
    Reginald Dwight
    ...
    Hoop ik wel dat deze goed zijn. Als dat zo is dan alvast bedankt.....
    pi_74746533
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 13:38 schreef tomtomaat het volgende:

    [..]

    Hoop ik wel dat deze goed zijn. Als dat zo is dan alvast bedankt.....
    Ik had eigenlijk compleet andere namen moeten verzinnen en het dan later afmaken.
      maandag 16 november 2009 @ 13:44:15 #291
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74746657
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 13:36 schreef tomtomaat het volgende:
    Dat zijn 5 vragen.... Ik weet er maar 2.....
    Inderdaad, die samengestelde vragen zijn sowieso al een beetje oneerlijk vaak en deze hebben weinig met elkaar te maken behalve dat ze allemaal een artiestennaam hebben. Laten we het wel een beetje bij één vraag per keer houden
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_74746799
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 13:37 schreef tomtomaat het volgende:
    Cor Witschge en Tom manders
    Maar, het is goed

    tomtomaat +1

    Stand deel 1793

    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    4 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    2 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    2 U
    2 Yankee
    2 GimmeGore
    1 tong80
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      Trouwste user 2022 maandag 16 november 2009 @ 13:49:20 #293
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_74746806
    tomtomaat + 1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    4 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    2 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    2 U
    2 Yankee
    2 GimmeGore
    1 tong80

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_74746978
    Een genetische eigenschap is als bij een diploïd organisme deze eigenschap alleen tot uiting (expressie) komt, wanneer een dominant allel ontbreekt.

    Wat is ?
    pi_74747000
    recessief?
    I feel kinda Locrian today
    pi_74747055
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 13:56 schreef starla het volgende:
    recessief?


    starla +1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    4 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    2 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    2 starla
    1 slaveloos
    2 U
    2 Yankee
    2 GimmeGore
    1 tong80
    pi_74747134
    Van welk opinieblad is Arendo Joustra de hoofdredacteur?
    I feel kinda Locrian today
    pi_74747152
    Elsevier
    pi_74747171
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 14:01 schreef tomtomaat het volgende:
    Elsevier
    + 1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    5 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    2 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    2 starla
    1 slaveloos
    2 U
    2 Yankee
    2 GimmeGore
    1 tong80
    I feel kinda Locrian today
    pi_74747322
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_74747334


    Welk dier?
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')