Kon ook via telefoon voor mensen zonder internetquote:Op woensdag 28 oktober 2009 22:28 schreef DaMart het volgende:
[..]
Vorig jaar kon je hem ook op een andere manier activeren toch? Op zich hoop ik dat ze die mogelijkheid houden, ik vond Steam eigenlijk helemaal niet handig vorig jaar.
Ja en via een andere site, Unilock of zo?quote:Op woensdag 28 oktober 2009 22:30 schreef Vilano het volgende:
[..]
Kon ook via telefoon voor mensen zonder internet
Ahja dat kon ook iddquote:Op woensdag 28 oktober 2009 22:31 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ja en via een andere site, Unilock of zo?
Je bent niet de enige met bagger internet hoor, duurt bij mij ook nog 5 uur voordat ie binnen is. Morgen maar vroeg wekker zetten om nog ff te installeren en spelen.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 22:05 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
EngelandBagger internet hier
Waarmee zie je dat? FM scout ofzo.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 23:20 schreef Asskicker14 het volgende:
Ik weet niet wie verantwoordelijk is geweest voor het researchen van de Eredivisie maar de spelers van de top 5 zijn weer verschrikkelijk ondergewaardeerd. Er zijn slechts een handvol mensen die 160+ zijn. Sommige dragende spelers van vorig seizoen zijn zelfs in de categorie 140-150 PA gestopt.
Hoe kan je dat zien, is er al een nieuwe Genie Scout uit dan?quote:Op woensdag 28 oktober 2009 23:20 schreef Asskicker14 het volgende:
Ik weet niet wie verantwoordelijk is geweest voor het researchen van de Eredivisie maar de spelers van de top 5 zijn weer verschrikkelijk ondergewaardeerd. Er zijn slechts een handvol mensen die 160+ zijn. Sommige dragende spelers van vorig seizoen zijn zelfs in de categorie 140-150 PA gestopt.
Het spel orgineel kopenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:26 schreef Gilead het volgende:
Hij geeft bij mij een foutmelding als ik op wil starten: failed to set up graphic system. Iemand die weet wat er aan de hand is?
Dat doe ik dus nooit omdat de helft van de games niet meer draait op mn laptop, zou beetje zonde van m'n geld zijn dus.quote:
Dit is dus zo'n game die niet draait op je laptop.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:34 schreef Gilead het volgende:
[..]
Dat doe ik dus nooit omdat de helft van de games niet meer draait op mn laptop, zou beetje zonde van m'n geld zijn dus.
ah de eerste frustraties van Fm2010?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:04 schreef Roflpantoffel het volgende:
Hm, waarschijnlijk Ajax afgetroefd met het kopen van Honda.
NEE HIJ GAAT NAAR AJAX![]()
Idd, en dat hij altijd de wedstrijd opstart in TV weergave. Dat wil ik NIET.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:10 schreef MMUFC het volgende:
[..]
ah de eerste frustraties van Fm2010?
Vorig jaar kon je dat aanpassen in FM09.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:17 schreef Roflpantoffel het volgende:
[..]
Idd, en dat hij altijd de wedstrijd opstart in TV weergave. Dat wil ik NIET.
Waar zat dat ook alweer? Ik was die optie kwijt namelijkquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:21 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Vorig jaar kon je dat aanpassen in FM09.
Preferences en dan Gameplay volgens mij. Zal vanavond ff kijkenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:36 schreef DaMart het volgende:
[..]
Waar zat dat ook alweer? Ik was die optie kwijt namelijk.
Ik heb hem. Als je mij verteld waar ik hem naar kan uploaden dan wil ik dat wel ff doen. Hij is 27mb groot.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:36 schreef MaartenV87 het volgende:
Kan iemand mij zeggen waar ik het nederlandse taalbestand kan downloaden of wil iemand het online plaatsen?
stats van Honda bitte?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:04 schreef Roflpantoffel het volgende:
Hm, waarschijnlijk Ajax afgetroefd met het kopen van Honda.
NEE HIJ GAAT NAAR AJAX![]()
http://uploaded.to/file/aoiy6zquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:36 schreef MaartenV87 het volgende:
Kan iemand mij zeggen waar ik het nederlandse taalbestand kan downloaden of wil iemand het online plaatsen?
Thxquote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:07 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
http://uploaded.to/file/aoiy6z
Klinkt als een uitdagingquote:Op donderdag 29 oktober 2009 15:03 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Leuk zo met Feyenoord spelen. In totaal iets van 39 miljoen schuld.
Het is zeker nog steeds niet mogelijk om als je er financieel goed voor staat in 1x een groot gedeelte van de lening af te betalen?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 15:52 schreef Dein_Gesicht het volgende:
Ik 'mag' met Liverpool nu elke maand 2,75 miljoen lening terugbetalen. Financieel zit het daar ook niet echt snor
Geen idee. Ik sta er namelijk financieel niet goed voorquote:Op donderdag 29 oktober 2009 15:55 schreef MMUFC het volgende:
[..]
Het is zeker nog steeds niet mogelijk om als je er financieel goed voor staat in 1x een groot gedeelte van de lening af te betalen?
Pfff, het is inderdaad echt een uitdaging, heel moeilijk, zeker gezien eigenlijk alle spelers zuigen, behalve Bahiaquote:
Ik ga het vanaf morgenavond uitproberen. Haal hem tussen twee treinen door even op het overstapstation als ik naar huis gaquote:Op donderdag 29 oktober 2009 16:21 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Pfff, het is inderdaad echt een uitdaging, heel moeilijk, zeker gezien eigenlijk alle spelers zuigen, behalve Bahia
Ach, het is altijd even wachten op de eerste MU data update. Eerste Patch, eerste data update en spelen maar.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 16:37 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
De stats van Nederlandse spelers (in iedergeval die van Feyenoord) zijn dramatisch. Sommige dingen klopt geen hol van.
Kloptquote:Op donderdag 29 oktober 2009 16:40 schreef TheArt het volgende:
[..]
Ach, het is altijd even wachten op de eerste MU data update. Eerste Patch, eerste data update en spelen maar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |