Het is absoluut niet goed dat de financiele instellingen dat aanbieden. Ik ben echter wel van mening dat je als consument wel moet kunnen inschatten wat je betekent voor je financieel plaatje, je vaste lasten.quote:Voor wat betreft die hypotheken (in dit geval dus) moet er veel strenger worden omgegaan met de hoogte ervan, ik hoor overal dat men 4-4,5 keer zijn jaarsalaris kan uittrekken aan hypotheek maar ken talloze mensen (hoog- én laagopgeleid) die er 'iets' overheen gaan als dat hun droomhuis mogelijk maakt ...
Ha, dat is een mooie uitspraak. Dat vond ik ook treffend toen de AFM over de tophypotheek begon, de hele Tweede Kamer ging uit z'n dak.quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:52 schreef elcastel het volgende:
we denken tegenwoordig lange termijn, maar handelen allemaal korte termijn, los dat maar eens op !
Nee, we schieten er niks mee op mensen af te branden puur om ze af te branden. Een betoog waarin je het een en ander betoogt mag natuurlijk wel.quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:52 schreef TheFrankey het volgende:
Zullen het weer over hem hebben? Stelling: Lakeman is gek en zou het land uit gejaagd moeten worden
Hoog moet je een beetje relativeren, maar die paar tiende procenten zijn voor de echte wrekken onder ons genoeg reden om hun geld bij ome Dirk te stallen. Dirk pocht graag met zijn 'hoge rente' op de website.quote:
Meer van hetzelfde imhoquote:Op maandag 12 oktober 2009 22:49 schreef TheFrankey het volgende:
[..]
ook een zwak argument. Het is nml wel zo dat burgers klakkeloos doen wat een ander zegt.
Fortis had alle vertouwen totdat iemand riep dat hij om zou kunnen vallen. Hup weg geld.....
Ik denk dat de richtlijnen niet eens zo vekeerd liggen vwb hypotheken, maar dat ze inderdaad beter moeten worden nageleefd. Waarom - met de nodige foutjes en uitzonderingen - werkt een BKR wél streng en beperkend, maar kan een AFM of een DNB dat niet ? Er schort gewoon vooral wat aan de toetsing van de richtlijnen.quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:51 schreef Bolkesteijn het volgende:
Een systeem dan waarbij de toezichthouder veilig in slaap kan vallen en waarbij, mocht de toezichthouder wel wakker blijven, het alleen maar beter kan worden.Ik heb niet zoveel bezwaar tegen het voorlichten van consumenten en er voor te zorgen dat bepaalde producten niet voor iedereen op de markt beschikbaar zijn, mocht de toezichthouder wakker zijn, dan kan hij/zij zich daar op richten en is het mooi meegenomen. Mocht hij/zij zitten te slapen dan zit de belastingbetaler/klant/burger in ieder geval niet met de brokken.
Stelling: Lakeman is een held en verdient een bronzen beeld van 12 meter hoog.quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:52 schreef TheFrankey het volgende:
Het gaat niet echt meer om Lakeman hier.
Zullen het weer over hem hebben? Stelling: Lakeman is gek en zou het land uit gejaagt moeten worden
De ellende is niet veroorzaakt door Lakeman.quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:52 schreef TheFrankey het volgende:
Het gaat niet echt meer om Lakeman hier.
Zullen het weer over hem hebben? Stelling: Lakeman is gek en zou het land uit gejaagt moeten worden
Eens! Waar kan ik doneren?quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:59 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Stelling: Lakeman is een held en verdient een bronzen beeld van 12 meter hoog.
Nou in ieder geval niet meer op mijn DSB rekeningquote:
quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:59 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Stelling: Lakeman is een held en verdient een bronzen beeld van 12 meter hoog.
Heb je enig idee hoeveel mensen/gezinnen er in de problemen zijn geraakt dankzij de DSB bank?quote:Op maandag 12 oktober 2009 19:09 schreef TheFrankey het volgende:
En zonder dat dit een DSB bash topic word....wat vinden jullie?
Precies. Lakeman was weer te zien bij Nova vanavond, wilde champagne halen terwijl ontzettend veel mensen hun baan verliezen. Dan ben je gewoon een zuur en zielig mannetje, en ziek in je hoofd.quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:35 schreef TheFrankey het volgende:
De teloorgang van DSB is een succes van Lakeman + Media. In en intriest
www.lakemanleed.nl is een terechte site
En hardwerkende mensen met een spaarrekening, betaalrekening, deposito of ander normaal product bij de DSB Bank? Meer dan 4000 mensen met meer dan 100.000 euro op de rekening, die hebben pech gehad? Geblokkeerde betaalrekening, pech gehad?quote:Op maandag 12 oktober 2009 23:32 schreef _Michiel_ het volgende:
[..]
Heb je enig idee hoeveel mensen/gezinnen er in de problemen zijn geraakt dankzij de DSB bank?
Hardwerkende mensen die voor de rest van hun leven geld moeten afbetalen omdat ze in 1 van de vieze truckjes van de DSB bank zijn getrapt! In een beschaafd land als Nederland kun je er vanuit gaan dat een bank een zorgplicht heeft, Dirk Scheringa heeft van deze verwachting misbruik gemaakt en daarmee duizenden gezinnen naar de financiële afgrond geholpen.
Minder dan een kwart van deze mensen heeft zich aangemeld bij Stichting Hypotheekleed. Dat betekend dat de DSB bank nu minstens 8000 slachtoffers heeft, en als deze bank niet gestopt word, zullen er nog velen volgen.
Lakeman is daarom een held dat hij het aangedurft heeft om op te roepen deze bank te slopen!
Het aantal slachtoffers zal zich nu stabiliseren op 10.000, het had veel erger kunnen worden. Hopelijk wordt Schurk Scheringa ooit nog eens strafrechtelijk vervolgd
Man je weet niet waar je over praat.quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:25 schreef Boris_Karloff het volgende:
Gadverdamme, gaat die Lakeman aan de champagne terwijl gewone rekeninghouders niet meer bij hun geld kunnen. Echt een reden voor een feestje. Duizenden mensen duperen omdat een paar paupers hun handtekening onder iets zetten wat ze niet begrijpen
quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:59 schreef elcastel het volgende:
[..]
Ik denk dat de richtlijnen niet eens zo vekeerd liggen vwb hypotheken, maar dat ze inderdaad beter moeten worden nageleefd. Waarom - met de nodige foutjes en uitzonderingen - werkt een BKR wél streng en beperkend, maar kan een AFM of een DNB dat niet ? Er schort gewoon vooral wat aan de toetsing van de richtlijnen.
Mensen kunnen wijzen naar tokkies/paupers die teveel lenen, maar ik vind het nog kwalijker dat er mensen zijn die er wél verstand van hebben, maar toch die financieel rotte peren in het systeem opnemen, wat dat aangaat vind ik banken schuldiger dan de leners zelf. En daar hebben de banken ook weer hun reden voor.
Oftewel, mensen kunnen zelf de verantwoordelijkheid niet aan, banken kunnen het ook niet, er zal dus ergens overkoepeling moeten zijn die dat zooitje in toom houdt, ik denk dat dat relatief makkelijk moet kunnen. Let wel, ik heb het hier over maxima die gesteld worden aan hypotheken, niet over de leenproducten zelf, ik denk dat die sowieso eerst een toetsing én keurmerk moeten hebben (met gradatie) voordat ze gelanceerd mogen worden.
Dat dus. Nederlanders kunnen ook oorzaak en gevolg niet zo goed schijdenquote:Op maandag 12 oktober 2009 23:32 schreef _Michiel_ het volgende:
[..]
Heb je enig idee hoeveel mensen/gezinnen er in de problemen zijn geraakt dankzij de DSB bank?
Hardwerkende mensen die voor de rest van hun leven geld moeten afbetalen omdat ze in 1 van de vieze truckjes van de DSB bank zijn getrapt! In een beschaafd land als Nederland kun je er vanuit gaan dat een bank een zorgplicht heeft, Dirk Scheringa heeft van deze verwachting misbruik gemaakt en daarmee duizenden gezinnen naar de financiële afgrond geholpen.
Minder dan een kwart van deze mensen heeft zich aangemeld bij Stichting Hypotheekleed. Dat betekend dat de DSB bank nu minstens 8000 slachtoffers heeft, en als deze bank niet gestopt word, zullen er nog velen volgen.
Lakeman is daarom een held dat hij het aangedurft heeft om op te roepen deze bank te slopen!
Het aantal slachtoffers zal zich nu stabiliseren op 10.000, het had veel erger kunnen worden. Hopelijk wordt Schurk Scheringa ooit nog eens strafrechtelijk vervolgd
Ik werk in de industrie, wij maken echt dingen die werkelijk waarde aan de economie toevoegenquote:Op maandag 12 oktober 2009 22:40 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Toch vreemd dat mensen die wurgcontracten tekenen als 'tokkies' worden weggezet, terwijl de Übermensch die deze wurgcontracten weet af te zetten plotseling 'het slachtoffer' is van 'slinkse'; types als Lakeman![]()
Duizenden mensen gedupeerd omdat een paar Übermenschen even snel rijk wilden worden over de ruggen van een duizenden
Je 'werkt' vast en zeker voor een financiele instelling of betrekt je inkomen uit iets dergelijks
Klopt, dat DSB zich ontzettend slecht heeft gedragen en echt niet beter verdiende. Maar, omdat groot op tv je gelijk te vieren terwijl gewone mensen keihard getroffen worden is heel erg sneu... Je moet wel heel erg zielig zijn als je daar je plezier uit haalt.quote:Op maandag 12 oktober 2009 23:53 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Man je weet niet waar je over praat.
Simpele ziel.
DSB was een grote legale roversbende. Ik kan er geen traan om laten dat deze vandaag kapot is gegaan.
Hopen dat Aegon de volgende is
Voor de mensen die hier op dit moment door getroffen worden is het idd zuur. Voor de financiele wereld en de lange termijn is het een zege!quote:Op maandag 12 oktober 2009 23:58 schreef Radioheader het volgende:
[..]
Klopt, dat DSB zich ontzettend slecht heeft gedragen en echt niet beter verdiende. Maar, omdat groot op tv je gelijk te vieren terwijl gewone mensen keihard getroffen worden is heel erg sneu... Je moet wel heel erg zielig zijn als je daar je plezier uit haalt.
het is toch de Lakeman show?quote:Op maandag 12 oktober 2009 23:58 schreef Radioheader het volgende:
[..]
Klopt, dat DSB zich ontzettend slecht heeft gedragen en echt niet beter verdiende. Maar, omdat groot op tv je gelijk te vieren terwijl gewone mensen keihard getroffen worden is heel erg sneu... Je moet wel heel erg zielig zijn als je daar je plezier uit haalt.
Jij gelooft werkelijk dat de DSB de enige was die zich schuldig maakt aan dit soort praktijken? De hele financiele wereld is verrot , maar helaas ook een noodzakelijk kwaad. Je kunt er niet zonder, al is het maar om een lopende rekening te hebben waar je loon op wordt gestort. Maar eigenlijk is het van de zotte, dat je verplicht wordt een rekening te hebben bij een instelling, waar je in veel gevallen voor moet betalen, en die vervolgens ons geld tegen hoge rente aan onszelf gaat uitlenen. Als dat geen prachtig bedrijfsmodel is weet ik het ook niet meer.quote:Op maandag 12 oktober 2009 23:53 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Man je weet niet waar je over praat.
Simpele ziel.
DSB was een grote legale roversbende. Ik kan er geen traan om laten dat deze vandaag kapot is gegaan.
Hopen dat Aegon de volgende is
De Financiele wereld heeft kanker, DSB was ook zo'n kanker gezwel. Het wordt tijd voor een chemokuur voor de Financiele wereld. Laten we hopen dat het balletje verder rolt.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 00:06 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Jij gelooft werkelijk dat de DSB de enige was die zich schuldig maakt aan dit soort praktijken? De hele financiele wereld is verrot , maar helaas ook een noodzakelijk kwaad. Je kunt er niet zonder, al is het maar om een lopende rekening te hebben waar je loon op wordt gestort. Maar eigenlijk is het van de zotte, dat je verplicht wordt een rekening te hebben bij een instelling, waar je in veel gevallen voor moet betalen, en die vervolgens ons geld tegen hoge rente aan onszelf gaat uitlenen. Als dat geen prachtig bedrijfsmodel is weet ik het ook niet meer.
Hoe radicaal anders kun je tegen iets aankijken. Je bent het spoor geloof ik echt bijster, of niet? De partij die anderen dupeert, is de DSB Bank, die spaarders misleidt en opzadelt met torenhoge koopsompolissen. Lakeman komt op voor de belangen van een groep gedupeerden. En dat heeft -ie voortreffelijk gedaan.quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:25 schreef Boris_Karloff het volgende:
Gadverdamme, gaat die Lakeman aan de champagne terwijl gewone rekeninghouders niet meer bij hun geld kunnen. Echt een reden voor een feestje. Duizenden mensen duperen omdat een paar paupers hun handtekening onder iets zetten wat ze niet begrijpen![]()
x2, Nu alweer zakt Nout wellink door het ijs, zit die man soms vastgespijkerd aan zijn stoel daar???quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 01:22 schreef isogram het volgende:
[..]
Hoe radicaal anders kun je tegen iets aankijken. Je bent het spoor geloof ik echt bijster, of niet? De partij die anderen dupeert, is de DSB Bank, die spaarders misleidt en opzadelt met torenhoge koopsompolissen. Lakeman komt op voor de belangen van een groep gedupeerden. En dat heeft -ie voortreffelijk gedaan.
Ik verklaar die man tot HELD van 2009. Dankzij de oproep van deze man zijn consumenten in actie gekomen en hebben ze duidelijk laten merken dat ze het niet langer pikken dat ze de dupe worden van slinkse bankiers die er alleen op uit zijn om mensen financieel uit te kleden. Wat Lakeman via zijn oproep heeft bereikt, had wereldwijd al veel vaker en veel eerder moeten gebeuren. Veel te vaak konden falende bankiers, of leveranciers van (financiële) wanproducten ongestraft weglopen; hoe erg ze de klanten ook hadden misleid.
Die Lakeman mag van mij wel een heel FUST champagne opdrinken. Vandaag is de dag dat consumenten het hypocriete oplichterspraktijkje van de DSB een halt hebben toegeroepen, door hun macht massaal te doen laten gelden. Die man moet onmiddellijk een lintje krijgen, als -ie dat nog niet heeft.
Ik zeg:
[ afbeelding ]
Wat is in vredesnaam je punt? De media mag misstanden niet aan de kaak stellen? Zitten we hier in Noord-Korea ofzo? Waar wil je heen met je punt?quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 01:44 schreef druide het volgende:
Lakeman is slechts een pion. De Nederlandse media gaven hem de benodigde zendtijd om de DSB de grond in te boren, voor zover ze dat bij monde van anderen al niet hadden gedaan. Ik vind het vooral triest dat media zoveel macht hebben...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |