eetcafé in de vorm van De Beurs/Heerenplein ofzo. Gras van de Buren zou ook kunnenquote:Op dinsdag 8 december 2009 15:46 schreef speknek het volgende:
Ik ga vanavond uit m'n werk naar de film, en wil tussentijds met m'n vriendin even kort uit eten. Weet iemand een plek waar je <1.5 uur kunt eten? Niet de Mac natuurlijk. Of ben ik aangewezen op tapas? (beetje vreemd voor het seizoen)
Olivier is altijd fucking druk rond etenstijd....quote:Op dinsdag 8 december 2009 15:55 schreef speknek het volgende:
Ja toen ik het postte schoten eetcafe's me ook ineens naar binnen. Cafe Olivier is natuurlijk ook altijd leuk. Of inderdaad bij een restaurant als Brasserie Bresson vragen of ze een beetje kunnen moven, het is toch dinsdag. Ik kom er wel uit, bedankt.
Puik idee.quote:Op dinsdag 8 december 2009 16:29 schreef thingamajig het volgende:
Persoonlijk ben ik een grote fan van de sate bij De Luifel! Die is echt heel goed!
Hey dat idee heb ik ook vandaagquote:Op dinsdag 8 december 2009 15:46 schreef speknek het volgende:
Ik ga vanavond uit m'n werk naar de film, en wil tussentijds met m'n vriendin even kort uit eten. Weet iemand een plek waar je <1.5 uur kunt eten? Niet de Mac natuurlijk. Of ben ik aangewezen op tapas? (beetje vreemd voor het seizoen)
Nee, die prijzen krijg je ook als je niet student bent. Tenminste, dat is mijn ervaring. Nadeel is wel dat je bij O'Connels echt altijd belachelijk lang moet wachten op je eten... niet handig als je even snel wat wilt wegwerken...quote:Op dinsdag 8 december 2009 17:12 schreef Gwunnik het volgende:
Bij Mick O'Connels is op maandag/dinsdag geloof ik ook altijd makkelijk/goedkoop eten. Elke week weer een beetje andere gerechten, meestal wel lekker Engels (worst, spek, aardappelpurree, dat soort gein). Weet alleen niet zeker of de prijzen speciaal voor studenten zijn?
Aperitivo ken ik persoonlijk niet. Wil mijn mooie herinneringen aan die plek niet laten verstoren door een of andere pretentieuze koleretent.quote:Op dinsdag 8 december 2009 17:33 schreef speknek het volgende:
Ben niet zo'n fan van Mick O Connels. Voor grote groepen is het handig, maar anders, meh.
Maar speaking of sate en Neude, is Aperitivo eigenlijk nog wat? Niet dat ik er naartoe ga, maar vroeg het me gewoon af. Blijft jammer dat de Bacchant daar weg is. Op donderdag jezelf in delerium de trap opslepen voor slechte sate en goedkoop bier was toch wel mooi Utrechts gebruik.
quote:Op dinsdag 8 december 2009 17:45 schreef speknek het volgende:
Eens met klacht.
Nee, maar bezette mannen zijn gewilder hequote:Op woensdag 9 december 2009 10:03 schreef speknek het volgende:
Geen wellustige meiden te bekennen toen ik met m'n informatica posse uitging hoor.
Ik ook, moet elke keer naar Kanaleneiland voor boodschappenquote:Op donderdag 10 december 2009 19:53 schreef Joesse het volgende:
Ik wil 't Goylaan weer bereikbaar hebben
Niks mis mee, gratis parkeren en een grote AH! Maar goed, vanuit de Rivierenwijk ben je er ook zo. Weet niet waar jij vandaan moet komen.quote:Op donderdag 10 december 2009 21:26 schreef Inu het volgende:
[..]
Ik ook, moet elke keer naar Kanaleneiland voor boodschappen
das balen!quote:Op donderdag 10 december 2009 21:28 schreef morpheus_at_work het volgende:
Binnenkort mijn werkplek Utrecht verlaten
Zat je bij sns?quote:Op donderdag 10 december 2009 22:49 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Crisis tijd bij banken
Ik moet op de fiets komen, dan is elke meter dichterbij meegenomenquote:Op donderdag 10 december 2009 22:45 schreef thingamajig het volgende:
[..]
Niks mis mee, gratis parkeren en een grote AH! Maar goed, vanuit de Rivierenwijk ben je er ook zo. Weet niet waar jij vandaan moet komen.
Ja okee, dat is een ander verhaal natuurlijk.quote:Op vrijdag 11 december 2009 09:25 schreef Inu het volgende:
[..]
Ik moet op de fiets komen, dan is elke meter dichterbij meegenomen
Ik vind het ook niet mooi , al helemaal niet dat ding wat op de plek staat waar de pieten vorige week stonden.quote:Op vrijdag 11 december 2009 09:32 schreef thingamajig het volgende:
Wat vinden jullie eigenlijk van de nieuwe kerstversiering in de stationshal? Ik merkte dat het heel veel wit licht was, en dat vind ik maar sfeerloos. Geel licht zoals het plaatje hieronder is veel mooier!
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 11 december 2009 07:48 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..], maar dan aan de verzekeraar kant
Zitquote:Op vrijdag 11 december 2009 18:15 schreef lost95 het volgende:
[..]
Ojee, collega's. Je zit/zat op de B03??
Ik vind het op zich wel oké, maar het is wat... kaal. Eerder had je nog het groen langs de randen van alle winkels met rode en blauwe kerstballen. Centraal zag er rond kerst zo gezellig uit dat ik er bijna zou blijven slapen, nu peins ik er niet meer over.quote:Op vrijdag 11 december 2009 09:32 schreef thingamajig het volgende:
Wat vinden jullie eigenlijk van de nieuwe kerstversiering in de stationshal? Ik merkte dat het heel veel wit licht was, en dat vind ik maar sfeerloos. Geel licht zoals het plaatje hieronder is veel mooier!
[ afbeelding ]
het beweegt en knippert de hele tijd, dat vind ik irritant.quote:Op vrijdag 11 december 2009 09:32 schreef thingamajig het volgende:
Wat vinden jullie eigenlijk van de nieuwe kerstversiering in de stationshal? Ik merkte dat het heel veel wit licht was, en dat vind ik maar sfeerloos. Geel licht zoals het plaatje hieronder is veel mooier!
[ afbeelding ]
nou hoi dan maarquote:Op donderdag 17 december 2009 16:09 schreef Mavro het volgende:
*Utrechtse ex-student, die in het groene gebied op het kaartje woont, komt zich melden*
Waar?quote:Op vrijdag 18 december 2009 13:47 schreef defamai het volgende:
Ok, het is dan wel niet echt Utrecht, maar vanaf 1 januari krijgen we de sleutel van ons appartement in Schalkwijk!
Danku. Wijk C FTW!quote:
Jammer dat Wijk C volgeplemt is met lelijke kantoorgebouwen. Allemaal slopen en retrostijl huizen bouwen!quote:Op vrijdag 18 december 2009 14:11 schreef Mavro het volgende:
[..]
Danku. Wijk C FTW!
Of zoals onze buurtopa het zegt: Er wonen alleen nog maar tokkies, studenten, chinezen en homo's.
Lelijk ook die rode kerstballen in het midden op sommige plekken heel depressief.quote:Op vrijdag 11 december 2009 09:32 schreef thingamajig het volgende:
Wat vinden jullie eigenlijk van de nieuwe kerstversiering in de stationshal? Ik merkte dat het heel veel wit licht was, en dat vind ik maar sfeerloos. Geel licht zoals het plaatje hieronder is veel mooier!
[ afbeelding ]
I know, het werkelijke gedeelte van Wijk C wat nog echt bewoond wordt ligt allemaal zo'n beetje tussen bureau Paardeveld en Vredenburg.quote:Op vrijdag 18 december 2009 14:31 schreef thingamajig het volgende:
[..]
Jammer dat Wijk C volgeplemt is met lelijke kantoorgebouwen. Allemaal slopen en retrostijl huizen bouwen!
Eens. Die kantoorgebouwen kunnen wel in het stationsgebied. Meteen even de St Jacobstraat versmallen en die loopbrug over de straat bij de Bijenkorf afbreken zodat die straat niet meer zo buiten het centrum valt, gevoelsmatig.quote:Op vrijdag 18 december 2009 14:31 schreef thingamajig het volgende:
[..]
Jammer dat Wijk C volgeplemt is met lelijke kantoorgebouwen. Allemaal slopen en retrostijl huizen bouwen!
Dat bedacht ik me laatst ook, dat die loopbrug tussen de C&A en de Bijenkort echt heel lelijk is en wel weg kan. Maakt het gebied ook gelijk een stuk "opener". Jacobitheater moet dan trouwens wel een opknapbeurt krijgen van buiten.quote:Op vrijdag 18 december 2009 14:57 schreef Q. het volgende:
[..]
Eens. Die kantoorgebouwen kunnen wel in het stationsgebied. Meteen even de St Jacobstraat versmallen en die loopbrug over de straat bij de Bijenkorf afbreken zodat die straat niet meer zo buiten het centrum valt, gevoelsmatig.
Volgens mij waren er wel ooit plannen om dat ding af te breken, even zoeken... het is vooral een soort muur die het einde van het centrum markeert. Voor mij dan.quote:Op vrijdag 18 december 2009 15:23 schreef thingamajig het volgende:
[..]
Dat bedacht ik me laatst ook, dat die loopbrug tussen de C&A en de Bijenkort echt heel lelijk is en wel weg kan.
Ja, inderdaad, voor mij ook. Je loopt niet voor de gezelligheid eens even die straat in. Alleen die enkele keren dat ik naar MyCom moest heb ik dat wel eens gedaan. En das wel jammer....quote:Op vrijdag 18 december 2009 15:24 schreef Q. het volgende:
[..]
Volgens mij waren er wel ooit plannen om dat ding af te breken, even zoeken... het is vooral een soort muur die het einde van het centrum markeert. Voor mij dan.
Ligt er natuurlijk aan wat je wil, socializen of echt full-on party'en.quote:Op dinsdag 22 december 2009 00:00 schreef MoneyTalks het volgende:
Iemand nog een idee voor een gezellige place2be&party met Oud & Nieuw?
Zit eraan te denken eerst naar Domplein te gaan, en dan rond 0:30-1:00 naar een kroeg/café/club. Ben 2 jaar terug naar 't Pakhuis geweest, maar wil dit keer iets anders. Monza kost 60 euro en is me iets te gortig want dat drink ik er toch niet uit.. Misschien is de Beurs boeiend met O&N, iemand daar info over?
Mja, 45 euro excl drank vind ik al helemaal te duurquote:Op dinsdag 22 december 2009 00:48 schreef Nosh het volgende:
[..]
Ligt er natuurlijk aan wat je wil, socializen of echt full-on party'en.
Als ik in Utreg zou blijven zou Nightlife Circus in de Central Studios een optie zijn, nu wordt het waarschijnlijk ergens in een loods raven.
Dat krijg je als je eerst een dubbele busbaan en vervolgens een fietspad moet doorkruisen wat ongeveer even breed is als een normale rijbaan. En dat allemaal terwijl je links/rechts moet afslaan. Sinds wanneer moeten fietspaden zo breed zijn dat er 6 fietsers naast elkaar kunnen rijden?quote:
Prachtig filmpje!quote:
Bwehehehe, het mag nog een klein wonder heten dat ik daat nog nooit aan ben gereden als ik dat filmpje zo ziequote:
Dat stuk bij de kruising tussen Balijelaan / Vondellaan en Croeselaan / Croesestraat is al net zo erg...quote:
Inderdaad, maar ik had het redelijk uitgemikt qua tijdquote:Op vrijdag 25 december 2009 16:38 schreef thingamajig het volgende:
In het kader van de TT vind ik dat dit topic vandaag nog vol moet!
Ik kreeg van allebeiquote:Op zaterdag 26 december 2009 10:24 schreef Q. het volgende:
Schande! Cadeau's hoor je te krijgen van Sinterklaas, niet van de kerstman.
Ik niet, jij wel?quote:Op zaterdag 26 december 2009 10:24 schreef Paul het volgende:
Nog mensen naar Holiday on ice @ jaarbeurs?
Hee, je lange ban is voorbijquote:Op zaterdag 26 december 2009 10:24 schreef Paul het volgende:
Nog mensen naar Holiday on ice @ jaarbeurs?
Of voor je verjaardagquote:Op zaterdag 26 december 2009 10:24 schreef Q. het volgende:
Schande! Cadeau's hoor je te krijgen van Sinterklaas, niet van de kerstman.
Die zijn stuk logischer , hoe vaak gaat het niet fout aan het einde van de vleutenseweg waarbij je rechts moet voor sorteren als je naar links toe moetquote:Op vrijdag 25 december 2009 16:35 schreef thingamajig het volgende:
[..]
Dat stuk bij de kruising tussen Balijelaan / Vondellaan en Croeselaan / Croesestraat is al net zo erg...
Dat is de nieuwe situatie toch niet meerquote:Op zaterdag 26 december 2009 14:07 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Die zijn stuk logischer , hoe vaak gaat het niet fout aan het einde van de vleutenseweg waarbij je rechts moet voor sorteren als je naar links toe moet
Daar wilde ik wel heen gaan, maar toen ik kaartjes wilde gaan kopen was het reeds uitverkocht. Jammer, volgend jaar beter!quote:Op zondag 27 december 2009 08:11 schreef Paul het volgende:
Gisteren bij Cascade geweest in de stadschouwburg, echt een aanrader voor volgend jaar kerst! Is een circus met de mafste optredens. Denk aan fietsen die gaan trampolinespringen als voorbeeld. Je moet het maar gewoon zien
http://www.stadsschouwburg-utrecht.nl/informatie/ProgrammaCascade
Deze 2 waren er ook
Dat zei mijn vader al ja, hij had kaartjes gekocht begin december maar het was al bijna uitverkochtquote:Op zondag 27 december 2009 08:30 schreef thingamajig het volgende:
[..]
Daar wilde ik wel heen gaan, maar toen ik kaartjes wilde gaan kopen was het reeds uitverkocht. Jammer, volgend jaar beter!
heb het voor het laatst gezien toen het helemaal open lag, sinds dat je daar zo moet omrijden om op de snelweg te komen richting de goede richting , kom ik daar amper meer, tenzij dat ik een busje moet huren bij adrem.quote:Op zondag 27 december 2009 04:08 schreef lost95 het volgende:
[..]
Dat is de nieuwe situatie toch niet meer
Op weg naar het nieuwe jaarquote:Op maandag 28 december 2009 17:25 schreef Undergod het volgende:
Hoorde dat het weer een zooitje was bij kanaleneiland bij de jumbo.
Wie heeft vast een TT voor het nieuwe topic?
Wat voor zooitje?quote:Op maandag 28 december 2009 17:25 schreef Undergod het volgende:
Hoorde dat het weer een zooitje was op kanaleneiland bij de jumbo.
Wie heeft vast een TT voor het nieuwe topic?
De Dom staat er al een tijdje hoor.quote:Op maandag 28 december 2009 18:47 schreef thingamajig het volgende:
Nieuwe TT: waar we een nieuwe toren hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |