quote:http://link.marktplaats.nl/285520824
Te koop gevraagd;
Grote geelkuif kaketoe man (dna getest)
leeftijd ca 3 jaar
gezond
citis vereist
Geachte de Boer,
Mijn schoonvader is een maand geleden overleden, en hij was fervent papegaaienliefhebber. Omdat hij een nogal forse collectie papegaaien had, zijn wij, mijn vrouw en ik, op zoek naar lieve baasjes waar wij de papegaaien kunnen onderbrengen. Een groot aantal dieren heeft inmiddels een goed onderkomen gekregen.
Er zijn echter nog een paar dieren waarvoor wij een plaatsje zoeken, waaronder voor Beretta, een uitermate lieve grote geelkuifkaketoe-man van 3,5 jaar oud. Het dier heeft een CITIS verklaring, en er is DNA-analyse aanwezig t.b.v. geslachtsbepaling. Verder is het dier getest en negatief bevonden voor PBFD, Polyoma, Chlamydia en Pacheco.
Beretta is wat ons betreft gratis af te halen, mits wij er zeker van kunnen zijn dat het een stabiel en zorgzaam plaatsje krijgt.
Wij hebben kortgeleden alle papegaaien gefotografeerd, ik heb de foto’s nu echter niet bij de hand. Indien u wenst kan ik u een foto per e-mail sturen.
Met vriendelijke groet,
Kikko Sanders
**************************************
Hallo Kikko,
Wat ben ik blij met deze reactie (via marktplaats), echt helemaal super geweldig!
Ik zou het te gek vinden om in het bezit te kunnen komen van de grote geelkuifkaketoe, Beretta (leuke naam trouwens).
Bij deze garandeer ik je dat het een goed onderkomen zal krijgen; het zal zeker weten de goede zorgen en aandacht krijgen.
Ik ben gek op kaketoes en wil hem graag delen met mijn pasgeboren dochtertje.
Het zou mooi zijn als je nog een foto toe wil sturen.
Bij deze hoop ik gaarne op reactie terug.
Met vriendelijke groet,
Rosita
**************************************
Hallo Rosita,
Bijgaand een foto van Beretta.
Met vriendelijke groet,
Kikko Sanders
**************************************
Hallo,
Ik heb de foto gezien, maar dit is geen grote geelkuifkaketoe.
Ik dacht dat je het over een grote geelkuifkaketoe had?...
Groetjes,
Rosita
**************************************
Hallo Rosita,
Mijn excuses, ik heb waarschijnlijk de foto's door elkaar gehaald.
Bijgaand de juiste foto.
**************************************
Haha...Wat is dit dan?
Even serieus, dit vat ik toch best wel serieus hoor, een grote geelkuifkaketoe is een grote witte kaketoe ca 50 cm,
met een gele kuif. Die foto die u stuurt is een grijze roodstaart.
Zou u evt een telefoonnummer achter willen laten, kunnen we even via een snellere weg contact houden.
Mvg,
Rosita
**************************************
Hallo Rosita,
Volgens mij groeit de kaketoe nog wel veel, hij is ook nog maar 3,5 jaar oud.
Ik heb een foto bijgevoegd waarin mijn vrouw 'm vast heeft, hierin kunt u de grootte misschien wat beter inschatten.
**************************************
Het is zeker weten een grijze roodstaart, ik begrijp niet waarom u denkt dat dit een geelkuifkaketoe is...
een geelkuifkaketoe ziet er toch echt anders uit...
Is deze de enige nog die een onderkomen nodig heeft?
Groetjes,
quote:
Hallo Rosita,
**************************************
Er zijn 2 van deze vogels, een met kuif en een zonder kuif.
Verder is er nog een groene kaketoe, is dit misschien iets voor u?
**************************************
:
Hallo,
Een beetje jammer dat jullie het niet serieus opvatten, ik in elk geval wel...
Wie houd je nou voor de gek met de bewerking van de foto, wat denk je dat ik dat niet zie.
Sorry hoor, je hebt totaal geen respect voor de vogels!
Jammer dat jullie zo de gek met het leven hebt...
Enne papegaaienkennis is bij jullie ook ver te zoeken, helaas.
Ik zou zeggen, succes met bewerkte vogels!
Groetjes,
Je kan zeggen dat je ook interesse in haar persoonlijk hebt en misschien een keer met haar uit eten wil.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 20:07 schreef Dynd het volgende:
[..]
Zoals:
aangeboden restant zegels uit Mexico.
Te koop aangeboden restant gestempelde postzegels uit Mexico. Wie doe ik er een plezier mee? Exclusief verzendkosten. Zie ook mijn andere (postzegel) advertenties om evt de verzendkosten te drukken.
Heeft u alleen interesse in de zegels van Mexico?
Mvg Eleonora
Hele aardige vrouw en tevens één van de weinige normale personen die ik ben tegengekomen.
H.E.L.D.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 00:06 schreef 68Chevelle het volgende:
[..]
Heb je je plakband inmiddels al dan [ afbeelding ]
Heb de vrouw al een pluim gegeven en linkje naar topic, vond haar zo sympathiek.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 00:08 schreef guapo het volgende:
[..]
Je kan zeggen dat je ook interesse in haar persoonlijk hebt en misschien een keer met haar uit eten wil.
Of vragen of ze ook Mexicaans is.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 00:08 schreef guapo het volgende:
[..]
Je kan zeggen dat je ook interesse in haar persoonlijk hebt en misschien een keer met haar uit eten wil.
quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 00:13 schreef Bjoro het volgende:
Waarom staat er in de OP eigenlijk niet of je een hond hebt ?
Hallo Kees,quote:Hallo proaqua,
Na een tijdje te hebben gezocht heb ik eindelijk wat gevonden wat me aanstaat. Zo zit het namelijk: Ik heb hier 4 pure Oostenrijkse Warmbloeden die dringend een tijdelijk onderkomen nodig hebben. Ik was specifiek opzoek naar zo'n Oostenrijkse Paardenstal-look omdat ze zich daar fijn en thuis voelen. Nu ik dit Huis zie met die houten balken komt dat dus perfect overeen met wat ik zocht.
Ik zal even wat over ze vertellen, het zijn 4 heel rustige jongens die er erg van houden om in de buitenlucht te hangen en wat rondjes te lopen. Ze zijn totaal niet luidruchtig en erg netjes. Je kan de grootste lol met ze hebben en ze zijn erg handzaam.
Omdat ik de zorg op ze neem zal ik voor ze betalen.
Ik hoop van harte snel meer van u te horen,
Met Vriendelijke Groet,
Kees
Deze reactie is afkomstig van;
Naam: Kees Anker
Nooit vooroordelen!quote:Hoi,
Dat kunnen we afspreken natuurlijk, heb nog één vraagje,
vorige huurbazen hebben hier nog wel eens bezwaar tegen gehad, wat is de reden dat u wel in gesprek wilt gaan? (Gewoon benieuwd)
Groeten,
Kees
Geen antwoordquote:Dat zeg ik ook altijd! Wat kan zo'n paard er nou aan doen dat hij als paard geboren is toch!
Ik zal u morgen even bellen voor een afspraak
Met vriendelijke groet,
Kees
beetje kort antwoord, da's jammerquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 00:20 schreef guapo het volgende:
Wie kan me helpen, het gaat om advertentie:
http://link.marktplaats.nl/287723750
Hieronder antwoord van verkoper:
hallo dirk
bedankt voor je leuke mail. Voor ¤ 450,00 is de slee van jou.
Ik wacht je bericht af.
groetjes
jan
quote:Ik weet niet goed hoe ik deze verkoper kan opfokken. Iemand suggesties? Er is ondertussen al op geboden.
Ze reageerde erg goed (sympathiek) op je mails inderdaad.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 00:11 schreef Dynd het volgende:
[..]
Heb de vrouw al een pluim gegeven en linkje naar topic, vond haar zo sympathiek.
Was m'n tweede pluim deze hele reeks.
quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 00:54 schreef frame-saw het volgende:
http://www.marktplaats.nl(...)asje.html%3Fxref%3D1
Was dat eronder al bekend?
Die spoiler die doet het hem...quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 00:31 schreef Bjoro het volgende:
[..]
beetje kort antwoord, da's jammer
[..]vraag ff hoe hard dat ding kan (je woont een mailtje of 3 verder aan een bospad met een max. snelheid van 6 km/u dus 1 die sneller kan heb je niets aan) wat voor paarden ervoor kunnen (na 3 mailtjes heb je alleen hobbelpaarden) wat voor bekleding zit erop (hij staat altijd buiten) Vragen of er op een slee ook APK zit Vragen of die lampen werken op 220V Of het scheelt als je er een spoiler opzet Geschikt is voor wedstrijdsport, en later vragen wat voor wedstrijden
Ik noem maar wat raars, misschien brengt het jou (of iemand anders) op (nog) gekkere ideeen
Ik wist het nietquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 00:54 schreef frame-saw het volgende:
http://www.marktplaats.nl(...)asje.html%3Fxref%3D1
Was dat eronder al bekend?
Damn, die zet een heel dagboek verhaal op die advertentiequote:
quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 00:54 schreef frame-saw het volgende:
http://www.marktplaats.nl(...)asje.html%3Fxref%3D1
Was dat eronder al bekend?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |