Ter Stal, ik weet niet of je die hebt in de buurt.quote:Op vrijdag 6 november 2009 20:37 schreef miss_sly het volgende:
Wie weet waar ik een simpel zwart maillotje kan bestellen of in de winkel halen?
Niets erop, gewoon uni, en eventueel ook een zwart shirtje.
Erg lief!quote:Op dinsdag 10 november 2009 19:15 schreef huuphuup het volgende:
helleu!
ik kom even vol trots laten zien dat ik mn gebakje in haar DPAM jurkje heb gehesen vandaag![]()
[ afbeelding ]
feestjurk
Je hebt PM.quote:Op woensdag 11 november 2009 10:49 schreef innepin het volgende:
Ja dat weet ikDus mensen die geïnteresseerd zijn moeten mij even PMen met hun emailadres
Ja en niet alleen van jouquote:
quote:Op woensdag 11 november 2009 11:04 schreef innepin het volgende:
[..]
Ja en niet alleen van jouHet loopt storm
On topic: Hebben jullie de kerstcollectie van de H&M al gezien? D'r zit zo'n snoezig geruit jurkje bijEn ook echt leuke dingen voor babyjongetjes
Ow ze zijn al uitverkochtquote:Op woensdag 11 november 2009 11:23 schreef Urla het volgende:
[..]
Ha Ha de diamonds vliegen binnen. Ben je al VIP?
Jaa en die witte bonten laarsjes erbij.
Ja, echt superleuke dingen zitten erbij (en super afschuwelijke, dat hele pak v een jongenquote:Op woensdag 11 november 2009 11:04 schreef innepin het volgende:
[..]
Ja en niet alleen van jouHet loopt storm
On topic: Hebben jullie de kerstcollectie van de H&M al gezien? D'r zit zo'n snoezig geruit jurkje bijEn ook echt leuke dingen voor babyjongetjes
die schoentjes krijgt mn meisje van oma sinterklaasquote:Op woensdag 11 november 2009 12:39 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Ja, echt superleuke dingen zitten erbij (en super afschuwelijke, dat hele pak v een jongen)
Als ik een meisje kreeg zou ik deze absoluut kopen, en dan die bruine schoentjes erbij die ze ook bij H&M hebben
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
nomineer hans voor de handige harry award!quote:Op donderdag 12 november 2009 12:43 schreef trui het volgende:
ziet er inderdaad heel leuk uit, huup! ik vroeg me al af wie die nu weer gebreid/gehaakt had. maar hans zelf dus!
Hmmm, ik moet ma even naar mijn werk om het over ouderschapsverlof te hebben en zo ongeveer daarnaast zit een Hans textiel. Ik denk dat ik van die gelegenheid maar eens even gebruik ga maken.quote:Op donderdag 12 november 2009 12:32 schreef huuphuup het volgende:
[..]
die schoentjes krijgt mn meisje van oma sinterklaas![]()
en die jurk, ik vind hem zoooo leuk, maar hij is geveto'd door mn liefmja dan houdt het op.
Ik vind dat zilveren jurkje ook zo poepig, maar zo muf dat er dan weer heel groot een Hello Kitty applicatie voorop zit. Waarom toch?!![]()
Ik had het al in het kleine baby's topic gezet maar ik gooi hem dr hier ook nog eens in, bij Hans Textiel hebben ze leuk winterspul voor weinig. Ik heb dit mutsje gehaald voor 2.25
[ afbeelding ]
voor jongetjes zag ik ook leuke dingen liggen maar ik heb niet heel uitgebreid gekeken daarnaar
oh en alle maillots zijn in de aanbieding, elk tweede paar 1,-
De Handige Hans award dan wel hequote:Op donderdag 12 november 2009 12:50 schreef huuphuup het volgende:
[..]
nomineer hans voor de handige harry award!![]()
Als ik op de link klik krijg iets heel anders.....quote:Op dinsdag 10 november 2009 19:21 schreef oeke het volgende:
Ooh Huup!Echt een geweldig jurkje vind ik dat!
Mefke, ik heb het gekocht op www.merkkleertjes.nl Daar staan jumpsuits, rompertjes en broekjes geloof ik op. Die bon is 5 euro korting bij 25 euro besteding.
Heb toevallig ook een setje van Goodmood, en het is wel vergelijkbaar denk ik ja!quote:Op zondag 15 november 2009 09:40 schreef bodpa09 het volgende:
Ah, Rainbowbabies, daar ben ik ook wel benieuwd naar. Is dat net zo mooi van kwaliteit en lekker elastisch als Goodmoodkid?
Same here... Is vaak zo, in Zeeland (lees: Goes...).quote:Op zondag 15 november 2009 13:59 schreef tessie het volgende:
@Huup, ik heb idd noodgedwongen maar wat voor mezelf mee besteld![]()
![]()
@Poppejans, elke keer als ik wat leuks op die site zie, dan hebben ze het hier bij de H&M niet. Prut H&M hier.
Ik zou het geloof ik wel leuk vinden als hij op 5 december zou komen, het mooiste pakje!quote:Op zondag 15 november 2009 09:59 schreef bodpa09 het volgende:
Oh, en Poppejans, ik vergeet het elke keer te zeggen... maar...
wat een mooie sig! (al hoop ik niet dat je echt op pakjesavond bevalt, lijkt me niet zo leuk voor het kind in kwestie)
Oh, voor een datumtweeling met jouw zoon wil ik ook wel gaan hoor! Of as donderdag, dan issie tegelijk met zn vader jarig. Ik hou alle opties open (maar hoop niet 2 volle weken overtijd te lopen)quote:Op zondag 15 november 2009 15:11 schreef bodpa09 het volgende:
Ja maar , ja maar, dan krijgt hij maar 1x keer cadeaus, heeft ie geen aparte verjaardag. Issie altijd de lul als Sinterklaas op school komt, mag ie op schoot of een liedje zingen, sneeuwt zijn tractatie onder etc.
Lijkt me niks aan. (mijn zoon kwam drie dagen voor de 5e, ik ben ingeleid omdat ik zwaar over tijd liep)
Maar goed: off topic he?
die heb ik ook gehadquote:Op donderdag 19 november 2009 19:52 schreef Ssserpente het volgende:
Haha, ik zit in m'n paarse periode. Jaja, ik loop achter...
Ik vind dat echt klein vallen.quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:43 schreef mefke79 het volgende:
IEmand ervaring met Petit Louie? Valt dat ruim of krap? Ik zag een leuk shirtje online met maatvermelding 0-6 maanden - 62. Beetje zonde om het te kopen als het krap valt, dan kan ie het maar heel even aan namelijk.
Vond paars altijd echt een meidenkleur. Maar misschien ligt het er net aan met wat (voor andere kleur) je het combineert bij een jongen.quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:20 schreef bodpa09 het volgende:
Waarom niet? Ik denk wel dat ik zo'n paars shirtje scoor ooit, voor bij zijn paars/grijs gestreepte sokken.![]()
Het is wel ontzettend k*t dat de voorraad nog niet aangevuld is zeg!
Ik vind donkerpaars juist echt super leuk voor een jongetje! Met een stoer donkergrijs of zwart broekje, helemaal leukquote:Op vrijdag 20 november 2009 14:10 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Vond paars altijd echt een meidenkleur. Maar misschien ligt het er net aan met wat (voor andere kleur) je het combineert bij een jongen.
Heeft Eindhoven een outlet?quote:Op zaterdag 21 november 2009 23:11 schreef mefke79 het volgende:
Dames, ik weet niet meer wie de tip gaf (Miss_Sly?) maar die outlet in Eindhoven was een supertip! Ze hadden er zo maar een zwarte broek voor Driekus en dan ook nog betaalbaar. Uiteindelijk 'maar' 2 shirts en een broekje gekocht. Oja en tip van flip: de mutsjes van Lief vallen klein uit (of Driekus heeft een groot hoofd). Oja, en mijn shirts van GMK zijn al binnen en die nieuwe kleur groen is zoooo gaaf.
quote:
Oh wacht, dat ken ik wel dat winkeltjequote:Op zondag 22 november 2009 21:02 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Als je bij de Bijenkorf richting de Kruisstraat loopt via dat steegje, kom je er langs. Weet je waar ik bedoel?
Ik zou er ook niet naar binnen gegaan zijn, als mijn zusje niet had weten te vertellen dat het niet megaduur isquote:Op zondag 22 november 2009 21:04 schreef Groofsken het volgende:
[..]
Oh wacht, dat ken ik wel dat winkeltje. Heb er dus nog nooit gekeken hè. In mijn hoofd is alles daar megaduur
.
quote:Op zondag 22 november 2009 21:07 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik zou er ook niet naar binnen gegaan zijn, als mijn zusje niet had weten te vertellen dat het niet megaduur is
Volgende keer echt even binnenwandelen
ah, mooi!quote:Op maandag 23 november 2009 13:31 schreef oeke het volgende:
Enne, misschien heel slecht van mij maar de pond staat dus heel goed!![]()
Voor 1 pond moet je 1,10 euro rekenen.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |