Dingen als fietsen met de beentjes, buikje masseren etc helpen niet. Draagoek begon ze juist te gillen toen ze zat. De eerste twee keer vond ze het prima en viel ze ook in slaap en daarna niet meer en zette ze een keel op. Dus waar dat nou aan lag weet ik ook niet, maar ze was het er echt niet mee eens.quote:Op maandag 12 oktober 2009 21:53 schreef DaviniaHR het volgende:
Linda, drie dingen:
1. ben je al bekend met de huis-tuin-en-keukenmiddelen tegen darmkrampen? daar is een topic over. mss een idee om die ff door te lezen.
2. heel veel babies vinden het niet prettig om in de doek gedaan te worden, maar als ze eenmaal zitten, en je hebt je eerste rondje door het huis gelopen, iz het
3. vwb de speen: als je een combispeen neemt (met twee ronde kanten, van difrax) heb je minder last met tepel-speenverwarring dan bij een dental speen (met platte kant). verder, als je alleen speentje geeft als ze huilt, is de kans niet heel groot dat ze met 2 jaar nog een speen heeft. je bent er zelf ook bij. je kan ook met vriendlief afspreken om met een maand of 9 (dan is de grootste zuigbehoefte voorbij) af te bouwen, en sowieso alleen geven als troost bij huilen, verder niet.
4. let je wel op jezelf? als het teveel wordt, schakel hulp in!
hier werkt die tip van kersjes nog steeds enorm goed.quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:03 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Dingen als fietsen met de beentjes, buikje masseren etc helpen niet. Draagoek begon ze juist te gillen toen ze zat. De eerste twee keer vond ze het prima en viel ze ook in slaap en daarna niet meer en zette ze een keel op. Dus waar dat nou aan lag weet ik ook niet, maar ze was het er echt niet mee eens.
En wat betreft hulp, dat ligt wat lastig hier, maar ik hou het in ieder geval in de gaten, thnx
Bij Toby werkt het lang niet zo goed als het bij Devin deedquote:Op maandag 12 oktober 2009 22:10 schreef huuphuup het volgende:
[..]
hier werkt die tip van kersjes nog steeds enorm goed.
als ze last heeft zet je haar voorzichtig op je schoot met haar rug tegen jouw buik, hoofdje tussen je borsten (kan ze mooi niet opzij zakken) en dan pak je met je wijsvingers haar beentjes in de knieholten vast en dan breng je de knietjes zeg maar naar haar buikje toe. En dan even zo vasthouden.
Ze kan best wel es huilen enzo en protesteren maar het werkt hier als een trein. Ontluchting en opluchting alom vaak.![]()
misschien de moeite van het proberen waard?
Ja, dat was wel een beetje een flauwe actie van jequote:Op maandag 12 oktober 2009 22:38 schreef Ca.ra het volgende:
Oh en nog vergeten: een dikkevoor Linda. Je blijft toch wel een beetje extra speciaal, als mede-17-september-mama, ook al had ik de kliek vroegtijdig verlaten
Klopt, daarom vond ik het ook geen goed idee. Voordeel van de kunstvoeding was volgens haar dat je dat aan kon maken met rooibosthee en dat helpt dan tegen de krampjes. Uiteindelijk zijn we er op uitgekomen dat ik voor iedere voeding wat thee ben gaan geven met een flesje, maar het lijkt alleen maar erger te worden dus we zijn er maar weer mee gestopt. Erg veel zin om nog eens te bellen voor tips heb ik zo niet, als ze met dit soort idiote adviesen aan komen zetten.quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:39 schreef miss_sly het volgende:
Ca.ra wat een rare oplossing van het CB! En volgens mij lost het niets op. De darmpjes zijn gewoonweg nog niet rijp en die worden echt niet ineens rijp van kunstvoeding.
Ik herken wat jij schrijft ook wel, alleen hier zijn de ochtenden meestal nog wel oke, dus ik zit nog niet 24/7 met hem op schoot.quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:40 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Ja, dat was wel een beetje een flauwe actie van jeToch herken ik wel veel in je posts de laatste tijd...miss ligt het aan de conceptie-datum ipv de bevaldatum
En dat van het CB vind ik ook raar...je zou toch een beetje meer steun en advies van ze verwachten...![]()
Mooi he, dat je een eigen kindje hebt waar je voor mag zorgen....echt het mooiste besef van de wereldquote:Op maandag 12 oktober 2009 23:18 schreef miss_sly het volgende:
Vandaag is ons meisje 12 weken. 12 weken geleden lag ik nu op de kraamafdeling, met Senna in een klein doorzichtig wiegje naast mijn bed, de gordijnen rondom ons gesloten. Ik weet nog dat ik naar haar lag te kijken, hoe mooi ze was, en dat ik me ineens realiseerde dat ze echt van mij was. Dat als ik dat wilde, ik haar gewoon kon oppakken (als ik overeind kon komen ondanks de pijn en de hechtingen enzo) en dat als ze zou huilen, ik degene was die haar zou mogen troosten
En op een gegeven moment tel je de jarenquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 08:53 schreef Diaan73 het volgende:
Leander alweer 3 maanden, time flies.
In het begin telde ik ook de weken, maar dat weet ik inmiddels al niet meer... wij tellen nu inderdaad in maanden en ik vind het (veel te) snel gaan...
Lennon heeft gelukkig vannacht goed geslapenwel zo fijn voor hem. Vandaag is hij bij opa&oma dus wat rustiger dan op kdv en kan hij meer slapen. Vanmorgen gevoeld, maar tandje was er nog niet echt door.
Ik heb geen tips voor darmkrampjes of clusteren, Lennon heeft dat nooit gehad/gedaan. En als ik dat zo lees, ben ik daar eigenlijk ook wel erg blij mee...
I know.... Twan is al 7,5 jaar!!quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 09:06 schreef Estrys het volgende:
[..]
En op een gegeven moment tel je de jaren![]()
Heb je al dat hoestdrankje van VSM geprobeerd? Lennon hoest ook al een tijdje, hoort gewoon bij het jaargetijde en kdv volgens mij... maar ik geef elke dag wat druppels en het lijkt minder te worden. Vervelend dat hij zo gaat spugen van flesvoeding, groot gelijk dat je vaste voeding geeftquote:
Darmkrampjes, dat lijkt ook alweer eeuwen geleden. Volgens mij kan je er echt niet zo heel veel aan doen, tenminste dat is mijn ervaring. Troosten, op de arm en rondlopen deden wij.
Seb hoest zich een ongeluk en daardoor slechte nachten want dan is hij wakker en bedenkt dat hij eigenlijk ook wel een beetje honger heeft. Vannacht was het 1 uur. Eerst dachten we nog dat hij wel weer zou gaan slapen maar na een kwartier toch maar flesje gemaakt en toen sliep hij meteen weer tot kwart voor 8 vanmorgen. Toen wakker gemaakt en een boterham gegeven. Met vaste voeding hoeft hij tenminste niet te spugen, flesvoeding is echt drama, dan blijft hij spugen. Dus ga maar eens proberen helemaal op vast voedsel te gaan ipv nog een fles in de ochtend.
Wowquote:Seb zit sinds gisteren in een autostoel, nou hij is er in ieder geval razend enthousiast overZit de hele weg te lachen en maar kijken.
ah okay goed om te wetenquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:25 schreef Vicky het volgende:
Huup, ik vroeg ook zetpillen en toen zei ze ook dat ze pas vanaf 3 maanden waren. Toen ik zei dat het voor de vaccinatie was, was het geen probleem
Tess is vannacht ook aan het spoken geweest. M. is er 2x uitgeweest om een fup in d'r mond te doen.
Dat dezen ze tegen schaap ook toen hij die zetpilletjes kwam halen, geloof ikquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:29 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ah okay goed om te weten
deze apotheekmevrouw had dr dag niet geloof ikze sprak ook tegen me alsof ik een klein kind was
stomme doos
Ahw Tessje.
Gaat het over de hele lijn zeg maar nu wel beter met het slapen en voeden enzo van Tess?
op zich wel. Alleen als ze niet in d'r eigen bedje slaapt wil hetnog wel eens ellende zijn.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:29 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ah okay goed om te weten
deze apotheekmevrouw had dr dag niet geloof ikze sprak ook tegen me alsof ik een klein kind was
stomme doos
Ahw Tessje.
Gaat het over de hele lijn zeg maar nu wel beter met het slapen en voeden enzo van Tess?
je hebt ook zetpillen van 60 mg. is wellicht makkelijker!quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:29 schreef tichi het volgende:
Innepin, tegen mij is gezegd dat voor 3 maanden je een half zetpilletje van 120 mg mag geven. In de lengte doorsnijden omdat de meeste werkzame stof in de punt zit.
Wij hebben Lucas gisteren een zetpilletje gegeven omdat hij weer erg aan het huilen was, net als bij de eerste prikjes. Het hielp binnen een half uur en hij was weer helemaal vrolijk. Hij ligt nu alleen nog te slapenBen al een paar keer gaan checken of hij nog wel ademt. Hij is wakker geweest om half 6 en om kwart over 8, dus dat gaat ook de goede kant op.
Poppedein, fijn dat ze het allemaal zo goed checken! En ik vind het oortje er niet heel opvallend raar uitzien!
Sterkte voor alle moeders zonder goede nachtrust vandaag
Ja nou je het zegt....quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:34 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
je hebt ook zetpillen van 60 mg. is wellicht makkelijker!
iig sterkte met de prikjes voor de mensen die het nodig hebben!
ja hoor, dat mag je gewoon geven na de prikjes.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:47 schreef huuphuup het volgende:
oh ik heb even op het doosje gekeken maar ik heb idd 60 mg zetpillen hier liggen.
Kan ik die dan dus helemaal geven bij de prikjes volgende week?
Want in die bijsluiter staat ook dat het pas vanaf 3 maanden is enzo.
Ja, dat zijn ook de zetpilletjes waar ik het over had in mijn postquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:47 schreef huuphuup het volgende:
oh ik heb even op het doosje gekeken maar ik heb idd 60 mg zetpillen hier liggen.
Kan ik die dan dus helemaal geven bij de prikjes volgende week?
Want in die bijsluiter staat ook dat het pas vanaf 3 maanden is enzo.
doorsnijden kan wel alleen moet je ze overdwars snijden.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:57 schreef Diaan73 het volgende:
Poppedein, ik vind het ook erg meevallen hoor. Het zal inderdaad wel meer opvallen als je er een "gewoon" oortje naast houdt. Fijn dat ze het in ieder geval allemaal even goed onderzoeken.
Wat betreft zetpilletjes: je kunt dus ook Vibacol kopen, is homeopathisch en mogen ze al vanaf 0 maanden hebben. De wvk op ons cb raadde ons aan het een zetpil doormidden te snijden. Al hoor ik verhalen dat dat ook weer niet verstandig is omdat de dosis niet evenredig verdeeld zou zijn in een pil..
Sebwat cool zeg... je loopt gewoon!!
Ow ja...quote:
Nou gaat hij niet zo heel hard hoor en hij gaat ook steeds scheef en dan tegen de tafel aan en zoquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 11:00 schreef huuphuup het volgende:
Okay fijn, dan kan ik dat dus gewoon geven. Ze krijgt volgende week haar prikjes en ik wil niet dan nog hoeven te zoeken of ik nou wel of niet iets mag geven
Sebwat goed!!
![]()
hahaha Estrys, hij ziet eruit alsof ie ook nog es heel hard gaat met dat wagentje
vernoemd naar een coureur toch? Hij doet zn naam eer aan
Hoeveel flessen krijgt Tyler nog dan?quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 11:46 schreef _Ingrid_ het volgende:
Wat sneu al die krampende , slecht slapende beebs.
Seb wat goed!
Bar
Tyler lijkt de fles niet lekker meer te vinden. Al een week gaan lang niet alle flessen op. En diksap gaat er soms in, maar verder niks. Ik vind het maar vreemd. Hij huilt ook vaker met een raar hoog huiltje.
Eenkennig met eten en drinken is niet leuk voor Djeez. Hopelijk gaat dat wel goed donderdag, als ik er niet ben bij mijn ouders.
Hij eet wel goed nu van de 6 maanden potjes. Die ga ik met wat aardappel mengen, of vers. Maar vers wil nog steeds niet. Dan gaat hij hopelijk na een paar weken wel stukjes eten.
Het is trouwens een echt lachebek en gek op zn zusje.
Is dat omdat 'ie nog niet zo goed van een lepeltje kan eten?quote:
Dat is nog best veel of niet? Lennon krijgt er 3... smorgens en savonds met pap (180/6) , tussen de middag nog eentje (150/5). Je zou dus wel kunnen verminderen, lijkt me. Ow ja, hij wilde niet vast eten hè? Ja, dan is 4 wel logisch... Wel fijn dat hij de potjes van 6 maanden wil eten nu... het begin is er. Als hij die gewoon goed eet, kun je dus 1 fles weglaten.quote:
Raissa hij kan wel van een lepeltje eten.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 12:27 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Dat is nog best veel of niet? Lennon krijgt er 3... smorgens en savonds met pap (180/6) , tussen de middag nog eentje (150/5). Je zou dus wel kunnen verminderen, lijkt me. Ow ja, hij wilde niet vast eten hè? Ja, dan is 4 wel logisch... Wel fijn dat hij de potjes van 6 maanden wil eten nu... het begin is er. Als hij die gewoon goed eet, kun je dus 1 fles weglaten.
Hard huilen tot verslikken valt er hier niet onder. Als Tyler gaat huilen bij naar bed gaan is het max 10 minuten. Als hij dan nog huilt, is er vaak iets en ga ik heen.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 12:48 schreef miss_sly het volgende:
Laten huilen om in te slapen, hebben jullie het dan over jengelen, mopperen, zachtjes huilen? Of valt daar bij jullie ook hard huilen tot verslikken toe bij?
Mila is 9 maanden en krijgt nog maar 1 fles, 's ochtends en 's avonds pap van een lepeltje.. Maar ze eet wel gewoon dr brood en avondeten dus dat vult natuurlijk wat meer...quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 13:07 schreef _Ingrid_ het volgende:
[..]
Raissa hij kan wel van een lepeltje eten.
Ik dacht dat het wel normaal is, maar blijkbaar niet. Hoe eten de rest van de ongeveer 10 maanden beebs dan?
Diaan klinkt wel logisch. Eerst wilde hij alleen maar de 4 maanden potje groente. 6 maanden helemaal niet. Sinds kort wel. 8 maanden potje kotst hij meteen uit, brood ook. Pap uit bord heel af en toe. Misschien smaakt dat niet lekker met de pepti jr, dat kan ook. Vers lukt al helemaal niet.![]()
Pap uit de fles wel,alleen de 6 maanden pap.
Hij eet nu een half 6 maanden potje. Best weinig nog dus. Maarja, je kunt het er niet in dwingen he. Hij eet soms wel yoghurt als toetje.
Schema is nu 7.30/8.00 fles, 9.30/10.00 fruit, rond 12.00 fles, 15.30 fles, 17.30 avondeten, 20.00 fles, naar bed. Tussendoor probeer ik diksap of water en liga, soepstengel en broodkorst eet hij wel goed ineens.
Guus is 8 maanden en krijgt 's morgens pap, fruithap, daarna 's middags fles en boterham.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 13:07 schreef _Ingrid_ het volgende:
[..]
Schema is nu 7.30/8.00 fles, 9.30/10.00 fruit, rond 12.00 fles, 15.30 fles, 17.30 avondeten, 20.00 fles, naar bed. Tussendoor probeer ik diksap of water en liga, soepstengel en broodkorst eet hij wel goed ineens.
ow heel graag!quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 13:45 schreef oeke het volgende:
Miss, ik kreeg als tip van Renzell om het in het begin door je lief te laten doen. Zelf een eindje om lopen. Het is iets waar jij en zij doorheen moet. Dan gaat het daarna vaak een stuk beter. Zeker als je ziet dat het voor haar ook fijn is om uitgerust te zijn.
Ik begrijp je heel goed hoor en huilen tot rood aanlopen/ geen adem halen of verslikken doen wij ook niet...
Ik stuur je even de Pm door van Renzell, die heeft mij zo geholpen!
Zo is het schema van Lennon ook ongeveer. Lennon krijgt alleen het avondeten al tussen 16:30/17:00 uur.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 13:26 schreef Koningin het volgende:
[..]
Guus is 8 maanden en krijgt 's morgens pap, fruithap, daarna 's middags fles en boterham.
Rond half 4 nog een tussendoortje.
's avonds avondeten en dan rond 7 half 8 nog een fles.
Papa ziet Seb graag op kartles (dat kan op sommige plaatsen dus serieus als het kind vier isquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 13:46 schreef Kersjes het volgende:
Seb aan de wandelHopelijk niet zo snel als je naamgenootje, anders kan mama d'r lol nog op!
quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 14:54 schreef Estrys het volgende:
ja coolaan de andere kant is het wel enorm cute met zo'n overall en grote helm
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |