abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 15 november 2009 @ 21:13:36 #1
92644 mr_anonimous
Death is... whimsical... today
pi_74727948
Welkom bij het 1793ste deel van de Algemene Kennis Quiz!


De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten voor een paar delen.


Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?


Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Zo dus: gebruikersnaam +1 Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurt als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat
    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1750, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1751 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Tussenstand na deel 1791
    262 tomtomaat
    196 qonmann
    175 nightcowboy
    143 ScottTracy
    116 De_Hertog
    97 Yankee
    96 skittelman
    95 Rucebo
    92 banaantjeEE
    76 GimmeGore
    67 Ofyles2
    53 PhysicsRules
    52 mr_anonimous
    51 slaveloos
    40 lubje25
    40 Mark
    26 Tanjaa
    25 iggyinthehouse
    24 erkel
    24 starla
    23 conleche
    19 tong80
    15 Cobra4
    15 barney74
    14 Terpentin07
    13 steekbal
    12 Maizena
    11 Nico_S
    10 Hymen_Copter
    9 Yurithemaster
    9 Mr. Jorn.
    9 vaagsel
    8 Induhskaai
    5 C_a_K_e
    4 Bos81
    4 Its-Jojo-4you
    4 LaStrange
    4 Robbiev85
    4 thomaster
    4 U
    4 BasOne
    3 Hi_flyer
    3 Pietverdriet
    3 Dagobert
    3 RoofingBurner
    2 Berkery
    2 Homdeck
    2 macondo
    2 Siniti
    2 Mascleta
    2 Japsnars
    2 DeeBee
    2 Neleos
    1 Aap_2
    1 DiabloSam
    1 iamredleader
    1 Langetabbetje
    1 Lehme
    1 NelsonWandelaar
    1 WooZ
    1 Jannuk
    1 Burnett

    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:

    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is
    AKQ # 1750 Het laatste deel voor de grote reset!
    AKQ nr 1760 met dubbele punten voor mevrouw Keever!
    AKQ nr.1770: met het Dream Team van Barcelona
    AKQ #1780: in een vinexwijk :')
    AKQ #1781 Dag oktober, hallo november!!
    AKQ # 1782 het is weer maandag
    AKQ # 1783 met Dalmatiërs
    AKQ # 1784 Meanderen
    AKQ # 1785 Met Pinkeltje
    AKQ # 1786 zonder Pinkeltje
    AKQ # 1787 hier verder...
    AKQ # 1788 echt Hema
    AKQ # 1789 klik klik klik
    AKQ # 1790 Hier wordt niet geklikt
    AKQ # 1791 - Marianne neemt je mee, naar Vancouver..

    [ Bericht 1% gewijzigd door mr_anonimous op 15-11-2009 21:24:15 ]
  • Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74727955
    hamburg
      zondag 15 november 2009 @ 21:14:38 #3
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74728000
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:13 schreef nightcowboy het volgende:
    hamburg
    Vaste klant?
    nightcowboy +1
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zondag 15 november 2009 @ 21:14:42 #4
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74728003
    hamburg
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_74728047
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_74728088
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:14 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Vaste klant?
    nightcowboy +1
    Nee, is een tijdje geleden ook gevraagd maar dan was de vaagstelling iets anders.
    pi_74728263


    Wie?
    pi_74728516
    Rutger Castricum
      zondag 15 november 2009 @ 21:24:55 #9
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74728528
    Rutger Castricum
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zondag 15 november 2009 @ 21:25:20 #10
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74728552
    Points are up!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74728647
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:24 schreef Rucebo het volgende:
    Rutger Castricum


    Stand deel 1793

    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    pi_74728710
    Wie?
      zondag 15 november 2009 @ 21:28:49 #13
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74728758
    Di Resta?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74728819
    Montoya
    pi_74728892
    Juan Pablo Montoya
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 15 november 2009 @ 21:31:37 #16
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74728936
    Oh kut het staat op zijn boordje.......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74729116
    Oh hier zijn jullie
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74729147
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:29 schreef tomtomaat het volgende:
    Montoya
    Inderdaad. Zijn voornaam staat op het boordje, dat zag ik zelf ook te laat .

    Stand deel 1793
    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    1 tomtomaat
    pi_74729477
    Zonder de naam in het kraagje wist ik het ook....

    Welke Amerikaanse staat heeft als bijnaam "Beaver State"?
      zondag 15 november 2009 @ 21:42:32 #20
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74729539
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:41 schreef tomtomaat het volgende:
    Zonder de naam in het kraagje wist ik het ook....

    Welke Amerikaanse staat heeft als bijnaam "Beaver State"?
    orgegon
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74729540
    Colorado?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      zondag 15 november 2009 @ 21:43:06 #22
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_74729569
    Washington?
    Weisst
      zondag 15 november 2009 @ 21:45:59 #23
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74729730
    oregon
    .
    pi_74729757
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:42 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    oregon
    mr_a +1

    Stand deel 1793
    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    1 tomtomaat
    1 mr_anonimous
    pi_74729800
    tvp
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_74729997
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:47 schreef banaantjeEE het volgende:
    tvp
    goed idee
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 15 november 2009 @ 21:54:27 #27
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74730233
    De Stammheim gevangenis huisveste ooit 4 kopstukken van de RAF waaronder Baader en Meinhoff. Noem 1 van de andere 2.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74730313
    Raspe?
    pi_74730385
    Dat meisje ?
    hoe heet ze Geslin oid

    (6 letters staat me bij)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 15 november 2009 @ 21:56:51 #30
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74730392
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:55 schreef tomtomaat het volgende:
    Raspe?
    Gudrun Ensslin had ook goed geweest. Geen van alle heeft Stammheim levend verlaten.

    tomtomaat +1

    Stand deel 1793
    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    2 tomtomaat
    1 mr_anonimous
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74730443
    Ensslin ja
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74730727
    Welke politicus werd eind jaren 70 door de "Rode Brigades" ontvoerd en vermoord?
      zondag 15 november 2009 @ 22:03:26 #33
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74730804
    Aldo Moro
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zondag 15 november 2009 @ 22:03:33 #34
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_74730811
    aldo moro
    .
      zondag 15 november 2009 @ 22:04:07 #35
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74730850
    Zou Berlusconi nu op hun lijstje staan?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74730919
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:03 schreef mr_anonimous het volgende:
    Aldo Moro


    mr_a +1

    Stand deel 1793
    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    2 tomtomaat
    2 mr_anonimous
      zondag 15 november 2009 @ 22:10:15 #37
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74731192
    Het Stockholmsyndroom is een psychologisch verschijnsel waar de gegijzelde sympathie krijgt voor de gijzelnemer. Wie is het bekendste voorbeeld van stockholmsyndroom?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74731223
    Natasha Kampusch?
    pi_74731229
    Patty Hearst ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74731230
    die oostenrijkse
    pi_74731260
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:11 schreef Rucebo het volgende:
    Natasha Kampusch?
    Die bedoel ik ook...
      zondag 15 november 2009 @ 22:12:34 #42
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74731301
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:11 schreef qonmann het volgende:
    Patty Hearst ?
    Natascha Kampusch ook wel maar Patty net ietsje meer. Die werd zelfs lid van de bende die haar ontvoerde.
    qonmann +1

    Stand deel 1793
    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    2 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74731468
    Het is hier 2-1 voor Natasha, dus je zou zeggen dat zij het bekendst is...
    pi_74731558
    Realiseer me nu pas dat mijn stad een vermoorde politici wijk heeft met ML King, Olof Palme en Aldo Moro.

    Creepy.
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 15 november 2009 @ 22:17:58 #45
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74731612
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:15 schreef tomtomaat het volgende:
    Het is hier 2-1 voor Natasha, dus je zou zeggen dat zij het bekendst is...
    Het gaat niet om bekendheid. Maar om hoeveel sympathie er voor de gijzelnemer was en als je zoveel sympathie hebt dat je mee gaat doen dan is het wel heel erg....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74731638
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:17 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    Realiseer me nu pas dat mijn stad een vermoorde politici wijk heeft met ML King, Olof Palme en Aldo Moro.

    Creepy.
    Geen Kenedy?
      zondag 15 november 2009 @ 22:19:13 #47
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74731684
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:17 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    Realiseer me nu pas dat mijn stad een vermoorde politici wijk heeft met ML King, Olof Palme en Aldo Moro.

    Creepy.
    Een vriendin van mij woont in de Anna Lindh straat......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74731860


    Welk land ?
    (een lastige denk ik)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74731914
    Burundi?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      zondag 15 november 2009 @ 22:24:09 #50
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74731941
    Venezuela?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74731946
    butan?
    I feel kinda Locrian today
      zondag 15 november 2009 @ 22:26:19 #52
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74732069
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:24 schreef starla het volgende:
    butan?
    Ah daar komt dat gas vandaan?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_74732082
    Ecuador?
    pi_74732137
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:26 schreef nightcowboy het volgende:
    Ecuador?
    Netjes !

    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    1 Rucebo
    2 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74732388


    Wat is de hoofdstad van Tadjikistan?
    pi_74732398
    Tashkent
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74732414
    Mm nee dat is 't bij nader inzien volgens mij niet...
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      zondag 15 november 2009 @ 22:32:26 #58
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_74732420
    Ik ga maar eens slapen. Morgen om 5:30 gaat de wekker weer
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zondag 15 november 2009 @ 22:32:51 #59
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_74732440
    Bisjkek?
    pi_74732485
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:32 schreef ScottTracy het volgende:
    Tashkent
    van de cowboy van Tashkent
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 15 november 2009 @ 22:34:02 #61
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_74732497
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:32 schreef ScottTracy het volgende:
    Mm nee dat is 't bij nader inzien volgens mij niet...
    Oezbekistan - Tasjkent, dat weet ik zeker.

    Veel minder zeker ben ik van mijn antwoord.
    pi_74732504
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:32 schreef mr_anonimous het volgende:
    Ik ga maar eens slapen. Morgen om 5:30 gaat de wekker weer
    Slaap wel
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74732664
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:33 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    van de cowboy van Tashkent
    Abdoe... maar dat was idd een Oezbeek
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_74732715
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:36 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Abdoe... maar dat was idd een Oezbeek
    Ken eigenlijk 0 mensen uit Tadjikistan, dat is wel weinig
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_74732721
    Tasjkent is inderdaad Oezbekistan.
    Bisjkek is Kirgizië.
    pi_74732744
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:37 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Ken eigenlijk 0 mensen uit Tadjikistan, dat is wel weinig
    Er wonen in Nederland ook precies 2 mensen die zijn geboren in Tajikistan, hoorde ik laatst op de radio
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')