nou ja, die 9 seconden ...dat is de schuld van de verwarring op het einde natuurlijk. Belangrijk is of je het leuk vond en of je lekker gelopen hebt. 'Bosloop' klinkt in ieder geval heerlijk herfstachtigquote:Op zondag 25 oktober 2009 13:44 schreef Jojogirl het volgende:
Vanochtend Bosloop gelopen: 5k in 30:09![]()
Ben blij dat ik zo dicht bij de 30 minuten kwam, maar baal wel dat het niet net eronder was. Maar ik kon gewoon echt niet harder en was op het eind wat in verwarring over de route (die liep door een park en sneed/luste zichzelf hier en daar waardoor je overal mensen zag lopen wat niet echt hielp voor het vinden van de goede weg). Maargoed, wel ruim 1:30 sneller dan m'n snelste 5k van dit jaar dus dat was erg mooi.
Nu weer doortrainen voor m'n eerste 10k
Ik heb gelijk maar wat warmere kleding gekocht.quote:Op zondag 25 oktober 2009 17:03 schreef DeuceFour het volgende:
Met dit herfstweer en de winter in het vooruitzicht, wat zal ik kopen/gebruiken: zo'n hardloop/running shirt met lange mouwen of een dunne sweater met hoodie? Wat is praktischer?
Ik heb zelf een hardloopshirt met lange mouwen en een hardloopjasje voor als het heel erg koud is. Dit was vorige winter genoeg...quote:Op zondag 25 oktober 2009 17:03 schreef DeuceFour het volgende:
Met dit herfstweer en de winter in het vooruitzicht, wat zal ik kopen/gebruiken: zo'n hardloop/running shirt met lange mouwen of een dunne sweater met hoodie? Wat is praktischer?
sweater met hoodie klinkt als katoen (quote:Op zondag 25 oktober 2009 17:03 schreef DeuceFour het volgende:
Met dit herfstweer en de winter in het vooruitzicht, wat zal ik kopen/gebruiken: zo'n hardloop/running shirt met lange mouwen of een dunne sweater met hoodie? Wat is praktischer?
Sowieso geen sweater met hoodie, dan idd running shirt lange mouw eventueel in combinatie met jasjequote:Op zondag 25 oktober 2009 17:03 schreef DeuceFour het volgende:
Met dit herfstweer en de winter in het vooruitzicht, wat zal ik kopen/gebruiken: zo'n hardloop/running shirt met lange mouwen of een dunne sweater met hoodie? Wat is praktischer?
Ik heb zelf een trainingsjasje en daaronder een sporthemd. Mij zal je niet zien lopen met een sweater met hoodie. Tis wat je zelf lekkerder vind lopen!quote:Op zondag 25 oktober 2009 17:03 schreef DeuceFour het volgende:
Met dit herfstweer en de winter in het vooruitzicht, wat zal ik kopen/gebruiken: zo'n hardloop/running shirt met lange mouwen of een dunne sweater met hoodie? Wat is praktischer?
Hmm, dat had ik ff eerder moeten wetenquote:Op maandag 26 oktober 2009 08:51 schreef Grollie het volgende:
Tenslotte na 6 weken ook mijn Garmin forerunner 405 teruggekregen na reparatie; hij ontving geen GPS signaal meer. Heb nu een compleet nieuwe gekregen. Als je eenmaal gewend bent aan zo'n ding wil je niet anders...
Er zijn verschillende soorten duurlopen, waarbij de meest toegepaste de rustige/langzame duurloop is. Daarbij loop je op ongeveer 70% van je wedstrijdtempo op een 10km wedstrijd. Doel is om uithoudingsvermogen te krijgen, je lichaam te trainen om langer achter elkaar in te spannen. Daarnaast heb je o.a. ook nog een tempoduurloop en herstelduurloop; zie ook:quote:Op maandag 26 oktober 2009 08:40 schreef STING het volgende:
Sorry, ik ben nog een noob in dit topic / wereldje.
Wat is een duurloop?
Omdat ik lid ben van een loopgroep heb ik 15% korting gekregen. Blijft een hoop geld, maar begin dit jaar kreeg ik onverwacht toch nog een deel bonus over 2008 dus daarvan heb ik mezelf verwend met dit klokje. Op zich wel balen dat ie na 4-5maanden dus een probleem had, maar wel goed opgelost doordat ik nu een volledig nieuwe heb gekregen.quote:Op maandag 26 oktober 2009 08:55 schreef STING het volgende:
[..]
Hmm, dat had ik ff eerder moeten weten
Heb onlangs een Nike+ schoen sensor aangeschaft.
Heb je toevallig een voorbeeld van statistieken die Garmin voor je bijhoud?
Alhowel 380 euro vind ik dan weer een beetje veel voor zo'n apparaat
met die knop met het rode draadje kan je de pieken iets afvlakken. Misschien heel dom gedacht van mij, maar die krengen zijn zo secuur dat ik wel eens denk dat de armbeweging tov je richting ook nog scheelt. Ik bedoel je arm met de Garmin gaat steeds naar achteren terwijl jij naar voren gaat.quote:Op maandag 26 oktober 2009 20:57 schreef Grollie het volgende:
Bij deze zoals beloofd een screendump van mijn training van gisteren:
[ afbeelding ]
http://i37.tinypic.com/20rpct5.png
Zulke grafiekjes krijg je dus als je loopt met een GPS horloge zoals de Garmin 405 die ik heb.
Wat ik wel jammer vind is dat de snelheid zoals in de grafiek zo sterk schommelt, dat komt denk ik doordat de GPS positiebepaling altijd een fout heeft van een paar meter.
Balen zegquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 19:28 schreef ShadyLane het volgende:
Ik kon de afgelopen twee weken niet trainen omdat ik ziek was. Nu zou het denk ik wel weer gaan, maar door die ziekte heeft zich zoveel werk opgestapeld dat het er door pure drukte nu ook niet inzit. Bij de club trainen kost me zo'n drie uur (half uur heenfietsen, training, half uur terug, douchen) en die heb ik niet. Misschien kan ik donderdag even snel vanuit huis een klein uurtje. De Zevenheuvelen geef ik maar op.
dat is zo, maar je gaat wel die 7heuvels over hoor, je hebt nog even om te herstellenquote:
Bedankt voor de link! Gaan we (pa en ik) proberen!quote:Op woensdag 28 oktober 2009 23:49 schreef ShadyLane het volgende:
Ik ga ze zeker over, want het is bij ons een family-event en ik ga niet als enige niet meedoen. Ik bedoelde dat ik het opgeef om dit jaar onder de 1:20 te lopen. De finish haal ik wel, no problemo.
[edit]Balen star_gazer. Vaak is er in bedrijventeams nog wel een plekje. Misschien kun je je nog ergens aansluiten, of anders een startnr overnemen van iemand die zelf geblesseerd is: kijk hier.
Dat is in ieder geval mooiquote:Op woensdag 28 oktober 2009 18:11 schreef ShadyLane het volgende:
Jawel, en ook mentaal. Ik baalde gisteravond echt ZO enorm! Ik word er sowieso altijd een beetje kriegel van als ik langere tijd niet sport. Maar alles komt goed, want morgen ga ik zeker even lopen en daarna heb ik een pittig wandelweekend. Da's geen hardlopen, maar alleen al de buitenlucht zal een verademing zijn.
Oe lekker! ik moet eigenlijk ook, maar ik heb geen tijdquote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:18 schreef JortK het volgende:
Vanavond laatste 5km lopen voor de 10km van zondag
Laan van Meerdervoort Loopquote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:20 schreef djayzz het volgende:
[..]
Oe lekker! ik moet eigenlijk ook, maar ik heb geen tijd
Welke 10km ga je lopen zondag?
Oeh, hopelijk is deze nog op uitzending gemist te zienquote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:23 schreef Grumpey het volgende:
Er was gister een docu over hardlopen op nederland 3 te zien. Belangrijkste conclusies:
- Sportdranken zijn gewoon suikerdranken en helpen niet meer of minder aan je herstel als bijvoorbeeld ranja ook doet.
- Water drinken is voor je lichaam pas echt noodzakelijk vanaf pakweg 15-20 kilometer afstand (zeker als je getraind bent)
- Prijsverschil in de schoenen geeft geen betere/slechtere schoenen aan
- Te hard trainen is niet beter dan op 70-80% trainen
*checkt site* leuk! Lekker parcour ookquote:
Deze informatie werd wel gegeven door de marketing-afdeling van AA, maar werd weerlegt door bewegingswetenschappersquote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:26 schreef STING het volgende:
Sportdranken worden toch ook voornamelijk gebruikt om het water iets langer vast te houden, zodat je minder snel dorst krijgt?
Gezelligquote:
Define sportdrank. Je hebt inderdaad die suikerwaters maar je hebt toch ook isotone dranken? Daarvan vraag ik me nog steeds af of ze helpen of niet.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:23 schreef Grumpey het volgende:
Er was gister een docu over hardlopen op nederland 3 te zien. Belangrijkste conclusies:
- Sportdranken zijn gewoon suikerdranken en helpen niet meer of minder aan je herstel als bijvoorbeeld ranja ook doet.
Dat onderscheid werd aangeduidt als het verschil tussen 12 suikerklontjes per halve liter, of 8 suikerklontjes per halve liter. Aan de isotone werd overigens nog citroenzuur toegevoegd, om het een frisse en zurige smaak te geven.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:55 schreef knnth het volgende:
[..]
Define sportdrank. Je hebt inderdaad die suikerwaters maar je hebt toch ook isotone dranken? Daarvan vraag ik me nog steeds af of ze helpen of niet.
dat lijkt me ook onzin, je krijgt volgens mij alleen maar meer dorst van die zoete rotzooi.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:47 schreef Grumpey het volgende:
[..]
Deze informatie werd wel gegeven door de marketing-afdeling van AA, maar werd weerlegt door bewegingswetenschappers
Ik begin meestal na anderhalf uur met wat water, maar drink nooit sportdrankjes of zoete dranken. word ik alleen maar langzamer van heb ik het idee.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:28 schreef computergirl het volgende:
[..]
dat lijkt me ook onzin, je krijgt volgens mij alleen maar meer dorst van die zoete rotzooi.
Ik heb geleerd dat met minder dan een uur lopen drinken uberhaubt onzin is, maar je ziet zat mensen al aan flesjes lurken terwijl ze net 5 minuten bezig zijn.
Ik heb nog nooit langer gelopen dan 1.45 uur en heb daarbij eigenlijk nooit dorst. Ik zorg dat ik ongeveer 30 minuten voor het lopen drink. Dan is het net je maag uit (klotsen...) tijdens het lopen. Dat je 1.5 liter zweeet moet verliezen voordat je iets merkt aan performance vond ik toch interessant om te weten.
Vond het programma wel boeiend maar viel er pas halverwege in. Midas Dekkers vond ik wel weer
Ik heb nog steeds een zeurende knie, maar ik wil onder de 50minuten...quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:43 schreef djayzz het volgende:
[..]
*checkt site* leuk! Lekker parcour ook![]()
Wat denk je te gaan lopen?
Same here. Ook niet topfit door me knie.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:50 schreef knnth het volgende:
[..]
Gezellig
Vanavond rustig 20 minuutjes lopen en dan rust tot zondag ... voel me niet helemaal fit maar zie zondag wel hoe het allemaal gaat! Doel is 43:30 maar misschien moet ik dat maar eens gaan bijstellen
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:23 schreef Grumpey het volgende:
Er was gister een docu over hardlopen op nederland 3 te zien. Belangrijkste conclusies:
- Sportdranken zijn gewoon suikerdranken en helpen niet meer of minder aan je herstel als bijvoorbeeld ranja ook doet.
- Water drinken is voor je lichaam pas echt noodzakelijk vanaf pakweg 15-20 kilometer afstand (zeker als je getraind bent)
- Prijsverschil in de schoenen geeft geen betere/slechtere schoenen aan
- Te hard trainen is niet beter dan op 70-80% trainen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |