Ah, zinnige dingen als "KNJB, KNJB!!", "BLOM NEUKT HET LIJK DAT ABOUTALEB EN COHEN HEBBEN ACHTERGELATEN!!" en "DEZE SUKKELS ZIJN EEN SCHANDE!!!"?quote:Op zondag 1 november 2009 15:10 schreef Happel het volgende:
[..]
Gaan we ook nog wat zinnigs melden hier of blijf je zo bezig? Het is namelijk wel genoeg zo.
Dat is ontopic.quote:Op zondag 1 november 2009 15:13 schreef Otis2.0 het volgende:
[..]
Ah, zinnige dingen als "KNJB, KNJB!!", "BLOM NEUKT HET LIJK DAT ABOUTALEB EN COHEN HEBBEN ACHTERGELATEN!!" en "DEZE SUKKELS ZIJN EEN SCHANDE!!!"?
eh, ben ik in een collegezaal van de Leidsche Onderwijs Instellingen beland of ben ik toch nog gewoon ingelogd op een forum waar lekker plat over voetbal geluld kan worden?quote:Op zondag 1 november 2009 15:07 schreef Merkie het volgende:
[..]
Hoezo zijn het nou weer sukkels? Omschrijf nauwkeurig waarom je dit vindt, en wees hierbij specifiek waarom je van een bepaalde speler vindt dat hij een sukkel is zonder naar het collectief te verwijzen.
Inderdaad, als het andersom is hebben ze het zogenaamd niet gezienquote:Op zondag 1 november 2009 15:13 schreef Happel het volgende:
[..]
Andersom geven ze er niet zo om. Zo fanatiek zijn ze namelijk niet, daarom trek ik het ook slecht. Zelfs collega's die niks om voetbal geven trekken dan hun muil open.
Ze zijn niet zo goed dus. Zijn ze daarom sukkels? Of moeten ze tegen Been zegegn dat ze niet willen spelen dan? Babovic speelde trouwens helemaal niet slecht.quote:Op zondag 1 november 2009 15:12 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Specifiek: Slory zit weer op z'n oude lage niveau, Van Dijk is een modale keeper die reserve achter een goede doelman had moeten zijn, Bahia zal nooit een topverdediger worden, Tomasson was er weer eens niet (en dit keer door z'n eigen achterlijke schuld) Babovic wil té graag en kan z'n hoofd er daardoor niet bijhouden, Bruins is een laks en lui joch dat geen zin heeft om z'n broek te wassen, Wijnaldum lijkt het allemaal niet meer te interesseren, Biseswar is altijd al een matige prutser geweest.
Zeker die laatste kaart die van Dijk pakte was toch wel heel erg onprofessioneel hoor. Sta je nou gelijk of nipt voor dan kan ik me voorstellen dat je de doorgebroken speler zo pakt maar hier zat geen enkel idee achter.quote:Op zondag 1 november 2009 15:03 schreef Merkie het volgende:
Nee, ik vind het aantal rode kaarten niet teveel. Dat je er in twee wedstrijden 4 tegenkrijgt is een incident. Het is pas erg als Feyenoord consequent een groot aantal grove overtredingen maakt op onnodige momenten. Dat is niet het geval. Ik snap niet hoe je dit zelf niet kan inzien, serieus, denk gewoon alsjeblieft eens even na wat je precies zegt.
Dat ze niet zo goed zijn zouden ze met strijd moeten compenseren. Babovic speelde idd niet slecht maar riskeerde een rode kaart en kreeg hem.quote:Op zondag 1 november 2009 15:16 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ze zijn niet zo goed dus. Zijn ze daarom sukkels? Of moeten ze tegen Been zegegn dat ze niet willen spelen dan? Babovic speelde trouwens helemaal niet slecht.
In welke zin is dat meer ontopic dan aankaarten dat hier over het algemeen de opvatting heerst dat alleen 'joden' de scheids de schuld geven na een nederlaag?quote:Op zondag 1 november 2009 15:15 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat is ontopic.
Mocht je nog wat te klagen hebben, dan verwijs ik je naar feedback. Of maak een topicreport aan. Dan nemen we het misschien wel mee naar achteren.
Ze compenseerden aardig met strijd de eerste helft. Met 11 tegen 10 lukte dat niet meer. Mijn enige conclusie die ik aan de hand van deze wedstrijd kan trekken is dat Feyenoord niet goed genoeg is om met 10 man in de Arena Ajax van zich af te houden. Is dat zo'n ramp dat ze sukkels zijn? Nee toch? Daarom vind ik dat je je aanstelt.quote:Op zondag 1 november 2009 15:17 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dat ze niet zo goed zijn zouden ze met strijd moeten compenseren. Babovic speelde idd niet slecht maar riskeerde een rode kaart en kreeg hem.
Ajax kun je verliezen, zeker met 10 man. Maar niet zo kansloos als vandaag. Maar Sparta mag je NIET verliezen en AZ en de wedstrijden erop wordt nu 'moeten'.quote:Op zondag 1 november 2009 15:19 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ze compenseerden aardig met strijd de eerste helft. Met 11 tegen 10 lukte dat niet meer. Mijn enige conclusie die ik aan de hand van deze wedstrijd kan trekken is dat Feyenoord niet goed genoeg is om met 10 man in de Arena Ajax van zich af te houden. Is dat zo'n ramp dat ze sukkels zijn? Nee toch? Daarom vind ik dat je je aanstelt.
Vaag gezeur weer. Dan wordt het tijd om te zorgen voor 'meer dan alleen talent' en aangezien daar geen geld voor is: hoe wil je dat doen? Je kunt wel weer de hele week met die gasten gaan praten maar daar win je niet mee hoor.quote:Been: Talent is niet voldoende
AMSTERDAM - Trainer Mario Been van Feyenoord had meer voorgesteld van zijn eerste klassieker als hoofdcoach van Feyenoord. Hij verloor zondag met maar liefst 5-1 bij Ajax. ''En ik was in de tweede helft even bang dat het 6- of 7-0 ging worden'', bekende hij.
© ANPFeyenoord hield Ajax 42 minuten op 0-0. ''Maar daarna laat Leroy Fer opnieuw Demy de Zeeuw uit zijn rug lopen'', mopperde Been.
''We komen met 1-0 achter en vervolgens krijgt Stefan Babovic de rode kaart. Dan weet je dat je het met 50.000 supporters van Ajax op de tribune heel moeilijk krijgt."
Groot verschil
"In de tweede helft gaven we opnieuw een paar doelpunten weg. Het verschil met Ajax was toen heel groot. We hebben heel veel talent, maar dat is niet voldoende", aldus Been.
"Je moet in zo'n wedstrijd ook kunnen knokken. Daar moeten we het komende week in de aanloop van de wedstrijd bij AZ maar weer eens over hebben.''
Been wilde niet uitgebreid over individuele spelers praten. Toch was het duidelijk dat hij vooral teleurgesteld was in het optreden van Fer, Georgino Wijnaldum en Diego Biseswar. Het drietal hield Feyenoord vorig seizoen vaak overeind.
Teleurstellend
Tegen Ajax speelden ze echter teleurstellend. ''Je moet in zulke wedstrijden meer dan een balletje mooi naar rechts of links tikken'', vond Been.
''We komen van heel ver met Feyenoord. Maar we kunnen alleen nog een stap maken als we het anders gaan aanpakken. De spelers van Ajax begrepen dat beter.''
Omdat die afgelopen is.quote:Op zondag 1 november 2009 15:32 schreef HaagsPietje het volgende:
waarom is er geen apart onderwerp meer voor deze wedstrijd??????
Het is het enige wat Been kan doen he, sterker nog, daar is hij voor aangetrokken.quote:Op zondag 1 november 2009 15:29 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Vaag gezeur weer. Dan wordt het tijd om te zorgen voor 'meer dan alleen talent' en aangezien daar geen geld voor is: hoe wil je dat doen? Je kunt wel weer de hele week met die gasten gaan praten maar daar win je niet mee hoor.
Om te praten met de spelers?quote:Op zondag 1 november 2009 15:37 schreef Merkie het volgende:
[..]
Het is het enige wat Been kan doen he, sterker nog, daar is hij voor aangetrokken.
Leerdam viel idd weinig te verwijten, en Gio was ook niet slecht. Van Dijk vond ik weer zeer twijfelachtig, haal alsjeblieft die Krul eens snel op.quote:Overigens speelde Leerdam een prima wedstrijd, Suarez had het niet makkelijk. Alleen moet hij wel leren ingooien.
Ik bedoel dat als Ajax verliest 't halve land ons uitlachtquote:Op zondag 1 november 2009 15:13 schreef Happel het volgende:
[..]
Andersom geven ze er niet zo om. Zo fanatiek zijn ze namelijk niet, daarom trek ik het ook slecht. Zelfs collega's die niks om voetbal geven trekken dan hun muil open.
Mee eens, met een goede keeper had je sowieso al wel 2 tegengoals minder gehad vandaag. Natuurlijk kun je het hem niet verwijten dat ie niet goed genoeg meer is, maar wel dat ze geld de put in hebben gegooid voor Cissé terwijl ze dat beter in een fatsoenlijke keeper en het behoud van Tiendalli kunnen steken.quote:Op zondag 1 november 2009 15:42 schreef Merkie het volgende:
Darley moet echt weer snel terugkomen. Die 3-0 van Van der Wiel was wel hard, maar recht op de keeper in de korte hoek. Een goede keeper heeft zo'n bal. Ook die 1-0 ging er lullig in, een keeper met scherpe reflexen heeft zo'n bal. Niet dat hem verder veel te verwijten valt, hij is tenslotte ook al 41. Maar als Mulder het volgende week goed doet mag hij van mij blijven staan.
Als Feyenoord weer Europa niet ingaat dit seizoen, moet er toch eens iets radicaals veranderen in de gehele organisatie. 4e plek moet behaald worden, zo simpel is het.quote:Op zondag 1 november 2009 15:46 schreef PabloLopez het volgende:
Zoo de KNJB kan zich weer in de handjes knijpen, Feyenoord zal Europa niet in gaan. Ik wens Blom veel plezier bij een eerst komende wedstrijd in de Kuip.
quote:Op zondag 1 november 2009 15:46 schreef PabloLopez het volgende:
Zoo de KNJB kan zich weer in de handjes knijpen
Darley is me te lang geblesseerd.quote:Op zondag 1 november 2009 15:46 schreef Merkie het volgende:
De goals tegen Sparta waren ook houdbaar, de goal van Willem II ook. We hebben nu 13 doelpunten tegen gehad, als ik even snel tel is Van Dijk bij bijna de helft van die doelpunten niet vrij uit gegaan. Dat is vrij veel. Darley vond ik erg veel indruk maken in dat halfuurtje dat hij speelde.
Die zullen ze wel ff uit de Kuip houden denk ik.quote:Op zondag 1 november 2009 15:46 schreef PabloLopez het volgende:
Zoo de KNJB kan zich weer in de handjes knijpen, Feyenoord zal Europa niet in gaan. Ik wens Blom veel plezier bij een eerst komende wedstrijd in de Kuip.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |