Bedankt voor je vele updates, gelukkig hoest die niet meer en krijgt hij krijgt 3 tabletten voor z`n vocht,quote:Op maandag 16 november 2009 00:26 schreef Braddie het volgende:
Hoezo nou weer het zelf uit moet zoeken?
Enne, Hij hoest al niet meer...
Kwam omdat hij veel vocht vast hield en dan gaat er druk op z`n hart staan en longen(ofzo)..
Eensquote:Op zondag 15 november 2009 22:06 schreef Harajuku. het volgende:
Ik word naar van dit topic, maar dat mag je niet zeggen want dan ben je een fundi,.
Tuurlijk pist de hond in de Tuin!quote:Op maandag 16 november 2009 00:32 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Bedankt voor je vele updates, gelukkig hoest die niet meer en krijgt hij krijgt 3 tabletten voor z`n vocht,
en een 1/2 hart tablet..
waar je hond dan wel plast ga ik morgen even nalezen, dat kan ik nog niet
helemaal volgen, in de tuin dan ?
quote:Op maandag 16 november 2009 00:26 schreef Braddie het volgende:
Enne, Hij hoest al niet meer...
Kwam omdat hij veel vocht vast hield en dan gaat er druk op z`n hart staan en longen(ofzo)..
quote:Op maandag 16 november 2009 00:56 schreef Braddie het volgende:
Hij pist gewoon in de tuin, Maar eergisternacht heeft hij de hal onder gepist vanwege de vocht tabletten!
Doe die dieren weg man. Je kan er duidelijk niet omgaan, laat staan die beesten goed opvoeden.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 00:17 schreef Braddie het volgende:
We hebben een grote achtertuin waar ze kunnen rennen en springen.
En het probleem is:
Mannetje = te wild, 1 goede ruk en hij is los en dan issie weg!
Vrouwtje = Gek op katten en haat het om aangelijnd te lopen, Ze wringt steeds met d`r kop er tussen..
2 jaar terug zijn we ze beide een weekend kwijt geweest, Kosten: 300euro ongeveer!
Een beetje normale reactie kan ook wel...quote:Op maandag 16 november 2009 07:55 schreef 16meter het volgende:
[..]
Doe die dieren weg man. Je kan er duidelijk niet omgaan, laat staan die beesten goed opvoeden.
Zo'n klein mormel nog niet de baas kunnen.
Braddie kom op, je was 4 toen je ouders die hond namen, toen kon je dat duidelijk allemaal nog niet, en je moet nu nog raad vragen om de meest simpele dingen, ik hoop dat je ook iets doet met ons advies!quote:Op maandag 16 november 2009 10:19 schreef Braddie het volgende:
[..]
Een beetje normale reactie kan ook wel...
Het hele probleem is gewoon dat het mannetje voor zo`n klein hondje nog behoorlijk sterk is, De laatste x dat ik hem uitliet zag ie een kat en trok hij z`n halsband kapot(En weg was Frits)...
En om hem steeds op te laten halen bij het Dierenasiel kost ook geld!
En nog wat, Als ik er echt niet mee om zou kunnen gaan en de beesten niet goed zou kunnen opvoeden, Waarom zou ik dan honden nemen?
Denk eens ff na voordat je hier iets post!
Wat hara zegt kan hara beter niet zo zeggen, zeker niet gezien d'r kleurtje en de flauwigheid van het gehele 'fundi' gedoe.quote:
Ho ho. Voor een forum staan hier anders nog best heel normale reacties.quote:Op maandag 16 november 2009 10:19 schreef Braddie het volgende:
[..]
Een beetje normale reactie kan ook wel...
Het hele probleem is gewoon dat het mannetje voor zo`n klein hondje nog behoorlijk sterk is, De laatste x dat ik hem uitliet zag ie een kat en trok hij z`n halsband kapot(En weg was Frits)...
En om hem steeds op te laten halen bij het Dierenasiel kost ook geld!
En nog wat, Als ik er echt niet mee om zou kunnen gaan en de beesten niet goed zou kunnen opvoeden, Waarom zou ik dan honden nemen?
Denk eens ff na voordat je hier iets post!
Bullshit. Hara is in dit forum gewoon een user, en heeft niks met haar kleurtje te maken. Hara heeft gewoon een punt. Een groot punt.quote:Op maandag 16 november 2009 11:16 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Wat hara zegt kan hara beter niet zo zeggen, zeker niet gezien d'r kleurtje en de flauwigheid van het gehele 'fundi' gedoe.
"Het niet zo bijster bijdehand aan" is nogal understatement of the week, niet? Of je nou kut opmerkingen maakt of niet, ik ben van mening dat TS zich er toch geen reet van aan trekt, en dit topic alleen opent voor de aandacht. TS roeit overigens niet met de riemen die die heeft, want TS probeert niet eens naar de DA te gaan. Een hond met hartprobs, moet regelmatig een check up om te kijken of de medicijnen werken of niet. Ik zal heel eerlijk zijn, en het kan me geen reet schelen of me dat weer een note oplevert of niet... Maar TS en zn ouders/moeder komen op me over als Tokkies. Wel huisdieren nemen, ze in een schuur proppen, ze niet fatsoenlijk uitlaten, ze zorg ontzeggen, maar wel naar concerten oid gaan.quote:Uiteraard pakt TS het niet bijster bijdehand aan, en is er een hoop te verbeteren, maar denk dat met alle kutopmerkingen er eerder het tegenovergestelde word bereikt dan wanneer je gewoon toch ff probeert te roeien met de riemen die je hebt.
Eens. Op het moment dat ik Baloe overnam van mijn ouders, hadden ze geen reet meer te zeggen toen ik 4x per week met hem heenging naar de DA.quote:Op maandag 16 november 2009 11:17 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat ik ook gek vind is dat jij de dierenartskosten allemaal zelf moet betalen van je moeder (daar ben je dan dus wel oud genoeg voor volgens haar) maar niet zelf mag bepalen of je wel of niet naar de DA gaat, die beslissing laat je dan weer aan haar over.
Een mod is een mod, waar die hele bullshit vandaan komt van 'buiten zijn/haar forum is een mod gewoon een user' weet ik niet, maar laatst haalde iemand nog een quote van Danny aan erover. Dat mods juist buiten hun eigen forum ook kunnen modden, en dat ook mogen. Dus overal mod. Dat het weinig tot niet gebeurt is ooit zo ontstaan maar is geen regel dat het niet mag ofzo.quote:Op maandag 16 november 2009 11:23 schreef Qwea het volgende:
[..]
Bullshit. Hara is in dit forum gewoon een user, en heeft niks met haar kleurtje te maken. Hara heeft gewoon een punt. Een groot punt
Ja klopt, maar als jij hier gaat schreeuwen denk je dat het dan verandert? Ik denk dat je beter wat bruikbare tips kan geven en vriendelijk doch dringend kan aanraden toch écht naar de DA te gaan. Als we hier met z'n allen gaan vloeken weet je zeker dat er niks gebeurt. En as said before; TS is ook wel beetje 'speciaal' natuurlijk...quote:"Het niet zo bijster bijdehand aan" is nogal understatement of the week, niet? Of je nou kut opmerkingen maakt of niet, ik ben van mening dat TS zich er toch geen reet van aan trekt, en dit topic alleen opent voor de aandacht. TS roeit overigens niet met de riemen die die heeft, want TS probeert niet eens naar de DA te gaan. Een hond met hartprobs, moet regelmatig een check up om te kijken of de medicijnen werken of niet. Ik zal heel eerlijk zijn, en het kan me geen reet schelen of me dat weer een note oplevert of niet... Maar TS en zn ouders/moeder komen op me over als Tokkies. Wel huisdieren nemen, ze in een schuur proppen, ze niet fatsoenlijk uitlaten, ze zorg ontzeggen, maar wel naar concerten oid gaan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je maakt een drama ervan. Dus zij moet maar geen mening meer hebben? Nou haar, doe ff je mening voor je houden, wil jequote:Op maandag 16 november 2009 11:26 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Een mod is een mod, waar die hele bullshit vandaan komt van 'buiten zijn/haar forum is een mod gewoon een user' weet ik niet, maar laatst haalde iemand nog een quote van Danny aan erover. Dat mods juist buiten hun eigen forum ook kunnen modden, en dat ook mogen. Dus overal mod. Dat het weinig tot niet gebeurt is ooit zo ontstaan maar is geen regel dat het niet mag ofzo. [?Quote]
Lees eens, ik zeg ook niet dat er niet gemod mag worden door hara in F&F, bij uitzondering... ik zeg alleen dat hara in de 1ste regel een user is in F&F, en daarom gerust haar mening mag geven. En al zou ze wel een mod zijn, dan zie ik nog niet in waarom zij een andere mening zou moeten hebben, dan diegene die ze daadwerkelijk heeft. Ze heeft gewoon een klaarduidelijk punt.
[Quote]Sowieso kan je niet van iedere mod weten waar hij/zij mod is en wat nu de hele structuur is. Dus ik vind dat je zeker als mod met zulke kreten op moet passen
En weer maak je er een dramashow van. Wie schreeuwt? Jij hebt de laatste F&F rel topics gemist waar ik in heb gepost? Deze reacties van mij zijn daarbij vergeleken poeslief. TS wil bruikbare tips? Dan moet TS eens begrijpend gaan lezen, en eens doen wat mensen hem zeggen. Als TS dat weigert te doen, ga ik niet telkens bruikbare tips blijven gevenquote:Ja klopt, maar als jij hier gaat schreeuwen denk je dat het dan verandert? Ik denk dat je beter wat bruikbare tips kan geven en vriendelijk doch dringend kan aanraden toch écht naar de DA te gaan. Als we hier met z'n allen gaan vloeken weet je zeker dat er niks gebeurt. En as said before; TS is ook wel beetje 'speciaal' natuurlijk...
quote:Op maandag 16 november 2009 11:28 schreef muisje-eliza het volgende:
ik denk dat of het aardig gevraagd word of niet, dat TS toch doet wat ie/of mammie zelf wil.Ik zit echt op mn handen hierSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
Natuurlijk mag ze een mening hebben, maar nu roept ze iets waarmee het topic meteen 'op scherp' staatquote:Op maandag 16 november 2009 11:32 schreef Qwea het volgende:
[..]
Je maakt een drama ervan. Dus zij moet maar geen mening meer hebben? Nou haar, doe ff je mening voor je houden, wil jeooh, en de rest van de mods ook, ja
Vind dit nou niet echt een 'mening' of iets. Post dan gewoon niks, of zeg inderdaad net zoals zovelen dat je het raar vind hoe TS met die beesten omgaat. IPV kotssmilies en gezeur over 'ik mag dit niet zeggen want dan ben ik een fundi'. Zeg dan gewoon niksquote:Op zondag 15 november 2009 22:06 schreef Harajuku. het volgende:
Ik word naar van dit topic, maar dat mag je niet zeggen want dan ben je een fundi,.
Ik maak er heul geen dramashow van, maar ik denk niet dat TS erg bijdehand is, dus in deze denk ik dat het meer nut heeft hem te helpen met de middelen en mogelijkheden die hij wél heeft ipv te blijven bitchen over wat hij niet kan of mag, en wat hij al meerdere malen heeft aangegevenquote:En weer maak je er een dramashow van. Wie schreeuwt? Jij hebt de laatste F&F rel topics gemist waar ik in heb gepost? Deze reacties van mij zijn daarbij vergeleken poeslief. TS wil bruikbare tips? Dan moet TS eens begrijpend gaan lezen, en eens doen wat mensen hem zeggen. Als TS dat weigert te doen, ga ik niet telkens bruikbare tips blijven gevenEn TS is speciaal, speciaal mn kont. Of je nou de grootste autist ter wereld bent, of je bent het niet... je hebt een zorgplicht voor je dieren, en daar kom je niet onderuit omdat je een "timmeeeehhh" bent.
Braddie, even terug komend op je eigen woorden.quote:Op maandag 16 november 2009 11:13 schreef Braddie het volgende:
Tuurlijk doe ik wat met julie advies anders had ik dit niet op fok gezet...
Maar inslapen doe ik niet...
Ik denk toch niet dat het beesie heel lang meer heeft..
hij wil alleen maar aangehaald worden en ligt veel te slapen, En normaal als ik met mijn vingers knipte ging ie weg, En nu luistert ie daar niet meer naar........
(Dat aanhalen hoor je ook weleens bij katten, Dat als ze veel bij je willen zijn dat het een teken is of zo....)
quote:Op maandag 16 november 2009 11:26 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Een mod is een mod, waar die hele bullshit vandaan komt van 'buiten zijn/haar forum is een mod gewoon een user' weet ik niet, maar laatst haalde iemand nog een quote van Danny aan erover. Dat mods juist buiten hun eigen forum ook kunnen modden, en dat ook mogen. Dus overal mod. Dat het weinig tot niet gebeurt is ooit zo ontstaan maar is geen regel dat het niet mag ofzo.
Sowieso kan je niet van iedere mod weten waar hij/zij mod is en wat nu de hele structuur is. Dus ik vind dat je zeker als mod met zulke kreten op moet passen
[..]
Ja klopt, maar als jij hier gaat schreeuwen denk je dat het dan verandert? Ik denk dat je beter wat bruikbare tips kan geven en vriendelijk doch dringend kan aanraden toch écht naar de DA te gaan. Als we hier met z'n allen gaan vloeken weet je zeker dat er niks gebeurt. En as said before; TS is ook wel beetje 'speciaal' natuurlijk...
En dat vind ik nou een prima idee, zullen we hier gewoon weer normaal ontopic gaan?quote:Op maandag 16 november 2009 11:36 schreef Greys het volgende:
Ehm hallo?
Zit ik hier net te verkondigen dat ik vond dat het nog knap netjes ging hier, gaan jullie zitten bekvechten over Hara. Doe dat lekker in de FB. Het is maar een idee hoor...
En Q, ga nog ff wat beter op je handen zitten
Hoe lang zit de hond nu totaal aan de medicatie?quote:Op maandag 16 november 2009 11:13 schreef Braddie het volgende:
Tuurlijk doe ik wat met julie advies anders had ik dit niet op fok gezet...
Maar inslapen doe ik niet...
Ik denk toch niet dat het beesie heel lang meer heeft..
hij wil alleen maar aangehaald worden en ligt veel te slapen, En normaal als ik met mijn vingers knipte ging ie weg, En nu luistert ie daar niet meer naar........
(Dat aanhalen hoor je ook weleens bij katten, Dat als ze veel bij je willen zijn dat het een teken is of zo....)
Die hond was er al toen jij een klein jochie was? Dus waar zit het deel dat jij hem genomen hebt?quote:Op maandag 16 november 2009 10:19 schreef Braddie het volgende:
En nog wat, Als ik er echt niet mee om zou kunnen gaan en de beesten niet goed zou kunnen opvoeden, Waarom zou ik dan honden nemen?
Ga je schamen zegquote:En om hem steeds op te laten halen bij het Dierenasiel kost ook geld!
Er word niks ondernomen omdat we het niet kunnen finnancieren....quote:Op maandag 16 november 2009 12:14 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Die hond was er al toen jij een klein jochie was? Dus waar zit het deel dat jij hem genomen hebt?
[..]
Ga je schamen zegEn dan formuleer ik het nog netjes. Er wordt dus vaak niks ondernomen want "geld, geld geld". En dan roept er hier iemand dat we nav de posts TS niks kunnen verwijten. Nee echt niet.
![]()
De hond zit nu ongeveer 3 weekjes aan de medicatie...quote:Op maandag 16 november 2009 11:52 schreef senesta het volgende:
[..]
Hoe lang zit de hond nu totaal aan de medicatie?
Een dierenarts kan ook thuis komen he? Mocht het zover komen en soms is het echt beter voor een dier om ze te helpen inslapen als ze verder geen dierwaardig leven meer hebben, ook dat hoort bij het uit liefde doen voor je huisdier.
Als het hartje echt steeds slechter word dan zal er steeds meer vocht opgehoopt gaan worden in het lijfje waaronder achter de longen en uiteindelijk zal de hond dan gewoon steeds benauwder worden en stikken. Dat lijkt me geen prettige dood.
En ik kan me je wel voorstellen hoor, ook ik heb een oudere hond aan de hart en plaspillen.
Maar doe je beesten dan weg, dan hou je A) wat meer geld over, en B) je beesten krijgen we de zorg die ze verdienen.quote:Op maandag 16 november 2009 12:35 schreef Braddie het volgende:
[..]
Er word niks ondernomen omdat we het niet kunnen finnancieren....
Als er ergens een concert is waar ik heen wil is dat misschien 1x per 6 maanden of zo, En dan koop ik meestal de tickets 2ehands...
We moeten rond komen van een uitkering!!!.... Mijn ma krijgt nog 250euro minder per maand waardoor we met z`n 2e van 125euro in de maand rond moeten komen(Eten drinken benzine wegenbelasting)...
Vind je het dan gek dat ik niet naar de dierenarts kan?
Als ik dan 1x in de maand naar de dierenarts zou gaan konden we net zo goed in een kartonnendoos onder een brug slapen!!!!
Dat zieke hondje is 14, bejaard.quote:Op maandag 16 november 2009 12:37 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Maar doe je beesten dan weg, dan hou je A) wat meer geld over, en B) je beesten krijgen we de zorg die ze verdienen.
Nu ben je gewoon uberegoistisch bezig. JIJ wil de beesten houden, kostte wat het kost (figuurlijk dan eh), en hun welzijn doet er niet toe...
Dat dusquote:Op maandag 16 november 2009 12:37 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Maar doe je beesten dan weg, dan hou je A) wat meer geld over, en B) je beesten krijgen we de zorg die ze verdienen.
Nu ben je gewoon uberegoistisch bezig. JIJ wil de beesten houden, kostte wat het kost (figuurlijk dan eh), en hun welzijn doet er niet toe...
Bij de meeste dierenartsen kun je in overleg meestal wel een betalingsregeling treffen hoor. Ik zou gewoon eens bellenquote:Op maandag 16 november 2009 12:35 schreef Braddie het volgende:
[..]
Er word niks ondernomen omdat we het niet kunnen finnancieren....
Als er ergens een concert is waar ik heen wil is dat misschien 1x per 6 maanden of zo, En dan koop ik meestal de tickets 2ehands...
We moeten rond komen van een uitkering!!!.... Mijn ma krijgt nog 250euro minder per maand waardoor we met z`n 2e van 125euro in de maand rond moeten komen(Eten drinken benzine wegenbelasting)...
Vind je het dan gek dat ik niet naar de dierenarts kan?
Als ik dan 1x in de maand naar de dierenarts zou gaan konden we net zo goed in een kartonnendoos onder een brug slapen!!!!
Nou ja, als ik het zo hoor lijkt de hondenhemel me de beste oplossing. Dit schiet in ieder geval niet op, dat blijkt wel na de laatste 2 á 3 posts van TS.quote:Op maandag 16 november 2009 12:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat zieke hondje is 14 (toch?).
Waar moet ie die naartoe doen dan?
Waar moet TS zijn bejaarde hondje van 14 dan heen doen?quote:Op maandag 16 november 2009 12:39 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat dusHoe kan je nou niet het beste voor je dieren willen?
Ik ben het met je eens dat ie naar de DA had gemoeten hoor, maar dat was hier al duidelijk.quote:Op maandag 16 november 2009 12:40 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nou ja, als ik het zo hoor lijkt de hondenhemel me de beste oplossing. Dit schiet in ieder geval niet op, dat blijkt wel na de laatste 2 á 3 posts van TS.
En het is gewoon asociaal, egoistisch en totaal oneerlijk als je lijdende beesten in leven gaat houden voor je eigen genot. Of omdat je het zelf niet aankan als ze er niet zijn.
Als je écht om ze geeft doe je dit dan voor ze
Die jongere kan toch herplaatst worden?quote:Op maandag 16 november 2009 12:41 schreef Greys het volgende:
Moet dat andere hondje dan ook weg bij TS van jou? Die jongere? Ook in laten slapen?
Neeeeeeeeeequote:Op maandag 16 november 2009 12:41 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens dat ie naar de DA had gemoeten hoor, maar dat was hier al duidelijk.
Maar om die hond dan NU nog weg te doen (en uit je opmerking bleek niet dat je bedoelde dat ze dan afgemaakt moesten worden volgens jou) dat vind ik ook geen oplossing.
Moet dat andere hondje dan ook weg bij TS van jou? Die jongere? Ook in laten slapen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |