daarvoor is ze uitgenodigdquote:Op dinsdag 3 november 2009 23:49 schreef qonmann het volgende:
ze blijft maar doorkwekken over Wilders ..
van jole interesseert het niets of het winstgevende is, hij woont nog steeds in een rommelig flatje 5 hoog achter.quote:Op dinsdag 3 november 2009 23:50 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Daar hoef je het logo van de VARA niet te zien, half links Nederland wordt op die site gerecycled. Ook prut dat er weer subsidie achter moet zitten, het lukt die lui ook nooit om een winstgevende toko op te zetten.
wees blij anders bleef je 3x per dag reviews schrijven over jullie etentjesquote:Op woensdag 4 november 2009 00:02 schreef golfer het volgende:
Zielig hoor. Al die graaiers die geld verloren hebben en nog maar 250 miljoen op hun rekening hebben staan.
Er zijn dagen dat ik zelfs minder verdien.
Jij liever dan ik, al zaten er toch stiekem wel leuke stukken bij.quote:Op woensdag 4 november 2009 00:06 schreef tong80 het volgende:
Zo maar eens de herhaling kijken.
Lijkt me leuk
Ja, het is armoe troef hier.quote:Op woensdag 4 november 2009 00:04 schreef morpheus_at_work het volgende:
is de recessie trouwens bij jullie ook toegeslagen, mis de nieuwe reviews.
Stiekem, ik kom er rijkelijk voor uit dat ze altijd met plezier gelezen heb.quote:Op woensdag 4 november 2009 00:08 schreef golfer het volgende:
[..]
Ja, het is armoe troef hier.
Dus je leest ze stiekem wel?
Hem niet. Maar het mag allemaal wel uit de gemeenschapspot worden betaald. De hobbysite van een club oud-linksche sandalendragers. Jippie-ahee.quote:Op dinsdag 3 november 2009 23:55 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
van jole interesseert het niets of het winstgevende is, hij woont nog steeds in een rommelig flatje 5 hoog achter.
Die geen linkse media kentquote:
QFTquote:Op woensdag 4 november 2009 08:57 schreef henkway het volgende:
[..]
Het zou mooi zijn als ze een keer hersens krijgt
Je ziet zelden gasten bij DWDD én bij P&W.quote:Op woensdag 4 november 2009 19:29 schreef alexis_ het volgende:
Nope. Het nieuws van vandaag is dat ze zijn toegelaten.
quote:Op woensdag 4 november 2009 20:54 schreef golfer het volgende:
Line up vanavond:
- Dees Brandjes , medisch directeur Slotervaart Ziekenhuis.
- Meervoudig wereldkampioen kunstfluiten Geert Chatrou.
- Kirsten Verdel en Hans van Baalen over Obama een jaar na zijn verkiezing.
quote:Op woensdag 4 november 2009 23:17 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Deze aflevering gaat in mijn archieven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |