Die nightfall heeft ook een erg lang touwtje aan de achterkant. Bij de mijne is dat veel korter. En die prijs geloof ik ook echt niet nee. De nightfall is nog steeds hartstikke populair en is bijna niet meer te krijgen. Die ga je dan echt niet afprijzen lijkt mequote:Op woensdag 21 oktober 2009 17:06 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
wow dat kan echt niet echt zijn, de nightfall is van 219 naar 119 pond gegaan, en overal zit korting op, lijkt me wel raar hoor. ik denk dat ik gewoon bailey buttons ga bestellen via topshop, via de uk heb je idd geen gezeur met de douane
Haha, ik ben dan ook wel een beetje extreem hoor. Maar ik was zo ontzettend blij met mijn 1e paar uggs en was er zo zuinig op. En nu met de nightfall ook, want die is bijna niet meer te krijgen. Als ik die verpest kan ik ze niet meer opnieuw kopenquote:Wow! Wat netjes haha, ik heb ze helemaal niet ingespoten ofzo, het maakt me ook niet echt uit als ze vies worden.
Okidokie, thanx!!quote:Op woensdag 21 oktober 2009 20:31 schreef pumpkinsoup het volgende:
Haha ik was net van plan hem te openen. Maar ik was te sloom want ik was moeilijk aan het doen met vorige delen. Dus als je deze nog in de op wilt zetten, vind ik handiger!
#1
#2
#3
Hmja, maar misschien moeten we er gewoon een algemeen ugg topic maken ipv in amerika bestellen, aangezien er hier en daar ook wel eens via de uk, duitsland en nederland word besteld..?quote:Op woensdag 21 oktober 2009 21:04 schreef ivetje het volgende:
Btw, die reclame voor www.ebootstore.net moet je ook niet intrappen. Ook weer neppe zooi. Alle banners die je krijgt op fok! voor uggs zijn neppe meuk, dus bestel daar maar niets
Haha is goed!quote:Op woensdag 21 oktober 2009 21:13 schreef ivetje het volgende:
Uhm, haha. Dat doen we bij deel 5 dan maar. Kan TT niet meer aanpassen helaas
Heb je ook een kopie van je cc ed. gemaakt?? De volgende keer gaat het sneller. nu staan we in het bestand. De verzending gaat wel snel, die van mij zijn maandag verzonden en waren gisteren in Keulen.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 01:35 schreef aKra het volgende:
Mijn order is nu verzonden bij The Walking Company, ik had ook Charlene als contactpersoon en toch blijven ze lastig doen... Hun goedrecht, maar wel vervelend voor ons.
Nope, cozyboots is ermee opgehouden en de rest is volgens mij allemaal amerika of andere landen. Uit engeland weet ik zo niets. Maar waarom doe je het niet via shopbop ofzo?quote:Op woensdag 21 oktober 2009 22:06 schreef heaven7 het volgende:
Nog een keer dan. Weet iemand een goede betrouwbare webshop in Engeland met betaalbare Uggs en veel aanbod?
Nee, zouden ze niks mee doen zeiden ze. Al zou ik dat doen...quote:Op donderdag 22 oktober 2009 07:27 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Heb je ook een kopie van je cc ed. gemaakt?? De volgende keer gaat het sneller. nu staan we in het bestand. De verzending gaat wel snel, die van mij zijn maandag verzonden en waren gisteren in Keulen.
Welke heb je besteld??
Invoerrechten etc I guess? Ik ga ook niet voor 1 paar UGGs uit Amerika bestellen, dan kom ik uiteindelijk alsnog uit op hetzelfde bedrag als dat ik ze uit de UK zou halen.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 08:44 schreef ivetje het volgende:
[..]
Nope, cozyboots is ermee opgehouden en de rest is volgens mij allemaal amerika of andere landen. Uit engeland weet ik zo niets. Maar waarom doe je het niet via shopbop ofzo?
Bij shopbop ben ik anders een heel stuk goedkoper uit, ook met invoerrechten etc. dan hier in nederland. Dat zal vast niet zoveel meer schelen met de uk als je geen verzendkosten hebt.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 15:53 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
Invoerrechten etc I guess? Ik ga ook niet voor 1 paar UGGs uit Amerika bestellen, dan kom ik uiteindelijk alsnog uit op hetzelfde bedrag als dat ik ze uit de UK zou halen.
misschien dat het met uggs rond de 200 dollar wel way scheelt maar als je bijv classic short of bailey buttons besteld is het bijna even duur als in de uk als je die extra kosten erbij rekent, dan betaal ik het liever in 1 keer dan moeilijk doen en nog extra aan de deur moeten betalen etcquote:Op donderdag 22 oktober 2009 15:56 schreef ivetje het volgende:
[..]
Bij shopbop ben ik anders een heel stuk goedkoper uit, ook met invoerrechten etc. dan hier in nederland. Dat zal vast niet zoveel meer schelen met de uk als je geen verzendkosten hebt.
quote:Op donderdag 22 oktober 2009 15:26 schreef aKra het volgende:
[..]
Nee, zouden ze niks mee doen zeiden ze. Al zou ik dat doen...
Ik heb twee paar Classic Short's gekocht, één in het grijs, één in chocolate en één paar Ultra Short Boots in Chestnut![]()
Aan één paar zou je niet genoeg hebben zeggen ze
quote:PACKAGE DATA PROCESSED BY BROKERAGE. WAITING FOR CLEARANCE / BROKERAGE RELEASED SHIPMENT. SHIPMENT IS SUBMITTED TO CLEARING AGENCY FOR FURTHER CLEARANCE
Daar zit ik dus ook mee, maar als je ze uit Engeland besteld, zijn ze toch bijna net zo duur als dat je ze in Nederland koopt of valt dat wel mee?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 16:55 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
misschien dat het met uggs rond de 200 dollar wel way scheelt maar als je bijv classic short of bailey buttons besteld is het bijna even duur als in de uk als je die extra kosten erbij rekent, dan betaal ik het liever in 1 keer dan moeilijk doen en nog extra aan de deur moeten betalen etc
Ik geloof dat ze in Nederland 200 zijn, tenminste als ik op de site Assem.nl kijk, en op topshop zijn ze 160 pond, dus gewoon 160 euro.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:05 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Daar zit ik dus ook mee, maar als je ze uit Engeland besteld, zijn ze toch bijna net zo duur als dat je ze in Nederland koopt of valt dat wel mee?
[ afbeelding ]
Ik wil ze zo graag, maar ik moet eerst wachten tot ik weer werk heb.
Hip. Alleen op topshop hebben ze weer net niet de kleur die ik wil volgens mij. ><quote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:29 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
Ik geloof dat ze in Nederland 200 zijn, tenminste als ik op de site Assem.nl kijk, en op topshop zijn ze 160 pond, dus gewoon 160 euro.
160 pond is geen 160 euro, dat is ongeveer 177 euro.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:29 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
Ik geloof dat ze in Nederland 200 zijn, tenminste als ik op de site Assem.nl kijk, en op topshop zijn ze 160 pond, dus gewoon 160 euro.
Ja, dat dacht ik dus ook.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:41 schreef Eef999 het volgende:
[..]
160 pond is geen 160 euro, dat is ongeveer 177 euro.
Dan kan je ze net zo goed bij hetehakken.nl kopen, daar zijn ze 179 euro en dan koop je in NL
Bij Topshop ook nog verzendkosten toch?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:41 schreef Eef999 het volgende:
[..]
160 pond is geen 160 euro, dat is ongeveer 177 euro.
Dan kan je ze net zo goed bij hetehakken.nl kopen, daar zijn ze 179 euro en dan koop je in NL
160 pond is wel zeker 160 euro:quote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:41 schreef Eef999 het volgende:
[..]
160 pond is geen 160 euro, dat is ongeveer 177 euro.
Dan kan je ze net zo goed bij hetehakken.nl kopen, daar zijn ze 179 euro en dan koop je in NL
Ja, maar dat schijnt toch nogal gedoe te zijn met creditcard enzo?? Ik haak bij dat soort dingen al af..quote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:51 schreef Eef999 het volgende:
Maar bij The Walking Company betaal je 190 dollar incl. verzendkosten, dat is ong. 127 euro.
Stel dat je dan nog aan de deur 30 euro moet betalen, kom je op 157 euro
geen idee, ben niet bekend met Topshopquote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:46 schreef Qarinx het volgende:
[..]
Bij Topshop ook nog verzendkosten toch?
Hmm, lijkt me sterk dat de Pond 1 op 1 staat met de EUR. Dan gaat er iets niet goed..quote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:51 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
160 pond is wel zeker 160 euro:
http://www.travelex.com/nl/personal/converter.asp?content=cnv&lang=NLD
Volgens mij officieel wel.. "Something to declare"..quote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:52 schreef Heroinjunk het volgende:
Ik had ook nog een andere vraag. Als je zelf naar de USA gaat en daar UGGS koopt, moet je dan ook nog invoerrechten betalen of hoe of wat?
Ja, als we gaan, was ik dat dus ook van plan haha.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:53 schreef Qarinx het volgende:
[..]
Volgens mij officieel wel.. "Something to declare"..
Maar ja, dan moet je gewoon zeggen dat je ze al had.. en het liefst met die dingen aan langs de douane paraderen
5 pond, en ik wil daar sowieso ook nog andere dingen bestellen en het is 5 pond op heel je bestelling dus..quote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:46 schreef Qarinx het volgende:
[..]
Bij Topshop ook nog verzendkosten toch?
5 pond per order.. wel okay.. kom je idd ook uit rond de 180-185 EUR.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:52 schreef Eef999 het volgende:
[..]
geen idee, ben niet bekend met Topshop
Ik vertrouw altijd op travelex omdat die ook gewoon door het land zittenquote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:53 schreef Qarinx het volgende:
[..]
Hmm, lijkt me sterk dat de Pond 1 op 1 staat met de EUR. Dan gaat er iets niet goed..
http://www.wisselkoersen.nl/
Komt meer in de buurt..
Je hoort het inderdaad aan te geven eigenlijk, maar toen ik de afgelopen keer in de US was heb ik zoveeeel gekocht, en ook gewoon niets aangegeven, ze keken niet eens, ik hoor mensen altijd praten dat ze daar zo moeilijk zijn, maar echt, ze zijn daar zo makkelijk. Ze deden niet eens moeilijk over mijn contactlensvloeistof die gewoon in m'n handtas zat, mocht gewoon doorlopen, en ik had zelf een tas met kleding in mijn hand met de kaartjes er nog aan, mocht gewoon doorlopen. Maar ik denk dat het er vanaf hangt waar in de US je heen gaat.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:52 schreef Heroinjunk het volgende:
Ik had ook nog een andere vraag. Als je zelf naar de USA gaat en daar UGGS koopt, moet je dan ook nog invoerrechten betalen of hoe of wat?
Ja, snap ik. Waar ben jij heen geweest? Als we gaan, gaan we wss naar Arizona etc.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:59 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
Je hoort het inderdaad aan te geven eigenlijk, maar toen ik de afgelopen keer in de US was heb ik zoveeeel gekocht, en ook gewoon niets aangegeven, ze keken niet eens, ik hoor mensen altijd praten dat ze daar zo moeilijk zijn, maar echt, ze zijn daar zo makkelijk. Ze deden niet eens moeilijk over mijn contactlensvloeistof die gewoon in m'n handtas zat, mocht gewoon doorlopen, en ik had zelf een tas met kleding in mijn hand met de kaartjes er nog aan, mocht gewoon doorlopen. Maar ik denk dat het er vanaf hangt waar in de US je heen gaat.
Minneapolis, Minnesota. Denk dat ze meer moeilijk gaan doen in New York enzoquote:Op donderdag 22 oktober 2009 19:00 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Ja, snap ik. Waar ben jij heen geweest? Als we gaan, gaan we wss naar Arizona etc.
Ja de eerste bestelling is een beetje lastig, maar met wat over en weer mailen en de nodige kopie'tjes is het toch gelukt. En de Bailey Button die ik heb besteld is een speciale editie die alleen in Amerika verkocht wordt. Ze verkopen ze wel bij hetehakken voor 219 euro en bij lastseasons.nl voor 239 euro, terwijl ik 140 betaal (exclusief kosten aan de deur, maar die weet ik nog niet precies, zal rond 30 euro zijn)quote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:51 schreef Qarinx het volgende:
[..]
Ja, maar dat schijnt toch nogal gedoe te zijn met creditcard enzo?? Ik haak bij dat soort dingen al af..
Ja, dat dacht ik ook, die steden waar veel mensen heen gaan en dingen gaan kopen en waar meer terrorisme is enzulks. Maar bedankt!quote:Op donderdag 22 oktober 2009 19:01 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
Minneapolis, Minnesota. Denk dat ze meer moeilijk gaan doen in New York enzo
Hehe gewoon eentje van de hoeveel je ook leuk vindt nemen, spijt zal je niet krijgen omdat je ze toch wel leuk vindt, en die andere kan je altijd later nog halen toch?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 19:03 schreef Qarinx het volgende:
Ik heb wel dat des te langer ik ga nadenken welke me leuk lijken en waar ik het dan wel niet ga bestellen, des te meer opties ik krijg.. en ik mag maar 1 paar.. :S
Ja, dat is wel waar.. heb ik weer een nieuwe missie..quote:Op donderdag 22 oktober 2009 19:12 schreef pumpkinsoup het volgende:
Hehe gewoon eentje van de hoeveel je ook leuk vindt nemen, spijt zal je niet krijgen omdat je ze toch wel leuk vindt, en die andere kan je altijd later nog halen toch?
Hmm.."ground shipping only.", betekent vast dat ze niet naar NL bezorgen..quote:Op donderdag 22 oktober 2009 19:30 schreef pumpkinsoup het volgende:
http://www.davidz.com/category.cfm/brand/UGG
ook hier uggs!
ik zag net staan van welquote:Op donderdag 22 oktober 2009 19:39 schreef Qarinx het volgende:
[..]
Hmm.."ground shipping only.", betekent vast dat ze niet naar NL bezorgen..
Er staat dit in the policy:quote:Op donderdag 22 oktober 2009 20:11 schreef aKra het volgende:
Als je besteld kan je echter niet kiezen voor zo'n Worldwide send dinges
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |