Bij kinderen hoort het naar mijn mening minder uit te maken hoe ze zich kleden/of ze lang haar hebben etc. Ik krijg altijd het idee dat ouders die daarvoor bang zijn eerder bang zijn dat mensen slecht over henzelf [de ouders dus] denken,quote:Op woensdag 16 december 2009 15:50 schreef June. het volgende:
[..]
Vind ik juist wel, je laat ze er toch ook niet als een zwerver bij lopen als ze dat zouden willen? Hakken is leuk, voor een keer, maar die Suri loopt er continu op en bovendien is ze veel te koud gekleed als je de mensen om haar heen zo bekijkt.
Euh, dat zeg ik toch helemaal niet!? Dat was meer om aan te geven dat een kind wel van alles aan wil hebben, maar dat je als ouder wel een lijn moet trekken (en nee, niet als een kind lang haar heeft, maar wel in een situatie zoals bij Suri).quote:Op woensdag 16 december 2009 16:15 schreef Harajuku. het volgende:
Omdat dat kind lang haar heeft ziet ie er gelijk uit als een zwerver? Alsjeblieft zeg. Laat hem lekker met lang haar lopen als hij dat wil, wat een drama om niets zeg. Dat je je kind niet dagenlang op hakken moet laten lopen lijkt me logisch, maar deze discussie over het haar kan ik werkelijk niet begrijpen.
Ahquote:Op woensdag 16 december 2009 16:36 schreef Malahide het volgende:
Tabitha en Marion van Sarah Jessica Parker en Matthew Broderick.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 12 december 2009 22:21 schreef kvd het volgende:
Carson Daly (MTV) met zoontje Jackson James, wat een guitig mannetje
[ afbeelding ]
Ze komen niet uit haar buik. Ze zijn van een draagmoeder. Maar oke, dan kunnen het nog steeds haar kinderen zijn.quote:Op woensdag 16 december 2009 20:03 schreef rena het volgende:
[..]
AhZe lijken gelukkig niet op hun moeder.
quote:Op donderdag 17 december 2009 11:51 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]
Sophie Dahl met haar zoontje...
quote:Op donderdag 17 december 2009 11:51 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]
Sophie Dahl met haar zoontje...
Inderdaad, wat maakt lang haar nou uit? Als dat kind het leuk vindt, lekker laten gaan!quote:Op woensdag 16 december 2009 16:12 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Bij kinderen hoort het naar mijn mening minder uit te maken hoe ze zich kleden/of ze lang haar hebben etc. Ik krijg altijd het idee dat ouders die daarvoor bang zijn eerder bang zijn dat mensen slecht over henzelf [de ouders dus] denken,. Eerder bang voor de reacties over henzelf, dan over hun kind. Hakken & de hoeveelheid kleding die Suri aanheeft -weinig dus- kan ik nog begrijpen. Dat is gewoon niet gezond, maar als het kind lang haar wil waarom zou je dan als woeste ouder het haar koste wat kost eraf knippen?
quote:
quote:Op donderdag 17 december 2009 11:51 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]
Sophie Dahl met haar zoontje...
Het blijft een heel typisch gezicht.quote:Op donderdag 17 december 2009 11:51 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]
Sophie Dahl met haar zoontje...
Ze hebben allemaal de ogen van moeders.quote:Op vrijdag 18 december 2009 13:56 schreef Turbomuis het volgende:
Meryl Streep en kids:
[ afbeelding ]
Met zoon Henry
[ afbeelding ]
Met dochters Louisa, Grace en Mamie
En de mond ook wel! Ze lijken allemaal wel erg op Meryl trouwensquote:Op vrijdag 18 december 2009 18:46 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ze hebben allemaal de ogen van moeders.
Die zoon van Jamie Lee Curtis lijkt op Justin Long!quote:Op vrijdag 18 december 2009 20:40 schreef kvd het volgende:
Jamie Lee Curtis met Thomas en Annie
[ afbeelding ]
Toby en Ruby
[ afbeelding ]
Jamie Oliver en gezin
[ afbeelding ]
Nicole, Keith, Sunday die lacht
[ afbeelding ]
quote:Forget Greg, Peter or Bobby. The newest Brady is Benjamin.
More than a week after celebrating the birth of their first child, Gisele Bündchen and Tom Brady have finally settled on a name for the little guy.
Het lieftallige jochiequote:Taylor Pugh (4) mag niet meer de klas in. Zijn weelderige haardos wordt te lang bevonden door de schoolleiding van de Floyd Elementary School in Mesquite, Texas. Er is wel voor een alternatief gezorgd; hij krijgt nu les in zijn dooie eentje in de bibliotheek van de school, aldus The Dallas Morning News.
De kleuterschool staat bekend als een instituut dat veel zorg besteedt aan de dress code, omdat de leerlingen worden voorbereid op een voorbeeldige baan in de zakenwereld.
Natuurlijk zijn de ouders van Taylor het hier helemaal niet mee eens en vertikken het om hem naar de kapper te sturen.
Voor een foto van Taylor, klik hier.
quote:Op zondag 20 december 2009 16:44 schreef rena het volgende:
Kendra Wilkinson en haar zoontje.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Schattig!
Wat een knap joch!quote:Op zondag 20 december 2009 18:19 schreef kvd het volgende:
Naveen Andrews (lost) met zoontje Naveen Joshua
[ afbeelding ]
Als ze voor +- 20 door kan is het misschien de dochter van Meneer Rossdalequote:Op dinsdag 22 december 2009 13:39 schreef Noek het volgende:
En kindermeisje. Waarom loopt er altijd zo'n meisje/vrouw mee? Is zo'n mens gewoon een accessoire?
Ik herinner me nog een jaar of 5 geleden dat Gwen met een brok in de keel zat, bij Jonathan Ross op de BBC, omdat hun Bulldog net was overleden... Grappig contrast tussen de honden als je het vergelijkt met wat ze nu heeft.quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:44 schreef Harajuku. het volgende:
Vraag me af hoe lang die hond blijft, als die niet genoeg beweging krijgt vreet hij je huis op
Ikquote:Op dinsdag 22 december 2009 13:47 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik herinner me nog een jaar of 5 geleden dat Gwen met een brok in de keel zat, bij Jonathan Ross op de BBC, omdat hun Bulldog net was overleden... Grappig contrast tussen de honden als je het vergelijkt met wat ze nu heeft.
Misschien laat de nanny de hond ook uit
Die vergelijking klopt niet want het gaat om die wandeling en daar zijn die ouders toch bij. De creche gaat niet mee op zaterdag als je een blokje om met de familie gaat.quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:44 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Als ze voor +- 20 door kan is het misschien de dochter van Meneer Rossdale![]()
Waarom een kindermeisje? Waarom hebben mensen een au-pair in huis, waarom zijn de kinderen 5 dagen per week bij de creche? Omdat de ouders de handen vrij willen hebben
quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:55 schreef Noek het volgende:
[..]
Die vergelijking klopt niet want het gaat om die wandeling en daar zijn die ouders toch bij. De creche gaat niet mee op zaterdag als je een blokje om met de familie gaat.
Gelukkig hebben ze een toffe hond, die stealt the thunder van die nanny wel. En terecht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |