quote:Op maandag 12 oktober 2009 23:57 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En hoe gaat het met jou? Je opleiding bevalt keigoed geloof ik?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En nu ga ik lekker slapen in het kader van gezond leven, daar hoort genoeg slaap ook bij
Op maandag 12 oktober 2009 12:20 schreef loveli het volgende:
Kortom, eet ook broccoli.
19 kiloquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 00:06 schreef Dendrietje het volgende:
[..]
20 kilo op 11 maanden, respect! En ach, met die lengte is het wat extra werk, maar ik zou 't 't extra werk wel waard vinden als kerel, als dat zou betekenen dat ik 1,94 zou zijn. Kromme zin. Wat ik bedoel is dat 't als kerel wel beter is om lang(er) te zijn, want een gigabreed zijn en 1,60 is niet bepaald jaloersmakend.
Ja, als je het niet goed kan verteren moet je het ook niet nemen, lijkt mij duidelijk, jammer genoeg verteer ik het prima en neem ik voor het slapen gaan een bak kwark met 43gr eiwitten waarvan het grootste gedeelte bestaat uit caseine eiwitten, de reden dat ik dit neem voor het slapen? Caseine eiwitten worden langzaam (en dus niet slecht!) opgenomen door de darmen en dit is dus prima voor 's nachtsquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 00:06 schreef loveli het volgende:
Caseine is door veel mensen niet goed te verteren en zorgt vrij vaak voor darmproblemen. Darmproblemen => problemen met goed verwerken van voedsel. Goede darmen zijn de basis voor goede opname van voedingsstoffen en dus de gezondheid.
Ja melk is dus een goeie bouwstof! En btw, alles is tegenwoordig kankerverwekkend, ook fruit.quote:Kalfjes moeten groeien van melk, dankzij melk worden mini kalfjes binnen no time flinke koeien. Zou na moeten zoeken of het door dubbelblind gerandomiseerd onderzoek bevestigd is, maar er zijn iig sterke vermoedens dat bepaalde vormen van kanker hieraan gerelateerd zijn.
En sommige mensen kunnen niet tegen noten en weer anderen kunnen niet tegen gluten en weer anderen niet tegen weet ik veel, als je er allergisch voor bent moet je het inderdaad niet nemen, lijkt me duidelijk, kan je het wel? Gewoon nemen!quote:Lactose, substantieel deel van de bevolking kan niet tegen lactose.
Voorzover ik weet maakt caseine de opname van calcium niet moeilijk, maar heeft de afbraak (en opbouw) van de aminozuren van dit soort eiwit calcium nodig, veel calcium van de melk blijft dan ook niet over voor de botten, maar goed, in een goed dieet krijg je sowieso genoeg calcium binnen. Over dat fosfor weet ik helaas niks, dus ik zal daar maar geen commentaar op geven, verder ben ik geen vrouw van boven de 30, dus heb er geen last van, heb ook nog nooit wat gebroken in mijn leven.quote:Calcium, goed voor de botten. De caseine maakt opname van de calcium moeilijk. Jammer genoeg zit er ook fosfor in melk, wat calcium aan de botten onttrekt. Voor vrouwen na hun dertigste is dat gevaarlijk, ivm botontkalking.
Gaan ze ook (de jongens), de meiden niet, die blijven lekker plakkenquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 00:13 schreef Dendrietje het volgende:
Die ene kiloAch, als je met 1,94 breed bent gaan mensen wel met een boogje om je heen!
Weltrusten, droom maar over koeien.quote:
Het is meer als zo'n swiffer doekje, alles blijft zitten als je er langs komt.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 00:15 schreef Dendrietje het volgende:
Ik zag nu ook echt voor me dat meiden die langslopen gewoon worden aangezogen als magneetjes
Ik kon me niet voorstellen dat je dat bedoelde, maar het was ook mijn eerste associatie toen ik 'hamburger' zag staanquote:Op maandag 12 oktober 2009 23:33 schreef loveli het volgende:
[..]
Hamsterburger was mijn associatie. Getuigt niet van een tere ziel, geloof ik
Fiets vooral eens een keer naar de Posbank, daar is het zó prachtig:quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:17 schreef neen het volgende:
Hier in Gelderland kun je trouwens mooi fietsen!
Fantastisch! Dat ga ik vanavond eten! Wordt tevens mijn eerste zelfgemaakte soepquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 11:48 schreef loveli het volgende:
Broccolisoep:
Fruit wat wortel/ui/venkel/andere smaakmaker. Mik er bouillon bij en broccoli, even koken. Blenderen. Iets lekkers erbij (yoghurt, zure room, sherry), spekjes om het af te maken en tadaa... broccolisoep.
EEt nou toch eens een keer! een speculaasje is wat, 40/50 kcal??quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 13:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
Lijstje:
O: bakje biogarde (halfvol)
T: 1 speculaasje
L: 2 boterhammen met appelstroop
T: 1 speculaasje
S: RPM
D: ???
Ok, speculaasjes zijn een faal, maar die fiets ik er wel af vanavond.
quote:Op maandag 12 oktober 2009 23:57 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]weet je wat ik altijd zo knap vind lein: jij kunt zo heerlijk nuchter je eigen toestand omschrijven, je weet wat er mis is, en wat er goed gaat...hoewel het niet altijd positief is, vind ik het altijd fijn om te lezen hoe het met je gaat, als je snapt wat ik bedoel!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En hoe gaat het met jou? Je opleiding bevalt keigoed geloof ik?
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
dat! Hele dikkequote:Op dinsdag 13 oktober 2009 13:38 schreef AKnynke het volgende:
[..]
weet je wat ik altijd zo knap vind lein: jij kunt zo heerlijk nuchter je eigen toestand omschrijven, je weet wat er mis is, en wat er goed gaat...hoewel het niet altijd positief is, vind ik het altijd fijn om te lezen hoe het met je gaat, als je snapt wat ik bedoel!
Contradictio in terminisquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 13:44 schreef AKnynke het volgende:
oh, en ik heb laatst heerlijke brocolli gemaakt:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |