quote:
Ik neem dit niet serieus.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:09 schreef mstr het volgende:
Lieve BT,
Hierbij verontschuldig ik mij, voor mijn gedrag jegens u.
Als u niet kan waarderen als er een loopje met u wordt genomen, zou u dit dan willen aangeven? Zodat ik er in het vervolg rekening mee kan houden dat u niet weet dat ik soms een loopje met iemand neem.
Groetjes,
Mstr
Ze vestigen natuurlijk we de aandacht op de zin die ertussen staat. Maar vooruit, ik maak het wel bold.quote:Op zondag 4 oktober 2009 02:22 schreef Bravebart het volgende:
Als we dan toch op de verzoektour zijn; kunnen die irritante zwaailichten uit de OP? Je krijgt er spontaan een epileptische aanval van.
Een grapje af en toe kan ik heus wel waarderenquote:Op maandag 5 oktober 2009 21:09 schreef mstr het volgende:
Lieve BT,
Hierbij verontschuldig ik mij, voor mijn gedrag jegens u.
Als u niet kan waarderen als er een loopje met u wordt genomen, zou u dit dan willen aangeven? Zodat ik er in het vervolg rekening mee kan houden dat u niet weet dat ik soms een loopje met iemand neem.
Groetjes,
Mstr
Ik doe ook af en toe een grapje, maar jij bent ook maar af en toe aanwezig. Dus dan tref je mij precies op de verkeerde momenten.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:11 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ze vestigen natuurlijk we de aandacht op de zin die ertussen staat. Maar vooruit, ik maak het wel bold.
[..]
Een grapje af en toe kan ik heus wel waardereneerlijk waar. Maar als het maar doorgaat en doorgaat dan houdt het een keer op, dan zie ik het niet meer als grapjes.
Maar excuses aanvaard!
Ik ben bijzonder vaak aanwezig, maar ik post niet altijd. De enige plaats waar jullie me zien is de slowchat, en ik ga niet allemaal onzin posten om maar 'gezien' te worden zodat jullie me een betere moderator vinden.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:12 schreef mstr het volgende:
[..]
Ik doe ook af en toe een grapje, maar jij bent ook maar af en toe aanwezig. Dus dan tref je mij precies op de verkeerde momenten.
Niet veel, en hopenlijk lezen ook alle huilie's dit die constant zeuren dat je er nooit bentquote:Op maandag 5 oktober 2009 21:18 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ik ben bijzonder vaak aanwezig, maar ik post niet altijd. De enige plaats waar jullie me zien is de slowchat, en ik ga niet allemaal onzin posten om maar 'gezien' te worden zodat jullie me een betere moderator vinden.
Ik praat mee als ik iets leuks te vertellen heb en als ik aanwezig ben op Fok! dan houd ik PUB nauwlettend in de gaten en zal ik er voor zorgen dat topics goed blijven lopen en slotjes gezet worden als dat nodig is..
Wat verwacht je nog meer van me?
Dus het feit dat jij niet veel meer van haar verwacht kwalificeer je als een positief bericht?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 14:15 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Niet veel, en hopenlijk lezen ook alle huilie's dit die constant zeuren dat je er nooit bent![]()
Immers, een postief berichtje in de FB mag ook weleens
Ik verwacht dat ze niet meer gaat doen dan nu.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:09 schreef Henk_v het volgende:
[..]
Dus het feit dat jij niet veel meer van haar verwacht kwalificeer je als een positief bericht?
Zo klinkt het een beetje alsof je verwacht dat ik niets uit ga voerenquote:Op donderdag 8 oktober 2009 23:33 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik verwacht dat ze niet meer gaat doen dan nu.Als je dat niet snapt is het misschien tijd om terug te gaan naar de basischool
Ja, we willen dus niet dat je gaat lapohunten.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 21:23 schreef Juicyhil het volgende:
He, waar is mijn klacht? Waarom geen antwoord?
Ik krijg nl om de haverklap een note bij een off-topic lapo.
pfff dan hebben jullie zeker ook mn laatste note gegeven, beetje weak
Ja hallo, verdomme de halve sc doet hetquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 21:39 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja, we willen dus niet dat je gaat lapohunten.
Als we iemand zien lapohunten dan geven we daar een note voor en spreken we diegene erop aan, misschien zien we het jou gewoon vaker doen dan anderen, dat kan.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 21:40 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ja hallo, verdomme de halve sc doet het
En bij mij gaan jullie janken
Gedaan hoor. Helaas lijkt je topic niet echt aan te slaanquote:Op zondag 18 oktober 2009 09:05 schreef OeJ het volgende:
ik ben een 'h' vergeten in de titel bij: flasHback, zie ik net pas. Kan dat aangepast worden?
Bij voorbaat dank.
Je zit in PUB, need I say morequote:
Als je topicreports zou willen maken als je het ziet gebeuren kan ik een beetje opletten wie het zijn, notes uitdelen.. De mensen in kwestie waarschuwen en desnoods inderdaad bans uitdelen.quote:
BT. Het was 2:32, hoeveel mensen hebben het gelezen denk je?quote:Op maandag 19 oktober 2009 02:32 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ooh en jongens, we gaan strenger toezien op het 'lapohunten'.. Het is storend en nergens voor nodig.. Mensen die doorgaan kunnen notes/waarschuwingen verwachten!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |