na de olympics (eind feb) gaat het weer verderquote:Op woensdag 3 februari 2010 23:02 schreef ApperlooDude het volgende:
Hm, ik zag dat er tot nu toe 4 zijn uitgekomen, allemaal in november.. wat zijn de plannen voor het vervolg dan?
Ik wacht even tot ze allemaal uit zijn, vind series per seizoen achter elkaar kijken een stuk prettiger.quote:Op woensdag 3 februari 2010 23:25 schreef sbientje het volgende:
na de olympics (eind feb) gaat het weer verder
Vervelend he, ben ik ook ingetrapt.quote:Op woensdag 3 februari 2010 23:41 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik wacht even tot ze allemaal uit zijn, vind series per seizoen achter elkaar kijken een stuk prettiger.
alhoewel ik er met 24 ingeluisd ben en nu elke week moet wachten op een nieuwe aflevering![]()
MyEpisodes.comquote:Op maandag 8 maart 2010 16:54 schreef Drifter__ het volgende:
Leuke serie! 3 eps gezien, 30 maart begint het dus weer? Is er al een uitzendschema?
Ik zie die recap helemaal nergens. Weet je het zeker? Niet dat ik die recap echt nodig had, zoveel was er nou ook weer niet om te onthouden.quote:Op woensdag 24 maart 2010 15:01 schreef Tegan het volgende:
Gisteren kwam een 'recap of the first four episodes', en dan volgende week een nieuwe aflevering...
Een compilatie van "Last time on V"'s ofzo?quote:Op woensdag 24 maart 2010 15:33 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik zie die recap helemaal nergens. Weet je het zeker? Niet dat ik die recap echt nodig had, zoveel was er nou ook weer niet om te onthouden.
Het is een special genaamd The Arrival, ik heb hem van Usenet...quote:Op woensdag 24 maart 2010 15:33 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik zie die recap helemaal nergens. Weet je het zeker? Niet dat ik die recap echt nodig had, zoveel was er nou ook weer niet om te onthouden.
Oh dan zoek ik op The Arrival, ik keek bij Eztv en zocht gewoon op V.quote:Op woensdag 24 maart 2010 15:35 schreef Tegan het volgende:
[..]
Het is een special genaamd The Arrival, ik heb hem van Usenet...
Bedankt voor de tip. Vanavond maar eens downloadenquote:Op woensdag 24 maart 2010 15:39 schreef Tegan het volgende:
Ik zocht ook gewoon op V en vond hem, maar als je op The Arrival zoekt vind je hem ook.
binsearch, the arrival, eerste resultquote:Op vrijdag 26 maart 2010 11:32 schreef DaBuzzzzz het volgende:
zie hem alleen niet in een nette 720P kwaliteit
O is dat 't!quote:Op woensdag 24 maart 2010 15:35 schreef Tegan het volgende:
[..]
Het is een special genaamd The Arrival, ik heb hem van Usenet...
Heb hem nog niet gezien, maar schijnt een soort flashback te zijn.quote:Op vrijdag 26 maart 2010 11:36 schreef Ang3l het volgende:
[..]
O is dat 't!
Ik zag inderdaad een Season 1, episode 00 staan.
Heb hem maar aangeklikt, maar nog niet gekeken.
Dat is dus een special?
Ik heb het gisteren gekeken, het is een samenvatting van wat er allemaal gebeurd is, niets nieuws verder. Wel handig om even te kijken vond ik.quote:Op vrijdag 26 maart 2010 11:36 schreef Ang3l het volgende:
[..]
O is dat 't!
Ik zag inderdaad een Season 1, episode 00 staan.
Heb hem maar aangeklikt, maar nog niet gekeken.
Dat is dus een special?
Thx, toch maar vaker die ipv yab of nzbindex gebruiken dusquote:
Ja, dat zijn nou ook net de zenders die niets anders uitzenden dan dure series en films en alleen maar in de duurste bundels zitten. Nou ja, HBO dan in ieder geval, Showtime zit al bij de op één na duurste bundel (bij AT&T dan).quote:Op zaterdag 27 maart 2010 22:56 schreef Mirel het volgende:
Enige zenders die nog alles netjes uitzenden zijn de kabelzenders (HBO en Showtime o.a., en misschien die zender waar Breaking Bad op komt)
Helemaal mee eens.quote:Op woensdag 31 maart 2010 17:48 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik vond deze aflevering een beetje suf eigenlijk. Ik weet niet of ik 'm blijf volgen...
Ik vond dit juist de eerste spannende aflevering. En ik hoopte dat Val die muis zou opeten (zoals in de originele serie), maar helaas...quote:Op woensdag 31 maart 2010 17:48 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik vond deze aflevering een beetje suf eigenlijk. Ik weet niet of ik 'm blijf volgen...
ik vind juist die tyler irri, hoe dom kan een knul zijnquote:Op woensdag 31 maart 2010 19:47 schreef Cerbie het volgende:
Ik vind die moeder nogal sufEn vreselijk irritant
Hopelijk komt er wat meer actie in binnenkort.
Inderdaad, het is eigenlijk gewoon bagger, het acteerwerk is ook zo slechtquote:Op woensdag 31 maart 2010 17:48 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik vond deze aflevering een beetje suf eigenlijk. Ik weet niet of ik 'm blijf volgen...
De kijkcijfers zijn weer wat gedaald, maar kunnen nog bijtrekken.quote:ABC’s V scored a 2.9 adults 18-49 rating, 6% below the 3.1 rating for its last episode in the fall.
Moeder is idd erg irritantquote:Op woensdag 31 maart 2010 19:47 schreef Cerbie het volgende:
Ik vind die moeder nogal sufEn vreselijk irritant
Hopelijk komt er wat meer actie in binnenkort.
ik weet t niet meer zeker, even opzoekenquote:Op woensdag 31 maart 2010 21:17 schreef KingOfMars het volgende:
Echt?
Oh well. Laat maar weer eens zien dat ik echt NIKS meer snap van de tv wereld en de beslissingen die er gemaakt worden..
Is hip ofzo. Stargate Universe idem.quote:Op woensdag 31 maart 2010 21:21 schreef slacker_nl het volgende:
Wat was eigenlijk de reden van de gap? Serie heeft 3 maanden plat op z'n gat gelegen fzo.
Ik heb het idee dat het is ontstaan na die writer's strike van vorige jaar (of was het het jaar daarvoor) ofzo. Toen zag je opeens dat series (noodgedwongen) een tijd wegbleven. Misschien heeft dat een trend gezet?quote:
Feestdagen periode en Olympische Winterspelen en je zit al bijna aan 3 maanden.quote:Op woensdag 31 maart 2010 21:21 schreef slacker_nl het volgende:
Wat was eigenlijk de reden van de gap? Serie heeft 3 maanden plat op z'n gat gelegen fzo.
Jahdag, feestdagen duren geen maand en de winterspelen zeker geen 2 maanden: Feestdagen, anderhalve week hooguit, 24 dec - 2 jan; winterspelen, 12 feb - 28 feb. Dat is 4 episodes in januarie en 2 in feb, en dan kan je begin maart weer vollop uitzenden.quote:Op woensdag 31 maart 2010 22:42 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Feestdagen periode en Olympische Winterspelen en je zit al bijna aan 3 maanden.
De feestdagen beginnen hier natuurlijk al eind november met Thanksgiving. Even wat gezocht en de reden van de break vond ik hier.quote:Op donderdag 1 april 2010 09:22 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Jahdag, feestdagen duren geen maand en de winterspelen zeker geen 2 maanden: Feestdagen, anderhalve week hooguit, 24 dec - 2 jan; winterspelen, 12 feb - 28 feb. Dat is 4 episodes in januarie en 2 in feb, en dan kan je begin maart weer vollop uitzenden.
Ze zijn mid/eind november gestopt en zijn eind maart (begin april) weer begonnen. Komt niet overeen met de periodes die jij nu opnoemt.
Ik had zo het idee dat ze die technologie niet hadden, maar dat ze alles wisten omdat ze een spycam hadden, zo een die Julie een keer kapotsloeg. Enkel om die dude te framen.quote:Op donderdag 1 april 2010 15:12 schreef DJKoster het volgende:
Dat van die vingerafdruk.. Die V kunnen ook echt alles he..![]()
Vermakelijk, dat is alles..
Ze vieren in de US inderdaad precies dezelfde feestdagen als hierquote:Op donderdag 1 april 2010 09:22 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Jahdag, feestdagen duren geen maand en de winterspelen zeker geen 2 maanden: Feestdagen, anderhalve week hooguit, 24 dec - 2 jan; winterspelen, 12 feb - 28 feb. Dat is 4 episodes in januarie en 2 in feb, en dan kan je begin maart weer vollop uitzenden.
Ze zijn mid/eind november gestopt en zijn eind maart (begin april) weer begonnen. Komt niet overeen met de periodes die jij nu opnoemt.
dus ze gaan meer van dit soort breaks in een seizoen gooien omdat de serie 'zo intens is' ?quote:Op donderdag 1 april 2010 15:15 schreef OMG het volgende:
[..]
De feestdagen beginnen hier natuurlijk al eind november met Thanksgiving. Even wat gezocht en de reden van de break vond ik hier.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |