Hmm inderdaad, misschien is dat inderdaad een beterequote:Op maandag 9 november 2009 12:26 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Slechte vergelijking.
Je had wel bv kunnen vragen: mensen die nu geen vaccin nemen, nemen normaal ook geen griepvaccin?
Snijdt hout.
Vroeger deden ze ook aan aderlaten... Bleek ook niet te helpen.quote:Op maandag 9 november 2009 12:34 schreef Gia het volgende:
Tja, vroeger werden vrouwen behandeld met het Des-hormoon. Bleek later dat hun dochters gehandicapte kinderen kregen. Lekker dan.
Nu kan dit vaccin geen invloed meer hebben op mijn kinderen (tenzij ze zich laten vaccineren), en zal een uitwerking over 30 jaar of zo me niet meer raken, maar toch......
als je niet tot de risicogroep hoort ben je niet eens opgeroepen en zul je waarschijnlijk ook niet worden opegroepen dus er is weinig keuze voor jou.quote:Op maandag 9 november 2009 13:58 schreef Party_P het volgende:
Ik doe het niet, val niet in de risicogroep, dus wat mij betreft grote onzin om wel te doen.
Alleen door aluhoedjes schat.quote:Op maandag 9 november 2009 16:07 schreef loni55 het volgende:
Er zijn nog veel meer 'bewijzen' dat er iets aan de hand is. Uitgaande van dit allemaal ben ik niet van plan om deze te nemen. Ik ben gezond maar er wordt verwacht dat het verplicht zal worden voor iedere burger om toch gevaccineerd te worden.
Hoewel die canadese studie interessant kan zijn. valt de rest in de categorie "pratsch und poep". Die canadese studie lijkt te gaan over een verhoogde vatbaarheid na het verkrijgen van de seizoensgriepprik. De studie is voor peer review aangeboden dus ben benieuwd wat eruit komt. Er staat trouwens nergens iets over 100% vatbaarder.quote:Op maandag 9 november 2009 16:07 schreef loni55 het volgende:
ok dan hier opnieuw de links. Het is dus geen SPAM.
http://www.theglobeandmai(...)plan/article1303330/ - hier kun je lezen hoe een canadees onderzoek heeft aangetoond dat mensen die de vaccinatie gehad hebben, zijn 100 procent vatbaarder voor de griep dan mensen zonder.
We zullen snel genoeg achterkomen vind je niet ?quote:Op maandag 9 november 2009 16:11 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Alleen door aluhoedjes schat.
quote:Op maandag 9 november 2009 16:19 schreef loni55 het volgende:
[..]
We zullen snel genoeg achterkomen vind je niet ?
nou iddquote:Op maandag 9 november 2009 16:19 schreef loni55 het volgende:
[..]
We zullen snel genoeg achterkomen vind je niet ?
http://www.nujij.nl/verpl(...)iep-in.6716143.lynkx of dit klopt weet ik niet.quote:Op maandag 9 november 2009 16:21 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
![]()
Het is volgens de wet niet eens mogelijk om iedereen verplicht te vaccineren.
Als je het alleen ontkent, haalt het nog niet weg!quote:Op maandag 9 november 2009 16:28 schreef Dragorius het volgende:
Het kan niet verplicht in Nederland. Gelukkig. Punt.
Als je nou eens begint met het niet geloven van die onzin op die sites, ben je al 10 stappen verderquote:Op maandag 9 november 2009 16:34 schreef loni55 het volgende:
[..]
Als je het alleen ontkent, haalt het nog niet weg!
Een wet aangenomen die verplicht vaccineren mogelijk maakt maar niet op initiatief van de overheid. Lijkt me kolder. Wie heeft de regering dan de volmacht gegeven om zo'n ingrijpende beslissing te maken?quote:Op maandag 9 november 2009 16:25 schreef loni55 het volgende:
[..]
http://www.nujij.nl/verpl(...)iep-in.6716143.lynkx of dit klopt weet ik niet.
Je leest slecht.quote:en de Nederlandse wet:
http://farmacie.come2me.nl/1058657/Verplicht-vaccineren
een stukje uit het artikel
Echter art.94 van de grondwet geeft het volgende weer:
'Binnen het Koninkrijk geldende wettelijke voorschriften vinden geen toepassing indien deze toepassing niet verenigbaar is met een ieder verbindende bepalingen van verdragen en van besluiten van volkenrechtelijke organisaties.'
Kortom, vanwege het feit, dat Nederland aangesloten is als lid van de WHO, kan deze ingevolge artikel 21 verplichte vaccinatie verordenen. Onze grondwet heeft zich ondergeschikt gemaakt aan buitenlandse organisatie's. Van Nederlandse souvereiniteit is alang geen sprake meer.
‘Onder normale omstandigheden kun je vaccinatie niet verplichten’, zegt Elise de Jong, woordvoerder van de Nederlandse Vereniging van Ziekenhuizen (NVZ). Onze grondwet beschermt de integriteit van het menselijk lichaam tegen overheidshandelen.
Maar een uitzondering is mogelijk. ‘Als de minister van Binnenlandse Zaken de griep tot nationale ramp uitroept, zou je vaccinatie onder bepaalde groepen wellicht verplicht kunnen stellen. Onze juristen kijken nu hoe dat zit.’
Krijgen honderdduizenden of miljoenen Nederlandse straks de griep, dan kan de minister de nationale rampstatus afkondigen. ‘Daar houden wij rekening mee’, reageert een woordvoerder van het ministerie van Binnenlandse Zaken.
Ik geloof het niet, ik hou alleen alle opties open en maak mijn eigen ideeën erover.quote:Op maandag 9 november 2009 16:34 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Als je nou eens begint met het niet geloven van die onzin op die sites, ben je al 10 stappen verder
Dan blijft er niks meer van BNW over. Dat soort sites zijn zo'n beetje de heilige graal van den complotdenkerquote:Op maandag 9 november 2009 16:40 schreef MinderMutsig het volgende:
Mijn god, dat neem ik terug. Ik las slecht. Wat een broddelwerk die site.![]()
Een ieder die dat serieus neemt mag van mij zomaar verplicht gedwongen opgenomen worden in een psychiatrische inrichting.
Die weer?quote:Op maandag 9 november 2009 17:08 schreef loni55 het volgende:
Dit nieuws kunnen jullie zelf opzoeken. Het bedrijf zelf heeft hun fout toegegeven.
http://preventdisease.com/news/09/031109_baxter.shtml
ja dat was je laatste spam actie wat mij betreft, dat gaat elemaal al niet over dit onderwerp anders haal ik mijn schoonmoeder er ook bij als oorzaak van WW3quote:Op maandag 9 november 2009 17:08 schreef loni55 het volgende:
Dit nieuws kunnen jullie zelf opzoeken. Het bedrijf zelf heeft hun fout toegegeven.
http://preventdisease.com/news/09/031109_baxter.shtml
Hoezo spamactie? Het heeft toch met de vaccinatie te maken ? Ik ben niet diegene die de vaccins gemaakt heeft dus ik kan jullie ook niets anders overhandigen dan wat er op internet/tv te vinden is. Het is aan de mensen zelf om het te overwegen en doen wat ze zelf vinden dat goed is voor hun.quote:Op maandag 9 november 2009 17:21 schreef Re het volgende:
[..]
ja dat was je laatste spam actie wat mij betreft, dat gaat elemaal al niet over dit onderwerp anders haal ik mijn schoonmoeder er ook bij als oorzaak van WW3
Zodat ze je kunnen controleren natuurlijk.quote:Op maandag 9 november 2009 20:00 schreef Qwea het volgende:
ik word zo flauw van mensen met hun complot theoriein NWS ook. Want er zou een nanochip inzitten
![]()
![]()
Hoezo krijg je 'm niet? :']quote:Op maandag 9 november 2009 22:11 schreef eleusis het volgende:
Waaat heb ik hier nog niet gepost, ik wil hem wel, maar ik krijg hem niet
Vanmiddag nog met twee artsen in overleg gezeten op het werk, maar ze konden niets regelen
Mijn moeder heeft ook immuunsuppressiva en die is dan wel langer ziek. Haar oplossing is om gewoon een of meerdere doses over te slaan, dan is ze weer heel snel van de griep/verkoudheid af. Maar niet iedereen kan dat zomaar doen natuurlijk en dat zou ik zeker niet doen als je de medicijnen net hebt.quote:Op woensdag 4 november 2009 10:43 schreef Qwea het volgende:
totaal offtopic he... maar ik zie dat best veel mensen hier medicatie krijgen die hun afweer systeem omlaag halen. Ik dus ook sinds gisteren... ik ben benieuwd of je daar nou veel van merkt? Qua griep/verkoudheid e.d ?
Dat is natuurlijk onzin maar er zit wel weer thiomersal in wat eerder langzaam uitgefaseerd was uit griepprikken, en daar baal ik wel beetje van want je haalt hem twee keer. Het is niet voor niets uit eerdere griepvaccins gehaald.quote:Op maandag 9 november 2009 20:00 schreef Qwea het volgende:
ik word zo flauw van mensen met hun complot theoriein NWS ook. Want er zou een nanochip inzitten
![]()
![]()
Oh deze had ik gemist. Ik merk het erg goed. Scheerwondjes, ongelukjes in de keuken en zelfs lullige papercuts raken bij mij direct ontstoken en er is een antibioticakuur nodig om die ontsteking tegen te gaan omdat mijn lijf dat zelf niet kan verwerken. Heeft iemand een verkoudheidje dan ben ik gelijk de pineut en er een week echt ziek van, krijg ik griep dan duurt het zeker twee a drie weken voor ik daar vanaf ben en de nasleep van beide duurt nog veel langer.quote:Op woensdag 4 november 2009 10:43 schreef Qwea het volgende:
totaal offtopic he... maar ik zie dat best veel mensen hier medicatie krijgen die hun afweer systeem omlaag halen. Ik dus ook sinds gisteren... ik ben benieuwd of je daar nou veel van merkt? Qua griep/verkoudheid e.d ?
Doe ik ook hoor, het is anders te link omdat ik een longziekte heb maar daarnaast ook medicijnen slik die mijn immuunsysteem kunstmatig onderdrukken. Ik ben dus veel vatbaarder voor infecties en virussen dan gezonde mensen. Dat risico durf ik in dit geval niet te nemen dus ik ga hem wel halen.quote:Op dinsdag 10 november 2009 08:32 schreef June. het volgende:
Dat van dat thiomersal valt ook mee hoor, dat is ook weer uit proporties getrokken. Er zit echt te weinig van die stof in de vaccins om ziek te worden.. Gewoon halen dus.
Inderdaad vreemd. Er was toch gezegd dat huisgenoten van mensen in de risicogroep ook in aanmerking kwamen voor vaccinatie! Alleen moesten die het zelf aanvragen.quote:Op dinsdag 10 november 2009 11:54 schreef Haaibaaike het volgende:
Mijn man hoort tot de risico-groep en gaat vanmiddag de Mexicaanse vaccinatie halen.Ik belde afgelopen vrijdag naar mijn arts ..ik kreeg de doktersassistente en vroeg haar, of ik ook de vaccinatie mag halen..zij zei nee dat mag niet van de overheid.. Ik behoor niet tot de risico-groep. Vandaar dat ik belde..Wel vervelend. Toch vreemd dat ik niet de prik mag halen..
quote:•Gezinsleden en mantelzorgers van mensen met een zeer hoog risico op ernstige ziekte en sterfte door griep
Nou, ik ga niet zomaar dingen overslaanquote:Op dinsdag 10 november 2009 01:47 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Mijn moeder heeft ook immuunsuppressiva en die is dan wel langer ziek. Haar oplossing is om gewoon een of meerdere doses over te slaan, dan is ze weer heel snel van de griep/verkoudheid af. Maar niet iedereen kan dat zomaar doen natuurlijk en dat zou ik zeker niet doen als je de medicijnen net hebt.
Zo dat is best wel heftigquote:Op dinsdag 10 november 2009 09:15 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Oh deze had ik gemist. Ik merk het erg goed. Scheerwondjes, ongelukjes in de keuken en zelfs lullige papercuts raken bij mij direct ontstoken en er is een antibioticakuur nodig om die ontsteking tegen te gaan omdat mijn lijf dat zelf niet kan verwerken. Heeft iemand een verkoudheidje dan ben ik gelijk de pineut en er een week echt ziek van, krijg ik griep dan duurt het zeker twee a drie weken voor ik daar vanaf ben en de nasleep van beide duurt nog veel langer.
Waar ik me vroeger echt totaal niet druk maakte of iets nou aan de datum was en of kraanwater drinken in het buitenland nu wel helemaal zo'n goed idee was moet ik daar nu echt mee oppassen. Zelfs van in principe veilig en schoon drinkwater in bv. België raakt mijn lijf van slag.
Ik heb afgelopen zomer een simpel buikgriepje opgelopen en die heeft me haast het hoekje om geholpen. Mensen om me heen waren een dag of drie ziek, ik ben ruim twee weken ziek geweest en was volledig uitgedroogd en uitgemergeld nadien.
Ik heb altijd desinfectie spul bij me en als ik in winkels of op publieke plaatsen geweest ben gebruik ik dat om mijn handen schoon te maken. In huis moet er strenger op hygiëne gelet wordt en als iemand zelfs maar een beetje verkouden is komen ze er hier niet in en ga ik daar niet naartoe. Ondanks dat en de griepprik ben ik per jaar nog steeds een paar weken uit de running vanwege verkoudheden of griep.
En iedere infectie, verkoudheid en griep betekent dat ik tijdelijk moet stoppen met mijn medicijnen waardoor mijn ziekte weer opvlamt.
Wat voor medicijnen krijg jij nu?
Het is heel krom... want voordat ze vorige week wisten dat ik Crohn had... had ik een oproep gekregen om hem te halen omdat mijn moeder in de risicogroep valt (diabetici en longpatient) en ook papa mocht hem halen, en die valt niet in de risicogroep.quote:Op dinsdag 10 november 2009 11:58 schreef Gia het volgende:
[..]
Inderdaad vreemd. Er was toch gezegd dat huisgenoten van mensen in de risicogroep ook in aanmerking kwamen voor vaccinatie! Alleen moesten die het zelf aanvragen.
Hm, volgende week meteen es vragen hoe dat dan zit.
Zie ook:
http://www.grieppandemie.nl/Home/Veelgestelde_vragen?nodeId=849
[..]
Valt mij ook op. Ik gebruik zelf Neoral (Cyclosporine).quote:Op dinsdag 10 november 2009 12:05 schreef Qwea het volgende:
jemig zeg, wat gebruiken echt veel mensen medicijnen die hun immuunsysteem onderdrukken hier
Misschien ligt het wel aan de grootte van de kans op overlijden van degeen in de risicogroep. Of misschien indien die persoon de prik niet kan hebben, vanwege andere medicijnen, bijwerkingen of wat dan ook.quote:Op dinsdag 10 november 2009 12:07 schreef Qwea het volgende:
[..]
Het is heel krom... want voordat ze vorige week wisten dat ik Crohn had... had ik een oproep gekregen om hem te halen omdat mijn moeder in de risicogroep valt (diabetici en longpatient) en ook papa mocht hem halen, en die valt niet in de risicogroep.
Maar de vader van Greys (F&F SC) mag hem niet halen, en die is ouder dan mijn vader, en haar moeder valt wel in de risicogroep
Klinkt als een vrij valide reden inderdaad.quote:Op dinsdag 10 november 2009 12:25 schreef DarkElf het volgende:
mijn man gaat ook vragen om een prik, zijn zus heeft kanker en zit middenin behandelingen en is dus potentieel iemand die veel risico loopt... lijkt mij eigenlijk niet meer dan normaal dat zij beschermd moet worden door de mensen om haar heen te prikken aangezien zij dat niet mag maar bijna geen weerstand heeft door alle ellende.
Even vragen straks. Hier prikt de huisarts niet als je je niet goed voelt.quote:Op dinsdag 10 november 2009 12:17 schreef controlaltdelete het volgende:
ik ga mag de shot over een half uurtje gaan halen. Wat een feest, ik voel me op dit moment sowieso best grieperigdus of het zin heeft?
ja ben benieuwd, hij gaat het vrijdag eens vragen. Ik vind het zelf ook een prima reden.quote:Op dinsdag 10 november 2009 12:32 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Klinkt als een vrij valide reden inderdaad.
Ze heeft de gewone gehad, en moet 19 nov de mexicaanse. En ze heeft dus COPD en diabetesquote:Op dinsdag 10 november 2009 12:11 schreef Gia het volgende:
[..]
Misschien ligt het wel aan de grootte van de kans op overlijden van degeen in de risicogroep. Of misschien indien die persoon de prik niet kan hebben, vanwege andere medicijnen, bijwerkingen of wat dan ook.
Heeft jouw moeder de prik gehad, of krijgt ze hem? En wat is het dat haar tot risico'geval' maakt?
Voor mij is het een kunsthartklep. Een bacterie op de klep kan voor mij fataal zijn. Neem aan dat die bacterie ook van mijn huisgenoten af kan komen als die ziek zijn en er een bacteriële infectie bij krijgen.
Ik weet het niet, maar vooralsnog lijkt dit me volstrekte willekeur.
Ga het in elk geval wel vragen voor mijn gezinsleden. Of ze dit zelf willen is dan alsnog aan hen.
nou, ik lees dus idd net ditop griepandemie.nlquote:Op dinsdag 10 november 2009 12:52 schreef singlemetkids het volgende:
gezinsleden van mensen in die risico groep mogen de prik ook gaan halen. Hier gewoon zonder afspraken te maken.Misschien dat jullie huisarts verwacht niet genoeg vaccins te hebben ?
Dat ze daarom eerst alleen alle mensen binnen de risico groep enten ?
Zou MM dan aanspraak kunnen maken op de vaccinatie? Omdat ik een risico ben?quote:Gezinsleden en mantelzorgers van mensen met een hoog risico op ernstige ziekte en sterfte door griep
Precies, ben dan ook naar huis gestuurd door de huisarts.quote:Op dinsdag 10 november 2009 12:32 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Even vragen straks. Hier prikt de huisarts niet als je je niet goed voelt.
Tja diie andere mensen komen hier ook niet zo snel lijkt me. Is net zoiets als verbaasd zijn dat er allemaal mensen aan het zwemmen zijn in een zwembadquote:Op dinsdag 10 november 2009 12:05 schreef Qwea het volgende:
jemig zeg, wat gebruiken echt veel mensen medicijnen die hun immuunsysteem onderdrukken hier
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |