abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 2 januari 2010 @ 22:01:09 #76
285093 Pruikmans
Bob Ross schopt kont!
pi_76339253
Wat een heerlijke serie topics zeg, ik heb gedurende de dag het gehele verhaal van begin tot eind gelezen inclusief alle up's en down's...
Zeg maar tussen het boren, schroeven naar Gamma fietsen door iedere keer een stukkie.
Heerlijk om te lezen en leuk om de vorderingen te zien op de vele foto's en verslagen:)
Het is echt een plaatje van een paleis geworden!

Leuke lamp trouwens die boven het brede aanrecht:)
Zat nog op de site van Rietveld te bladeren en kwam hem daar volgens mij ook tegen.
http://www.rietveldlicht.nl/artikel.php?art_id=799
Me like, wellicht eens bekijken voor boven de eetkamertafel welke nog moet komen

Ik heb toen ik van de zomer zelf naar Zwijndrecht verhuisde een berg lampen gekocht bij een vestiging van Rietveld in Zwijndrecht welke opheffingsuitverkoop hield.
Scheelde een berg, alles ging met kortingen tot 70% weg
Ze zitten nu geloof ik enkel nog met een winkel in Sliedrecht en hebben nog de internet store.
pi_76347380
Wat een prachtig huis. Ik wens jullie nog veel geluk en plezier!
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_76350415
Ik was dit deel kwijt! Die tegeltjes vind ik trouwens echt ontzettend leuk.
pi_76513834
Thanks Pruikmans, Tamashii en Sabinee!

Dit had ik jullie trouwens nog helemaal niet verteld.... (en zo makkelijk vergeet je dit niet kan ik je melden...).

Zo kwamen wij op 1e Kerstdag beneden :






Een extreme lekkage van de bijkeuken door de dikke laag ijs die aan de onderkant smolt plus de sneeuw die er bovenop kwam. Dit alles door het verkeerde afschot v/h bijkeukendak na verleggen afvoer en dakleer dat niet hoog genoeg opgeplakt was bij de goot van de serre (vorige bewoners waren echte prutsers, deden dingen zelf waar ze geen verstand van hadden).

Gelukkig is het dak deze week opnieuw gedekt en voorzien van een juist afschot, gelukkig! Maar het plafond in de bijkeuken (waar al het water langs kwam zeilen) heeft wel een opdoffer gehad, net als de deur naar de bijkeuken. Gelukkig is dat verzekeringswerk.

Ik hoop wel dat dit echt het laatste lekdrama is geweest...

Wel grappig hoe snel je kunt omschakelen naar het tellen van je zegeningen... We prezen onszelf wel gelukkig dat:
- we geen houten vloer hebben
- vloerverwarming hebben waardoor het sneller droogde
- elkaar zo lief vinden
  donderdag 7 januari 2010 @ 10:19:36 #80
81894 godigita
Trollercoaster
pi_76513997
Jeetje TM, balen! Gelukkig dat de verzekering het dekt en hopen dat het allemaal snel voorgoed is opgelost! Pluspunt is dan wel weer dat zelfs met plassen lekwater jullie woonkamer er nog steeds prachtig uitziet.
pi_76514084
wat erg!!!
Die klussende on-klussers
Je meubelen zijn die nog goed??
En je muren enz??

Gelukkig dat jullie zo positief zijn
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_76514734
Thanks meiden!

Gelukkig lijkt het goed te zijn gegaan met de meubels, mede dankzij de vloerverwarming denk ik. Heb wel overal foto's van gemaakt zodat eventueel wegrottende zaken verzekeringstechnisch makkelijk te herleiden zijn.
pi_76520645
Jeetje!!! Je mag inderdaad wel blij zijn dat jullie een tegelvloer met vloerverwarming hebben zeg.
Wat een fijn spul hè, dat sneeuw ;-)
Je hebt er veel plezier van gehad in ieder geval hahaha ;-)
  donderdag 7 januari 2010 @ 13:59:31 #84
248562 Rallydame
We klussen nog even verder..
pi_76521505


Jeetje wat vervelend weer zeg.
Het is wel iedere keer iets aan lekkage zeg.. Gelukkig is het nu opgelost en is er idd niets met de meubels en heb je geen houten vloer.

`(en wat ik je helemaal vergeten was te zeggen.... jij ook nog de beste wensen )
  donderdag 7 januari 2010 @ 17:43:40 #85
285093 Pruikmans
Bob Ross schopt kont!
pi_76529836
Oei, dat is wel ouderwets platweg kut als je zoiets aantreft 's morgens!
Wel een geluk bij een ongeluk van de stenen vloer en de vloerverwarming, en dat de schade voor de rest mee lijkt te vallen.

Ik mag inderdaad hopen dat dit je portie lekkage was voor de rest van je leven
Hopelijk is het nu voor eens en altijd gefixt dus!

Sterkte met het opruimen en herstel van de boel!

Martijn
  zaterdag 9 januari 2010 @ 21:44:42 #86
248266 heartwork
Works of heart bleeding dark
pi_76613516
Wat een ontspannende en stressvrije ochtend zal dat geweest zijn zeg !
Man o man, gelukkig dat jullie elkaar lief vinden ja, anders zou het toch helemaal zuur zijn..
Het beste met je schade en hopelijk wordt het ook gauw uitgekeerd...

good luck (en beste wensen,, al mag dat geloof ik niet meer na driekoningen? )
Big mouth strikes again
  vrijdag 12 maart 2010 @ 08:59:51 #87
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_79047517
Wat erg, zijn we genonimeerd voor een klusaward ( ) en heb ik hier a 61 dagen niets meer neergezet. Nou ja, gelukkig gaat het over klussen in 2009 .

Hier gelukkig geen overstromingen meer gehad. Het blad is opnieuw ingemeten en momenteel in productie. wordt hopelijk binnenkort geplaatst. Ben benieuwd hoe ie nu uit zijn mal komt!

Binnenkort gaan we beginnen met de tuin . De schutting is besteld (coniferen gaan eruit), mijn lief gaat een veranda bouwen aan de schuur achterin de tuin en er komt een groot houthok bij. Alles wat daartussen ligt gaat ook op de schop, we moeten alleen nog bedenken hoe we dat er precies uit willen laten zien.

Zo ziet het er nu (okee, op verschillende momenten in het vorige jaar) uit:









We hebben de vloer binnen al doorgetrokken naar het terras. Daar komt nog een stuk omheen te liggen, daar waar je nu de grijze klinkertjes ziet.

Een veredelde veranda hadden we in het oude huis al, en dat is zo fijn. Zelfs op een regenachtige zomerdag zit je dan lekker buiten. Nu moet er dus weer eentje komen. Qua sfeer vind ik dit helemaal te gek:

Daar moeten we dus onze eigen variant van gaan tekenen.

De coniferen nemen wel een dikke meter tuin in beslag. We hebben eerst nog wel gekeken om ipv een houten schutting de gemetselde muur door te laten lopen. Dat is namelijk zowel links achter de bijkeuken als rechts voor de coniferenhaag het geval. Maar dat is zo gruwelijk duur... Daarbij komt dat w langs de rechterkant ook een houtopslag willen maken. Ons kacheltje moet natuurlijk we blijven branden.

De tuin is 8 meter breed en 15 meter diep (tot aan de schuur).

Mocht het ontzettend meevallen met het tuinbudget, dan is dit wel een droomobject voor ons, we hebben er stookhout genoeg voor :



En tenslotte:
klik


pi_79047783
goede kick en wat een gave veranda
Heb hem naar mijn Mr doorgeklikt maar bij ons wordt dat volgend jaar op zijn vroegst hoor..
Die Jacuzzi zowieso een megatuin zeg
Wat zit er nu in die aanbouw links op de foto?
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_79048649
Leuke plannen hoor! Ben benieuwd hoe de veranda wordt!
  vrijdag 12 maart 2010 @ 09:43:11 #90
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_79048730
Die hot tub hadden we laatst bij een vakantiehuisje, dat was zo gaaf! Zaten we daar bij de vrieskou in een houtgestookte tobbe onder de sterrenhemel .

In de aanbouw links zit de bijkeuken, daarachter het fietsenschuurtje en daaraan vast het huidige houthok.

De tuin is inderdaad lekker ruim voor een woning in het centrum (de schuur erachter is maar liefst 4x8m!)
pi_79048967
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 09:43 schreef twentemeisje het volgende:
Die hot tub hadden we laatst bij een vakantiehuisje, dat was zo gaaf! Zaten we daar bij de vrieskou in een houtgestookte tobbe onder de sterrenhemel .

In de aanbouw links zit de bijkeuken, daarachter het fietsenschuurtje en daaraan vast het huidige houthok.

De tuin is inderdaad lekker ruim voor een woning in het centrum (de schuur erachter is maar liefst 4x8m!)
Zo super!! Sowieso is alles lekker ruim bij jullie
Gaaf hoor die hot tub en als je hem gebruikt dan zou ik maar gaan sparen
-edit- mijn Mr vindt de veranda erg gaaf!
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  vrijdag 12 maart 2010 @ 10:09:59 #92
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_79049601
Misschien zit er wel een leuke verrassing van de belastingdienst in Of een postcodeloterijprijs... yeah right

Ik wil ook van die witte balkjes onder onze veranda :

pi_79049645
mooi idd!
Maar heb je de Bdienst nog niet ingevuld?
Wij wel
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  vrijdag 12 maart 2010 @ 10:11:40 #94
229849 klusfoobje
Fokke & Sukke zeggen;
pi_79049655
Die hottub is echt MEGA GAAFFF.

Een vriend van me heeft of beter gezegt... had, zo'n ding. iidd ook houtgestookt. Zaten we daar om 3 uur 's-nachts met een glas wisky in de hand lekker te ouwehoeren. Leukste is dat hij zijn huis op een gigantische lap grond heeft staan ver van de stad. Dan is het echt doodstil verder.

Had? Yep, dat ding ging na een jaar of twee lek...
We willen wel kindertjes ontvoeren, maar probeer vandaag de dag maar eens een vergunning voor een kelder te krijgen...
  vrijdag 12 maart 2010 @ 10:17:21 #95
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_79049852
We laten de belastingpapieren altijd invullen door de baas van mijn zusje en die is er as we speak mee bezig (had het een beetje laat ingeleverd ). Viel het tegen bij jullie dan?

Inderdaad ubergaaf klusfoobje. Zijn niet goedkoop, dus staan niet op het 'dit is noodzakelijk in de tuin'-lijstje helaas...
pi_79049973
Klinkt goed klusfoobje, op de laatste zin na dan

Heb ze afgelopen zondag ingevuld en meteen gezegd dat de aanbouw door kon gaan.
Niet dat het zo'n geweldig bedrag was maar wel prima te doen en net even het laatste zetje.
Moet ze na wat puntjes van de adviseur nog even aanpassen en verzenden (zondag weer).

Je krijgt nu vast wel wat terug hoor met notariskosten enz.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  vrijdag 12 maart 2010 @ 10:39:20 #97
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_79050627
We krijgen inderdaad vast wat terug, er is namelijk ook iets misgegaan waardoor we eerder te weinig terug hebben gekregen. Maar hoeveel het precies is weet ik niet. En gezien mijn werkloosheid moeten we het ook maar even niet allemaal tegelijk uitgeven .
pi_79050691
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 10:39 schreef twentemeisje het volgende:
We krijgen inderdaad vast wat terug, er is namelijk ook iets misgegaan waardoor we eerder te weinig terug hebben gekregen. Maar hoeveel het precies is weet ik niet. En gezien mijn werkloosheid moeten we het ook maar even niet allemaal tegelijk uitgeven .



Komt wel goed en voor jezelf beginnen?
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_79060452
Ben helemaal verliefd, precies mijn smaak.

Vraagje...

Hoe heb je onderstaande muur gemaakt?
  vrijdag 12 maart 2010 @ 14:55:54 #100
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_79062093
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 14:20 schreef Xs2Shanna het volgende:
Ben helemaal verliefd, precies mijn smaak.

Vraagje...

Hoe heb je onderstaande muur gemaakt?
[ afbeelding ]
Thanks Shanna! Wij ook!

Deze muur is (net als die in keuken btw) gemaakt m.b.v. Pandomo. Dat is watervaste stucpleister. Dit kan niet in het natte gedeelte van de douche en niet direct achter het fornuis. Voor de rest kan het overal.

Maar dit kwam ik later tegen en betoncire is volgens mij veel goedkoper (en nog mooier?). Volgens mij kan dit wel in het natte gedeelte van de badkamer.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')