Ja nou je het zegt....quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:34 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
je hebt ook zetpillen van 60 mg. is wellicht makkelijker!
iig sterkte met de prikjes voor de mensen die het nodig hebben!
ja hoor, dat mag je gewoon geven na de prikjes.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:47 schreef huuphuup het volgende:
oh ik heb even op het doosje gekeken maar ik heb idd 60 mg zetpillen hier liggen.
Kan ik die dan dus helemaal geven bij de prikjes volgende week?
Want in die bijsluiter staat ook dat het pas vanaf 3 maanden is enzo.
Ja, dat zijn ook de zetpilletjes waar ik het over had in mijn postquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:47 schreef huuphuup het volgende:
oh ik heb even op het doosje gekeken maar ik heb idd 60 mg zetpillen hier liggen.
Kan ik die dan dus helemaal geven bij de prikjes volgende week?
Want in die bijsluiter staat ook dat het pas vanaf 3 maanden is enzo.
doorsnijden kan wel alleen moet je ze overdwars snijden.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:57 schreef Diaan73 het volgende:
Poppedein, ik vind het ook erg meevallen hoor. Het zal inderdaad wel meer opvallen als je er een "gewoon" oortje naast houdt. Fijn dat ze het in ieder geval allemaal even goed onderzoeken.
Wat betreft zetpilletjes: je kunt dus ook Vibacol kopen, is homeopathisch en mogen ze al vanaf 0 maanden hebben. De wvk op ons cb raadde ons aan het een zetpil doormidden te snijden. Al hoor ik verhalen dat dat ook weer niet verstandig is omdat de dosis niet evenredig verdeeld zou zijn in een pil..
Sebwat cool zeg... je loopt gewoon!!
Ow ja...quote:
Nou gaat hij niet zo heel hard hoor en hij gaat ook steeds scheef en dan tegen de tafel aan en zoquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 11:00 schreef huuphuup het volgende:
Okay fijn, dan kan ik dat dus gewoon geven. Ze krijgt volgende week haar prikjes en ik wil niet dan nog hoeven te zoeken of ik nou wel of niet iets mag geven
Sebwat goed!!
![]()
hahaha Estrys, hij ziet eruit alsof ie ook nog es heel hard gaat met dat wagentje
vernoemd naar een coureur toch? Hij doet zn naam eer aan
Hoeveel flessen krijgt Tyler nog dan?quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 11:46 schreef _Ingrid_ het volgende:
Wat sneu al die krampende , slecht slapende beebs.
Seb wat goed!
Bar
Tyler lijkt de fles niet lekker meer te vinden. Al een week gaan lang niet alle flessen op. En diksap gaat er soms in, maar verder niks. Ik vind het maar vreemd. Hij huilt ook vaker met een raar hoog huiltje.
Eenkennig met eten en drinken is niet leuk voor Djeez. Hopelijk gaat dat wel goed donderdag, als ik er niet ben bij mijn ouders.
Hij eet wel goed nu van de 6 maanden potjes. Die ga ik met wat aardappel mengen, of vers. Maar vers wil nog steeds niet. Dan gaat hij hopelijk na een paar weken wel stukjes eten.
Het is trouwens een echt lachebek en gek op zn zusje.
Is dat omdat 'ie nog niet zo goed van een lepeltje kan eten?quote:
Dat is nog best veel of niet? Lennon krijgt er 3... smorgens en savonds met pap (180/6) , tussen de middag nog eentje (150/5). Je zou dus wel kunnen verminderen, lijkt me. Ow ja, hij wilde niet vast eten hè? Ja, dan is 4 wel logisch... Wel fijn dat hij de potjes van 6 maanden wil eten nu... het begin is er. Als hij die gewoon goed eet, kun je dus 1 fles weglaten.quote:
Raissa hij kan wel van een lepeltje eten.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 12:27 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Dat is nog best veel of niet? Lennon krijgt er 3... smorgens en savonds met pap (180/6) , tussen de middag nog eentje (150/5). Je zou dus wel kunnen verminderen, lijkt me. Ow ja, hij wilde niet vast eten hè? Ja, dan is 4 wel logisch... Wel fijn dat hij de potjes van 6 maanden wil eten nu... het begin is er. Als hij die gewoon goed eet, kun je dus 1 fles weglaten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |